14 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Novi menadžer?, Ofišl topik

Novi menadžer?
Vaš izbor?
Martin O'Neil [ 8 ] ** [15.38%]
Roy Hodgson [ 6 ] ** [11.54%]
Kenny Dalglish [ 12 ] ** [23.08%]
Guus Hiddink [ 11 ] ** [21.15%]
Jurgen Klinsmann [ 0 ] ** [0.00%]
Slaven Bilić [ 0 ] ** [0.00%]
Mark Hughes [ 0 ] ** [0.00%]
Alex McLeish [ 1 ] ** [1.92%]
Manuel Pellegrini [ 1 ] ** [1.92%]
Frank Rijkaard [ 0 ] ** [0.00%]
Louis van Gaal [ 1 ] ** [1.92%]
Sammy Lee [ 2 ] ** [3.85%]
Marco van Basten [ 0 ] ** [0.00%]
Luiz Felipe Scolari [ 0 ] ** [0.00%]
Bernd Schuster [ 0 ] ** [0.00%]
Marcello Lippi [ 4 ] ** [7.69%]
Kevin Keegan [ 2 ] ** [3.85%]
Sven-Goran Eriksson [ 1 ] ** [1.92%]
Alan Curbishley [ 1 ] ** [1.92%]
neko dvadeseti [ 2 ] ** [3.85%]
Ukupno glasova: 52

Under
poruka Jun 3 2010, 07:06 PM
Poruka #41

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

Martin O’Neill 2/1 ne bi bilo lose, ali pitanje je da li mi imamo novaca da platimo obestecenje, Villa ga se nece odreci tako lako. (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Roy Hodgson 3/1 hvala ali ne hvala (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)
Kenny Dalglish 6/1 samo u slucaju koji je Take Two naveo
Mark Hughes 10/1 ne, samo to ne (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Guus Hiddink 12/1 bilo bi extra, ali nerealno (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Frank Rijkaard 16/1 oh ne... (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Manuel Pellegrini 16/1 ma da li me zajebavate??? (IMG:style_emoticons/default/adultesuicide2.gif)
Louis van Gaal 16/1 bilo bi extra, ali nerealno (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)
Jürgen Klinsmann 20/1 hvala, ali ne hvala (IMG:style_emoticons/default/tomato.gif)
Slaven Bilić 25/1 ma daaaaaaj, da li me zajebavate?????? (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

sve u svemu, ostaje pitanje da se vidi da li cemo u varijanti koju je Take Two naveo, nekoliko godina za oporavak tima (u tom slucaju, odma da se pozdravimo sa Gerrardom, Torresom, Mascheranom i Aggerom) ili idemo ostro i na prvu. pitanje je i kako ce "komisija" traziti trenera, da li ce se to resiti u narednih nedelju-dve ili ce to biti potraga od nekoliko meseci. ono sto me najvise plasi je da Sammy Lee samostalno vodi klub. mislim da je i Dalglish mnogo bolji na toj poziciji, iako ni u njega bas nemam poverenja.

glas za Curbsa, mada ne verujem da je realno.

Ovu poruku je izmenio Under: Jun 3 2010, 07:10 PM

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...
Go to the top of the page

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jun 3 2010, 07:14 PM
Poruka #42

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

QUOTE (Mario_T @ Jun 3 2010, 08:05 PM) *
Thompson? Odlican covek, sa velikim zaslugama za nas klub, ali on (i Kenny) nije video teren vec 6-7 godina. Sumnjam da bi on uopste hteo, niti bi bio dobar izbor.

pa je sad valjda zaboravio sve sto je znao (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) On je van fudbala od kad je Gmazi ovde, i to koliko se meni cini iz razloga sto je ocekivao da ce posle GED-ovog odlaska ocekivao da bi mogao biti manager kad to nije tako ispalo Gmazi mu je nudio da ostane u staffu on se povukao jer je mislio da je mogao da bude manager a nije imao zelju da se batrga negde drugo nego u svom klubu... Ne kazem da je covek idealan ali uzimajuci u obzir nasu trenutnu siutaciju ne bi mogao da nam naskodi... Ako nista covek je svakako autoritet i njegova se postuje u klubu a i medju navijacima pa bi to sve moglo da lici na nesto dok/ako/kad se klub proda....

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

collymore
poruka Jun 3 2010, 07:26 PM
Poruka #43

Mili Brat Colly

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Roy Hodgson,se pominjao i ranije u nekim glasinama,mislim da bi to bila najrealnija opcija.S druge strane Martina Onila dosta ljudi hvali i njegove neke metode rada ali ne verujem da bi se on odvajao od svoje Ville ( a znam i da pojedini clanovi ovog foruma ne mogu ocima da ga vide (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) )

+Quote Post

Kameni
poruka Jun 3 2010, 07:30 PM
Poruka #44

Počasni član

Datum reg.: 2-May 06
Član broj: 29

QUOTE (Tonča @ Jun 3 2010, 07:42 PM) *
Po drugi put moje gađenje prema njemu povezujete ovde na forumu sa pričom oko Bereta Gerija! Čovek mi je ljigav još iz Leicestera, a ta vaša priča je jedan od retkih pluseva koje mu dajem.

Jbg, ne cecam se zasto ga ne gotivis ali znam da nisi jedini.

+Quote Post

Dusan
poruka Jun 3 2010, 08:06 PM
Poruka #45

Navijač

Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 11

Glasah za Lippija, iako bih vise voleo da vidim Hiddinka. Na zalost, sva je prilika da ga necu videti, pa mi se ovo cini kao prilicno dobro resenje - iskusan trener sa autoritetom. Nije sjajan, ali nam treba neko takav da zauzda ego nekih vedeta.

Od onoga sto nije na listi, a ne znam ni koliko je realno, voleo bih Thomas Schaaf-a - ako nista, igrali bi jako lep fudbal.

+Quote Post

Scouser
poruka Jun 3 2010, 09:08 PM
Poruka #46

Statler

Grupa: Carovi
Član broj: 5

QUOTE (Dusan @ Jun 3 2010, 09:06 PM) *
Od onoga sto nije na listi, a ne znam ni koliko je realno, voleo bih Thomas Schaaf-a - ako nista, igrali bi jako lep fudbal.

a da dovedemo Gorčina? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Iz ove perspektive, nisam siguran koliko bih voleo da bilo kog od ovih trenera vidim u klubu na neki duži period. O'Nila ne cenim onoliko koliko je cenjen jer se proslavio u Škotskoj a Vila je uvek bila na tabeli tamo gde je i sada, par pozicija gore-dole. Uncle Roy je napravio dobar posao sa Fulamom u Evropi, simpatičan mi je, mislim da može da bude i autoritet i da ulije samopouzdanje i u mnogo bolje igrače od Končeskog, a opet vidim ga kao idealno rešenje i u opciji dok se klub ne proda, ili ne stvori prava prilika za nekog vrhunskog stručnjaka. Hidinka bih voleo takođe, samo mi nije realno da se on upušta u ovo. Drugo je bilo sa Čelsijem, ovde bi ga zabolela glava posle prvog dana posla (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ja sam precrtao sve opcije sem O'Nila, Hodžsona i Kenija. Najviše šansi dajem Keniju jer to ne bi podiglo mnogo buke, verovatno bi dobar deo staffa ostao, ne bi se tu promenilo mnogo ljudi odjednom.

--------------------
Karma killer

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Jun 3 2010, 09:43 PM
Poruka #47

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Ne znam koliko je realna opcija sa Hidinkom ali vidim da je najpozeljnija....drago mi je da je tako. Alternativno Dalglish...svi ostali mi deluju frankenstajnovski nepodesno, posebno Klinsman, Basten,Skolari, Suster, gde njih povadiste...strasno, preteci....

Hodzson, O Nil, Hjuz...ajd de negde su iz lige, ali za spasavanje nikako za titule.

Mozda jos Erikson nekako je nepoznanica mozda bi iz tog kresavca mogla da bukne neka vatra.

Kigen tek iz postovanja...realno nula.

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Jun 3 2010, 09:50 PM

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

djolelfc12
poruka Jun 3 2010, 09:47 PM
Poruka #48

Drug član

Datum reg.: 30-January 08
Član broj: 5,314

Svakako nisam za to da dovedemo trenera od 62 godine, ma kakav on rezultat napravio sa Fulamom. Znam, znam, sad ce svi da kazu kako je glupo ovo sto sam rekao, ali jednostavno mislim da je timu potreban mladji trener, ako ne rizikujes ne mozes ni da dobijes!

--------------------
IN KENNY WE TRUST

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Jun 3 2010, 09:54 PM
Poruka #49

Klub 1000

CITAT (djolelfc12 @ Jun 3 2010, 10:47 PM) *
Svakako nisam za to da dovedemo trenera od 62 godine, ma kakav on rezultat napravio sa Fulamom. Znam, znam, sad ce svi da kazu kako je glupo ovo sto sam rekao, ali jednostavno mislim da je timu potreban mladji trener, ako ne rizikujes ne mozes ni da dobijes!

Ma kakvi...iako nije stvar u godinama....treba neko ko ume da stvori harizmu oko sebe i da naravno stvara tim, donosi trofeje...Hodzson???? rehabilitacija....

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Jun 3 2010, 09:55 PM

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Tonča
poruka Jun 3 2010, 09:55 PM
Poruka #50

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE (djolelfc12 @ Jun 3 2010, 10:47 PM) *

I meni prvo pri pomenu Hodgsona padaju na pamet njegove godine, mada sam lično mislio da ih ima više.
Jebemliga, ako tako gledamo i MON ima blizu 60. Guus je tu kao Hodgson, King isto 60-ak.
Spoiler: show
Znači ukupno TRISTA godine! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Ovi mlađi su uglavnom nedokazani, tako da još jednom "jebemliga".

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Mario_T
poruka Jun 3 2010, 10:03 PM
Poruka #51

Klub 1000

Član broj: 10

QUOTE (Fred Kremenko @ Jun 3 2010, 08:14 PM) *
pa je sad valjda zaboravio sve sto je znao (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Daleko od toga, ali sest godina je previse dugo vremena van aktivnog bavljenja fudbalskim poslom da bi se bez problema mogao vratiti. Ja ipak preferiram nekoga ko je bio aktivan u skorije vreme.

Ponavljam, ne bi me iznenadilo da dodje Curbishley, izmedju ostalog i zbog cinjenice da je trenutno bez angazmana. Sto se tice menadzera koji su pod ugovorom, verujem da Hodgson ima najvise sansi.

QUOTE (1jeAhonen @ Jun 3 2010, 10:54 PM) *
Ma kakvi...iako nije stvar u godinama....treba neko ko ume da stvori harizmu oko sebe i da naravno stvara tim, donosi trofeje...Hodzson???? rehabilitacija....

Ti stvarno mislis da je realno da mi konkurisemo za bilo sta vise od ponekog FA i League Cupa dok su ova dva idiota u klubu i dok smo u (finansijskoj) situaciji u kakvoj jesmo? Mislim da je vreme za one koji tako razmisljaju da shvate kako je to samo iluzija.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Jun 3 2010, 10:10 PM
Poruka #52

Klub 1000

Iluzija ili ne , realnost diktira lova i onaj ko je kontrolise mi to ne biramo....Liverpul je pokazao da ako ne jurisa na vrh nikakve kupove nije u stanju da osvoji a kamoli da bira dal ce FA ili Liga kup koji nisu za potcenjivanje....nije to stvar samo trenera.

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Jun 3 2010, 10:11 PM

--------------------

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Jun 3 2010, 10:19 PM
Poruka #53

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

Martin O'Neil - Sta znam, iako ga dosta ljudi ovde ne mirise, ja ne bih imao nista protiv da ga vidim kod nas na klupi.
Roy Hodgson - Fin posao sa Fulhamom ove godine u Evropi, ali ne mogu bas da ga zamislim kao dugorocno resenje.
Kenny Dalglish - Sto se strucnjackih kvaliteta tice sumnjam da moze adekvatno da doprinese.
Guus Hiddink - (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif)
Jurgen Klinsmann - (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Slaven Bilić - Ja generalno gotivim mlade trenere, a i Bilica kao lika, pljujte me, ali ne bih se zalio da nas preuzme.
Mark Hughes - Bolje da mi izvade oci ako dodje ovaj pajser, da ne gledam muku (IMG:style_emoticons/default/adultesuicide2.gif) .
Alex McLeish - Nit smrdi nit mirise, mozda ipak malo vise ovo prvo nego drugo...
Manuel Pellegrini - (IMG:style_emoticons/default/adultesuicide2.gif) bolje da dovedemo Limenog
Frank Rijkaard - Sta koji k ? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)
Louis van Gaal - Ima znanje, ne znam koliko bi on hteo da nas preuzme posle ove sezone sa Bayernom.
Sammy Lee - Samo na mestu pomocnog trenera, nista vise.
Marco van Basten - (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Luiz Felipe Scolari - Mrs u Uzbekistan (IMG:style_emoticons/default/adultesuicide2.gif)
Bernd Schuster - Ovaj nije mogao sa sto miliona da napravi tim, a moci ce sa 5 (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)
Kevin Keegan - Hvali, ali ne hvala.
Sven-Goran Eriksson - Shut Up Sven !
Alan Curbishle - (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) Sto on

Ovu poruku je izmenio Aleksandar88: Jun 3 2010, 10:20 PM

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

stara lfc
poruka Jun 3 2010, 11:15 PM
Poruka #54

Player/Manager

Član broj: 18

MON!!!
Ali dok nedodje on tu ce biti King i Sammy zajedno!
verovatno

+Quote Post

Joe
poruka Jun 4 2010, 02:37 AM
Poruka #55

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

ja glasao za Alex McLeish-a...

Ovu poruku je izmenio Joe: Jun 4 2010, 02:37 AM

--------------------

+Quote Post

Scouser
poruka Jun 4 2010, 03:03 AM
Poruka #56

Statler

Član broj: 5

gde si njega našo jbt...

--------------------
Karma killer

+Quote Post

igzy79
poruka Jun 4 2010, 06:27 AM
Poruka #57

Huligan

Datum reg.: 5-June 06
Član broj: 49

Voleo bih da dovedemo Radomira Antica a da on dovede Krasu i Kacara kod nas i sa Lanetom u timu da osvojimo Premijer ligu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------
Igrajte fudbal[color=#FF0000][font=Fixedsys]

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Jun 4 2010, 08:23 AM
Poruka #58

Klub 1000

Antaru na kantaru...kako god okrenes nas je nas!

--------------------

+Quote Post

rape91
poruka Jun 4 2010, 08:31 AM
Poruka #59

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,753

Djukic ili Jokan (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

collymore
poruka Jun 4 2010, 08:57 AM
Poruka #60

Mili Brat Colly

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Pa i Pizon je sad slobodan. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

14 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 20th July 2019 - 05:14 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles