Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Original dresovi Liverpool-a iz engleske !
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
buljson2000
Ej ljudi zeleo bih da vas obavestim da mogu da nabavim original dresove FC Liverpool-a (i drugih engleskih timova po zelji) direktno iz engleske. Imam coveka koji zivi i radi u engleskoj i koji dolazi u Srbiju svakih 2,3 meseca. Znaci dresovi bi kostali ~50funti (kao i na sjtu sto mozete videti cenu) i mogu se nabaviti sa raznim brojevima igraca na poledjini. E sada ko je zainteresovan neka pise pa cemo se dogovoriti za detalje, a sto se tice preuzimanja to je najmanji problem, posto sam ja u okolini Beograda, pa se mozemo i naci u nekoj kafani a moze i pouzecem ako ste dalje od Beograda !!
Pozdrav...
vladx
QUOTE (buljson2000 @ Jan 25 2009, 12:55 PM) *
pa se mozemo i naci u nekoj kafani

tongue.gif

Ako ima jos zainteresovanih ja sam za, ali voleo bih ako moze ovosezonski away kit, a i njegova cena je pala sada na 20 funti.
Aleksandar88
Vladx ja sam zainteresovan za home kit pa ako budes pravio neku kombinaciju pusti mi pm da se dogovorimo wink.gif .

EDIT: Pitanje za buljsona, ti ovo radis za neku proviziju ili si narodni dobrotvor ?
Scouser
Možda je ukro kamion sa dresovima smile.gif
vladx
QUOTE (Aleksandar88 @ Jan 25 2009, 09:40 PM) *
Vladx ja sam zainteresovan za home kit pa ako budes pravio neku kombinaciju pusti mi pm da se dogovorimo wink.gif .

Nema problema, da vidimo, mozda se jos neko javi, ali ipak zavismo od buljsona.
Fred Kremenko
QUOTE (vladx @ Jan 25 2009, 04:15 PM) *
tongue.gif

Ako ima jos zainteresovanih ja sam za, ali voleo bih ako moze ovosezonski away kit, a i njegova cena je pala sada na 20 funti.

A zasto mi te novce za dresove ne bi predali delegaciji LFC Serbia koja ide na Anfield biggrin.gif Jeste da nisam jos nikog smarao oko toga, ali cenim da nece biti problem biggrin.gif
vladx
QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 25 2009, 11:14 PM) *
A zasto mi te novce za dresove ne bi predali delegaciji LFC Serbia koja ide na Anfield biggrin.gif Jeste da nisam jos nikog smarao oko toga, ali cenim da nece biti problem biggrin.gif

Dizem ruku! smile.gif
Aleksandar88
Verujte mi da sam o tome mislio prethodnih dana samo mi bilo glupo da pitam, al evo kad ste vec poceli i ja sam za tu varijantu ako njima ne smeta i ako im ne stvara dodatne obaveze.
buljson2000
Naravno ja sebi uracunam neki dinar, ali moram i coveka koji to donosi da castim sa koji dinar..., ali dres ce vas izaci 40-50 jura i mislim da je povoljno jer znate da je original posto ima i retiketu i sve, a ovako neverujem da bi nasli i za skuplje gde kupiti..., aje vi postujte pa cemo js videti.....
Znaci za sada 2komada da racunam?!...
Aleksandar88
Nije da ti ne verujem, ali ako vec dajem 50 e pre cu ici na neku sigurniju varijantu, jer mi nista ne garantuje da su ti dresovi original.

EDIT: Jbg vidim da si odavno registrovan,ali ne znam te sa foruma tako da mene ne racunaj za tu kombinaciju.
bojan_vin
Ja sam za svaku varijantu koju ste pomenuli, ukljucujuci i kafanu. biggrin.gif
Mishkin
Ja sam odavno pricao da 15 dana pred put objavljujem da kupujem ljudima stvari iz LFC shopa. Provizija mizerna, 10% smile.gif Naravno, pare unapred jer sam dekintiran!

Znaci, ako neko zeli bilo sta sto mogu da kupim u Liverpulu, neka me cimne na PM da se dogovorimo. Naravno, u obzir dolaze i karamelice ali za njih specijalni popust, 20% provizija. Treba neko da me vidi sa dresom Felainija, kud cu onda smile.gif Pa ko voli nek izvoli!

Imajte na umu da polazimo 20. februara tako da rezervisite vase majice, dreseve, solje, metal sign ( smile.gif ) itd. na vreme.

Pozdrav!
Scouser
Tončić i ja smo već primili više nego dovoljno narudžbina sa foruma a i šire... sad.gif
Mishkin
Kazem, ja sam otvoren za narudzbine a i nisam skup. Za sada mi se samo javio jedan drugar za dres!
Aleksandar88
Javljam ti se i ja za dres i sal, kes naravno unapred biggrin.gif .

EDIT: Pusticu ti PM da se dogovorimo detaljnije.
vladx
Buljsone, izvini, ali i ja se pre opredeljujem za sigurniju varijantu.
bojan_vin
CITAT (vladx @ Jan 26 2009, 04:03 PM) *
Buljsone, izvini, ali i ja se pre opredeljujem za sigurniju varijantu.

takodje, najverovatnije samo dres, i naravno pare unapred, javljam i ja na PM
i hvala unapred smile.gif
Aleksandar88
Miskina ce da privedu na carini kao svercera kad budu videli koliko robe nosi biggrin.gif !
Mishkin
OK. Ima vremena da se javite, napravite spisak stvari i posaljete pare do pred put. ZNaci do tamo negde 18. februara da sve imam crno na belo. Do sada su se javila 2 momka za 2 dresa. Moram da pazim i na kolicinu da ne bih bio pretovaren wink.gif
Pozdrav!
Tonča
Kada pravite spisak stvari, a tu ne mislim na dresove, pošto je njih lako naći u radnji i lako pitati za njih, zapišite onaj kod iz šopa, tako da onaj ko kupuje dođe sa spiskom kod pordavca i ovaj mu prema kodovima nađe stvari sa spiska.

Kao što reče Scous, on i ja smo već preuzeli na nas podosta većih porudžbina, tako da nismo u mogućnosti da preuzmemo još neku, najviše zbog prtljažnog prostora.
Naravno, ukoliko pred polazak ipak budem imao mesta u prtljagu (što sumnjam), rado ću preneti nečije stvari ukoliko Miškin, ili neko drugi ko bude uzimao, ne bude imao mesta kod sebe.
Scouser Tommy
A Velja Liver jel u mogucnosti da nosi?

edit: jer/jel biggrin.gif (pirocanac)
kalabaster
Javljam se i ja za jedan artikal, al jos ne znam koji.
Dr Stein
de ste braco Scouseri..nije me bilo dugo jer nisam imao net .
uzeo sam dres original u novom sadu u zmaj jovinoj u adidas shopu.
odma pored trcike u samom centru.
to je bio 3.adidas shop koji sam obisao taj dan u ns-u.
kao i u prosla 2 rekli su da nemaju dres liverpool-a.
aj sam izpizdeo i poceo da razgledam butik i nasao 5-6 dresova.
home kit.bez broja i igraca sezona 2008/9 .
hteo sam da zapalim radnicu koja je rekla da nema dresa.
platio sam ga 5460 ili 5290 ne secam se...
ali se i ne kajem smile.gif

odlican je dres.
poz
Tonča
Pa dobro, po adidasu ih ima kolko oćeš (bar ovde u BG-u).
Čak su i cene spustili za po hiljadu kinti, kad sam ja uzimao pre mesec-dva.

Ali kapiram da ljudi koji žele da naruče dres iz Liverpoola, žele sa brojem i imenom. smile.gif
Aleksandar88
Ocu 23 na ledjima yahoo.gif bre !!!
Dr Stein
carra=jordan 23 smile.gif
bojan_vin
CITAT (Aleksandar88 @ Jan 26 2009, 10:25 PM) *
Ocu 23 na ledjima yahoo.gif bre !!!

ja se dvoumim izmedju 23 i 37 biggrin.gif
Mishkin
Realno 37. To je sada hit smile.gif
Booom
Pishi mene za dres i sal, saljem pm sa detaljima.
matori lfc
Ja se nadam da ce Srki(kolimor) dobiti vizu i da cu ga natovariti sa porudzbinama...sal,kapa i naravno dres! A ako nedobije moracu nekog od vas da zamolim rolleyes.gif
collymore
CITAT (matori lfc @ Jan 27 2009, 03:41 PM) *
Ja se nadam da ce Srki(kolimor) dobiti vizu i da cu ga natovariti sa porudzbinama...sal,kapa i naravno dres! A ako nedobije moracu nekog od vas da zamolim rolleyes.gif

Alo bre je idem u Englesku(i to ako odem) a ne u Segedin na sverc komerc turu biggrin.gif
Tonča
Ako nekome trebaju kobaje iz mađarske... rolleyes.gif
biljalfc
e Tonca ja bi dres.... kako ?!?!
Tonča
Rekoh ranije da sam već primio par porudžbina i da nisam u mogućnosti više da preuzimam na sebe.
LFCnemanja
cekajte..ko moze jos porudzbi da preuzme na sebe??? i jos nesto...koliko kesa su home a koliko away kit?? imam home od ove godine ali kupio u budimpesti bez imena i broja...a silno zelim DZEKA na ledjima!!!!

cekajte..ko moze jos porudzbi da preuzme na sebe??? i jos nesto...koliko kesa su home a koliko away kit?? imam home od ove godine ali kupio u budimpesti bez imena i broja...a silno zelim DZEKA na ledjima!!!!
Mishkin
Ja mogu mislim jos narudzbi da ponesem... Ako bude zafalilo mesta kupicu dodatnu torbu kod Kineza smile.gif
Cene imate na http://store.liverpoolfc.tv/ i obavezno kada mi dajete spisak uz njega nek ide i kod za svaku narucenu stvar kako bih se lakse snasao u prodavnici! I obavezno obezbedite koji evro da castite mene smile.gif Narudzbe primam do 15. februara, posle toga primam samo pare smile.gif
Mishkin
Samo da vas podsetim da napravite vase narudzbenice. Kupujte kod Mishkina smile.gif
Ima jos vremena ali posto se javio Aleksandar onda da dam primer kako se narucuje smile.gif mislim na id broj
Pozdrav!
Adult Home shirt 08/10 Medium , personalisation 23 Carragher id ( 313214 )
You''ll never walk alone Scarf one size Red-Gold id ( L1754 )
@nfield
E,Tonca,ja sam od skora na ovom forumu pa nisam informisan. Hteo bih da te pitam zasto ides stalno u Liverpool? Cisto radi zabave ili nekih obaveza? biggrin.gif
Tonča
QUOTE (@nfield @ Feb 10 2009, 01:10 AM) *
E,Tonca,ja sam od skora na ovom forumu pa nisam informisan. Hteo bih da te pitam zasto ides stalno u Liverpool? Cisto radi zabave ili nekih obaveza? biggrin.gif

Uglavnom radi zabave, pošto imaju mnogo dobre žurke subotom uveče.

@nfield
Cool tebra. Respect! smile.gif
Scouser
On ide vikendom a ja svakog drugog dana. A nisam pilot
@nfield
A on je pilot? A ti odakle si?
Scouser
on je pilot a ja kopilot. Mishkina i Trunksa smo zaposlili kao stjuarte a Lou-a nismo mogli da proguramo kao stjuarta jer mu u CV piše da radi na groblju pa zbog uroka...još samo da avion upali
@nfield
Ne ozbiljno te pitam,sto me zajebavas
Scouser
brate ne zajebavam te, stvarno čovek radi na groblju!
@nfield
ma pitam sto me uopste zajebavas,ajde ok on,ali sta sa avionom,ako upali i tako to,a stjuart ne moze da bude bilo ko. poz cujemo se sutra ili kasnije. Odo da radim.
Tonča
QUOTE (@nfield @ Feb 10 2009, 01:32 AM) *
ma pitam sto me uopste zajebavas,ajde ok on,ali sta sa avionom,ako upali i tako to,a stjuart ne moze da bude bilo ko. poz cujemo se sutra ili kasnije. Odo da radim.

Pa ko je prvi počeo? rolleyes.gif
vladx
@nfield, malo vise postovanja, Tonca i Scouser sa Stevicom na "sta ti radi Alex"! tongue.gif
@nfield
a jeli vladx,jesam li ja nekog uvredio? Lepo pricam sa ljudima,skroz opusteno...ne mesaj se. Najveovatnije razumeju obojica sta sam pitao. Mislim na to "jos samo da avion upali"! Na to se odnosi. Nisam dosao ovde da se svadjam,dosao sam da se druzim i pratim desavanja vezana za Liverpool.
Scouser Tommy
Sto odmah zajebavate coveka? biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.