Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Reprezentativno loptanje
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Fred Kremenko
Dakle, da ne spamujemo ostale teme.

Babel i Torres se povredili(niko se nije sjebao proslu pauzu, a posto nas vole te povrede sad je valjda moralo).... Valjda nije mnogo ozbiljno...

Englezi dobili u Belorusiji... Gerrard i Rooney dominirali... Steta samo sto SG nije dao i drugi gol, kad je pobacao veselog gosu i sa 5 metara pogodio stativu Heskey je takodje pokazao koliko je dobar... Odbrana im je sa druge strane skripala mnogo....

Antic je nesto sto sam malo gledao uveo reda u ekipa.... On je valjda jedini od vajnih selektora ukapirao da je Stankovic krljac, i stavio ga da krlja, te je ovaj bio iznedjujuce normalan... Jovanovic Krasic i Pantelic su sasvim dobro odradjivali kreativno/ofanzivni deo price... Bas sam prijatno iznenadjen, bilo je i trcanje kao u vecem delu kod Sestkovica, samo sto su za razliku od tog doba, malo znali i da igraju lopte...

Spanci dobili u Belgiji, Oranje u Norveskoj, Svajcarska u Grckoj.... Nemci jedva protiv Velsa, kao i Irska protiv Kipra(Keane dao jedini gol)... Crnogorci se pristojno drzali u Italiji i izgubili 2:1.........

Hteo sam Reprezentativno loptanje naslov, ako moze neko od modova da ispravi. Hvala.
Take Two
Što se tiče Engleza, super je kako na dobre rezultate reaguju zagriženi novinari-kritičari. Npr. Rob Smyth sa Gardijana, čiji se članak svodi na "Jeste da smo dobili, da je Gerrard zabio golčinu i asistirao, ali ON I LAMPARD NE MOGU ZAJEDNO! IZBACITE GA! RUNI JE KRALJ!"

Mila majko Englesko...

Srbija iznenađujuće dobra, i najzad ofanzivna protiv slabijih. Cenim da će ih Rumuni ipak spustiti na zemlju, ali videćemo.
Pedja_Nbg
QUOTE (Take Two @ Oct 16 2008, 12:08 AM) *
Srbija iznenađujuće dobra, i najzad ofanzivna protiv slabijih. Cenim da će ih Rumuni ipak spustiti na zemlju, ali videćemo.

Valjda nas? unsure.gif
Take Two
QUOTE (Pedja_Nbg @ Oct 16 2008, 11:00 AM) *
Valjda nas? unsure.gif

Ha, ne.

"Nas" je samo Liverpul. A ne Srbija, Zvezda, Partizan, Engleska...

Letos sam imao problema da taj koncept objasnim nekim klincima u Marmarisu koji su zahtevali (pazi, zahtevali) da se u nekom lokalu gleda Fenjer-Partizan umesto Liverpul-Standard. Kao, pa što ti nećeš ako si iz Srbije? Budale.
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Oct 16 2008, 11:06 AM) *
"Nas" je samo Liverpul.

Svaka cast za komentar. smile.gif Potpuno se slazem by the way.
Jamaica
El podseca jos nekoga Pantelic na Robbija po tome koliko ga nece gol? smile.gif

Koji treba biti mozak da se pogode stativa i precka na utakmici......
Sotir Vračarević
na sve ovo reprezentativno loptanje,mogu samo da dodam da me je Finska mlada repka odusevila plasmanom na EURO wink.gif

Trunks
CITAT (Jamaica @ Oct 16 2008, 12:21 PM) *
El podseca jos nekoga Pantelic na Robbija po tome koliko ga nece gol? smile.gif

E sad, mojne da vređaš Kina, nije baš toliki indijanac.
Jamaica
QUOTE (Trunks @ Oct 16 2008, 07:15 PM) *
E sad, mojne da vređaš Kina, nije baš toliki indijanac.

Haha....samo su slicnoj situaciji, ja sam ovde najveci borac za Robijeva prava smile.gif
Dr Stein
pa ima neka paralela izmedju kine u liveru i pantelica u repki.
pazi obojica se konjski trude i vidi se da crkavaju od zelje na golom.
obojica su iz utakmice u utakmicu pod sve vecim pritiskom...
aj o panti...
nije da ga volim ali zao mi decka....pola nacije ga pljuje..
zdanju tekmu je odigrao na nivou.
jer je za jovanovicev (jovanovic nova svetla tacka) gol uptravno on najzasluzniji...
jovanovic je samo spustio nogu...dok je ovaj prethodno prosao pored 2 igraca i sutirao solidno.
drugo kod gola obradovica,opet je on bio u akciji odvukao igraca i dao mu loptu u prazno.
mada kasnije je obradovic sam izgradio poziciju za sut.

Sorry za offtopic , sigurno kasno....
ali kada se pogleda babunov gol protiv scuma vidi se da keane utrcava na prvu stativu i sa sobom vuce 2 igraca koji ostavljaju babela.
tako da je kod tog gola bio zasluzan jednako koliko i monster masch,krivonogi i babun.

Fred Kremenko
QUOTE (Dr Stein @ Oct 16 2008, 08:57 PM) *
pa ima neka paralela izmedju kine u liveru i pantelica u repki.

Stvarno bre nemojte povlaciti paralelu izmedju Keane-a i one gnjide... Igrom slucaja znam mnoge stvari o ovom indijancu, i ako se bilo ko uporedi sa njim, to je uvreda najstrasnija...
Dr Stein
nisam ih uporedio kao licnosti i kao igrace..
nego njihovu "goplgetersku formu"
jednog u reprezentaciji.
a drugog u liverpool-u.

sto je pantelic gnjida...???

mislim, ja ne pratim njega i njegovu karieru nije mi zanimljiv . pa i ne znam nista o njemu?!

Fred Kremenko
Nista zaboravi... ja sam preterao... Znam da nisi uporedjivao kao ljude, samo sam mnogo alergican na ovog stvora..
Pedja_Nbg
Metnu ga i Dirk.Porasla mu glava. biggrin.gif
vladx
DEUTSCHE SCHWEINE!!!

Kakva nadmoc Engleske, neverovatno koliko se uloga trenera pokazala bitnim, nesto slicno imamo prilike da trenutno vidimo i na nasim prostorima! SWP fenomenalan, Agbonlahor ponovo pokazao svu svoju eksplozivnost i kvalitet, Downing odlican, ma svi, sredina sa Carrick-om i Barry-jem, Upson! Terry takodje, jeste skrivio kod gola, kapitenski je to i priznao posle meca mada je i Carson ponovo upropastio svoje sanse na golu!

WELL DONE ENGLAND!!!
Tonča
Jel to Metju Epson LX400 dao gol? biggrin.gif
Aleksandar88
Carson briljira laugh.gif
Dr Stein
metnuli ga dirk i nando...
benajun namestio 2
subasic ga dao albancima (bilo 1-1)
"The home side's Serbian-born striker Branimir Subašić raced through on goal to hand them a fourth-minute lead"

Jovanovic je kralj sto se nase repke tice.
balloon.gif
Jamaica
Jel kapitenovao Masch? biggrin.gif

Jamaica i Barnes ispali iako su dobili 3:0.... sad.gif
Jamaica
Jel gledao neko Brazil - Italija?

Svetski prvaci su bili saterani u cosak u prvom poluvremenu, u drugom su kako tako igrali, ali vise zato sto je Dunga imao milosti i nije hteo petardu.......a onaj Toni ne moze gol za reprezentaciju da postigne sve da mu zivot zavisi od toga smile.gif

Robinho sta je uradio onoj odbrani to je strasno, tako dobar igrac a takav debil u glavi da igra za onaj tim............a Elano ponovo dokazuje da Hughes nema veze sa menadzmentom klubova jer njega drzi na klupi......
Fred Kremenko
QUOTE (Jamaica @ Feb 11 2009, 10:23 AM) *
Jel gledao neko Brazil - Italija?

Zalim mucenika koji jeste biggrin.gif Toliko cerge na jednom mestu, a mesto robovlasnicki arapski stadion biggrin.gif
Scouser Tommy
Italija je smesna sinoc bila, znaci Brazilce je razmrzelo da igraju jer su dali 2 gola u prvih pola sata i s obzirom da je prijateljska verovatno nisu hteli da ih trpaju. A Pato je mogao minimum 3 da postigne gola.
Jamaica
QUOTE (Fred Kremenko @ Feb 11 2009, 10:55 AM) *
Zalim mucenika koji jeste biggrin.gif Toliko cerge na jednom mestu, a mesto robovlasnicki arapski stadion biggrin.gif

Bila je dobra utakmica u prvom poluvremenu, a onda su ih Brazilci samo drzali na bezbednom rastojanju...........a stadion je cak imao i atmosferu tongue.gif

A da, igrao je i Dossena zadnjih 15min i nije imao kontakt sa loptom laugh.gif
Scouser Tommy
E da to me stvarno zanima, usao je umesto Pirla i nista, bio je statista biggrin.gif
matori lfc

...........a Elano ponovo dokazuje da Hughes nema veze sa menadzmentom klubova jer njega drzi na klupi......
[/quote]
1 je igranje za reprezentaciju a 2 za tim,e kad bi trampili njega za nesrecnog Lukasa letvu!
Jamaica
Ne samo reprezentacija, on im je prosle godine bio najbolji igrac i onda je dosao Hughes...
Under
QUOTE (Jamaica @ Feb 11 2009, 10:23 AM) *
a onaj Toni ne moze gol za reprezentaciju da postigne sve da mu zivot zavisi od toga smile.gif

nemoj tako, dao je gol, e sad shto je loptu primio rukom, to je drugo, to se Bayernu ne svira... sleep.gif

ali kad sam video Dosenu u reprezentaciji Italije... stvarno sreca njihova shto nisu primili josh koji...
Take Two
Ajmo sad, da Crvena Čerga razguzi ostrvske šabane u prvih 45, pa da Torres i kompanija odmore drugo poluvreme. smile.gif

Viško krenuo jako™, prva rečenica pa već o rasističkim prozivkama, jebe mu se da nam kaže sastav timova pre početka...
vladx
Nikad mi cudnije nije bilo da navijam za Englesku, zato sto su sa druge strane nasi, eto, pobeda Engleske bez povrede "crvenih". smile.gif
Jbt, kakvu njusku ima Agbonlahor! tongue.gif
Take Two
"Fernando Torres je jedan od petorice igrača Liverpula koje je Del Boske pozvao... naravno, sva petorica su Španci" biggrin.gif
Tonča
"Del Boaque pozvao petoricu igrača Liverpoola i sva petorica su Španci!"

Ne nego je zvao Brazilce u špansku repku... rolleyes.gif

Edit: preteko me TT dry.gif
Take Two
Pička taj Del Boske što nije zvao Džerarda...
vladx
"Ide lopta na Wigan-a!" tongue.gif

Serem ti se u pomocnog, faul i crveni!

Umuva ga RK-a, nahvali ga Marjan, sad ce thread-ovi na forumu zvanicnog sajta. tongue.gif
Tonča
Senna najstariji na terenu? biggrin.gif
Jamaica
Robbie je dao dva gola Gruziji, to je kvalitet kao neki Carslie tongue.gif

Ja nemam zivaca da gledam Engleska-Spanija, samo da cekam da ovi povrede Torresa........ima Argentina-Francuska i Masch je kapiten biggrin.gif
Under
shta reci... Robi Kin biggrin.gif ... e Rafa, Rafa... sad.gif

QUOTE (Jamaica @ Feb 11 2009, 10:29 PM) *
Robbie je dao dva gola Gruziji, to je kvalitet kao neki Carslie tongue.gif

a Irska je kvaliteta Donkastera...
Tonča
Torres kako obuče dres repke zaboli ga noga... :S
Jamaica
QUOTE (Under @ Feb 11 2009, 10:31 PM) *
a Irska je kvaliteta Donkastera...

Zajedno sa Robbijem tongue.gif

QUOTE (Tonča @ Feb 11 2009, 10:32 PM) *
Torres kako obuče dres repke zaboli ga noga... :S

Nije valjda?
Trunks
Sve ok sa Toresom koliko vidim. Sad je polomio kičmu fintom Tejloru čini mi se. smile.gif
Tonča
"Carragher više nije u kombinaciji kod Capela."
Ispada da ga je Capelo precrtao, a u stvari ga je molio da se vrati...
Trunks
James = klasičan indijanac.
Take Two
Kom Tejloru? Ja mislim da je Kerik bio...

Kapdevilja iz Viljarealja.
Trunks
Kerik ipak, pardon.
Scouser Tommy
Xabi & David Hail.gif
Jamaica
Messija se ovi plase Hail.gif Hail.gif

Ne znam kako je onaj Jonas Guttierez zavrsio u Newcastleu i sta jos uvek trazi tamo...
Take Two
QUOTE (Tonča @ Feb 11 2009, 10:42 PM) *
"Carragher više nije u kombinaciji kod Capela."

Jelj' mi se učiniljo ilji ga je prekrstio u Džejms Karager? unsure.gif

Ljep golj Vilje, promešao je Džageljku kao soma.

A ja se sve nadam da će ljopta ići na ljevi bok, da čujemo još koji put kako se CAPDEVILA čita "Kapdevilja".
Scouser Tommy
Francuska je promasena reprezentacija biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Take Two @ Feb 11 2009, 10:47 PM) *
Jelj' mi se učiniljo ilji ga je prekrstio u Džejms Karager? unsure.gif

Ljep golj Vilje, promešao je Džageljku kao soma.

A ja se sve nadam da će ljopta ići na ljevi bok, da čujemo još koji put kako se Capvevila čita "Kapdevilja".

Jeste reko James, al kao ajde, ipak mu je James pravo ime. smile.gif Mada sam 100% siguran da se zajebo. laugh.gif

Sa Kapdeviljom je krenuo jako i nastavlja do samog kraja. laugh.gif
vladx
Na Velodrome-u "Ole-i" za gaucose, svi zvizde plavima! tongue.gif
Take Two
QUOTE (Tonča @ Feb 11 2009, 10:49 PM) *
Jeste reko James, al kao ajde, ipak mu je James pravo ime. smile.gif Mada sam 100% siguran da se zajebo. laugh.gif

Sa Kapdeviljom je krenuo jako i nastavlja do samog kraja. laugh.gif

Stvarno? Ja sam mislio da je Karageru pravo ime Džejmi, nikad nisam čuo da ga neko zove punim imenom... sad vidim, Džejms Dankan Kara biggrin.gif

A što se levog beka tiče - kad je i Sevilja i David Vilja, onda mora da je i Kapdevilja. Verovatno se pravilno kaže i Barseljona, ali to su ti Kataljonci, šta oni znaju...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.