Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Igrač sezone 08/09
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Tonča
Blizu je kraj sezone, pa je red da izaberemo najboljeg.
Ukoliko neko želi da glasa za igrača koji nije na listi neka kaže, pa ću dodati.

DakleM?
Pedja_Nbg
Није фер!Где су Лукас и Деген!? mad.gif
Jolie
meni je tesko da se odlucim... Gerrard ili Torres... prosle godine bio je Torres, bio je dobar i ove, ali odlucicu se za kapitena ipak ove godine... Gerrard je igrac sezone... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kameni
Glasao sam za Alonsa. Superpovratak u formu posle dve slabije sezone i citave price oko transfera... Nosio je ekipu u najvecem delu sezone dok su Gerrard i Torres bili povredjivani s vremena na vreme. Direktno zasluzan za one autogolove, Mancestera na Anfieldu i Celzija na Stamfordu. biggrin.gif I jos mnogo MoM izdanja, bar za mene...
vladx
Izvini Dirce, ali Kameni je lepo sumirao zasto je Xabi ipak za malo ispred tebe. tongue.gif
Take Two
Još jedan za Alonsa. Da su Stevan i Torres malo više igrali, bili bi mu možda i konkurencija, ovako nema dileme.
Scouser Tommy
Dirk je moj izbor. Nema potrebe da detaljisemo, njegova igra govori sve smile.gif
Mario_T
Xabi, bez ikakvog premca. Gerrard, Masch, Arbeloa, Kuyt i Torres (procitajte moj season review) su takodje odigrali jako dobru sezonu, ali mislim da je Xabi bio najbolji.
Scouser
Penant je bio odličan, napravio je najbolji potez sezone, otišo je iz kluba smile.gif

MVP Ćabi

Most improved player Josi

12th player Josi

Defensive player Havijer

Rookie , Insua (uz napmenu da bi trebalo da bude junior, ali ne računamo mu ono malo što je igro pre)

Humanitarac , Sami

Sportsmanship - Pepe

citizenship & comunity improvement - Rajan (snimio spot)

Nagrada Nenad Sakić - Arbeloa (najviše kartona)
Tonča
Ja takođe glasam za Xabija. Igrao je odlično tokom čitave sezone.

Yossi mi je bio pri vrhu. Da je igrao čitavu sezonu na nivou približnom ovom iz druge polovine verovatno bi on odneo nagradu.
Dirk bi mi verovatno bio no. 3.

Stevica i Nando su uglavnom bili odlični, ali kao što reče TakeTwo, dosta su bili povređeni.
Take Two
QUOTE (Scouser @ May 11 2009, 02:15 PM) *
citizenship & comunity improvement - Rajan (snimio spot)

Nagrada Nenad Sakić - Arbeloa (najviše kartona)

laugh.gif Hail.gif

Ali Nagradu Nenad Sakić bi ipak morao da uzme Dossena, zbog abnormalne fizičke sličnosti smile.gif
Jamaica
Ja se dvoumim izmedju Alonsa i Kuyta........sacekacu sa odlukom jos ove dve utakmice, kako Kuyt igra sada moglo bi da bude gusto...... biggrin.gif

A Gerrard i Torres kad bi mogli celu sezonu sledecu da odigraju bez povreda screw.gif screw.gif
Aleksandar88
Alonso zato sto su ga svi zivi prodavali i otpisivali na leto, a on im je na najbolji moguci nacin zapusio usta Hail.gif .

EDIT: im-mi da ljudi ne pomisle svasta biggrin.gif .
Trunks
CITAT (Aleksandar88 @ May 11 2009, 04:34 PM) *
a on mi je na najbolji moguci nacin zapusio usta Hail.gif .

No homo. biggrin.gif
Shone61s
Dobar je Alonso,tacnije dobri su svi al moj glas ide Benayounu zaista savrseno covek igra ove sezone i daje odlucujuce golove u 90+,savrsena tehnika takodje,jbg jedino je slab u duelima svi ga odnesu hehe al ono ok je covek igrao po meni je najbolji smile.gif
Wastelander7
Ma ljudi Gerrard je ove sezone najbolje odigro najvise pogodoka izvukao nas je od mnogoh losih situacija i Benayon je bio odlican xabi alonso mi nije nesto bio dobar
Joe
Gerrard je bio najbolji....uz special mention za: Alonsa(posle dve godine vratio se onaj pravi), Yossi i Dirka( fantasticni u drugom delu sezone)...
collymore
Ja glasao.Moj glas ode Yossiju...necu da obrazlazem i to je valjda svima jasno
gasha84
Xabi Alonso! Bio je vec vidjen u Juveu, Rafa nasao zamenu, na kraju sve propalo i on odigrao verovatno najbolju sezonu od kako je u klubu! Gerrard je isto bio odlican, Torres, Yossi pa i Kuyt i Masch su takodje imali dosta blistavih momenata..prijatna iznenadjenja Insuica i Aurelio..
Borko
Dao sam glas Stevanu, isto tako mislim da su bili dobri ove sezone Xabi,Yossi i Kuyt tako da bih njih cetvorivu izdvojio. Torres bi bio tu samo da je igrao vise.
Slazem se da su Insua i Aurelio prijatno iznenadili.
ne RIISE
QUOTE (Scouser Tommy @ May 11 2009, 02:00 PM) *
Dirk je moj izbor. Nema potrebe da detaljisemo, njegova igra govori sve smile.gif

Cek cek cek, a Sokolov laugh.gif ????

Moj glas ide cergaru Alonsu!!!
Sjajna sezona za njega, na zalost (daj Fowler da gresim) bez trofeja!!!
hen-ja
Xabi i od mene. Niko se nije isticao ove godine, ali je Xabi ipak bio na nivou!
Borko
Ako Benitez bude citao ovo sigurno nece prodati Xabi-a.
Scouser Tommy
Cek cek cek, a Sokolov????

Take Two bi bas tesko primio tu informaciju, a verujem i neki ostali tipa Scouser tongue.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Scouser
QUOTE (Take Two @ May 11 2009, 03:13 PM) *
Ali Nagradu Nenad Sakić bi ipak morao da uzme Dossena, zbog abnormalne fizičke sličnosti smile.gif

da bre ! nisam to uzeo u obzir, moraću da revidiram odluke smile.gif

Alonso je imao najbolju sezonu, a mene je Josi prijatno iznenadio, izborio se za prvih 11 i pravio je razliku u mnogim mečevima. Uz njega, i Aurelija bi trebalo pohvaliti, s obzirom da se čovek raspadao svake sezone a ova mu je bila prilično dobra. Kara i Škrtel mora bolje sledeće sezone.
Pedja_Nbg
Размишљао сам да ли да гласам за капитена,или Алонса,и победио је Алонсо.Он нам је био најбитнији играч,и његово неиграње током повреда се највише видело,али и свака част капитену на свим овим головима. lfc.gif
Mishkin
Xabi! Nema šta! Slao je one lopte, dao par golova, iznudio tonu crvenih smile.gif i bio najkonstantniji cele sezone. A ti, Joe, bi umro kad bi to priznao tongue.gif

Josi je drugi deo sezone objasnio njegovim fintama telom smile.gif takođe, Kuyt polako poziciono prelazi sa defanzivnog napadača u krilo smile.gif FT#9 i SG su bili na visokom nivou, šteta što više utakmica nisu bili u mogućnosti da igraju. Aurelio je konačno dokazao da ne izvodi meni džaba slobodnjake u PESu smile.gif Babel se raspao, a Lukas se ošišao biggrin.gif Maskerano je takođe cele sezone bio odličan, ali nepravda je što ni u jednom timu nikako ne može ker koji ujeda smile.gif da bude igrač sezone. Jbga Joe!

Zz!
rape91
Xabi je bio fenomenalan ove sezone,mozda zbog toga sto nismo toliko ocekivali,ali je to ipak slabije od onog sta nam je Gerrard doneo ove sezone.
Gerrard
Joe
QUOTE (Mishkin @ May 12 2009, 10:18 AM) *
Xabi! Nema šta! Slao je one lopte, dao par golova, iznudio tonu crvenih smile.gif i bio najkonstantniji cele sezone. A ti, Joe, bi umro kad bi to priznao tongue.gif

xabi je bio odlican i ja sam ga pohvalio - prevazisao je krizu i mislim da sad mozemo da izvucemo jos 3-4 odlicne sezone iz njega... ali ipak je Stevan bio bolji... Xabi solidno drugo mesto ispred Yossija, Dirka i Nanda...

Maskerano je takođe cele sezone bio odličan, ali nepravda je što ni u jednom timu nikako ne može ker koji ujeda da bude igrač sezone. Jbga Joe!

ove sezone je Masch bio solidan, ali prosle je bio mnogo bolji i dominantniji... prosle godine za malo, jedino ga je Nando nadjebo... isti slucaj je ove godine sa Xabijem - nadjebo ga je Stevan... 4 gola i 5 asista su ipak skroman ucinak u poredjenju sa Dzeksovih 23 komada i 11 asista...

Размишљао сам да ли да гласам за капитена,или Алонса,и победио је Алонсо.Он нам је био најбитнији играч,и његово неиграње током повреда се највише видело,али и свака част капитену на свим овим головима.

vise nego sto se videlo/osetilo neigranje Steve i Nanda?? ma daj....
Take Two
QUOTE (joe @ May 14 2009, 04:33 PM) *
vise nego sto se videlo/osetilo neigranje Steve i Nanda?? ma daj....

Pazi, zvuči glupo ali nije pogrešno. Bez Gerrarda i Torresa smo igrali OK, uglavnom sa Benayounom/Kuytom kao zamenom. Bez Alonsa, sa druge strane, treba igru da nam organizuje Lukas Letva, a to stvarno ni na šta nije ličilo. Mnogo je tečnija igra na sredini kad je Xabi u timu, i mnogo se manje greši.

(Doduše, on je igrao protiv Čelsija i skrivio bar dva gola, ali jebiga, svako ima loš dan...)
Joe
QUOTE (Take Two @ May 14 2009, 04:49 PM) *
Pazi, zvuči glupo ali nije pogrešno. Bez Gerrarda i Torresa smo igrali OK, uglavnom sa Benayounom/Kuytom kao zamenom. Bez Alonsa, sa druge strane, treba igru da nam organizuje Lukas Letva, a to stvarno ni na šta nije ličilo. Mnogo je tečnija igra na sredini kad je Xabi u timu, i mnogo se manje greši.

(Doduše, on je igrao protiv Čelsija i skrivio bar dva gola, ali jebiga, svako ima loš dan...)

tecnija igra jeste to si u pravu... jer Lucas ne moze da zameni u ekipi Alonsa, ali mnogo losije igramo i kad Lucas zameni Mascha u postavi... menjao je Lucas i Gerrarda pa opet nije to to... kad nema ove dvojice mi odigramo x bio tu Xabi ili ne... jednostavno kad igraju Steva i Nando sanse za pobedu su mnogo vece nego kad jedan od njih nije u timu bez obzira koja su 9 uz njih na terenu...

Alonsa mozes da zamenis mnogo lakse nego Dzeksa... i tu se prica zavrsava o tome ko je bitniji i cije odsustvo se vise oseca....
Jamaica
QUOTE (joe @ May 14 2009, 05:06 PM) *
tecnija igra jeste to si u pravu... jer Lucas ne moze da zameni u ekipi Alonsa, ali mnogo losije igramo i kad Lucas zameni Mascha u postavi... menjao je Lucas i Gerrarda pa opet nije to to... kad nema ove dvojice mi odigramo x bio tu Xabi ili ne... jednostavno kad igraju Steva i Nando sanse za pobedu su mnogo vece nego kad jedan od njih nije u timu bez obzira koja su 9 uz njih na terenu...

Alonsa mozes da zamenis mnogo lakse nego Dzeksa... i tu se prica zavrsava o tome ko je bitniji i cije odsustvo se vise oseca....

Gerrard je najbolji(ako nije to onda svakako najkompletniji) igrac na svetu, ali opet, ko zna kako, kada on ne igra, mi smo se sasvim dobro snalazili ove godine.......mnogo je vise Torres falio.......

Sa druge strane kada nema Alonsa vidi se da je nesto trulo........

Sve to izgleda nelogicno na papiru(digitronu tongue.gif ) ali ove sezone je to tako bilo na terenu............mozda zato sto kapiten ove sezone realno igra u napadu, a napadaci su lakse zamenjivi(pogotovo ako ima adekvatna zamena) od igraca sa centra a da se ne remeti funkcionisanje tima......neki moj utisak je da smo ove sezone bili bolji ako igraju Alonso i Gerrard/Torres nego Gerrard i Torres bez Alonsa........naravno da je idealno kada su svi na terenu, ali to se nije bas cesto desavalo...... biggrin.gif

Opet to je sve na osnovu ove sezone, generalno gledano Gerrard je nezamenjiv a Alonso jeste, ali ove sezone je na terenu bilo drugacije.....

Ono sto Xabiju ne sme da se desi je da mu se ponove dve 'Robbie Keane' sezone gde glumi duha i postigne poneki gol sa pola terena.......mada bi mogao nesto cesce da pokusava to, na pocetku je bas bio nalozen da uradi to opet, a sad se smirio nesto...... lfc.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.