4 - broj stranica V  < 1 2 3 4 >  
Closed TopicStart new topic
> Liverpool vs Aston Villa, Premier League, 16. kolo

Joe
poruka Dec 6 2010, 10:02 PM
Poruka #41

'Armonikaš

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

Kuyt je Kuyt dace neki odbitak ili ce asistirati i tako ce kupiti jos koju godinu u pvom timu, a decko ne ume da primi loptu... on i Ngog su takve dve prevare da je to strasno, sreckovici.

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post

Dr Stein
poruka Dec 6 2010, 10:03 PM
Poruka #42

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

QUOTE (Take Two @ Dec 6 2010, 09:43 PM) *
Kakav je ovo znalac... kaže Kirjakos sigurno još uči Engleski, pošto je tek ove sezone došao u Liverpul. U Rendžersu se verovatno sporazumevao na Grčkom, ili možda na Škotskom.

gledam utakmicu i kazem sebi sad ce Take Two na ovo da da repliku sa Skotskom samo da odem na poluvremenu do kompa.
hahahaha.

+Quote Post

Take Two
poruka Dec 6 2010, 10:05 PM
Poruka #43

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Kako reče da se zove majka Torresove dece, O'Ljilja? (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

+Quote Post

bokeli
poruka Dec 6 2010, 10:13 PM
Poruka #44

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

školski

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

All Red
poruka Dec 6 2010, 10:19 PM
Poruka #45

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Ljudi, pa Lukas nije loš uopšte.

+Quote Post

Take Two
poruka Dec 6 2010, 10:29 PM
Poruka #46

čakravanti šrāvaka

"Johnson je iiiizraziti dešnjak, sigurno ne bi ni uputio udarac levom nogom."

Jeste da je dao neke od najlepših golova levom, sa 20ak metara, ali nema veze.

QUOTE (AllRedYNWA @ Dec 6 2010, 10:19 PM) *
Ljudi, pa Lukas nije loš uopšte.

Pa nije, posebno kad se uopšte ne ide napred.

OK, igramo bez najboljih igrača i sve je ušlo iz kontre, ali ipak - bunker kod kuće protiv raspale Vile? To je isto kao bunker protiv Stoka u gostima, samo što oni nisu bili toliko raspali.

+Quote Post

bokeli
poruka Dec 6 2010, 10:32 PM
Poruka #47

Klub 1000

i da vodi 5-0 ne bi se setio da napravi izmenu (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

All Red
poruka Dec 6 2010, 10:32 PM
Poruka #48

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

CITAT (Take Two @ Dec 6 2010, 10:29 PM) *
Pa nije, posebno kad se uopšte ne ide napred.

OK, igramo bez najboljih igrača i sve je ušlo iz kontre, ali ipak - bunker kod kuće protiv raspale Vile? To je isto kao bunker protiv Stoka u gostima, samo što oni nisu bili toliko raspali.

Slažem se da je bedno, ali Lukas do skoro ni u odbrani nije postojao. Sada bar nešto radi, čak je uputio i jedan pas unapred, doduše totalno neupotrebljiv ali ipak je gurnuo na pravu stranu.

+Quote Post

Dr Stein
poruka Dec 6 2010, 10:34 PM
Poruka #49

Klub 1000

jebo te Aurelio daj Jovanovica!

+Quote Post

Jamaica
poruka Dec 6 2010, 10:53 PM
Poruka #50

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Lepo, razbili smo jos jedan bedan tim prilicno ubedljivo, ali ovo je sramota da igramo ovakav bunker i ove izmene sto nemaju veze sa zivotom.... (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

Maxi (IMG:style_emoticons/default/lfc.gif)

I najzad smo usli u pozitivnu gol razliku (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Ovu poruku je izmenio Jamaica: Dec 6 2010, 10:56 PM

--------------------

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka Dec 6 2010, 10:58 PM
Poruka #51

Klub 1000

Datum reg.: 27-October 09
Član broj: 6,661

Сви смо задовољни са 3 бода, али са игром баш не, тачније недопустиво је да тим који победиш 3:0, и који на целом мечу нема ниједну прилику има већи посед лопте.
Рекао је да Kyrgiakos још учи енглески, јер није у клубу ни годину дана???? (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
У првом полувремену је причао о томе како је Hughton добио отказ, и онда је у другом опет причао о томе таквим тоном као да прича први пут! (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Ма....
Играч утакмице: Glen Johnson

П.С. Навео је више потенцијалних појачања него што има на теми ''Гласине''. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio Vanja Uzelac: Dec 6 2010, 10:59 PM

+Quote Post

Pantović
poruka Dec 6 2010, 11:02 PM
Poruka #52

Hejter

Datum reg.: 21-September 06
Član broj: 104

Lepo. Pardon, ruzno, ali efektno (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Nego jel objektiv svevidece kamere zumirao na tribinama Alonsa od oca Olana Xabiera il me utisak vara (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
"Just go out and drop a few hand grenades all over the place son."

+Quote Post

collymore
poruka Dec 6 2010, 11:05 PM
Poruka #53

Mili Brat Colly

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Odlican rezultat.Liverpul igra totalno drugacije nego kad su tu Torres i Stivi,jer bez njih igra bazirana na smo dva igraca jos iz vremena Rafe nije izvodljiva.Ekipa igra dostaa kolektivnije i to je ono sto mi se svidelo danas.

+Quote Post

Joe
poruka Dec 6 2010, 11:06 PM
Poruka #54

'Armonikaš

Pepeova 100ta utakmica bez primljenog gola i 3 boda!

nije lose, igra onako manje vise bzvz zato sto ne mozemo da sacuvamo loptu u posedu dovoljno dugo, al' dobro ja vise ne ocekujem od Roja, Kuyta, Koncha, Ngoga i Babela... mozda ce nam se passing igra popraviti kad se varte Torres, Gerrard, a Joe Cole udje u neku formu...

--------------------

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Dec 6 2010, 11:11 PM
Poruka #55

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

CITAT (Pantović @ Dec 6 2010, 11:02 PM) *
Nego jel objektiv svevidece kamere zumirao na tribinama Alonsa od oca Olana Xabiera il me utisak vara (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jeste ,uh kako sam se odmah ponadao da je potajno dosao da pregovara o povratku ili tako nesto (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) ali mislim da ce ipak biti da je tu zbog Torresa i njegovog novorodjenog deteta,ali onda zasto nije bio uz njega vec na tribinama? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Sto se tice same utakmice,jeste da je to raspala Villa,ali ja sam ocekivao da cemo se napatiti i na kraju uzeti maksimalno bod,medjtuim... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Svidja mi se sto su igrali disciplinovano i koristili sanse.Doduse i dalje mi nece biti jasno ovo forsiranje Aurelija na sredini,bolje da ga ubacuje umesto Konceskog na beka posto ako udje u formu bice bolji i korisniji(prekidi) od njega ... U svakom slucaju sjajan rezultat kada uzmemo u obzir da smo igrali bez tri najbitnija igraca (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

bokeli
poruka Dec 6 2010, 11:12 PM
Poruka #56

Klub 1000

Meni se opet svideo Meireles. Čovek je kralj. Nije odigrao nište specijalno al je uvek znao šta će sa loptom , jedini u timu. Ako sam dobro zapazio imao je samo jednu grešku.

--------------------

+Quote Post

Joe
poruka Dec 6 2010, 11:17 PM
Poruka #57

'Armonikaš

Raul i Lucas su po meni bili najbolji na terenu... lepo funkcionisu u sredini i obavljalju posao kako treba. voleo bih kad se Gerrard vrati da igra ispred njih dvojice.

Raul je drugi igrac kad igra u sredini, na desnom krilu je skoro bezkoristan.

--------------------

+Quote Post

Dr Stein
poruka Dec 6 2010, 11:19 PM
Poruka #58

Klub 1000

Bogme dosta je Mirko gresio danas da sam ja video.
Ali su on i Lucas sami u sredini dovoljno dobro odradili posao.
Rajka bih ja roknuo na desno krilo da probija.
A ovo ubacivanje Aurelija na levo krilo umesto Jovanovica je vise nego neukusno.
Daj coveku bar 20 minuta kad vec imas dobijenu utakmicu, a Zeku baci nazad umesto Koncheskog.
Za Joe Cole-a nemam vise sta da se nadam, posle utakmice sa Steauom gde je bio najgori igrac na terenu.
a priznajem , ocekiva sam od njega da ce igrati u rupi, i da ce biti uspesan.
Igra nista posebno, ali smo ISKORISTILI sanse, za razliku od proslog vikenda.
Sad Njukasl Vulvsi i Blekpul... 9 bodova molim.

Ovu poruku je izmenio Dr Stein: Dec 6 2010, 11:20 PM

+Quote Post

Take Two
poruka Dec 6 2010, 11:26 PM
Poruka #59

čakravanti šrāvaka

Meni se u načelu sviđa to što mi pod Hodgsonom pokušavamo da igramo u napadu - tera ih da igraju direktno, sve iz prve, da stalno sve izgleda kao da se trči kontra makar i protivnik imao desetoricu u odbrani. Zabavno je ponekad za gledanje,

Ali.

To je igra za tim iz sredine tabele koji nema mnogo kvaliteta, pa pokušava da izvuče šta može na trčanje i ludilo, da promoviše eventualno nekog mladog igrača sa klupe (ako ne - nema veze), da se ponekad otkine neki bod velikim timovima u gostima (ako ne - nema veze), da se ponekad uskoči na to sedmo-osm mesto i uđe u neko evropsko takmičenje (ako ne - nema veze).

To je igra za tim pun limitiranih igrača, koji su motivisani da dokažu da mogu više, da izbote bolji ugovor u nekom drugom, većem, ambicioznijem klubu.

Ta igra jednostavno ne može da prolazi na vrhunskom nivou. Ozbiljniji tim će nas u 7 od 10 slučajeva odučiti od fudbala, ne zato što su nešto mnogo jači, nego zato što naši najbolji igrači u takvom timu nisu ni sposobni ni motivisani da se takmiče.

Čisto sumnjam da Hodgson ume nešto drugačije da napravi od tima, niti da pokušava. Jednostavno, deda pokušava isto ono što je radio poslednjih 20 godina, boli njega uvo za "the world has moved on" stvarnost.

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Dec 6 2010, 11:50 PM
Poruka #60

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Ja mislim i da ne mora previse da menja stil igre... Mi poslednje 2-3 utakmice igramo sasvim pristojan fudbal(pomaze sto smo igrali sa West Ham-om i Villa-om svakako).. Kao sto si rekao sve iz prve, bez preskakanja igre, sve kao treba... Problem je sto se on posto je je li mator vodi onim sranjem da je pobeda 2 boda:D, i da je bod u gostima kao kuca (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) pa makar vodio 1:0 i imao utakmicu pod kontolom....Onda krenemo da se bez potrebe branimo i umesto da damo jos 2 komada mi primimo... Sto se tice igraca, sem njih 3-4 ekipa jeste puna limitiranih igraca.. Tuzno je npr gledati kako Kuyt Babel i Ngog pokusavaju da igraju iz prve a svakom se lopta u prijemu odbija kao od drveta...

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

4 - broj stranica V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 22nd January 2020 - 12:04 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles