Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Ko hoće LFC majicu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Scouser
cisto da bi znali ko sve hocje majcu da bi narucili tacan broj. U sustini bilo bi najbolje da odradimo bar 20 komada. Ajde nek vecj sad krenu prijave da bi stigli do subote da zavrsimo s tim. Znaci ko zeli, cena ne bi trebalo da bude preko 260 dinara.
igzy79
JA HOCU MAJCU POD OBAVEZNO ALI KOME DA DAM PARE JA DOLAZIM U SRBIJU ZA DVADESET DANA ZELEO BIH JEDNU MAJCU VELICINE M JEL MOZE MOJ BRAT KOJI JE U NISU DA VAM POSALJE PARE A VI NJEMU MAJU UNAPRED ZAHVALAN,POZDRAV SVIM LIVERPULCANIMA OD IGORA
mezzano
Hocu i ja. Kakva je procedura kupovine? Posto sam iz okoline Leskovca, nadam se da ne mora licno da se donosi novac i preuzima majica.
Liverbird
Naravno, tu sam. Oko placanja-najverovatnije cu da vam pustim nalog za prenos sa caletovog racuna....ako bi vam odgovaralo? Inace, velicina hm, pa nek bude M (ako nije suvise velika za mene...valjda nije smile.gif )
Mighty Reds
Ocu ja. L velicina.
Liverpool Lou
Ja hocu majcu, a velicinu mozes i sam da odredis. biggrin.gif
Kameni
Cekaj, nije moguce da i majica istampa kostaju 260 din? Pojasni nam to malo. Naravno da sam i ja za jednu, neka bude M.
Tonča
Radi se o tome da jedna stamparija nudi neku vrstu "paketa" (da to tako tako nazovem). Znaci u tom slucaju rec je o sito stampi, i fiksnoj kolicini od 20 komada. Necemo znati konacnu cenu dok ne budemo znali konacnu verziju maje i kolicinu koju zelimo da odstampamo. Takodje, oni nude dva kvaliteta majci, u tom paketu se radi o laksoj majci.

Moguce je da je taj paket ogranicen i velicinom majce... Kao sto rekoh, videcemo vec. Posle glasanja cu poslati mail stamparijama sa kojima sam se cuo. Na osnovu primera ce mi reci koja je cena u pitanju, a onda cemo otici na lice mesta.
mezzano
Sta bi bilo odstampano na majici?
Tonča
@Mezzano
Da li je moguce da nisi izvalio glasanje?!

Edit:
Glasanje je isteklo.
Evo majce koje cemo raditi:
IPB Image IPB Image
Mishkin
evo i ja se prijavljujem
Liverpool Lou
Sto se mene tice meni mogu i dve majce + jedna za Peru Kojota koji ocigledno ne prati forum u poslednje vreme.

P.S. Moram da se cujem i sa Pantom vezano za majce.
billshankly
ja, definitivno... samo sto bih vam ja dala svoju majicu pa na njoj da se stampa. je l' to izvodljivo? jbga, ja sam malo sicusna, pa mi je i S iz te standardne muska-majica ponude ogromno.

ako nije izvodljivo, jbga, daj sta das... (tj. S)
copkillah
QUOTE(billshankly @ Sep 6 2006, 11:43 AM) [snapback]3459[/snapback]

ja, definitivno... samo sto bih vam ja dala svoju majicu pa na njoj da se stampa. je l' to izvodljivo? jbga, ja sam malo sicusna, pa mi je i S iz te standardne muska-majica ponude ogromno.

ako nije izvodljivo, jbga, daj sta das... (tj. S)

I ako nije izvodljivo, sredićemo da bude smile.gif

Ja čekam ponudu od drugara iz NS-a pa ću da okačim cene.
undertaker
Samo bih ponovo dodao da mislim da je bolje da ime foruma bude samo na ledjima, ne i na grudima...

I ja se prijavljujem za majicu, velicina XXL, a novac cu dati uzivo nekome... ne mogu da se smaram sa tim uplacivanjima i cudima...
copkillah
I biće pozadi, i to možda da stavimo samo LFCSerbia.com bez www.
undertaker
Dobro, to sad i nije toliko bitno... sa www ili bez

Mislim da bi trebalo da skupimo pare za jednu majicu vishka i da je damo Nikoli. JBG, decko je usamljen u navijackim vodama, treba ga podrzati, bolje da se prikljucio nama nego nekim oloshima... smile.gif smile.gif smile.gif
Grujica
I ja uzimam majcu samo me obavestite ( Tonca imas moj br.?)
Todor_strashni
I ja hocu majicu! Meni treba majica velichine XL.

Kome treba da se javim?

Srele
Ovaj... ja nemam pojma koja mi velicina odgovara biggrin.gif ma daj XL, valjda ce se skupiti malo smile.gif
zen
Naravno i ja se prijavljujem, odgovarala bi mi L velichina...
Scouser
QUOTE(zen @ Sep 7 2006, 12:26 AM) [snapback]3480[/snapback]

Naravno i ja se prijavljujem, odgovarala bi mi L velichina...

jesi siguran za L? tongue.gif smile.gif wink.gif
Nikola
QUOTE(undertaker @ Sep 6 2006, 02:24 PM) [snapback]3467[/snapback]

Dobro, to sad i nije toliko bitno... sa www ili bez

Mislim da bi trebalo da skupimo pare za jednu majicu vishka i da je damo Nikoli. JBG, decko je usamljen u navijackim vodama, treba ga podrzati, bolje da se prikljucio nama nego nekim oloshima... smile.gif smile.gif smile.gif

Hvala na ponudi ali ja tu majicu ne bih mogao da nosim. Podrzavam vas forum i sve ljubitelje engleskog fudbala ali majicu nekog drugog kluba sem MFC ne bih mogao da nosim. Mozda nekog u D2. Ali ako se odlucite da na majicu za mene stavite ovaj grb
IPB Image
onda me zaracunajte smile.gif
stara lfc
moze,L...
shalle87
Evo i ja se prijavljujem za majicu biggrin.gif Velicina neka bude XL.A kada bi trebalo da se ostavi adresa i kome?
Hans
Racunajte i na mene takodje.Mislim da ce mi XL odgovarati.Novac cu dati nekome uzivo.Recite samo kada i gde da se nadjemo i nema frke.
Panta
meni XL
zen
QUOTE(Scouser @ Sep 7 2006, 03:20 AM) [snapback]3485[/snapback]

jesi siguran za L? tongue.gif smile.gif wink.gif

Pa neam pojma, ajde neka bude M, ali npr. imam jednu majcu M velichine koja je iste velichine kao ova L velichine... Sve to zavisi od proizvodjachevog kalupa... smile.gif

Izmedju ostalog znash me proceni sam. tongue.gif
Gerrard 88 RS UG
Moze i meni XL
Dzontra
Meni XL, za kintu mi javite na pm ili prilikom okupljanja. U principu bi trebalo naru;iti sve XL, ribama M (valjda nema onih kojima je potreban XL biggrin.gif )a u tu grupu bi mogao i Zen da upadne laugh.gif
Srele
Cekaj, ceeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

ako Dzontri treba XL onda bre meni treba L huh.gif
ne RIISE
I za mene jedna majca XLL(L) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif !!!
Dzontra
QUOTE(ne RIISE @ Sep 7 2006, 11:53 PM) [snapback]3524[/snapback]

I za mene jedna majca XLL(L) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif !!!

Braaaate... vidi se da si grabar. Kaže se XXL laugh.gif
Liverpool Lou
QUOTE(Dzontra @ Sep 8 2006, 01:35 PM) [snapback]3526[/snapback]

Braaaate... vidi se da si grabar. Kaže se XXL laugh.gif

biggrin.gif
Fred Kremenko
I ja bih majicu. Treba mi L. Platio bih, ako moze pouzecem(ko bude radio majce, nek me kontaktira za na PM za adresu). Ako ne moze pouzecem, javite na koji racun da se plati, pa cu pojuriti nekog da mi to pokupi u Bg)...
Mihailo
Miloe, a kako bi bilo da font na maji za tekst lfcserbia bude isti kao i font gore na forumu? Sve ostalo deluje ok, aj poalji mi PM.
Cosa
I ja ocem maju.Size:L
kad nesto bude bilo javte mi na pm
Scouser
Da ne bi svima javljali na PM svi koji ste zainteresovani za majce, pratite ovaj topik i necje biti problema.
dule2004
QUOTE(Scouser @ Sep 9 2006, 01:48 AM) [snapback]3576[/snapback]

necje biti problema.

ma i necemo problema vec majce biggrin.gif
dakle i ja se prijavljujem
Scouser
ako necjes problem a hocjes majcu, onda prati topik.
Nikola
QUOTE(Scouser @ Sep 5 2006, 03:14 AM) [snapback]3423[/snapback]

cisto da bi znali ko sve hocje majcu

A sta ako neko hoce majicu wink.gif
stara lfc
nerazumes ti skuzerski jezik!
disco
Evo i ja dodjoh sa mora nocas pa rekoh da se oglasim. Hocu i ja majcu XL ili XXL sad zavisi od velichine majce. Kome treba da se obratim?
Dusan
QUOTE(Nikola @ Sep 13 2006, 12:45 PM) [snapback]3787[/snapback]

A sta ako neko hoce majicu wink.gif

I ja bih jednu sa tim "I" tongue.gif
disco
I shta se deshava za majIce?
undertaker
Da, zaista, shta se deshawa? Momci, prodje leto, kako cemo da ih nosimo.
copkillah
Mihajlo bi da uradi i njegov predlog. 'ajde da mu učinimo kada je već admin smile.gif

Ali mogao bi da požuri!
undertaker
Pa stani, za koji smo djavo glasali onda? Shto nije postavio svoj predlog za glasanje?
disco
Kako je pochelo moracemo da shtampamo na mont jakne.....
Liverbird
pa stvarno, ajde radite majce: 20-30 din. razlika nije ni bitna
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.