Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: F1
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Nikola
The king is dead,
LONG LIVE THE KING - LEWIS HAMILTON!!!!!! cup.gif Hail.gif

Trebalo je jos prosle sezone da se desi ali i ove je najmladji ikada!!! smile.gif

P.S. Zna li nesto sta se desavalo Hamiltonovom bolidu kada se u zanjim krugovima mucio da ga jedva zadrzi na stazi (motao volan levo desno ko blesav)?
Aleksandar88
Ah odvratno vec sam poceo da slavim Masinu pobedu nakon zavrsetka trke tako da mi je trebalo malo vremena da skontam da je glupi Glok uspeo da izgubi poziciju sad.gif.
Fred Kremenko
Naterao je onoliku cergu da se poraduje, a onda ih rasplakao... Priceless...
Mishkin
Hehe, Frede, genijalno ko i uvek smile.gif
Kako li se cergarski mentalitet ispoljava u F1? Znas ono sto zovu temperament?
Nikola
QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 3 2008, 07:05 AM) *
Naterao je onoliku cergu da se poraduje, a onda ih rasplakao... Priceless...

Hahah upravo biggrin.gif. Evo da se podsetimo svi jos jednom:

Zadnji krug

Ali ta faca, ta neverica da Massa nije sampion yahoo.gif screw.gif

Ja sam oduvek navijac Ferrari-a kao ekipe ali ne mogu, a da ne navijam za Hamiltona. Tako da mi je srce na mestu (i Ferrari i Lewis uzeli titulu) smile.gif

Mishkin
Sta sve nece da urade za popularnost F1, prosla sezona pa sad ova. Sledece seozne ce verovatno da odmore od namestanja smile.gif
rape91
Stvarno preteruju ovi iz formule jedan-prosle godine nameste Raikonenu da uzme titulu na najneverovatniji nacin aove godine Glock vozi poslednji krug za 20 sekundi sporije nego predzadnji.Smesno
Booom
Hteo sam da se ovo desi jos prosle godine, al' evo moze i sad...

Obozavam Ferari ali ne podnosim ni Masu ni Raikonena. Luis mi je mnogo gotivan i samo cekam da prestigne NAJVECEG u broju titula...
Nikola
QUOTE (Mishkin @ Nov 3 2008, 10:53 AM) *
Sta sve nece da urade za popularnost F1, prosla sezona pa sad ova. Sledece seozne ce verovatno da odmore od namestanja smile.gif

cudo jedno je F1, bolidi se kvare na sve strane ali nameste trku bukvalno u sekund laugh.gif
Mishkin
Kvare se ovim mucenicima sto jedva za benzin za treninge skupe smile.gif
Aleksandar88
Valjda ce Vettel sledece godine da predje u Ferari pa da i mi konja za trku imamo tongue.gif.
Mrs.Gerrard
Ja sam vristala od srece! Skoro onoliko kao posle finala 2005 ali to ne moze da se poredi! Lewis is the man!!
Scouser
CITAT (Nikola @ Nov 3 2008, 10:23 AM) *
Hahah upravo biggrin.gif. Evo da se podsetimo svi jos jednom:

Zadnji krug

Ali ta faca, ta neverica da Massa nije sampion yahoo.gif screw.gif

Ja sam oduvek navijac Ferrari-a kao ekipe ali ne mogu, a da ne navijam za Hamiltona. Tako da mi je srce na mestu (i Ferrari i Lewis uzeli titulu) smile.gif

nisam baš do te mere pokvaren da se radujem tuđoj nesreći biggrin.gif ali...koliko sam ispizdeo kad ga je Fetel stigao isto toliko sam se radovao kad se vratio na peto mesto. Nikad nisam voleo Ferari a dodatno su mi se zgadili sa Šumijem...pošto sam, jel'te fan Meklarena smile.gif

Fetel sledeće sezone u Ferariju, Glok u Meklarenu smile.gif . Moram odati priznanje Denisu koji je munjevito reagovao i nazvao Tojotu smile.gif
Nikola
QUOTE (Scouser @ Nov 3 2008, 08:18 PM) *
nisam baš do te mere pokvaren da se radujem tuđoj nesreći biggrin.gif

jes malo bedak kad sam skapirao da je ono sto se radovao bio Massin cale (je l bio Massin cale?), a ne neko iz tima Ferraria... mellow.gif
Aleksandar88
Krivo mi je zbog Mase zato sto mu je ovo verovatno bila jedina sansa da osvoji titulu dok ce ih Hamilton imati jos puno, cini mi se da je bolji lik i od Alonsa i od Luisa.
Scouser
Od Alonsa svakako! biggrin.gif
Under
ako se nameshtalo, to su radili samo zabari u dilu sa onim fashistom Mozlijem! Luis je zasluzio titulu, kad se setim onih kazni shto je dobijao i ostale gluposti...

jel' ono Luisova riba shto je skakala ko pomahnitala u pitu??? dobra mala! rolleyes.gif
Tonča
QUOTE (Under @ Nov 5 2008, 01:05 AM) *
jel' ono Luisova riba shto je skakala ko pomahnitala u pitu??? dobra mala! rolleyes.gif

Batice, ja čuh da je to ona cica iz Pussycat Dollsa, što pevaju onu pesmu "Tonča". biggrin.gif
Under
jel' to novi nadimak Don Johnsona??? tongue.gif
Sotir Vračarević
jbg, ili Finci ili Shumi,ili meni radovanja nema...

vise srece dogodine sad.gif
Scouser
CITAT (Tonča @ Nov 5 2008, 01:19 AM) *
Batice, ja čuh da je to ona cica iz Pussycat Dollsa, što pevaju onu pesmu "Tonča". biggrin.gif

Paklena je, ubedljivo najbolja riba koja džuska!
Nikola
QUOTE (Tonča @ Nov 5 2008, 01:19 AM) *

da da to je ta. "tonča wish your girlfriend was hot like me", and hot she is! smile.gif
Tonča
Kolko je starija od njega? Jedno trista godine? biggrin.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Mishkin @ Nov 3 2008, 08:20 AM) *
Kako li se cergarski mentalitet ispoljava u F1? Znas ono sto zovu temperament?

ovako recimo...

http://www.index.hr/sport/clanak/pijani-ma...eru/408604.aspx
Tonča
QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 5 2008, 04:51 PM) *

Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Nikola
QUOTE (Tonča @ Nov 5 2008, 01:49 PM) *
Kolko je starija od njega? Jedno trista godine? biggrin.gif

bi tebi smetalo? smile.gif

QUOTE (Aleksandar88 @ Nov 3 2008, 11:18 PM) *
Krivo mi je zbog Mase zato sto mu je ovo verovatno bila jedina sansa da osvoji titulu dok ce ih Hamilton imati jos puno, cini mi se da je bolji lik i od Alonsa i od Luisa.

QUOTE (Fred Kremenko @ Nov 5 2008, 04:51 PM) *

Toliko o tome vomit.gif mad.gif
reina
vidim da se dugo nije ova tema komentarisala pa da je osvežimo malo...
ove sezone nemam svoga favorita pošto je moj favorit prešao u relly,a vidim da ima i neki rus petrov kazu prvi rus u istoriji f1,tako da je on moj novi favorit u ovoj sezoni...
današnja trka pokazala je da su se "veliki" vratili u formu...
Jamaica
Moram da priznam da prvi put posle VN Austrija 2001 i 2002 navijam za Sumahera..........a Lotus evocira uspomene na detinjstvo i GP2 igricu najbolju F1 simulaciju ikad.......cak sam je nasao na netu ponovo biggrin.gif

I jos mi je Lotus ukrao dizajn ideje sa mog Juga laugh.gif
bokeli
E nek je i Vettel i Red Bull, lakše se podnosi, samo da nisu lopovski Ferrari i Alonso.
All Red
CITAT (bokeli @ Nov 15 2010, 04:32 PM) *
E nek je i Vettel i Red Bull, lakše se podnosi, samo da nisu lopovski Ferrari i Alonso.

Slažem se, iako ceo život navijam za Ferrari. Više ni ne gledam Formulu jer je otišao Raikkonen. Tada je bilo interesantno jer se znalo ko se bori za prvo mesto, a sada kada je još neizvesnije je postalo dosadno, ne znam zašto. Čestitke Vettelu, zaslužio je.
Aleksandar88
Pobeda dana je Alonsovo izdrkavanje na Rusu zato sto ga ovaj valjda nije propustio isuse.gif ???
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.