9 - broj stranica V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> New stadium

Take Two
poruka Apr 24 2014, 10:34 AM
Poruka #161

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Meni deluje OK, nije baš malo povećanje kapaciteta, nekih 15,000 mesta. Ostaće problem infrastrukture tj. prilaza jer još nisu porušene one kuće što se naslanjaju na tribinu preko puta od ove - da jesu, verovatno bi i nju nadgradili plus dodali preko potreban parking iza.
Go to the top of the page

+Quote Post

Under
poruka Apr 24 2014, 11:17 AM
Poruka #162

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

ma ko zna kad ce ovo. biti. Ayre rekao jos su u procesu planiranja. nema nista od toga u narednih 5 godina, ako i tada

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

rape91
poruka Apr 24 2014, 11:18 AM
Poruka #163

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,753

QUOTE (Take Two @ Apr 24 2014, 11:34 AM) *
Meni deluje OK, nije baš malo povećanje kapaciteta, nekih 15,000 mesta. Ostaće problem infrastrukture tj. prilaza jer još nisu porušene one kuće što se naslanjaju na tribinu preko puta od ove - da jesu, verovatno bi i nju nadgradili plus dodali preko potreban parking iza.

i meni deluje veoma dobro.
Da ne ruse Flanaganovu kucu? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) , Viskovic je predstavio da je njemu kuca nesto tipa kao Arkanu kod Marakane, sa terase gleda tekme (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Take Two
poruka Apr 24 2014, 04:53 PM
Poruka #164

čakravanti šrāvaka

QUOTE (Under @ Apr 24 2014, 12:17 PM) *
ma ko zna kad ce ovo. biti. Ayre rekao jos su u procesu planiranja. nema nista od toga u narednih 5 godina, ako i tada

Što ne bi bilo, nije to projekat na nivou Emirata. Najavljeno je do početka sezone 2016/17 da treba da bude gotovo... u međuvremenu će možda biti smanjen kapacitet dok traju radovi. Sve to ako dobiju potrebne dozvole, ali ne očekuju se problemi sa te strane.

+Quote Post

Under
poruka Apr 24 2014, 05:42 PM
Poruka #165

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

ja sam razumeo da se nadaju da ce radovi samo na Main Stand biti gotovi za pocetak 2016/2017. i sigurno da ce biti smanjen kapacitet dok traju radovi.

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Take Two
poruka Apr 24 2014, 07:58 PM
Poruka #166

čakravanti šrāvaka

Pa to na Main Standu je 90% proširenja. Dodaće i nešto malo prekoputa. A da se nadaju - nadaju se, šta drugo može da se kaže u ovoj fazi, neće valjda da daju garancije...

+Quote Post

Mario_T
poruka Apr 24 2014, 07:59 PM
Poruka #167

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Gde god sam citao, pise da kapacitet nece biti smanjem u toku radova. Plan je da se za (max.) 2 godine prosiri Main Stand, sto bi ukupni kapacitet diglo na 54000. A ukoliko potraznja karata bude ista ili jos veca, planirano je prosirenje Anfield Road Standa, sto bi ukupan kapacitet podiglo na 59000.

Gradjevinsku dozvolu ce zatraziti sledeceg meseca, i ako sve bude proslo kako treba, proces kupovine okolnih kuca je pri samom kraju, radovi bi trebali da pocnu pocetkom sledece godine. All in all, stvari izgledaju lepo i pozitivno. Tih nepunih 60k, mozda do nekih 65k u buducnosti, je stadion po meri za nas.

Ovu poruku je izmenio Mario_T: Apr 24 2014, 07:59 PM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

moony
poruka Apr 24 2014, 09:17 PM
Poruka #168

Klub 1000

Datum reg.: 17-April 10
Član broj: 6,839

To da se neće smanjiti kapacitet sam i ja negde pročitao. Mislim da će odraditi odmah bar prvu fazu, dosta dugo se sve to planira i priprema. Pogotovo sad kad smo pokazali rezultate.

--------------------
"Allez! Allez! Allez!"

+Quote Post

S t a n l e y
poruka Sep 8 2014, 04:15 PM
Poruka #169

Navijač

Datum reg.: 22-May 14
Član broj: 12,656

£260m Project Anfield scheme moving forward rapidly
The stadium expansion remains subject to planning permission, but if everything goes to plan Anfield’s capacity could be increased to around 58,800 in time for the 2016-2017 season.

Ovo je odlično i kada se završi, a po svemu sudeći će biti završeno po planu, stadion će biti daleko bliži onome kakav bi i trebao da bude stadio Liverpula. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Samo se sada pitam da li i ovo proširenje u potpunosti zadovoljava kapacitete broja navijača Liverpula koji posećuju stadion tokom godine? Po nekim statistikama prosečna posećenost Anfield-a je skoro duplo manja od posećenosti Traforda. Da li je brojno stanje zaista takvo? Meni je teško da poverujem u to.
Zato se pitam da li je tih 60.000 optimalan kapacitet ili bi i 70.000 bilo adekvatno popunjeno?

Naravno, prvo skoči pa reci hop. Videćemo kako će biti posle ovog proširenja ali mene kopka to što imam utisak da bi neki uglovi Anfield-a mogli lepo da se renoviraju i prošire pa da to bude jedna lepa proširena celina. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Doduše, što se Traforda tiče, ima i ovoga:
Revealed: Reds' Old Trafford empty-seat stats

--------------------
If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.
Bob Paisley

THIS IS ANFIELD

+Quote Post

9 - broj stranica V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 7th December 2019 - 01:19 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles