9 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> New stadium

The_Kop
poruka May 8 2006, 04:24 PM
Poruka #1

Huligan

Grupa: Banned
Datum reg.: 5-May 06
Član broj: 36

Liverpool stadium plans on brink of crunch test

Link
Go to the top of the page

+Quote Post

Guest_undertaker_*
poruka May 13 2006, 10:59 PM
Poruka #2

Gosti

Ma smorishe vishe sa tim stadionom. Prica je pocela kad i prica za Ashburton Groove, koji je vec gotov a mi josh bagujema sa gradskim vlastima. Neka nadju drugu lokaciju,ako Stanley Park ne odgovara, a da grade stadion sa istim kapacitetom je boles'. Samo da ne praviom stadion zajedno sa mrskim karamelicama, opako bih mi se sloshilo.
Bolje da jure neke investitore, a za stadion ima vremena. Vidi shta cel$ki radi, a stadion im za 10 000 mesta manji od nasheg. Nije sve u stadionu, ima neshto i u lovi.

+Quote Post

The_Kop
poruka May 14 2006, 12:24 PM
Poruka #3

Huligan

NI meni vishe nisu jasni...Stvarno su vishe smorili sa tim stadionom...To je josh jedan dokaz koliko je Parry i ostatak ekipe iz vrha nedorastao klubu tipa LFC...SVe to previshe dugo traje a ni ne nazire se pocetak gradnje...Josh kad se setimo kako PArry zavrsava transfere dobija se kompletna slika o njemu...Treba nam neko bolji na celu kluba...Definitivno...

+Quote Post

spud
poruka May 15 2006, 01:44 PM
Poruka #4

Drug član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 8

QUOTE(The_Kop @ May 14 2006, 01:24 PM) [snapback]685[/snapback]

NI meni vishe nisu jasni...Stvarno su vishe smorili sa tim stadionom...To je josh jedan dokaz koliko je Parry i ostatak ekipe iz vrha nedorastao klubu tipa LFC...SVe to previshe dugo traje a ni ne nazire se pocetak gradnje...Josh kad se setimo kako PArry zavrsava transfere dobija se kompletna slika o njemu...Treba nam neko bolji na celu kluba...Definitivno...

Po ovom tvom pisanju moze se reci da si ISFRUSTRIRAN zato sto se jos nije pocelo sa gradnjom stadiona ?!?!?!

+Quote Post

Mario_T
poruka May 15 2006, 05:46 PM
Poruka #5

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

QUOTE(spud @ May 15 2006, 02:44 PM) [snapback]741[/snapback]

Po ovom tvom pisanju moze se reci da si ISFRUSTRIRAN zato sto se jos nije pocelo sa gradnjom stadiona ?!?!?!

Ja mislim da se to moze slobodno reci ... (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sasvim razumljivo cak, kada uzmes u obzir koliko para je vec potroseno za pravljenje planova i sredjivanje svih mogucih dozvola. A da i ne govorim o kolicini vremena koja je ulozena (mislim da se klub ovim bavi jos od 2001. godine).

Razumem da klub ne zeli da prihvati prvu ponudu koja stigne, ali ako i posle ovoliko dugo vremena nisu uspeli da nadju investitora ili uspeli da sami obezbede finansije, zapitas se nije li mozda vreme za promenu menadzmenta u klubu.

Pored toga, troskovi su porasli preko svake mere u medjuvremenu. Od 80 miliona funti u pocetku, na preko 150 miliona funti trenutno. Sto mi nikako nije jasno kada vidim da je Arsenal sagradio stadion za nekih 70-80 miliona funti. Zemljiste u Liverpoolu tesko da bi moglo biti skuplje nego u Londonu, a sumnjam da bi mi koristili neke specijalne materijale za gradnju.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Liverbird
poruka May 15 2006, 06:04 PM
Poruka #6

Študent

Član broj: 15

kolko sam ja upucen, EU dozvoljava neke pare za izgradnju stadiona zato sto je 2008. Liverpool evropski grad kulture (to sam procitao na nekom prethodnom forumu) tako da mi terba da damo jos neke pare ali svaka pomoc je dobrodosla

--------------------
ONCE A RED, ALWAYS A RED

+Quote Post

spud
poruka May 16 2006, 11:33 PM
Poruka #7

Drug član

Znao sam da me nece niko od prisutnih shvatiti ... te PARE sto su ulozili i TREBA da propadnu ako je to moguce da ispare (ovo je receno cisto buntovnicki znam da je NEMOGUCE da ispare -bavim se tom naukom), ali danas se sve vrti oko para tako da se moraju graditi veci objekti sa vecim kapacitetima sedista ,sa vecim shop-ovima,sa jos vecim BIG MAC-ovima i sve grande i xtra pa tako i cene da izmami ljudima (posetiocima) tog "zdanja" i poslednju funtu!
Ja bih mogao da pisem do sutra razloge i eseje o ovome ali mislim da time ne bi nista postigao niti bi dopreo do vecine usera na forumu ali to je i "donekle" razumljivo posto i "ljudi" iz samoga grada se zalazu za izgradnju tog novog stadiona(citaj sminkeri,pozeri,razmetljivci,ljudi bez obraza i imalo navijackog obrazovanja,jajare i hostapleri).
Sta reci vise,kuda ide ovaj svet ? Pa zar nije dosta sve iskomercializovano u toj jebenoj ligi,zar nije dosta pozera i sminkera na tribinama ?Zar ce da slede primer jebenih cockney-a ?Da karta bude ko za Chelsea 70 Ph,dobro nece i da sruse Anfield Road da bi izgradili na tom mestu vile ne bi li otplatili dug za jebeni novi stadion(iskreno ja i verujem da su pojedinci razmisljali i o tome )? Dzaba nam onda titula jos 300 ja ne zelim to ! Ali na zalost obicni ljudi se najmanje pitaju za sve tacnije njihovo misljenje niko ni ne slusa!

THE TERRACE LOST IT'S SOUL!!!

+Quote Post

Mario_T
poruka May 18 2006, 11:05 PM
Poruka #8

Klub 1000

Kao sto si i sam rekao spud, sve u svetu, pa tako i u fudbalu, biva komercijalizovano, tome (nazalost?) ne moze da se izbegne.

Mislim da bi bilo koji navijac bio sretan ako bi mi mogli ostati na Anfieldu i pritom povecati kapacitet stadiona. To medjutim nije moguce, prevashodno iz sigurnosnih razloga koliko sam razumeo.

Medjutim, razmisli dobro sta je jedan stadion ... mesto na kome se odrzavaju utakmice i na kome se skupljaju navijaci. Bez tih navijaca, taj isti stadion je gomila betona i metala, koja ne sluzi nicemu. Navijaci su ti zahvaljujuci kojima nastaje kult nekog odredjenog stadiona.

Uveren sam da bi tako isto bilo i u eventualnom novom stadionu. Jer nasi navijaci su ono sto cini nas klub velikim, oni su takodje isti ti koji su ucinili Anfield tako poznatim u svetu.
Stadioni Milana, Juventusa, Bayerna, Reala i nebrojenih drugih klubova primaju mnogo vise gledalaca, ali nisu ni blizu svetske popularnosti Anfielda kada se radi u atmosferi u samom stadionu.

Ponavljam, ubedjem sam da bi isto tako bilo i u novom stadionu. Sem toga, imam poverenja u upravu kluba, koja bi ucinila sve da se neki od najvaznijih znamenja kluba prenesu i u novi stadion. Takodje, mislim da imamo upravu koja je dovoljno razumna i ne bi dozvolila da cene karata dostignu nivoe koje moraju da placaju navijaci Chelsea.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

spud
poruka May 19 2006, 07:35 PM
Poruka #9

Drug član

Vidim da shvatas neke stvari a i slazem se sa tvojim postom do 4 pasusa od njega pa na dole bas i ne.Stvari su se mnogo promenile jos od montiranja stolica u kop-u i od tada datira drugacija atmosfera u kopu tako da bi i na novom stadionu bilo isto ko i na Anfild-u danas.U pitanju je tradicija,istorija pa i neka neverovatna magija koja je dala Anfild-u reputaciju kakvu ima danas kod svih navijaca svuda u svetu.Toliko magicnih i neverovatnih trenutaka,toliko trofeja,toliko pobeda,poraza(ali navijackih pobeda) fantasticnih utakmica,smena generacija,virtuoza i fudbalskih majstora,genijalnih ljudi i njihovih izreka,navijaca svih uzrasta i ljudi koji vole klub...nabrajanju nema kraja!
Jednostavno Anfield Road je vise od obicnog stadiona nijedan na ovome svetu nije video toliko velicanstvenih trenutaka i neverovatnih obrta!
Ja licno nikada (ako bude izgradjen ) necu posetiti novi stadion pa makar i proseto samo pored,pre bih ostao u pabu i odgledo tekmu na tv-u!
Ne javljam se vise na ovu temu i necu vise da je kvarim pricama koje treba da idu u drugi topic!

+Quote Post

The_Kop
poruka May 19 2006, 08:10 PM
Poruka #10

Huligan

QUOTE(spud @ May 19 2006, 08:35 PM) [snapback]958[/snapback]

Jednostavno Anfield Road je vise od obicnog stadiona nijedan na ovome svetu nije video toliko velicanstvenih trenutaka i neverovatnih obrta!

Tacno tako!!! Koliko god ce nam novi stadion doneti vishe kesha, da se ja nesto pitam ne bih menjao Anfield ni za najmoderniji stadion na svetu...Ni za svo zlato ovog sveta!!!

YNWA

+Quote Post

Scouser
poruka May 19 2006, 10:56 PM
Poruka #11

Statler

Grupa: Carovi
Član broj: 5

Pazi tradicija je nesto sto je naj naj naj najbtinije kod Engleza! Pa zasto oni to rade onda? Ne verujem da se Englez promenio preko nocji. Mislim da ne bi isli sa Enfilda cisto zbog vecjeg Meka ili ko zna cega, jer mogu oni da nabudze Enfild za te stvari ne brini se! Veovatno je problem u samoj infrastrukturi. Pazi obozavam ja mog golfa, stvarno krao sam ga od mojih kao 15-godisnji klinja, jos tad zavoleo, konacno ga dobio :samo za mene sa 19, upadao u razne muke i probleme,kvarove, putovao na razna kul mesta, radio svakakve stvari u njemu, nikad ga necju zaboraviti. Ali opet razmisljam da ga prodam. Nije bas sve u tradiciji i ne treba biti iskljuciv. Ne mozda, nego sigurno sam uzeo malo neadekvatan primer da to ne moze bas da se uporedi sa nasim stadionom, ali mene su ucili u skoli da se istoriju uce mali a kreiraju veliki. Za nama je istorija koja cje biti uvek odrzavana i prepricavana,u liku Enfilda, a pred nama je neka nova istorija koja cje nadam se, biti isto ili jos uspesnija nego ova na Enfildu (uvek moze vise!)

Tako da, bicje mi zao kad predjemo na drugi stadion, ali opet bicje mi drago sto cjemo mi (nadam se,ako nam se posrecji da zapalimo tamo) biti prvaci koji cje udahnuti neku novu "enfildovsku" dusu Stanley-Parku.

Slazem se da nije samo u tradiciji, ima tu neceg magicnog, jednostavno taj beton, sipke Na Delle Alpiju nemaju vecje znacenje od tog banalnog, ali zato na Comunale-u imaju, i zato se Bianco-neri vracjaju na Comunale koliko mi je poznato.

Ali to sve zavisi od ljudi. Ako sutra odes na Stenli (ili jos gore ne odes) blago smoren onda taj stadion necje ni imati priliku da zazivi. Ali ako krenes sa jednako dobrom voljom kao i na Enfild, postoji nada da cjes jednog dana biti jednako ponosan na Stenli.

Ja imam priliku da ovog leta zapalim bas u liverpul na mesec ipo, sa drugarom koji je vecj odlazio ali u London, imamo kombinaciju smestaj, i cak da nesto raduckamo ali ne preterano (da preko dana cuvamo neku decurliju i slicno, sto bi bilo sasvim dovoljno za troskarenje), i planiram naravno da obidjem ceo grad, od EnFILDa do muzeja Bitlsa. Jos nije sve sigurno i zato ne smem da budem previse napaljen....

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Catwoman
poruka May 22 2006, 12:37 PM
Poruka #12

La Nina...

Datum reg.: 3-May 06
Član broj: 32

CASH for Liverpool FC's new stadium may be at risk from another delay, it was claimed today

http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0500liv...-name_page.html

--------------------

+Quote Post

Catwoman
poruka Jun 5 2006, 10:18 AM
Poruka #13

La Nina...

No money for new Liverpool stadium
http://www.koptalk.com/detail_subtitle_lis...hp?link_id=2895

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka Jun 6 2006, 02:24 PM
Poruka #14

Klub 1000

Ono sto mi je jasno kako cena tog novog stadiona svako malo vremena poraste. Pocelo se sa otprilike 80 miliona funti, potom je poraslo na nekih 130 miliona. Zadnja cifra koju sam posle toga cuo je bila 160 miliona funti, da bi se sada pominjao iznos od 190 miliona!!!!!!!

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Scouser
poruka Jun 6 2006, 03:33 PM
Poruka #15

Statler

Grupa: Carovi
Član broj: 5

neplanirani izdaci. Veovatno srbi grade (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Catwoman
poruka Jun 7 2006, 08:48 AM
Poruka #16

La Nina...

The last Anfield battle

http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0500liv...-name_page.html

--------------------

+Quote Post

Catwoman
poruka Jun 12 2006, 11:18 AM
Poruka #17

La Nina...

Everton may get a new home before Liverpool

http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0400eve...-name_page.html

--------------------

+Quote Post

The_Kop
poruka Jun 12 2006, 11:20 AM
Poruka #18

Huligan

QUOTE(Ivana @ Jun 12 2006, 12:18 PM) [snapback]1540[/snapback]

Everton may get a new home before Liverpool

http://icliverpool.icnetwork.co.uk/0400eve...-name_page.html

Krajnje deprimirajuchi link (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Ti kloshari pre nas da dobiju stadion...Pfffffffffffffffffffffffffffffffffff

+Quote Post

Dusan
poruka Jul 13 2006, 09:31 AM
Poruka #19

Navijač

Član broj: 11

Opet problemi sa novim stadionom, ovaj put veoma ozbiljni.

Krajnji rok veoma blizu!

+Quote Post

Catwoman
poruka Jul 18 2006, 07:37 AM
Poruka #20

La Nina...

REDS PREPARE NEW STADIUM

http://www.anfield-online.co.uk/news/06/july/1701.htm

--------------------

+Quote Post

9 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 7th December 2019 - 12:30 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles