Closed TopicStart new topic
> Novi momak Mascherano, i ostali dolasci

Scouser
poruka Feb 1 2007, 02:53 PM
Poruka #1

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

Dakle razvija se panski jezik u Liverpulu, nema ta... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) odavno je već slubeni drugi jezik (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N...070201-0932.htm

naravno ne zalećimo se, ali dečko ima potencijala da iznenadi vrhunskim partijama, zbog čega je i doao. Nije igrao dugo i ne treba očekivati da odmah zazume mesto u prvih 11 ali igrač tog profila bi bio vrhunski protv neke Barselone ili sličnih driblerskih klubova. Ja sam zadovoljan njegovim dolaskom i elim nam puno sreće (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ajdarević i mali Holanđanin kako se već zove će biti pristojna pojačanja...kod nekih će ponovo biti onaj gorak osećaj u ustima da smo ponovo mogli i da je trebalo da dovedemo mnogo bolje igrače, ali ja koji sam očekivao samo Lukasa Nila u januaru, sam zadovoljniji ovim ishodom. Arbeloa, je na neki način kompenzacija moda za Barragana, za koga mislim da smo se i zajebali to smo ga pustili da ode, jer sada taj mali igra odlično čak i golove daje i redovan je u Deportivu, kome se, istina, odbrana raspada, ali njegove partije hvali panska javnost. Nebitno to, na kraju krajeva, januar nije bio senzacionalan, ali svakako je doneo par novih mogućnosti, to u neku ruku nije loe.

--------------------
Karma killer
Go to the top of the page

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Feb 1 2007, 03:49 PM
Poruka #2

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

QUOTE(Scouser @ Feb 1 2007, 02:53 PM) [snapback]8177[/snapback]

Dakle razvija se panski jezik u Liverpulu, nema ta... (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) odavno je već slubeni drugi jezik (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

ovo uopste nije smesno (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Cosa
poruka Feb 1 2007, 04:03 PM
Poruka #3

Navijač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 17-July 06
Član broj: 67

Ja zapravo nisam odusebljen Maskeranom ali ne zelim da brzo ode nego da odigra bar koju utakmicu da vidimo kakav je, a od ovih ostalih ne ocekujem nista spektakularno...

--------------------

Though your dreams be tossed and blown...

+Quote Post

Tonča
poruka Feb 1 2007, 06:00 PM
Poruka #4

Waldorf

Član broj: 2

Vec sam na topicu "Glasine" izneo svoje misljenje o Mascheranu pa ne bih da se ponavljam. Samo bih da dodam da mi se dopada to sto je dosao na pozajmicu od 18 meseci. Imace vremena da se dokaze, a ukoliko ne zadovolji, bar se nismo otrosili. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Feb 2 2007, 12:51 AM
Poruka #5

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Ja sam (bio) vrlo skeptican oko Mascherano-a, ali kad vidim da se za cuda iz Real B placa 4 miliona evra, on je zlatan...

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Scouser
poruka Feb 13 2007, 04:44 AM
Poruka #6

Statler

Član broj: 5

http://www.mirror.co.uk/sport/tm_headline=...-name_page.html

na ovom linku kau da u naredna dva dana Havijer dobija zeleno svetlo da nastupa za crvene. Ako bi mogao da bude i timu za Barsu, to bi bilo super, samo je pitanje koliko će biti spreman do tad...

--------------------
Karma killer

+Quote Post

bocejan
poruka Feb 13 2007, 11:06 AM
Poruka #7

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Mislim da ne moze da igra u Evropi. To je bio jedan od uslova koje je FIFA dala. Mada je mislim da je WH vec igrao nesto u Evropi.

+Quote Post

Tonča
poruka Feb 13 2007, 12:49 PM
Poruka #8

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE(bocejan @ Feb 13 2007, 11:06 AM) [snapback]8495[/snapback]

Mislim da ne moze da igra u Evropi. To je bio jedan od uslova koje je FIFA dala. Mada je mislim da je WH vec igrao nesto u Evropi.

Ja sam gotovo siguran da nije igrao ni jednu tekmu u Evropi za West Ham. Oni su vrlo rano ispali iz UEFA kupa.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Catwoman
poruka Feb 20 2007, 06:43 PM
Poruka #9

La Nina...

Datum reg.: 3-May 06
Član broj: 32

Reds given green light over Mascherano

New Liverpool signing Javier Mascherano has been cleared to represent his new club in both domestic and European competition.
The Premier League and UEFA gave their permission for the North West club to register the player on Tuesday, and he could even go into the Liverpool squad for Wednesday's Champions League clash at Barcelona.
Doubts had been raised about the transfer due the player's transfer rights being owned by London-based investment group MSI.
The Premier League are still considering whether to take action against West Ham United over the transfer deadline-day double deal that took Mascherano and compatriot Carlos Tevez to Upton Park.

--------------------

+Quote Post

Mishkin
poruka Feb 20 2007, 07:36 PM
Poruka #10

Lešinar

Datum reg.: 14-August 06
Član broj: 75

zeleno svetlo ale! sad da vidimo sta taj momak zna (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
ynwa

--------------------
Mozes da promenis devojku, kraj u kome zivis, politicko uverenje, ali ne i klub za koji navijas!

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.

+Quote Post

crni
poruka Feb 22 2007, 11:27 PM
Poruka #11

Novajlija
*

Datum reg.: 22-February 07
Član broj: 477

Mislim da je Maskerano veliko pojačanje! Kad dovede argentinskog reprezentativca, koji je uz to tvrdi veznjak - ne moe da pogrei! Da mene neko pita (a ne pita me niko) Rafa bi trebalo da dovede i Luća Gonzalesa, Aimara i Saviolu!

--------------------
Liverpul je srce Srbije

+Quote Post

HESKEY
poruka Feb 23 2007, 12:56 PM
Poruka #12

Huligan

Datum reg.: 4-September 06
Član broj: 87

Kako ce njega da zlostavlja Belami...(IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ))

Citacemo u nastavcima...

--------------------

+Quote Post

Tesic
poruka Feb 23 2007, 08:40 PM
Poruka #13

Navijač

Datum reg.: 12-September 06
Član broj: 96

QUOTE(HESKEY @ Feb 23 2007, 12:56 PM) [snapback]8920[/snapback]

Kako ce njega da zlostavlja Belami...(IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ))

Citacemo u nastavcima...

hahah. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
golf palicom u glavu,kicmu po ledjima,iz sve snage jako... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

drago mi je sto dolazi i jos na pozajmicu...mislim da ce se pokazati dobro...njegovih slicica sam imao najvise...

--------------------
I'd rather die like a man, than live like a coward!

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 10th December 2019 - 02:16 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles