Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: UEFA Champions League
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
rape91
Otvaram ovaj topic da mozemo malo da komentarisemo rezultate ostalih klubova u ligi sampiona i da vidimo ko ce biti najveci konkurent LFC-u na putu do Rima.
Scouser Tommy
Van Persi i Adebajor po dva za sad za Arsenal, Shrek i Tuta za sljam, ali BATE su najjaci! biggrin.gif
Pedja_Nbg
Krivo mi za Zenit,bas ih nije htela lopta. apple.gif
bojan_vin
Samo sam stigao da vidim da je Celtic izgubio sad.gif, ali nema veze, pasce i villareal i scum na Celtic parku. smile.gif smile.gif jbg, nisu mogli jbnom Aalborgu da umuvaju...
ovi ostali me od veceras ne interesuju... a Arsenal standardno, napumpavaju, a kad naidju na ekipu koja igra tvrd fudbal i rastavlja kosti...
vladx
Ja koliko sam mogao da vidim, Porto je propustio 3 izgledne prilike na 0:0, ali ionako na Arsenal ne gledam kao ozbiljnog konkurenta, mozda doguraju daleko u Liga Kupu i to im je. Bate je apsolutno zasluzio (da je doslo do toga) sva 3 boda Hail.gif , Zenit je samo uspeo da me smori, a onaj stadion i igra Aalborg-a, sve to mi je delovalo kao da scum gostuje nekoj ekipi iz League 1.
Celtic, stara prica sa gostovanja, definitivno im predstoji samo borba za 3. mesto. sad.gif
Bayern sa Klinsmann-om nema veze, najezim se kad pomislim da su Jenkiji od njega trazili savete! blue_bandana.gif
Dr Stein
neznam....
u ligi sasmpiona simpatisem,
pored one and only liverpool-a
ove slabije klubove celtic, zenit, i sahtjor...nekako su mi gotivni...
kluz steaua bate borisov i ostali me ne zanimaju.
od jacih...mozda barslona .
i to je to.

zao mi zenita protiv reala sad.gif
a i celtic je morao da pobedi aalborg bar u prvom kolu.
rape91
Ja mislim da mi imamo Juninha da nam izvodi prekide da bi osvojili sve moguce trofeje,onom je gol sansa svaki slobodnjak na protivnickoj polovini.
Jamaica
Juninho kralj najjaci, ko Miha u najboljim danima smile.gif

A Messi... Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif

Tonča
Cluj! biggrin.gif
Booom
Rispekt za Kluz i Anortozis Hail.gif
Mogao je samo Sahtjor da zadrzi makar 1-0...
Jamaica
Ono treba tri boda da pisu Messiju a ne Barsi.....

A Cluj....nisu oni krivi za 0:0 nego imaju lose protivnike tongue.gif
Pantović
Drogba se mnogo gadno povredio. Nije ni pao a digao je ruku za pomoc. Slabo je igrao CFC bas.
Pedja_Nbg
QUOTE (Pantović @ Oct 1 2008, 11:23 PM) *
Drogba se mnogo gadno povredio. Nije ni pao a digao je ruku za pomoc. Slabo je igrao CFC bas.

Bez Esiena i Drogbe penzosi su dosta slabiji...jos Balak i Dzo Kol.. laugh.gif laugh.gif
Dr Stein
samo nek se oni izlome do 25 octobra pa da im srusimo bridge
superman.gif
Dr Stein
RAZMAZENI CHELEA U RUMUNIJU VODIO FOOD TESTERE
PROCITAJ ODJE :

http://www.pravda.co.yu/sport/3406/razmazh...i-krv-domainima
Pedja_Nbg
Znam da nije kup sampiona,vec uefa,ali Everton je ispao od Standarda! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Aleksandar88
Pera sa dva gola u produzecima doneo prolaz Portsmouth-u thumb.gif .
Scouser Tommy
Bambi za Petra! biggrin.gif
Jamaica
UEFA ban for Atletico after racism at Marseille

Nece biti bas neki reunion za Nanda......steta, ali ko im kriv.....bar ce nama biti posao znatno olaksan.....da dobijemo te dve a onda moze bleja u ostatku.....
mezzano
Bas steta. sad.gif Voleo sam da vidim kako ce ga docekati na Vicent Calderonu, i kako ce se on ponasati.
mezzano
Just days after UEFA announced that Atlético Madrid would be banned from the Vicente Calderón for two games it looks as though they have now postponed the decision until after the Liverpool game at least.....

Fernando Torres expressed his disappointment at UEFA's imposed sanction on Atlético Madrid this week but it now looks as though El Niño will be receiving the welcome home he deserves as the stadium suspension is postponed.

Originally it was meant to be for two games starting with the Liverpool clash but now after complaints from both clubs, largely about the fact they would have to find a new stadium for next Wednesday, UEFA appear to have backed down.

The news will come as fantastic relief to Liverpool fans who were fearing they would have to change travel plans with the original sanction demanding that the game be played at least 300km from the Spanish capital.

Although there has not yet been an official release from UEFA Spanish daily Marca has spoken to sources from Atlético Madrid and they have confirmed the decision.

It is not yet known for how long the ban will be postponed until or what games it will cover but there are no signs that the overall decision by UEFA itself will change.

Izgleda da ce, ipak, Torres, ponovo, na Calderon. smile.gif
Pantović
Mozda i bude doceka, samo nece imati koga da docekuju.
mezzano
Izgleda da mu se bas neda.
Jamaica
Koji gol Del Piera.......zlo smile.gif
Scouser Tommy
A tuta bugarim trpa za sljam a nase Ultimate pojacanje nista...
Shone61s
Forza Juveee biggrin.gif rezultati prilicno iznenadjujuci . . . Sisoko odigro najbolje veceras pored nedveda za Juve . . .
Pantović
Kapa dole Del Pieru, madjionicar. A Momo je odlicno krcao!
Fred Kremenko
QUOTE (Scouser Tommy @ Oct 21 2008, 10:13 PM) *
A tuta bugarim trpa za sljam a nase Ultimate pojacanje nista...

ako budu i Keane-u pustili da daje iz offside-a i on ce se popraviti biggrin.gif
Scouser Tommy
rundza ga nije dao iz ofsajda... u stvari i on je... sljam bre! laugh.gif
Pantović
Ali ovaj ludak Aliyev iz Kijeva...
Scouser
CITAT (Fred Kremenko @ Oct 21 2008, 10:31 PM) *
ako budu i Keane-u pustili da daje iz offside-a i on ce se popraviti biggrin.gif

Ma bre ovaj Berbatov pojma nema, samo asistira i trese mreže svaki put. Osim svega toga, Kin je bolji laugh.gif

Kin ni iz ofsajda mučenik ne može da da gol.
Mishkin
Mozete vi da kenjate koliko ocete ali 2 gola iz ofsajda stvarno nije u redu! Ja bih rekao bezobrazno. A takvim i slicnim golovima Mancester uvek povede...
Sto se tice Bugarina, on je Keane samo drugo pakovanje!
rape91
36 golova na 8 tekmi-4,5 po mecu.Ludacki!
Mishkin
Daj danas da odigram na svaku 2+I pol, 3+ Ipol, 4+ i 7+ i odvalim pare biggrin.gif
Under
pre ce biti veceras sve 0-2 sinoc mnogo golova, danas malo... a onaj nesretni Alborg, ko je njih pustio u LS, kakve su samo golove primali...
Fred Kremenko
Bolje Alborg nego veseli Celtic.. Ovi su bar dali 3... Oni mucenici sutnu 3 puta godisnje...... Izuzimajuci McGeady-a, I Nakamura-e i Boruc-a sve goli krsevi....
DakiAleksinac
Ovo će biti sezona za klubove sa Istoka!!!
Zenit, Šahtjor, Kluž, Dinamo, verovatno ne i Zenit...
Tonča
QUOTE (DakiAleksinac @ Oct 22 2008, 09:45 PM) *
Ovo će biti sezona za klubove sa Istoka!!!
Zenit, Šahtjor, Kluž, Dinamo, verovatno ne i Zenit...

Šta je pisac hteo da hoće? smile.gif tongue.gif
Scouser
CITAT (Fred Kremenko @ Oct 21 2008, 11:31 PM) *

pustiše ga...
Pedja_Nbg
QUOTE (Scouser @ Oct 23 2008, 01:34 AM) *
pustiše ga...

A i nije bio neki ofsajd...
bojan_vin
CITAT (Pedja_Nbg @ Oct 23 2008, 08:42 AM) *

Da znaš! Bio je ofsajdčić. biggrin.gif
I nije on kriv što je Fred prizvao njegov gol... wink.gif
Fred Kremenko
QUOTE (bojan_vin @ Oct 23 2008, 10:36 AM) *
I nije on kriv što je Fred prizvao njegov gol... wink.gif

Odigrao ga za 300 kinti na kvotu 6 biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Pedja_Nbg @ Oct 23 2008, 08:42 AM) *

Lončarević u pregledu kaže "Veliki propust sudija, bio je očigledan ofsajd, Keane je iskoračio 20 centimetara ispred svih ostalih..."

Sreća pa je sad i 20 cm očigledno. A kad Berbatov ili RVN stoje 2-3 metra u ofsajdu, to je samo "sumnjiva situacija" laugh.gif
Trunks
^ To i meni zapalo za uho. Kao "vidite, Kin je bio ispred čitavih 20 centimetara". biggrin.gif
Jamaica
Ja nisam gledao pregled, jer rekao nesto za Yossija?
vladx
Jbm ti Boruca, smorio me za medalju! The Bhoys-i u skladu sa svojim mogucnostima, borbeno do fanatizma!
Na kraju, ipak scum-u se isplatio konstantan pritisak. sad.gif
Take Two
Jel' još nekog nervira što kad god igraju Man Utd. i Celtic (otprilike dvaput godišnje minimum), to je uvek "bitka za Britaniju"? Nema veze što je skoro potpuno nebitna utakmica, nema veze što Šljam rutinski dobija u 90% slučajeva, ne, to je bre battle for Britain, howay... kakvi govnari.

Kako ti nesrećni sportski novinari zarađuju za hleb, meni nije jasno.
Jamaica
To je verovatno da se Celtic oseti vazno smile.gif
Fred Kremenko
Bila je bitka za Britaniju, kad smo mi igrali sa Septic-om Uefa pre nekoliko godina... Njihova kreativnost pocinje i zavrsava se bitkom, kada igraju ostrvski timovi...
Btw, Septic treba isterati iz CL, mnogo bre ne znaju...
Nikola
QUOTE (Take Two @ Nov 6 2008, 09:55 AM) *
Jel' još nekog nervira što kad god igraju Man Utd. i Celtic (otprilike dvaput godišnje minimum), to je uvek "bitka za Britaniju"? Nema veze što je skoro potpuno nebitna utakmica, nema veze što Šljam rutinski dobija u 90% slučajeva, ne, to je bre battle for Britain, howay... kakvi govnari.

Kako ti nesrećni sportski novinari zarađuju za hleb, meni nije jasno.

pazi i britanci to zovu bitkom za britaniju. kada bi igrali united i pool to bi bila bitka za engelsku biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.