14 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Novi članovi..., navijači,simpatizeri,slučajni prolaznici

stara lfc
poruka May 8 2007, 03:19 PM
Poruka #41

Player/Manager

Grupa: Članovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 18

dobrodosli svi navijaci LIVERPOOL-a na ovaj forum.Oni koji su sezonci otici ce i daleko im!Ima tu ljudi koji su jos klinci(izvini te) i pocinju da navijaju za neki evropski ili svetski klub.A ima i ljudi koji navijaju godinama a neznaju za nas forum.
priznajem i ja sam davne '77-'78 kad sam imao 6-7 godina poceo da navijam za POOL kad je bio najbolji,i nisam naravno pogresio,naprotiv!!!
Uvek sam uz njega i nikad nije sam!!!
Go to the top of the page

+Quote Post

Under
poruka May 8 2007, 09:58 PM
Poruka #42

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

Respect! Old school!

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Liverbird
poruka May 9 2007, 09:41 AM
Poruka #43

Študent

Član broj: 15

sta je bre ovo, od juce do danas cak 5 nova clana. Do finala ce nas biti bar 500 komada, sta mislite? A da smo vise organizovaniji i da postoji neko ko bi bio zaduzen za marketing grupe do sad bi imali bar 1000 ili 10000000 (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
ONCE A RED, ALWAYS A RED

+Quote Post

king kenny
poruka May 9 2007, 09:47 AM
Poruka #44

Drug član

Datum reg.: 20-March 07
Član broj: 604

QUOTE(Liverbird @ May 9 2007, 08:41 AM) [snapback]11048[/snapback]

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post

Anaksimandar
poruka May 16 2007, 07:31 PM
Poruka #45

Novajlija
*

Datum reg.: 16-May 07
Član broj: 791

Evo ja sam novi! Upravo sam se registrovao iako već due znam za forum, ali uvek pogledam neto to me zanima i nikako da se upiem, jer sam se pre par godina lečio od foruma, to jest rekao sebi da vie neću blejati na istim i troiti sate i sate na sve moguće teme. Sad smatram da sam uspeno izlečen (ko kae da zavisnik ne moe sam sebe da uspeno izleči), pa povremeno posećujem par foruma, napiem post ili dva itd.

Imam 24 godine, a za Liverpul navijam od '94 ili '95, nisam ni sam siguran, znam da sam '96 kada je u jesen izaao Premier Manager 1997 ja uzeo Liverpool jer sam ga već najvie voleo! A od tada sam u menaderima osvojio nebrojene titule, potroio hiljade sati i litara piva u raspravama po kafanama i parkovima o superiornosti mog omiljenog kluba, zamrzeo Man utd čak vie i od Partizana ili iptarskih terorista, dobio batine na autokomandi kad mi grobari otee al L'pool-a, zamalo bio izbačen iz kladionice "pile" u Keve Jevrosime to sam se drao k'o manijak gledajući finale protiv Alavesa, pizdeo to ne odoh u Istambul, mislio da ću dobiti srčku kad su počeli penali, a sad se nadam da ću za sledeću sezonu kupiti dres sa 6 zvezdica iznad grba, da parafraziram one koji su bili u Istambulu: "Rafa, just 6 Euro please!!!"

Pa se nadam da ću biti primljen kao punopravni član foruma, a i da ću moći da pomognem u organizaciji raznih LFC Serbia okupljanja!

GO REDS

+Quote Post

Liverbird
poruka May 16 2007, 09:52 PM
Poruka #46

Študent

Oh dobri Milecane, sto nam dolazis iz drevne Grcke, donesi nam 6 titulu iz tvoje postojbine i postaces punopravni clan.
Hehe, Anaksimandar bese rekao da je bitak bica Apejron, ili njegov drug, takodje Talesov ucenik, Anaksimen?

--------------------
ONCE A RED, ALWAYS A RED

+Quote Post

Dzontra
poruka May 16 2007, 10:19 PM
Poruka #47

Huligan

Datum reg.: 4-July 06
Član broj: 58

Tales iz Mileta... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Tales iz Mileta... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
RAFO ODLAZI

+Quote Post

Anaksimandar
poruka May 17 2007, 11:14 PM
Poruka #48

Novajlija
*

Jest, tako, je, Anaksimandar iz Mileta, Talesov učenik i Anaksimenov drug iz klupe (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , uvide apeiron, a Rafa vide da je apeiron dobar, ubaci Robija u igru i Bog da tri komada abarima!!!

Ko je razumeo - razumeo, nego ja ne vidim temu za one koji nisu mogli da skupe novce za hodočaće u Atinu, ima li kakve organizacije za home-made praćenje finala??

+Quote Post

Tonča
poruka May 17 2007, 11:29 PM
Poruka #49

Waldorf

Grupa: Carovi
Član broj: 2

QUOTE(Anaksimandar @ May 18 2007, 12:14 AM) [snapback]11355[/snapback]

Jest, tako, je, Anaksimandar iz Mileta, Talesov učenik i Anaksimenov drug iz klupe (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , uvide apeiron, a Rafa vide da je apeiron dobar, ubaci Robija u igru i Bog da tri komada žabarima!!!

Ko je razumeo - razumeo, nego ja ne vidim temu za one koji nisu mogli da skupe novce za hodočašće u Atinu, ima li kakve organizacije za home-made praćenje finala??

Evo teme ovde.
PS: dobrodosao! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Liverbird
poruka May 18 2007, 03:29 PM
Poruka #50

Študent

znas kako kaze moj prof iz fil: Ko je razumeo dobro je, ko nije razumeo opet je dobro. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
ONCE A RED, ALWAYS A RED

+Quote Post

pake
poruka May 18 2007, 04:13 PM
Poruka #51

Novajlija
*

Datum reg.: 28-November 06
Član broj: 255

Iskreno, i mene malo mrzi da kuckam pa vise citam forum al mislim da je bolje sto nas je vise jer veci broj raznih se uvek polako svede na manji broj pravih i zato treba promovisati sajt i forum. I ideja u prerastanju u fan klub je super

+Quote Post

Anaksimandar
poruka May 18 2007, 05:19 PM
Poruka #52

Novajlija
*

Da, organizacija fan kluba je dobra zamisao, ali ozbiljan posao ako elimo da budemo i blizu kao slični fan klubovi u najbliem inostranstvu. Treba imati infrastrukturu udruenja da bi dobili licencu od kluba, a takve stvari zaista postoje. Pa da onda dobijamo karte za sledeće finale za dve godine direktno od kluba!

+Quote Post

Anaksimandar
poruka May 18 2007, 06:15 PM
Poruka #53

Novajlija
*

Ehm, samo da objasnim na ta sam mislio u dve hiljade reči (mislim slika vredi hiljadu reči, zar ne):

(IMG:http://i122.photobucket.com/albums/o273/anaksimandar/malezijci1sajt.jpg)

I opet...

(IMG:http://i122.photobucket.com/albums/o273/anaksimandar/malezijcisajt.jpg)

+Quote Post

gerard126
poruka May 18 2007, 11:22 PM
Poruka #54

Simpatizer
**

Datum reg.: 7-May 07
Član broj: 740

Ne znam sta ce te vi misliti o mom navijanju,ali da meni neko prica moju pricu,nikad mu ne bi poverovao da stavro voli Liverpool. Naime,do 2005 sam navijao samo za Zvezdu jer su me tako vaspitali. Ali kad sam poceo da sazrevam uvideo sam kolko je ustvari za samu drzavu stetno sto svi navijaju za samo dva kluba,pa sam resio da promenim klub za koji navijam. Pokusao sam da navijam za OFK,ali nikako nije islo,i dalje mi je Zvezda bila u srcu. Na svu srecu,lokalni klub Kopaonik iz Brusa je poceo da napreduje,postao hit u mom "gradu"(nikad u vecoj rupi nisam bio),pa sam poceo da navijam za njih,ali sada sa mnogo vise uspeha. 2005,tri dana pre finala LS,Kopaonik je igrao odlucujucu utakmicu za ulazak u srpsku ligumi to u gostima. Otiso sam da gledam tu utakmicu sa caletom,u nadi da ce nas prijatelj koji je dosao u Kopaonik nekoliko dana pre te utakmice,pruziti dobru partiju i da ce mo glatko pobediti tim koji nije imao nikakvih ambicija za ulazak u visi rang,a vec je osigurao opstanak. Jos na pocetku domacin je poveo sa 1:0. Ubrzo sudija svira penal za nas. Kada sam pomislio da je vec 1:1,moj prijamelj je uzeo loptu da izvede penal,ali je promasio,tj.oterao u kukuruz. Kao i obicno posle propustene sanse sledi kazna,2:0 za domacina,a vec iz sledeceg napada i 3:0. Poluvreme. U zivotu se gore nisam osecao. U drugom poluvremenu se desilo cudo. pobedili smo 6:4,a samim tim smo se i plasirali u srpsku ligu. Sto je najbolje,moj prijatelj je dao 4 gola i jednu asistenciju. Na pouvremenu tri dana kasnije,nisam dovodio u pitanje pobedu Liverpoola,a jos kad sam cuo navijace da kod takvog rezultata pevaju himnu,i to se jace cuju nego Milanovi,vise nije bilo dileme...

+Quote Post

IvanaNS
poruka May 25 2007, 03:56 PM
Poruka #55

Novajlija
*

Datum reg.: 24-May 07
Član broj: 848

Potpuno je razumljivo da "stariji članovi" budu rezervisani prema "novim", jer ih ne poznaju dovoljno dobro i ne znaju koliko je njihova ljubav prema Liverpulu iskrena... ali, svakom članu treba pružiti priliku, pa će oni sami pokazati za koga navijaju i koliko stvarno vole Liverpul i cene njegovu istoriju...

Primetila sam da je neko od članova na ovoj temi spomenuo da pored Liverpula navija i za Arsenal, pa me je zanimalo kakvi su vaši stavovi oko toga... ovde verovatno ima navijača kojima je samo Liverpul u srcu, ali sigurno ima i onih koji pored Liverpula simpatišu i neki drugi klub. Ja na primer pored Liverpula volim i Mančester Junajted... iako mnogi ne razumeju kako mogu da volim i jedan i drugi klub, rivalstvo između ova dva kluba za mene nikada neće biti isto kao što je za navijače u Engleskoj (ili kao što je za mene odnos između Partizana i Zvezde), jer ja ipak živim u Srbiji i utakmice oba kluba pratim samo na TV-u. Izuzetno mi je teško da gledam utakmice ova dva kluba, jer pobeda jednog znači poraz drugog... ali, to je fudbal...

A što se tiče "sezonskih navijača", njih je uvek bilo i uvek će ih biti... ali, oni će biti tu samo jedne sezone, i onda će otići... nema potrebe da ih neko tera...

+Quote Post

Trunks
poruka May 25 2007, 04:10 PM
Poruka #56

Klub 1000

Grupa: Carovi
Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

Ivana, zamolio bih te da ostavi svoju fotku kao dokaz privrenosti klubu. Svi novi članovi moraju da prođu kroz tu proceduru, samo da zna.

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

Catwoman
poruka May 25 2007, 04:49 PM
Poruka #57

La Nina...

Datum reg.: 3-May 06
Član broj: 32

QUOTE(Trunkadelic @ May 25 2007, 05:10 PM) [snapback]11668[/snapback]

Ivana, zamolio bih te da ostavi svoju fotku kao dokaz privrenosti klubu. Svi novi članovi moraju da prođu kroz tu proceduru, samo da zna.

Ja se nesto ne secam da sam videla tvoju fotku macane (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Btw imenjakinjo dobro dosla

--------------------

+Quote Post

Under
poruka May 25 2007, 04:53 PM
Poruka #58

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

QUOTE(IvanaNS @ May 25 2007, 02:56 PM) [snapback]11667[/snapback]

Potpuno je razumljivo da "stariji članovi" budu rezervisani prema "novim", jer ih ne poznaju dovoljno dobro i ne znaju koliko je njihova ljubav prema Liverpulu iskrena... ali, svakom članu treba pruiti priliku, pa će oni sami pokazati za koga navijaju i koliko stvarno vole Liverpul i cene njegovu istoriju...

Ja na primer pored Liverpula volim i Mančester Junajted... iako mnogi ne razumeju kako mogu da volim i jedan i drugi klub, rivalstvo između ova dva kluba za mene nikada neće biti isto kao to je za navijače u Engleskoj (ili kao to je za mene odnos između Partizana i Zvezde), jer ja ipak ivim u Srbiji i utakmice oba kluba pratim samo na TV-u. Izuzetno mi je teko da gledam utakmice ova dva kluba, jer pobeda jednog znači poraz drugog... ali, to je fudbal...

Shto se ovog prvog tice to je ok, ja licno nisam rezervisan prema nikome, a hvala Bogu bice dana da se dokazesh.

Nego ovo drugo mi je privuklo paznju. Pazi, ja ne da ne mogu da te razumem, ja sam shokiran! Ima par simpaticnih klubova u Engleskoj i ja pratim njihove rezultate, zelim im da udju u vishi rang, tj. da ne ispadaju u nizi, ali da navijash za dva rivalska kluba nije moguce, i ne moze me niko ubediti da jeste. Da si rekla da su ti simpaticni neki igraci mozda bih i razumeo, ali ponavljam ne vidim kako je moguce NAVIJATI za dva rivalska kluba! Voleo bih da mi to objasnish, mada se meni cini da si ti pobrkala neke loncice...

QUOTE(Trunkadelic @ May 25 2007, 03:10 PM) [snapback]11668[/snapback]

A ti omladinac, smiri hormone (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Mario_T
poruka May 25 2007, 05:02 PM
Poruka #59

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

QUOTE(IvanaNS @ May 25 2007, 04:56 PM) [snapback]11667[/snapback]

Ja na primer pored Liverpula volim i Mančester Junajted... iako mnogi ne razumeju kako mogu da volim i jedan i drugi klub, rivalstvo između ova dva kluba za mene nikada neće biti isto kao to je za navijače u Engleskoj (ili kao to je za mene odnos između Partizana i Zvezde), jer ja ipak ivim u Srbiji i utakmice oba kluba pratim samo na TV-u. Izuzetno mi je teko da gledam utakmice ova dva kluba, jer pobeda jednog znači poraz drugog... ali, to je fudbal...

Moram da priznam da ne mogu da razumem da navijas za Liverpool i za ManUtd. Kao sto ne mogu da razumem da bilo ko navija za dva kluba. Kako ja na to gledam, moze da se "gotivi" vise klubova, ali se navija samo za jedan klub. A pogotovo ne za dva kluba koji su tako veliki rivali (veruj mi, rivalstvo izmedju Partizana i Crvene Zvezde sigurno nije vece nego rivalstvo izmedju Liverpoola i ManUtda). Ali to je samo moje misljenje naravno.

Sto se tice navijanja za druge klubove, priznajem da ni sam nisam od malih nogu navijao za Liverpool, vec za Partizan. U tim godinama (80te + pocetak 90tih) nisam ni imao puno interesovanja za klupski fudbal van bivse YU, a i engleski timovi tada nisu ucestvovali u evropskim takmicenjima.
Medjutim, otkad sam poceo da pratim Liverpool, za mene postoji samo jedan tim. Menjao bih 10 Partizanovih titula (i 20 ako treba, i da ih Partizan ima (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ), za samo jednu Liverpoolovu. I to u bilo kojoj situaciji, cak i da Liverpool osvaja titulu svake godine, a pogotovo imajuci u vidu cinjenicu da Liverpool nije uzeo titulu vec 18 godina.

Od ostalih fudbalskih klubova "gotivim" dakle Partizan, Juventus, Fiorentinu, Ajax i Werder. Drago mi je kad pobede, ali nije katastrofa kad izgube. A navijam samo za jedan jedini Liverpool.

Toliko od mene na ovu temu; mozda sam malo skrenuo sa stvarne teme, zbog cega se i izvinjavam. Tebi Ivana u svakom slucaju zelim dobrodoslicu na sajt!

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

IvanaNS
poruka May 25 2007, 05:30 PM
Poruka #60

Novajlija
*

Datum reg.: 24-May 07
Član broj: 848

Pa, kao što sam rekla, za mene rivalitet između ova dva kluba nikada neće biti isti kao za nekoga u Engleskoj (za mene je rivalstvo između Partizana i Zvezde ipak najveće)... jednostavno ne mogu da mrzim Mančester Junajted ili neki drugi klub, samo zato što volim Liverpul.
Kada mi neko traži da biram između ova dva kluba, osećam se kao da moram da izaberem između mame i tate... jednostavno, volim i jedan i drugi. Svaki je poseban na svoj način i uvek će zauzimati posebno mesto u mom srcu... volim ih zbog igrača koji su nekada nosili i koji još uvek nose njihov dres, zbog njihove istorije, zbog onoga što su bili i zbog onoga što su sada...
Kada igraju jedan protiv drugog, retko mogu i da gledam utakmicu, uglavnom odgledam snimak kasnije... jednostavno u tom trenutku želim da i jedan i drugi klub pruže svoj maksimum, pokažu što bolju igru, i da onda bolji pobedi...
Poznajem ja još ljudi koji VOLE dva ili tri kluba... Mančester i Čelsi, Romu i Inter, Liverpul i Milan...

+Quote Post

14 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 9th December 2019 - 01:51 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles