15 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> US sports

Under
poruka Jan 10 2011, 12:59 PM
Poruka #41

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

kao sto rece steva8lfc, Packersi objasnili neke stvari Eaglsima. po meni i cetvrto iznenadjenje wild card weekenda. Eaglesi su mi bili prvi favoriti da osvoje NFC, cak je malo falilo da se kladim na njih da pobedjuju u superbowlu (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) . da su u padu forme to je ocigledno, izgleda su svoju dozu srece ove sezone iskoristili da pobede Giantse. (IMG:style_emoticons/default/dry.gif) moguce je da su uslovi u kojima je odigrana utakmica vise odgovarali Packersima, tamo je kod njih je zima pocela jos u oktobru tako da su se osecali kao da igraju kod kuce...

sto se tice trcanja Lyncha
http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-pl...reigning-champs

obrati paznju da je u jednom trenutku i QB dotrcao da ga zastiti u trcanju. pozrtvovanost za svaku pohvalu. nesto sumnjam da bi videli da tako nesto rade braca Manning ili Romo...
nadam se samo da nisu iskoristili svoju dozu srece i da ce bar namuciti Bearse ako nista drugo...

@steva8lfc
voleo bih da cujem tvoje prognoze za polufinale

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...
Go to the top of the page

+Quote Post

steva8lfc
poruka Jan 10 2011, 03:27 PM
Poruka #42

Huligan

Grupa: Članovi
Datum reg.: 20-November 09
Član broj: 6,691

QUOTE (Sotir Vračarević @ Jan 10 2011, 03:42 AM) *
nekada pratih NBA redovno,pa se to prenelo na NFL,pa na NHL,a sada sam skoro poludeo za bejzbolom.skroz mi je gotivan sport (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

NBA - Chicago Bulls
NFL - St.Louis Rams/NO Saints
NHL - Ducks
MLB - Boston Red Sox

ima li jos neka zanimacija da sam propustio da napomenem? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+1
Posle NFL najjaci sport...

Zaboravio si da napomenes LFL (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

QUOTE (Under @ Jan 10 2011, 12:59 PM) *
sto se tice trcanja Lyncha
http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-pl...reigning-champs

obrati paznju da je u jednom trenutku i QB dotrcao da ga zastiti u trcanju. pozrtvovanost za svaku pohvalu. nesto sumnjam da bi videli da tako nesto rade braca Manning ili Romo...
nadam se samo da nisu iskoristili svoju dozu srece i da ce bar namuciti Bearse ako nista drugo...

@steva8lfc
voleo bih da cujem tvoje prognoze za polufinale

Da to sam zaboravio da napomenem... za svaku pohvalu...

Sto se tice polufinala... Mislim da su Bearsi jedini sigurni i da je potrebno mnooooogo srece da bi Seattle prosao dalje... Odbrana Bearsa je mnogo bolja od odbrane Saintsa i cenim da nece dozvoliti onakav luksuz pasom Hasselbecku.

Sto se druge utakmica NFC-a tice cenim da ce biti prava napadacka poslastica i mislim da bi GB mogao da prodje dalje ali ostaje sve otvoreno posto su Falconsi domacini. Tandem Ryan-White je ubitacan ove sezone i realno bi bilo da kuci dobiju utakmicu u playoffu ali mislim da ako DL GB-a bude na nivou i ponovi igru od sinoc cenim da su oni u finalu.
Tako da, moj glas ide za GB samo zbog toga sto imaju na papiru bolju odbranu a i ne mirisem bas nesto Falconse (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Jets @ Pats... Ne treba da budes neki strucnjak pa da prognoziras da su Patsi favoriti i da prolaze dalje... stvrano ove sezone igraju kao preporodjeni iako na papiru odbrana im je mnogo slaba sto se na terenu, tokom cele sezone, pokazalo kao netacno. ALI mislim da Jetsi imaju sanse (mozda opet moze da bude to sto ne mirisem Patse ali nema veze (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ) Patsi su ponizili Jetse u posledenjm mecu igranom u Foxboroughu i realno je ocekivati da Jetsi ne mogu dva puta da odigraju toliko ocajno. Kljuc je da probaju da odrzavaju prikljucak sa Patriotama i da im ne daju da na pocetku steknu neku vecu prednost, kao sto su prosli put uradili posto cenim da ne mogu da se vrate, i ako udju u egal zavrsnicu ko zna mozda i naprave veliko iznenadjenje.
Dakle moj glas razuma ide Patsima ali cvrsto verujem da DL Jetsa moze da napravi nesto.
(Brejdi nije bacio INT od sredine oktobra mora i on da zakaze, red je (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )

I na kraju Ravens ((IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) ) @ Steelers ((IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) )
Moje dve omiljene ekipe (posle NO, cisto zbog Drewa) i ocekujem pravi rat odbrana.
Tu ne mogu da se odlucim i sta god da prognoziram mislim da bih pogresio... ali ako moram izabrao bih Steelerse samo zbog toga jer igraju kuci.

Jedino mi je krivo sto Coltsi nisu prosli posto bi onda Ravensi igrali sa Patriotama i cenim da bi im objasnili neke stvari...

Ovu poruku je izmenio steva8lfc: Jan 10 2011, 03:28 PM

+Quote Post

Under
poruka Jan 10 2011, 05:36 PM
Poruka #43

Underko - eurokremko

hmm, veliko je pitanje da li bi Patriotsi dozvolili da im neko nešto objašnjava, bar po onom što su do sad prikazali. zaista, iako ih uopšte ne gotivim, kao što je Mario već rekao, fantastično igraju sa dosta promenjenim timom u odnosu na prošle sezone.
više nema timova koje gotivim, ostali su oni neutralni i oni koje ne gotivim. navijaću protiv Patriotsa, Packersa i Steelersa, ali ako ima ikakve pravde na ovom svetu Patriotsi bi trebali da osvoje titulu. i naravno, navijaću za totalne autsajdere Seahawkse, baš su simpa (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post

steva8lfc
poruka Jan 10 2011, 07:15 PM
Poruka #44

Huligan

Nisam mislio da im obasne u smislu da ih nakantaju 20 razlike nego u smislu da i Patriote moraju pasti malo u igri u nekom trenutku, da Brejdi mora baciti koji INT (poslednji je bas bacio protiv Ravensa) i da su Ravensi prava ekipa da to iznudi i da materijalizuje te greske.

+Quote Post

Under
poruka Jan 12 2011, 12:37 AM
Poruka #45

Underko - eurokremko

dobro, tu si u pravu. ovo je bio prvi put da gledam Ravense ove sezone (a prosle ih nisam gledao nijednom), tako da nemam formirano misljenje o njima, ali u ovoj utakmici odbrana im je zaista jaci deo tima, tako da je sve moguce... bice dobat mec protiv Steelersa, mada mislim da pored prednosti domaceg terena, Steelersi ipak imaju bolji napad, a isto tako dobru odbranu, tako da ocekujem da prodju.
naravno, Patriotsi ocekujem da dobiju Jetse, jednostavno su bolji, osim ako Sanchez ne odigra utakmicu zivota, ili Brady potpuno podbaci.
Packers@Falcons, ocekujem pobedu Falconsa, igraju mnogo dobro, jedino sto moze da spase Packerse je Matthews.
Seahawks@Bears, naravno, Bearsi su favoriti, ali nekako nemam dobro misljenje o njima kao timu i celini, a s obzirom da su Seahawksi napravili jedno iznenadjenje, zasto ne bi napravili jos jedno. mislim da su Saintsi mnogo bolji tim od Bearsa, pa su opet izgubili. tu je mozda i najveca draz NFL-a, nema popravnog, sve se resava u jednoj utakmici, pogotovo kad pocne playoff

Ovu poruku je izmenio Under: Jan 12 2011, 12:38 AM

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka Jan 12 2011, 01:00 AM
Poruka #46

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Sto se tice wild card tekmi, mene je iznenadio samo Seattle. Zaista nisam ocekivao da ce oni proci, iako su imali prednost domaceg terena (odlicna publika by the way). Medjutim, ne pomaze ni odlicni Brees kad odigras onako kriminalno u odbrani.
GB me nije iznenadio, oni su tim on the up, a imaju granitnu odbranu. I pored svih povreda! Prvi play i odmah sack Vicka. Rekoh, ovo obecava dosta. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jetsi me nisu iznenadili, iako je Rex Ryan za mene ubedljivo najomrazenija osoba u NFL. Svaka mu cast, potisnuo je i P. Manninga sa tog mesta. A za tako nesto je bilo potrebno dosta truda. A kad je P. Manning u pitanju; come playoff, come choke time. Nista novo.

Sto se tice polufinala, u AFC ce biti krvi do kolena. Timovi koji igraju jedni protiv drugih se bas onako istinski mrze, to obecava dobar football. Nadam se, i mislim, da ce proci Patsi. Mislim da u drugom polufinalu prolaze Steelersi.
Sto se tice NFC, prednost dajem Falconsima, ali samo zbog domaceg terena. Ali se nadam pobedi Packersa (moj drugi omiljeni tim u NFL). Bearsi pobedjuju Seahawkse, sto nam daje mouthwatering finale konferencije izmedju mozda i najljuceg rivaliteta u NFL: Packers vs. Bears.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

steva8lfc
poruka Jan 16 2011, 04:03 AM
Poruka #47

Huligan

Ne zna se koja je utakmica bolja...
Ravens @ Steelers jedna od boljih utakmica ove sezone... Prvo poluvreme Ravensi dominiraju a onda u drugom preokret Steelersa i Veliki Ben izdominirao (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) (pohvale i za Warda koji je pohvatao najbitnije lopte) a Flacco jos jednom pokazao da mu bas i ne idu vazne utakmice. U svakom slucaju zasluzena pobeda Steelersa koji su dobili iskljucivo na veci kvalitet QB-a dok su u ostalim segmentima bili u egalu.
Drugi TD Ravensa je nesto sto se ne vidja svaki dan, bolje receno vidja se mozda jednom po sezoni

Sad, Packersi dominiraju Falconse (14-28 HT) i imaju opening drive u drugom... Kako Rodgers igra ono je bruka... bolje od onoga QB ne moze da odigra (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif)
Prvi TD za Falconse, Turner kao tenk, drugi TD, Weems 102y kickoff return (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) ... Kod Packersa... TRAMON WILLIAMS (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) dva INT, jedan vracen za TD i to u poslednjoj sekundi poluvremena.

edit: Demonstracija sile... 35-14

Ovu poruku je izmenio steva8lfc: Jan 16 2011, 04:09 AM

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jan 16 2011, 01:18 PM
Poruka #48

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Dve sjajne utakmice sinoc. Veceras ce ogavni Jetsi da prsnu od ogavnijih Patsa, a vecerasnji NFC mec bi mogao da bude duel sa dosta poena, ali i duel dve vrlo prosecne ekipe... Bicu vrlo iznenadjen ako Packersi ne odu u SB.... Veceras bi bilo lepo da Chicago dobije, cisto iz razloga sto ce kvota na Rodgersa i drustvo biti veca(doduse ne kao 2 poklona ove 2 nedelje od 2.45 (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Mario_T
poruka Jan 16 2011, 01:33 PM
Poruka #49

Klub 1000

QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 16 2011, 01:18 PM) *
Dve sjajne utakmice sinoc. Veceras ce ogavni Jetsi da prsnu od ogavnijih Patsa, a vecerasnji NFC mec bi mogao da bude duel sa dosta poena, ali i duel dve vrlo prosecne ekipe... Bicu vrlo iznenadjen ako Packersi ne odu u SB.... Veceras bi bilo lepo da Chicago dobije, cisto iz razloga sto ce kvota na Rodgersa i drustvo biti veca(doduse ne kao 2 poklona ove 2 nedelje od 2.45 (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )

Ja cu biti iznenadjen i uvredjen. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) GB igra odlicno, uopste me nisu iznenadili pobedom. Nisam ocekivao ovako veliku razliku, ali za mene nisu bili bez sansi. Veceras da Bearsi dobiju Seahawkse, pa nas onda ceka NFC finale iz snova. I naravno, go Pats! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

gasha84
poruka Jan 16 2011, 02:01 PM
Poruka #50

Počasni član

Datum reg.: 13-February 07
Član broj: 435

Kako su mi Ravens-i sve zivce pokidali, ono sto su mi radili cele sezone sa kulminacijom juce. Ne postoji ekipa koja vise voli da samu sebe pobedjuje od Baltimora..s druge strane, Rodgers je jos jednom pokazao kakav je potencijal, strasan igrac! A ove dve 2 na Packers-e su uredno stavljane.. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jan 17 2011, 01:55 AM
Poruka #51

Klub 1000

Ispadose Billy Cheat, Tomi majonez i ekipa (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

steva8lfc
poruka Jan 17 2011, 02:02 AM
Poruka #52

Huligan

Danas ocekivani rezultati (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Bearsi izdominirali Seattle kao sto se ocekivalo a Jetsi me nisu prodali (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif)
Brejdi najzad bacio INT, odbrana odigrala na visokom nivou, nauceni greskama iz proslog susreta, i epilog je, bar za mene, ocekivan...

+Quote Post

Mario_T
poruka Jan 17 2011, 08:28 AM
Poruka #53

Klub 1000

Patsi ... Opet poraz kuci u PO ... (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

Dobro, okrecemo se finalima konferencije ... Ne znam samo sta bih vise voleo; da Jetsi izgube od Steelersa u finalu AFC ili da ih Green Bay tuce u Super Bowlu?

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Under
poruka Jan 17 2011, 12:54 PM
Poruka #54

Underko - eurokremko

QUOTE (gasha84 @ Jan 16 2011, 02:01 PM) *
Kako su mi Ravens-i sve zivce pokidali, ono sto su mi radili cele sezone sa kulminacijom juce. Ne postoji ekipa koja vise voli da samu sebe pobedjuje od Baltimora.

postoji. NY Giants.

prvo, moram da naglasim da nijednu utakmicu nisam gledao, osim Ravens@Steelers i to snimak juce ujutru (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif) naravno malo sam se izbedacio zbog rezultata prvog dana, ali nista neocekivano. Packersi su pokidali Falconse, i pokazali da dzaba dobar napad, ako nemas jednako dobru odbranu.
Seahawksi u ocekivano izgubili, da zaokruze poraz svih ptica.
ali Jets@Patriots... reci su suvisne. da li je Rex Ryan nasao pravu hemiju sa ovosezonskim pojacanjima? drago mi je i zbog LT-a, veoma gotivan igrac koji je do ove sezone igrao u veoma negotivnom timu. postaju mi sve gotivniji i u odsustvu drugog tima iz Njujorka, eto favorita za navijanje u finalu AFC-a. finale NFC-a vec sad znam da necu gledati, tako da me i ne interesuje mnogo...

--------------------

+Quote Post

Joe
poruka Feb 3 2011, 01:45 PM
Poruka #55

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

Ivke, jebali te Clippers-i! tj. jebase nas... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Feb 3 2011, 03:53 PM
Poruka #56

Klub 1000

QUOTE (Joe @ Feb 3 2011, 01:45 PM) *
Ivke, jebali te Clippers-i! tj. jebase nas... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Ne staj mi na muku. Ko me terao da ne gledam da ne igra Gordon... A na drugom Toronto +pp za 2 poena...

--------------------

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Joe
poruka Feb 3 2011, 08:07 PM
Poruka #57

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

QUOTE (Fred Kremenko @ Feb 3 2011, 03:53 PM) *
Ne staj mi na muku. Ko me terao da ne gledam da ne igra Gordon... A na drugom Toronto +pp za 2 poena...

194+, rezultat 88-106! a majmun masi bacanja na kraju...

--------------------

+Quote Post

Scouser
poruka Feb 4 2011, 08:13 AM
Poruka #58

Statler

Grupa: Carovi
Član broj: 5

tačnije > 194.5 (IMG:style_emoticons/default/adultesuicide2.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Grifin šutirao 4-13 bacanja, mučenici imaju dva bacanja na 15 sekundi pred kraj i maše. Meni je najviše žao jer nam je Hjuston baš lepo uleteo na čistu dvojku (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Mario_T
poruka Feb 5 2011, 04:55 PM
Poruka #59

Klub 1000

Pretpostavljam da svi gledamo Super Bowl sutra? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

steva8lfc
poruka Feb 5 2011, 05:59 PM
Poruka #60

Huligan

Naravno (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ja vec nedelju dana ne mogu da docekam utakmicu...

+Quote Post

15 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th November 2019 - 09:16 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles