Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Drugo ili Trece mesto?
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
zen
Upravo je pochela utakmica Manchester- Midlsbro... Tekma od koja zavisi da li cemo na kraju sezone biti drugi ili treci...
Scouser
da evo je na rts2 midlzbro se cuva, ne znam tacno sastav ali izmesan je sto posto. U svakom slucaju, potajno se nadam dvojci, ali treba biti realan....
Tonča
Trenutno je ovakva situacija na tabeli:

2. Man Utd 34* 79
3. Liverpool 30* 79
* - gol razlika

United upravo igra tu zaostalu tekmu. Oni moraju da kiksnu i protiv Boroa i u poslednjem kolu, kako bi mi imali sanse za drugo mesto. Imaju bolju gol razliku, mada nisam siguran da se ne gledaju medjusobni susreti.

Ipak, nada umire poslednja. wink.gif
zen
Zato napred Nikolin Boro... laugh.gif
Scouser
HT 0:0

Makarona ga promasila jednom... smor tekma.
zen
Za sada je dobro, poluvreme 0-0. Nereshen rezultat je puna kapa za nas, a o pobedi Boroa i da ne pricham... smile.gif
Mario_T
Dobro je, 'Boro se drzi za sada. Ako ostane nereseno, ManUtd ce biti pod pritiskom da pobedi protiv Charltona, a oni (i pored ne bas najbolje forme u kojoj se nalaze) nisu bas naivna ekipa.
Tonča
Nije mi jasno sta je hteo Cattermole sa onim rukama, ali standardno rezervni golmani brane penale. To ne mora ni da se izvodi. B-)))
zen
0-0, odlichno za nas, imajuci u vidu da je Getermol krenuo da igra rukomet... Al na srecu Nistelroj je shutirao penal ko ja smile.gif. Mi imamo vrlo teshko gostovanje protiv Porcmauta, Manchester igra kod kuce sa Charltonom... Na nama je samo da pobedimo...

Shto se tiche plasmana, uvek sam za shto bolji plasman. Ako se sluchajno budemo 3. smile.gif nikako ne bih zheleo da dobijemo Zvezdu... Dok bih rado zheleo Bugare, Madjare ili sl. smile.gif
Tonča
I izdrzao je Nikolin Boro. Sada samo jos da kiksnu protiv Charltona, i nema problema. B-))
Mario_T
Gosa je bio odlican, strasan refleks, nema sta ... A mom "zemljaku" van Nistelrooyu zelim jos mnogo takvih penala (i suteva uopste), pocevsi sa utakmicom protiv nas na SP 2006 ... biggrin.gif
Liverbird
ja sam za da budemo lepo 3. pa da odemo negde da pogledamo lfc uzivo a?

Mozda ponovo u Bugi.
Tonča
Ma da budemo mi ispred scumsa, pa da igrmoa protiv nekih komsija koji ce da se probiju do glavnog zreba. wink.gif
Liverbird
uhhhh,tesko to, mada bi bila veca fora da se gleda CL nego kvalifikacije za CL. ai uzgred nikad nisam gledao neku tekmu u CL
robbieF
QUOTE(Liverbird @ May 1 2006, 11:57 PM) [snapback]59[/snapback]

uhhhh,tesko to, mada bi bila veca fora da se gleda CL nego kvalifikacije za CL. ai uzgred nikad nisam gledao neku tekmu u CL

Ja jesam, Partizan - Real, ali nije to to...
undertaker
Bolje mi da budemo drugi, nego da kaljavimo po kvalifikacijama za CL. Ekipa nece biti potpuno fit, pogotovo reprezentativci (fala Bogu, ima ih), a i svakakvi divljaci mogu da nam dodju. Deshavale su se i cudnije stvari, od ispadanja favorita. Mada smo se i mi namucili (dodushe sa rezervama), protiv onih Bugara u trecem kolu kvalifikacija letos. Da se ne ponovi neshto slicno, bolje da budem drugi, ali sami smo ispustili eventualnu drugu poziciju, sad da se nadamo da ce Addicks da nas vade...
Liverbird
pa dobro ako budemo drugi, i to ima svoje prednosti a to je-PA DRUGI SMO U ENGLEDKOJ,MALO LI JE, prsle sezone smo bili 5.jbg. ai bili bi ispred MUTD sto je za respect svih.
Scouser
naravno je bolje da budemo drugi.

Prvo zbog toga da ne razmisljamo a drugo zato sto je svetsko prvenstvo i bilo bi jos vecje cimanje posle istog igrati u kvalifikacijama....
Lex
Naravno da je bolje da budemo 2. Ali najvazhnije je da dobijemo u poslednjem kolu. 82 boda bi nam bila rekord od kako je osnovana Premier Liga, ako sam dobro video?
Liverbird
i ja mislim da bi nam 82 bio rekord.
Cartman
Dosta je vazno da budemo drugi.Pre svega zbog toga sto to znaci da je ManUtd iza nas sto se odavno nije desilo a i zbog toga sto preskacemo kvalifikacije za CL i mozemo na miru da tempiramo formu.Plus svaka utakmica manje znaci i malo vise odmora za igrace.
Liverbird
da, a pogotovu sto igraci nece imati puno odmora zbog svetkog prvenstva.
zen
Portsmouth- Liverpool 1-3
Man. utd.- Charlton 4-0

Charlton je izgleda otishao u Manchester samo zbog formalnosti.

Na kraju ipak 3. mesto, ova sezona je, shto se tiche premijer lige, bila neuporedivo bolja nego proshla. Mnogo sigurnija igra nego proshle sezone i mnogo vishe samopouzdanja. Ove sezone(3 put kucnuh u drvo) nije bilo vecih problema sa povredama.
Mislim da uz adekvatna pojachanja sledece sezone mozhemo da napadnemo i prvo mesto.
biggrin.gif

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.