Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Regionalno okupljanje
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Tonča
Alexander sa Liverpool-Bulgaria mi je poslao predlog da se napravi neki tip regionalnog okupljanja navijača Liverpoola iz Srbije, Bugarske, Grčke (a pretpostavljam i ostalih iz regiona, kao npr. Hrvatske i gde god još ima fan klubova).
Nije mi dao nikakve bliže informacije, zamolio sam ga da to učini, ali mislim da ništa konkretno nije dogovoreno, već ih samo zanima da li ima zainteresovanih u Srbiji za tako nešto.

Eto, to je za sada to. Ništa specijalno.
Ako bude nekih novih informacija preneću vam.
Liverbird
Naravno da ima zainteresovanih wink.gif
Aleksandar88
Hm dobra ideja siguran sam da ima zainteresovanih happy.gif .
vladx
2 prsta. smile.gif
Tonča
Mene oko cele te priče najviše jebe što nam sada treba viza za Bugarsku...
Grčku da ne pominjem.
Jamaica
QUOTE (Tonča @ Feb 11 2009, 10:23 PM) *
Mene oko cele te priče najviše jebe što nam sada treba viza za Bugarsku...
Grčku da ne pominjem.

Neka oni dodju kod nas, taman smo u sredini za sve a i moze da udje ko hoce tongue.gif
Aleksandar88
Znaci da ce morati oni da dodju u Srbiju biggrin.gif .
Scouser Tommy
Kakva bre frka za vizu pa pola Pirota ide svakog vikenda u Bulgariu u shopping biggrin.gif Mislim da je nisavska dolina pravo mesto za susret sa LFC Bugarska biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Scouser Tommy @ Feb 11 2009, 10:37 PM) *
Kakva bre frka za vizu pa pola Pirota ide svakog vikenda u Bulgariu u shopping biggrin.gif Mislim da je nisavska dolina pravo mesto za susret sa LFC Bugarska biggrin.gif

Pa koliko ja znam potrebna je viza za Bugarsku? Zar nije?
Scouser Tommy
Pa potrebna je al Pirot je Pirot biggrin.gif
collymore
Sudeci kakva su moja iskustva sa vizom za UK,slican maltret sa Bugarskom ili Grckom vizom mi ne pada na pamet,tako da mogu samo oni da dodju 'vamo. drink.gif
Scouser Tommy
Covece bre to su Bugari biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Scouser
Taman da odem u Bugarsku da izvadim bugarski pasoš, čekaju me dokumenta na potpis a ja blejim laugh.gif ...polako, da probamo mi prvo nešto da uradimo sad kad odemo u Livdžu po pitanju ovog našeg malog fan kluba, pa ondaK posle ako 'oće nek dođu biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Scouser @ Feb 12 2009, 12:59 AM) *
Taman da odem u Bugarsku da izvadim bugarski pasoš, čekaju me dokumenta na potpis a ja blejim laugh.gif ...polako, da probamo mi prvo nešto da uradimo sad kad odemo u Livdžu po pitanju ovog našeg malog fan kluba, pa ondaK posle ako 'oće nek dođu biggrin.gif

Ma da.
Nego mi reko ovaj lik da prenesem, i ja eto preneo. smile.gif
remizinho
Susret u Grckoj na ostrvu Ios, Rodos, ili nekom drugom mondenskom letovalistu.. naravno na leto i o trosku domacina :-)
Doduse nije lose ni Nesebar, tekila za 15 dindzi isl :-)
collymore
E i meni samo takva kombinacija moze biti prihvatljiva Party ostrvo Ios o trosku domacina....kao regionalno okupljanje.
matori lfc
Hell ye!
Scouser Tommy
Jedino oni sve da nam plate! biggrin.gif
Pedja_Nbg
QUOTE (Scouser Tommy @ Feb 12 2009, 09:03 PM) *
Jedino oni sve da nam plate! biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif
Mishkin
E ako cu od Bugara i RUmuna da ocekujem da me caste onda do mojega... Nek dodju ako je tako najlakse zbog viza, ako nije spremni smo i da idemo, pa kako se dogovorimo...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.