121 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Rekonstrukcija leto 2011 - koga ostaviti a koga prodati

milos7
poruka Mar 1 2011, 07:36 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-April 09
Član broj: 6,514

Voleo bih da cujem (vidim) misljenje drugih, sta misliti ako dodje do toga da se Keni ostavi kao dugorocno resnje. Ali i ako se ne ostavi, ja predpostavljam da ce doci do rekonstrukcije tima. Ako do toga ne dodje od para vlasnika mislim da onda to treba uraditi od prodaje suvisnih igraca.
Ko je po vama suvisan ?? (i zasto)
Go to the top of the page

+Quote Post

dzoker
poruka Mar 1 2011, 08:44 PM
Poruka #2

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Pa zar se o ovome ne raspavlja u Keny JR?

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

milos7
poruka Mar 1 2011, 09:38 PM
Poruka #3

Klub 1000

Mozda je zato napravljen ali ja ne vidim da pisu o tome, sem o zeljama o dolascima. Uzgred ja bih da na jednom mestu vidim samo one prekobrojne po misljenju navijaca i razloge zasto bas ti igraci. Za neke razlog nije potreban.

+Quote Post

Take Two
poruka Mar 2 2011, 11:39 AM
Poruka #4

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Zahvalnica: Joe Cole, Poulsen, Jovanović, Spearing, N'Gog.

Mislim da neko posebno obrazloženje nije potrebno. Od svih ovih najmanje sam siguran da je N'Gog suvišan, ali bolje da imamo neku kvalitetnu zamenu na CF nego da moraju da uskaču Kuyt ili Suarez.

Pojačanja: jedan levi bek, jedno krilo ili ofanzivni vezni, jedan zadnji vezni, jedan napadač... na primer (čisto da stoje neka imena) Lahm, Ashley Young, Tchoi, Odemwingie.

Onda bismo igrali ovako nešto:
Reina
Johnson Carragher Agger Lahm
Meireles Tchoi Gerrard
Suarez Carroll Young

Klupa:
Jones
Kelly Skrtel Sotir Aurelio
Jonjo Lucas Aquilani(?)
Kuyt Odemwingie Maxi

Ovaj afrički par iz WBA bi verovatno bio jeftin a kvalitetni su igrači, posebno mi se sviđa Tchoi koji je zver... ne znam samo da li mu je DM prirodna pozicija (možda je više nešto kao Meireles). Ako ne može Tchoi onda npr. Sissoko.
Young bi zato bio skup u PM ali vreme mu je da ode više iz te Vile, opasan po oba krila i kroz sredinu, mogao bi da bude ono što su neki očekivali od Joe Colea.
Lahm mi je tu čisto da popuni "neki dobar levi bek" mesto, verovatno ga ne bi prodavali, ali ne mogu sad da se setim kog drugog bih stavio. Taiwo iz Marseja, možda.

+Quote Post

Mario_T
poruka Mar 2 2011, 12:04 PM
Poruka #5

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

OUT: Konchesky (definitivno), Aurelio, J. Cole, Jovanovic, Maxi, Ngog, Spearing i Poulsen

IN: Insua (vratiti ga sa loana i produziti ugovor, bolji backup nam ne treba), Aquilani (nadati se da se Juve nece plasirati u CL i da nece imati para da ga plate), winger, (D)CM, LB i STR

Konkretna imena: A. Young/Hazard, Defour, Fucile, a kao backup STRa ne mogu u ovom trenutku da se setim nikog

Prva postava:

-----------------------Reina-------------------

Johnson---Carragher---Agger--------Fucile

--------------Meireles-----Defour------------
---------------------Gerrard------------------

Suarez-----------Carroll------Young/Hazard

Klupa:

------------------Jones------------------------

Kelly-----Skrtel-----Kyrgiakos--------Insua
-----------Aquilani-----Lucas-----------------
------------------Shelvey---------------------

Kuyt----------backup STR-----Sterling/Suso

Iskreno, voleo bih da dovedemo dva wingera, ali znam da ce to biti (finansijski) veoma tesko. Doduse, mislim da bi klinci Sterling (kao klasican winger) i Suso (u nekoj free role kao sto ima Gerrard) mogli da dobiju sansu.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

bocejan
poruka Mar 2 2011, 01:03 PM
Poruka #6

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

^^^ To je to, nema tu nista vise da se doda. Mozda da se ratosiljamo i Lukasa, jer vise ne mogu da ga gledam kako igra u nasem dresu.

+Quote Post

rape91
poruka Mar 2 2011, 01:11 PM
Poruka #7

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,753

Prvo bih oterao ove igrace(ovim redosledom):Poulsen,Maxi,Ngog,Konch,Jovanovic,Joe Cole(ako ne krene da igra).
Sto se dovodjenja tice uvek bih doveo Younga ispred Hazarda,Turana iz razloga sto je provereno dobar igrac u PL. Ovi dok se adaptiraju pa dal' ce da iskazu sav potencijal...
Bek Coentrao prva opcija moze i Fucile,Baines,Cissokho
DM mozda da probamo sa Sahinom iako je on vise CM ali je odgovoran tako da bismo mozda mogli njega da probamo ako ne nadjemo nekog drugog(mada sumnjam da ce ovaj hteti da ide iz Dortmunda)
ST-Agbonlahor,Defoe,Krkic(ko hoce od ovih da sedi na klupi)
I bilo bi lepo dovesti nekog od ovih sto ispadnu poput Parkera,NZogbie,Adama,Odemwingia itd

+Quote Post

Joe
poruka Mar 2 2011, 01:47 PM
Poruka #8

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

OUT: Konch, Cole, Aurelio, Ngong, Agger, Jovanovic, Poulsen, Spearo, mozda jos neko...

IN: centralni bek, levi bek x2, krilo/krilni napdac, centralni vezni, vratiti Akvilanija, back up krilo/napadac

centralni bek: Hangeland(realno) ili Cahill(malo teze) ili Chielini(nema sanse)
levi bek: Fucile(realno) i neki talentovani no name iz francuske za back up
krilo/krilni napadac: A.Young(realno) ili Hazard(malo teze izvodljivo) ili Sanchez(malo teze izvodljivo) ili Mata(malo teze izvodljivo),...
centralni vezni: Adam(realno) ili Arturo Vidal(malo teze)
back up krilo/napadac: moze taj Marvo iz Rena za klup napr. ili Jarvis iz Vukova ili Odemwinge, neko ko ce igrati u kupovima i kad su povrede

i onda da nam ekipa izgleda ovako:

---------------Pepe---------------
Glen--Hangeland-Carra--Fucile

------------Vidal------------------
--------Raul--Gerrard-----------

------Suarez--Carroll--Mata---

klupa: Kelly, Skrtel, Kuyt, Maxi, Marvo, Akvilani, Lucas, Jonjo,...

tako bi ja nesto izveo na menadzeru (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Ovu poruku je izmenio Joe: Mar 2 2011, 01:49 PM

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka Mar 2 2011, 02:15 PM
Poruka #9

Klub 1000

Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Ja bih pre doveo Defoura nego Adama, ali ako Aquilani ostane u Italiji, onda bih doveo i Adama. Sto se tog Vidala tice, nikad ga nisam gledao na delu. Ali mi se cini nesto sitan za DCMa. Doduse, ni Masch nije bio grmalj. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Baines bi bio dobro pojacanje, ali sumnjam da bi ga Bittersi pustili da ode kod nas. Fucile je po meni mnogo realnija i pristupacnija alternativa nego sto je to npr. Cissokho.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Joe
poruka Mar 2 2011, 02:40 PM
Poruka #10

'Armonikaš

pa i nije sitan toliko, sa svojih 181cm je visok za fudbalera... a ono sto vidjam od Vidala mi se bas dopada.

--------------------

+Quote Post

Darko Carragher
poruka Mar 2 2011, 03:22 PM
Poruka #11

Navijač

Datum reg.: 8-September 10
Član broj: 6,957

Evo sta ja mislim:Konchesky,Maxi,Jovanovic,Lucas,Cole,Poulsen,Kyrgiakos i Ngog OUT!!

A prvu postavu bi ovako napravio:

-----------------Reina---------------------

---Kelly-----Carra-----Agger------Johnson----

------------Bender(iz Dortmunda)-------------

------------Meireles---------Gerrard-----------

Pablo Hernandez------------------------Suarez--

---------------------Carroll-------------------------

A klupa:Wilson,Skrtel,Mvilla,Aquilani,Shaqiri,Stocker,Kuyt

Mislim da sve ovo moze da se izvede i da se ne potrosi mnogo para!

+Quote Post

Joe
poruka Mar 2 2011, 04:27 PM
Poruka #12

'Armonikaš

QUOTE (Darko Carragher @ Mar 2 2011, 03:22 PM) *
---Kelly-----Carra-----Agger------Johnson----

hmmm da vidimo sta tu imamo:

21 godisnji centralni bek ili desni bek(jos ne znamo najbolju poziciju decku), podlozan povredama i lecenju od par meseci
33 godisnji Carra
decko koji je lagano 2/3 sezone povredjen
desni bek na levom beku

solidno, nema sta... a posle cemo da se pitamo kako smo busni.

--------------------

+Quote Post

rape91
poruka Mar 2 2011, 05:47 PM
Poruka #13

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,753

ja mislim da je mnogo bolje od dovodjenja CB polako vracati Kellyja na tu poziciju,pa kad ode Carra da bude spreman i za startnu.

+Quote Post

All Red
poruka Mar 2 2011, 06:13 PM
Poruka #14

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Što se tiče Kelija, on će najverovatnije biti samo jedan od onih igrača koji su mogli da budu dobri da ih nisu jebale povrede... Svako ko ga je pratio pre nego što je Kenny počeo da ga gura u prvi tim stalno zna da mu ovakve povrede nisu nimalo strane. Što se tiče ideja i želja slažem se sa svima osim sa Darkom i to pre svega zbog odbrane koja prosto ne sme izgledati ovako sledeće godine.

+Quote Post

milos7
poruka Mar 2 2011, 06:30 PM
Poruka #15

Klub 1000

Ako LFC ima sampionske ambicije onda sledece god po meni tu treba prodati definitivno: Konceskija, Maksija, Jovanovica, Lukasa, Ngoga, Poulsena, Degena (ako mu na leto ne istice ugovor, ako mu je istekao onda mu je voljno sigurno)
,a razmisliti za: Aurelija (jer ne verujem da je skup, a mora klupa da se ima), Kol (dati mu sansu do kraja sezone, a ima 3 meseca, pa ako ne prodati ga, i ucariti nesto), Kirjakos (prosle sezone rupa, ove godine me je kupio entuzijazmom i nekim odlicnim partijama. lik ume da odigra ali nije dugorocno resenje, pa ako zatreba kao back up, onda neka ostane).
Vrednost ovih po meni prekobrojnih je oko 34 miliona funti. Ajde da se racuna da za njih uzme 70%, to je 24m, za 7 igraca, Š klase. To jeste 7 igraca ali ko je sem Lukasa i Maksija igrao ove sezone?
Vrednost ovih za razmisljanje je oko 18m, ali je pitanje da li iko dao i funtu za njih, jer su matorci.
I videti i popricati sa Akvilanijem (14m) i Insuom (5.2) sta i kako stoji.

Koga bih voleo da vidim, to je poduzi spisak, ali realno mislim da prvo mora da se ocisti pa da se unose nove stvari. A u ovih 7 patuljaka stvarno ne vidim ni zrnce kvaliteta ni za Everton, a ne za Liverpul.

+Quote Post

goxa
poruka Mar 2 2011, 07:12 PM
Poruka #16

Novajlija
*

Datum reg.: 12-February 11
Član broj: 7,608

Mesec dana po preuzimanju Henri je izjavio da nije šeik i da će novac nastojati da pametno troši. Ne verujem da će vlasnici da ulože više od 30-40 miliona evra svoga novca + ono što dobiju od prekobrojnih ( mislim da je 20 plafon, a ne 34) .

Koliko vidim po vestima uglavnom se povezujemo sa francuzima : M villa, Marvo. Žervinjo, Sisoko, matuidi
i nijedan od njih ne košta više od 15 miliona. Mislim da je po izjavama najsigurniji dolazak marvoa, jer je njemu ugovor istekao. Marvo bi čak možda mogao da igra i levog beka. Meni je najviše žao što od francuza nismo doveli Ramija, za 6-10 miliona ga je kupila valencija.

+Quote Post

milos7
poruka Mar 2 2011, 07:25 PM
Poruka #17

Klub 1000

CITAT (goxa @ Mar 2 2011, 07:12 PM) *
Mesec dana po preuzimanju Henri je izjavio da nije šeik i da će novac nastojati da pametno troši. Ne verujem da će vlasnici da ulože više od 30-40 miliona evra svoga novca + ono što dobiju od prekobrojnih ( mislim da je 20 plafon, a ne 34) .

Koliko vidim po vestima uglavnom se povezujemo sa francuzima : M villa, Marvo. Žervinjo, Sisoko, matuidi
i nijedan od njih ne košta više od 15 miliona. Mislim da je po izjavama najsigurniji dolazak marvoa, jer je njemu ugovor istekao. Marvo bi čak možda mogao da igra i levog beka. Meni je najviše žao što od francuza nismo doveli Ramija, za 6-10 miliona ga je kupila valencija.

34 je vrednost da kazem zvanicna koju nisam izmislio nego video na nekim sajtovima koji prate trzisne vrednosti fudbalera, a kasnije sam i sam rekao da se moze ocekivati za te iste igrace oko 24. Voleo bih i vise da bude, tj da se iskopa, ali te igrace ne zelim da gledam pa makar ih dali dzabe na kraju.
Mvila je dobar defanzivni, a ima i tehniku, dobro je igrao protiv Engleza.
Zervinjo - pfff
A ja ne znam na kog Marvoa mislis ali ovaj je napdac ili neki AM, http://www.soccerway.com/players/sylvain-marveaux/1469/
pritom je ove sezone slabo igrao i povredjen je do kraja maja.

A Sisoko ako je Lionov, ok, ako je onaj stari, onda ne

+Quote Post

BoJaNNNNN
poruka Mar 2 2011, 08:11 PM
Poruka #18

Počasni član

Datum reg.: 13-February 11
Član broj: 7,636

http://www.sportal.rs/news.php?id=46353

Ako za ovog dobijemo 5 miliona,ja ću biti presretan...

+Quote Post

matori lfc
poruka Mar 2 2011, 08:57 PM
Poruka #19

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

Toliko smo ga bese i platili! Samo putuj i vodi Lukasa sa sobom!!!

+Quote Post

milos7
poruka Mar 2 2011, 11:26 PM
Poruka #20

Klub 1000

Mislim da je Poulsen placen 7 ali nek daju i 5. A da li neko trazi lukasa? Da ga prodamo i uvijemo u ukrasnu foliju

+Quote Post

121 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 20th July 2019 - 05:12 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles