Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Championship
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Under
lepa zabava u derbiju pticijeg gripa, crvendaci-plave ptice 1-1. mislim da su crvendaci zasluzili pobedu, a ova greshka golmana (inace odlicnog) moze ih koshtati plasmana u play-off. prelep gol Majnarda, a komentator se izlozio kao da je finale svetskog prvenstva. inace, izneo je nekoliko neverovatno netacnih informacija, ali bolji je od Gojka sise i Subotka Rominjala u svakom slucaju...
inace obozavam da gledam Bristol City zbog fantasticnih navijaca i neverovatne podrshke na Ashtonu Gate-u.
Orthodox REDS
dosta pratim championship, malo manje legue 1 i legue 2.nadam se da ce wolvsi uci u PL, jer su mi mozda i najdrazi tim u toj ligi.sto se tice borbe za opstanak volio bih da se sacuvaju Nottm Forest i Southampton, iako vjerujem da je to u slucaju svetaca malo manje vjerovatno.imaju dobre mlade igrace sa pokojim iskusim, pravi spoj iskustva i mladosti, ali bojim se da ce desavanja oko kluba uzeti danak.
valjda ce se u ovoj temi vise pisati u buducnosti...
Mario_T
Saintsi ce tesko da se odrze u Championshipu, iako bih ja to voleo (najbolji drug mi navija za njih). Imace problema, kako zbog lose forme, tako i zbog finansijskih problema koje imaju. Takodje, bilo bi mi drago da Nottingham ostane u Championshipu.
Wolvesi (meni jedan od simpaticnijih timova) ce se sigurno plasirati u EPL, samo je pitanje da li ce u EPL ici kao sampioni ili kao drugoplasirana ekipa. Sve u svemu, rasplet Championshipa ce sigurno biti jako zanimljiv.
Jamaica
Koliko sam ja upucen Southampton treba da bude srecan ako ne dobiju negativne bodove zbog finansija......tesko da ce oni ostati, a za Forest bi mi bilo zao da ispadnu opet......koliko neko moze nisko da padne smile.gif

Nego......jel neko prati Leeds mozda?

Onaj Beckford tamo, sto bi se reklo, scores for fun.....mnogo vise i lepse od onog Dave 'bio sam golman u Liverpoolu pa su me odbili pa sad navijam za Everton i postao sam napadac' Nugenta koji je na kraju zavrsio u Premijer ligi.......mozda ne bi bio toliko los back-up....i jos bi mogao da se dovede za neku sicu biggrin.gif
Under
QUOTE (Jamaica @ Apr 17 2009, 01:27 PM) *
Nego......jel neko prati Leeds mozda?

Onaj Beckford tamo, sto bi se reklo, scores for fun.....mnogo vise i lepse od onog Dave 'bio sam golman u Liverpoolu pa su me odbili pa sad navijam za Everton i postao sam napadac' Nugenta koji je na kraju zavrsio u Premijer ligi.......mozda ne bi bio toliko los back-up....i jos bi mogao da se dovede za neku sicu biggrin.gif

ja Leeds ne podnosim organski, josh iz vremena Bojera, Viduke & co. jedini iole simpa igraci tamo su mi bili Kjuel i Kin... svi znamo kako se to zavrshilo bag.gif nadam se da ce Millwall kroz play off uci u championship, a ocekujem da ce Leicester i Peterborough uci direktno.

isto tako, organski ne podnosim Svece, pa se nadam da ce uz Norwich i Charlton (koji takodje ne gotivim ni malo) ispasti iz championshipa, naravno da bi "shumari" ostali. takodje cenim da ce Wolvesi uci u premijer, a bice krvava borba za poziciju br. 2 i za mesta u playoffu... kako god, realno bi bilo da to budu Birmingham i Reading, ali verujem da ce neko iznenaditi (kao i uvek) i iz senke uleteti u premijer... favorit iz senke je po meni Cardiff.

sa ovakvim raspletom ne bih vishe pratio league 1, samo championship i blue square premier (naravno samo ako se AFC Wimbledon plasira u BSP)
Orthodox REDS
ma da wolvesi bi trebali uci u PL.sto se tice ispadanja southamptonu bi mogli oduzeti bodovi, mada ne vjerujem da ce se to desiti.onaj Nottm Forest ja gotivim , iako je tu ono staro rivalstvo njih i L poola.najvise u CS mrzim barnsley i volio bih da oni ispadnu, a moze i plymouth,blackpool, doncaster.

volim leeds i vjerujem da ce se vratiti kroz pley off, mislim da ce im se vratiti jer su prosle godine u lokalnom derbiju mozda ne zasluzeno ispali od doncastera.iskreno vjerujem u njih.iako ima do kraja jos 3-4 kola Peterborough jos nije siguran za to drugo mjesto.MK dons i millwall se mogu ubaciti.
Fred Kremenko
Wolves-i usli u PL, Birmingham dobio jako bitnu utakmicu na gostovanju Watford-u.. 3. je Shef. Utd sa 4 boda manje, i utakmicom manje na gostovanju Burnley-u koji se bori za PO... Southampton je manje vise vec ispao... Barnsley koji je prvi iznad crte ima 3 boda vise, utakmicu manje, i bolju gol razliku... Plus danas igra Norwich koji ako dobije ode na 5 bodova prednosti.... tako da je jako tesko da ostanu... Forest je dobio i za njih se nadam da ce ostati... Preston i Swansea prisli su na bod Burnley-u koji je na 6. mestua, sve u svemu pomenuti mec u ponedeljak Burnley-Shef Utd moze dosta toga da odredi na vrhu...

Leicseter se vec plasirao u Champ kao prvak, Peterbrough i Mk Dons se bore za 2. direktno mesto... Leeds i Milwall su vec u PO, a za 6. mesto bice borba izmedju Tranmere-a Scunthorpe-a
Veseli Crewe se bori za opstanak i mnogo su zasrali porazom kuci juce.. Prvi su iznad crte, ali Northampton koji je prvi ispod ima 2 utakmice manje, tako da ce tesko da se iscupaju...
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Apr 19 2009, 11:31 AM) *
Veseli Crewe se bori za opstanak i mnogo su zasrali porazom kuci juce.. Prvi su iznad crte, ali Northampton koji je prvi ispod ima 2 utakmice manje, tako da ce tesko da se iscupaju...

sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Scouser
ja Bi vol-o da pakleni svonsi uđe u plejof...pre par godina su mi donosili dosta keša smile.gif mada slabe su im šanse
Mario_T
Cestitke Wolvesima, bas mi je drago zbog njih. Konacno ce i Sylvan Ebanks-Blake (veliki navijac Liverpoola) da ostvari svoju zelju da poseti Anfield. Naime, negde sam procitao da je sam sebi obecao da ce prvi put kad kroci na Anfield, to uraditi kao igrac. smile.gif Pa bi bilo lepo da mu sledece sezone poklonimo jednu pobedu voljenog mu kluba, tokom njegove prve posete Anfieldu. wink.gif
Scouser
on nešto rešeta po čempionšipu ove sezone a
Mario_T
Yep, prvi strelac Championshipa ove sezone.
Fred Kremenko
Reseta, prvi strelac lige...

A ni mocni Mellor nije los biggrin.gif
Orthodox REDS
da cuo sam to za ebanks-blakea, mada cini mi se da je on ponikao u man utd, cak sta vise ubjeđen sam da jeste.
a sto se tice resetanja, ma zabija covjek jos iz doba plymoutha.mislim da je prerastao CS
Scouser
Kad smo kod Melora, lepo mu dajemo pomen pred Arsenal smile.gif
Mario_T
QUOTE (Orthodox REDS @ Apr 19 2009, 10:47 PM) *
da cuo sam to za ebanks-blakea, mada cini mi se da je on ponikao u man utd, cak sta vise ubjeđen sam da jeste.

Potpuno si u pravu. U clanku koji sam ja citao, pricao je (izmedju ostalog) o tome kako je bilo biti navijac 'Poola, a igrati za podmladak Scuma. Pricao je kako je svoju ljubav prema Redsima morao da krije i kako su mu omiljeni igraci bili Rush, Fowler i Owen. Sve u svemu, sasvim OK decko. Ponavljam, bilo bi lepo da ga pocastimo pobedom Liverpoola tokom njegove prve posete Anfieldu. wink.gif

Kad smo kod Mellora, uvek je lepo setiti se njega pred tekmu sa Arsenalom. biggrin.gif
Fred Kremenko
Ispade Crewe..steta
Under
Saturday 25 April 2009
first team news
Dons go up as champions

The Dons secured their place in the Blue Square Premier with a 3- 0 victory over St Albans City.

Second half goals from Kennedy Adjei, Sam Hatton and Jason Goodliffe won the game and the party started as Jason lifted the Champions Trophy in front of a record crowd of 4722.
vladx
Tranmere nije izdrzao u poslednjih par minuta i bodom prepustio Scunthorpe-u play-off duel sa MK Dons-om gde su ipak ovi drugi po meni apsolutni favoriti. Drugi par je mnogo zvucniji i interesantniji, Millwall v Leeds Utd, u ovosezonska 2 meca, oba puta slavili domaci sa 2 gola razlike. Nadam se i verujem da ce Sky prenositi taj duel.
Under
ja sam tek nakon pregleda proshlog kola championshipa (i ostalih pro liga) izvalio da je Daren Ferguson (Aleksov sin) menadzer Peterboroug Utd. kako su krenuli sa 2 promocije u 2 sezone, sledece ce sin da se pridruzi ocu. sad ce svi skamovi talenti na loan u Peterborough (Welbeck, Macheda, Manucho & co.)
vladx
U Premier se vratio smrdljivi Birmingham City pobedivsi Reading-a u direktnoj borbi za promociju. Cardiff ponovo nekako nije uspeo da se ugura u play-off, bod im je bio dovoljan na Hillsborough-u, ipak, PNE je uspeo posle par sezona. Zao mi je malo Norwich-a, Kanarinci su savim ok ekipica, uostalom kao i njihovi rivali Ipswich, uzgred Roy Keane slavio danas na klupi traktorista. Hammill zabio danas izuzetno vazan gol za opstanak, prvi u pobedi Barnsley-a kod Plymouth-a.

Play-off for Premier League:

Preston North End v Sheffield United
Burnley v Reading

Play-off for Championship:

Scunthorpe United v MK Dons
Millwall v Leeds United

Play-off for League One:

Shrewsbury Town v Bury
Rochdale v Gillingham

U Football League, preciznije League Two, vec se plasirao Burton Albion, u play-off-u su odigrani prvi polufinalni mecevi.

Stevenage Borough 3:1 Camridge United
Torquay United 2: 0 Histon
Jamaica
Forest opstao....mogli bi sad put Premiershipa i oni, umesto raznig Readinga, Birminghama i slicnih smile.gif
Trunks
Šteta za Kardif, voleo bih da ih vidim u EPL... kao i Sheffield UTD (koje ću, nadam se, opet gledati).
Tonča
QUOTE (Trunks @ May 3 2009, 06:52 PM) *
Šteta za Kardif, voleo bih da ih vidim u EPL... kao i Sheffield UTD (koje ću, nadam se, opet gledati).

thumb.gif i za jedno i za drugo.
Scouser Tommy
Licno voleo bih Lids da se vrati. Da dodju u PL, i posto onolko mrze sljamcester, da ih biju bar jednom godisnje.
Pedja_Nbg
vladx
Kakve 2 golcine Burnley-a u roku od 10 minuta na startu drugog poluvremena na Madejski-om! Zasluzili su Wembley, a zelim im da izbace i Blades-e, dosta puta su me ove sezone ispostovali na kladzi, sto na fikseve sto na golove.
Jamaica
Jel su Burnley ili Barnsley oni sto su izbacili nas i CSKA iz FA kupa prosle godine, a i ove nekog premijerligasa?

Ako je Burnley samo zato su zasluzili da udju u Premijer ligu bar na jednu godinu.... biggrin.gif

A Sheffield mi nije simpatican ni malo......pogotovo posle zajebavanja sa Tevezom.....svi su im krivi sto su ispali iz lige osim njih.....

A i citao sam da igraju sjajan fudbal i da imaju odlicnog menadzera.....
Tonča
QUOTE (Jamaica @ May 12 2009, 10:54 PM) *
A Sheffield mi nije simpatican ni malo......pogotovo posle zajebavanja sa Tevezom.....svi su im krivi sto su ispali iz lige osim njih.....

Pa koliko ja znam WH im je isplatio neku povecu sumu na ime odstete.
A ono pustanje od strane Uniteda u poslednjem kolu sto je svako normalan ko se kladi uhvatio na kladzi neka ode na stranu. smile.gif

Ja licno gotivim Sheff Utd, ali ne bih imao nista protiv da Burnley dodje u Premiership.
Scouser Tommy
Kevin Blackwell im je manager, onaj sto je sproveo Leeds u nizi rang. Al bolje i to nego Neil Warnock. Cunt.
Scouser
I sad i zli jezici rekli setite se kako smo prošli sa Berlnijem pre par sezona smile.gif
Mario_T
QUOTE (Scouser Tommy @ May 13 2009, 12:07 AM) *
Kevin Blackwell im je manager, onaj sto je sproveo Leeds u nizi rang. Al bolje i to nego Neil Warnock. Cunt.

Potpis. Ako je to moguce, jos vece govno nego Allardyce.

Nas je pre godinu dana izbacio Barnsley, a ne Burnley. Ipak, bilo bi mi drago videti neki "netradicionalni" klub iz Championshipa. Hull je dosao prosle sezone, mogao bi jos jedan klub da dodje.
Fred Kremenko
QUOTE (Tonča @ May 13 2009, 12:06 AM) *
Ja licno gotivim Sheff Utd, ali ne bih imao nista protiv da Burnley dodje u Premiership.

Ovako nekako i kod mene, s tim sto bih ja malo vise voleo da prodje Burnley.. Bas igraju lopte onako kao volim... Mnogo na bokove, ne srljaju ko magarci solidno pozadi, super... Igracki su doduse dosta tanki, i ako udju, bice vrlo jebeno da ostano ... Ali ako je mogao jebeni Stoke, mogu valjda i oni

Btw, I Burnley je izbacivao favorite iz kupova.. Ove godine su stigli do polufinala Carling-a isteravsi Fulham, Chelsea i Robove.... A protiv Spurs-a su primili golove par minuta pred kraj produzetka.. Pre 4-5 godina su izbacili i nas i Aston Villa-u u FA Cup-u...
Fred Kremenko
Prodje Burnley, potpuno su na nadigrali Blades-e u finalu, svaka cast!
Mario_T
Cestitke za Burnley, bas mi je drago sto su uspeli da se plasiraju u EPL. Danas su bili mnogo bolji i zasluzeno pobedili. Takodje, mislim da ce imati mnogo pozitivniji stil igranja, nego sto bi to bio slucaj kod Sheffield Uniteda.
Jamaica
Svaka im cast, zasluzili su, nadam se da ce lepo proci u Premijer Ligi, mada ako budu imali pozitivan stil igranja mogu da prodju kao WBA, za razliku od mrtvih Stoka biggrin.gif
Scouser
I ja se radujem što je Berlni ušo... A sad u čempionšipu ćemo imati siguricu za klađenje, Njuku, osim ako Širer ne ostane na klupi smile.gif
Jamaica
QUOTE (Scouser @ May 25 2009, 09:13 PM) *
I ja se radujem što je Berlni ušo... A sad u čempionšipu ćemo imati siguricu za klađenje, Njuku, osim ako Širer ne ostane na klupi smile.gif

To smo svi nekad mislili i za Leeds i za Forest tongue.gif
Trunks
NjukasTl mi baš smrdi na Leeds u poslednje vreme iz nekog razloga, ne želim im tu sudbinu ali ne bi me čudilo. smile.gif
Under
QUOTE (Trunks @ May 26 2009, 12:24 AM) *
NjukasTl mi baš smrdi na Leeds u poslednje vreme iz nekog razloga, ne želim im tu sudbinu ali ne bi me čudilo. smile.gif

Lidsu se to desilo zato shto su pukli sa parama koje su se nemilosrdno troshile... i Njuka troshi, ako se i njihove pare izgube, eto ih u League 1 dok trepnesh
Trunks

Novi Newcastle away dresevi - sprdnja.
Jamaica
laugh.gif

Oce nesto ekipe u narandzastom ulazak u Premijer ligu zadnjih godina pa da se osiguraju laugh.gif

Generalno su ove godine dresovi sprdnja u Engleskoj.......Scum, CSKA, Everton, sad i ovi.... smile.gif
vladx
Tim Krul, clap clap. Dobra tekma izmedju Baggies-a i Magpies-a.
Za sada u Championship-u u 11 meceva 8 neresenih. U derbiju 'sinova', Cloughie dobio Fergie-ja 2:1, od ostalih rezultata u ligaskom fudbalu, izdvajaju se pobeda Colchester-a kod Norwich-a od cak 7:1, tuzni Canaries-i, i petarda Notts. County-ja za blistav start svedskog svalera kao direktora. smile.gif
Scouser Tommy
Uhvatio sam na kladji od ekipa nizeg ranga - Lids, Derbi, Kardif i Roteram + Dortmund. Mozes da pogodis na koju tekmu sam pao za lovu.
vladx
Gledam snimak Darlington v Leeds United na SK-u, kako su se dobro zabavljali navijaci Leeds-a! thumb.gif
Iako su jedan od najomrazenijih timova na Ostrvu, nedostaju mi, uvek su bili dobri mecevi sa njima kako na Elland Road-u, tako i na Anfield-u. A, i kako da im u ovom trenutku ne pozelim povratak kad me jutros iz kreveta na tv-u docekalo "Stand up if You hate Man U!". Lep pocetak dana! biggrin.gif
vladx
Sinocnji Steel City Derby bio jedan od najboljih meceva koje sam gledao u poslednje vreme. Od tempa, pa do atmosfere, sve je bilo za uzivanje, jbg, jedino sto tu simpatisem Wednesday, ali makar im za nekakvu utehu ostaje sto su se koliko toliko vratili posle 0:3 na poluvremenu. Inace, onaj Esajas bio odlican. Hail.gif za celu tekmu i utisak!
Danas na programu je i derbi mec izmedju Boro-a i WBA-a, Aliadiere se probudio dok Baggies-i ponovo trpaju u Championship-u, trebalo bi da bude interesantno. Prenos ima preko bet365(besplatna registracija), jbg, jedino sto smara je mali ekran koji ne moze da se uveca. sad.gif
Trunks
Žao mi što sam propustio Utd vs. Wednesday, monogo gotivim Blejdse.
Dr Stein
kako je wba natrpao boro u gostima ju,ju
vladx
QUOTE (Dr Stein @ Sep 19 2009, 05:58 PM) *
kako je wba natrpao boro u gostima ju,ju

smile.gif Hail.gif
Nazalost, samo sam malo bacio pogled, gledao Villa-u zbog kladze.
vladx
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/t...nty/8453055.stm
Derby County midfielder Robbie Savage tells BBC Radio Derby that rumours that the players think the club's backroom staff are not up to the job are unhelpful, irresponsible and untrue. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.