Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Potencijalni transfer
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Jamaica
Evo par iz glave samo, od zadnjih par dana.......

Barry, Raul Albiol, Downing, Pranjic, Negredo, Luis Suarez, Eto'o, Haggeland, Glen Johnson, Subotic, Tevez, Keirrison, Zhirkov, Elia, Cana....

To je 14 samo sa zadnje dve strane Rafa Junior teme laugh.gif

Feel free da dodate koga sam zaboravio.......

Cenim da ce do pocetka jula biti trocifren broj biggrin.gif
Scouser Tommy
Saša Sokolov definitivno!!!
Starscream
tu su i Lenon, Zarate, Valencia, Santa Cruz, Delafeou, Sielva, Diogo, Kjaer, Mancienne, Javi Martinez, Mounir El Hamdaoui (AZ), a tu je negde i Diego Forlan biggrin.gif
Scouser Tommy
Uber glupost Forlan. Volim u skoli kad neko kupi novine i na zadnjoj strani desno pise za neki transfer tipa Nenad Milijas u Liverpulu i odmah krene diskusija kako sa takvima necemo nikad da uzmemo titulu, citaj sta kaze Gorcin, Tastin osmeh je rekao kako Rafa ide... Smaranje. smile.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Scouser Tommy @ May 14 2009, 10:56 PM) *
Uber glupost Forlan. Volim u skoli kad neko kupi novine i na zadnjoj strani desno pise za neki transfer tipa Nenad Milijas u Liverpulu i odmah krene diskusija kako sa takvima necemo nikad da uzmemo titulu, citaj sta kaze Gorcin, Tastin osmeh je rekao kako Rafa ide... Smaranje. smile.gif

Што ти смета Милијаш? mad.gif
ne RIISE
QUOTE (Pedja_Nbg @ May 14 2009, 11:49 PM) *
Што ти смета Милијаш? mad.gif

Pa bolji je Sokolov tongue.gif !!!
Scouser Tommy
Ne smeta mi nego je to bezvezan primer samo navodim. Voleo bih Shoneta kod nas, bolji je od Riere. A za Sokolova necu vise, ne shvatate me ozbiljno.
Tonča
QUOTE (Scouser Tommy @ May 15 2009, 01:42 PM) *
Voleo bih Shoneta kod nas, bolji je od Riere.

adultesuicide2.gif
Fred Kremenko
Milijas jbt laugh.gif
Mario_T
QUOTE (Scouser Tommy @ May 15 2009, 01:42 PM) *
Ne smeta mi nego je to bezvezan primer samo navodim. Voleo bih Shoneta kod nas, bolji je od Riere. A za Sokolova necu vise, ne shvatate me ozbiljno.

Pitam se otkud to ... blink.gif
Pedja_Nbg
Милијаш за Ливерпул. cool.gif
Aleksandar88
Kakav bre Sone jel nas drkate il ste pusili nesto jutros pennant.gif ?
rape91
Milijas je dobar centralni igrac i ne moze da se poredi sa Rierom ako sa nekim moze onda je to lucas i mislim da bi nam vis koristio nego Lucas
Pedja_Nbg
^^

Баш сам то хтео да кажем. biggrin.gif
collymore
Aaa Ugasite ovu temu nije mi dobro od nje... adultesuicide2.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Pedja_Nbg @ May 15 2009, 05:35 PM) *
^^

Баш сам то хтео да кажем. biggrin.gif

Ti bas hoces da budes banovan na neki duzi period(jes' da ja nisam admin ali licno cu te banovati budes li ovako nastavio biggrin.gif) Prvo cirilica sada Milijas, fali ti jos da ubacis slike Drvengrada negde na forum i zavrsio si karijeru biggrin.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Fred Kremenko @ May 15 2009, 11:10 PM) *
Ti bas hoces da budes banovan na neki duzi period(jes' da ja nisam admin ali licno cu te banovati budes li ovako nastavio biggrin.gif) Prvo cirilica sada Milijas, fali ti jos da ubacis slike Drvengrada negde na forum i zavrsio si karijeru biggrin.gif

Нисам ја шешељевац,не знам о чему причаш. tongue.gif
Jamaica
QUOTE (Fred Kremenko @ May 15 2009, 11:10 PM) *

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Scouser Tommy
Kakav hejt smile.gif
Ian Gerrard :)
Lisando Lopez ili Lavezzi da dodju i da bude ludilo..
Scouser Tommy
Bas nam treba jedan Lisandro. Sto ne dodje Zeljko Samardzic?
LiverpoolFanCG
QUOTE (Jamaica @ May 5 2009, 07:03 PM) *
Evo par iz glave samo, od zadnjih par dana.......

Barry, Raul Albiol, Downing, Pranjic, Negredo, Luis Suarez, Eto'o, Haggeland, Glen Johnson, Subotic, Tevez, Keirrison, Zhirkov, Elia, Cana....

To je 14 samo sa zadnje dve strane Rafa Junior teme laugh.gif

Feel free da dodate koga sam zaboravio.......

Cenim da ce do pocetka jula biti trocifren broj biggrin.gif

Samo Tevez je do sad zavrsena prica smile.gif Suska se nesto za Davida Silvu, ali po meni Tevez je igrac koji nam fali....
Under
ne znam kako je Tevez zavrshena prica (nisam procitao da je potpisao ni za jedan klub, pa ni produzetak loan ugovora sa scumom), a josh manje po kom osnovu je on bash igrac koji nam fali...
Wastelander7
Citao sam u novinama da mu nudimo ja mislim 52 milijina sad neznam funti ili evra.
A jos je rekao da zeli da napusti Manchester Utd. zbog minutaze
Trunks
Ma 100 miliona.
Scouser Tommy
100 marke biggrin.gif
Aleksandar88
Ko bre sirotinja daj Teveza za 100 miliona i Kaku za 300 !
rape91
QUOTE (Aleksandar88 @ May 23 2009, 04:12 AM) *
Ko bre sirotinja daj Teveza za 100 miliona i Kaku za 300 !

a usput mi spakuj i beckhama i 2 bureka sa sirom
LiverpoolFanCG
QUOTE (Under @ May 22 2009, 03:35 PM) *
ne znam kako je Tevez zavrshena prica (nisam procitao da je potpisao ni za jedan klub, pa ni produzetak loan ugovora sa scumom), a josh manje po kom osnovu je on bash igrac koji nam fali...

ajde sad svi smo pametni, mene zaobidji sa takvim postovima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nisam odje da se prepucajem i nadmecem sa nekim !!!!!!!!!!!!!!!
tako sam cuo da je zavrsena prica reg se na LFC pa vidji sta komentarisu englezi po tom pitanju!! joj sad bi i rafu da glumis???
po svakom osnovu bi dobro dosao, bolje pitati koji ga cluub nece???? ajd poz
Tonča
QUOTE (LiverpoolFanCG @ May 23 2009, 01:33 PM) *
ajde sad svi smo pametni, mene zaobidji sa takvim postovima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nisam odje da se prepucajem i nadmecem sa nekim !!!!!!!!!!!!!!!
tako sam cuo da je zavrsena prica reg se na LFC pa vidji sta komentarisu englezi po tom pitanju!! joj sad bi i rafu da glumis???
po svakom osnovu bi dobro dosao, bolje pitati koji ga cluub nece???? ajd poz

U jeee, al si se uzjogunio!
Fred Kremenko
Aj spojite ovo sa Gmaz Jr temom, ova tema je generalno besmislena, kad vec imamo jednu potpuno istu...
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ May 23 2009, 02:19 PM) *
Aj spojite ovo sa Gmaz Jr temom, ova tema je generalno besmislena, kad vec imamo jednu potpuno istu...

Realno, postala je ista tema kao i Rafa Jr.

Diskusija neka se nastavi na temi o bureku sa jogurtom, bar dok se ne otvore glasine.

lock
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.