76 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Glasine 2009/2010, a sad - Realno ! :)

Fred Kremenko
poruka May 27 2009, 02:53 AM
Poruka #41

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Sta ima veze koliko ce traziti? Moze i 300 miliona da trazi... Sad da li je Real toliko blesav da plati 25 miliona, pogotovo sto ce sve pare da sjebu na Ronaldo/Ribery ili neko zvucno ime, jer kako je poznato Perez koji ce tamo da pobedi gradi tim na igracima koji prodaju dresove, Xabi svakako nije jedan od takvih...

Btw, ti ovde ubacujes Sneijder-a kao nekoga ko bi bio dobra zamena za Xabi-a, jel ti znas nesto sto oni u Real-u ne znaju? Stvarno bi im bilo glupo da isteresu tolike parustine Xabi-a a da nama Sneijdera daju jeftinije, kad je vec tako dobar (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA
Go to the top of the page

+Quote Post

Joe
poruka May 27 2009, 03:08 AM
Poruka #42

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

QUOTE (Fred Kremenko @ May 27 2009, 03:53 AM) *
Sta ima veze koliko ce traziti? Moze i 300 miliona da trazi... Sad da li je Real toliko blesav da plati 25 miliona, pogotovo sto ce sve pare da sjebu na Ronaldo/Ribery ili neko zvucno ime, jer kako je poznato Perez koji ce tamo da pobedi gradi tim na igracima koji prodaju dresove, Xabi svakako nije jedan od takvih...

ja mislim da nema svrhe prodati Xabija za 12 do 15m - za te pare mozemo da dovedemo zamenu i to je to... jedino ako ovaj bas insitira na tome da ide iz kluba u sta ne verujem...

ako ponude oko 20m do 25m ima smisla prodavati... sad videcemo koliko je Real spreman da odvoji kesha za Xabija...

Btw, ti ovde ubacujes Sneijder-a kao nekoga ko bi bio dobra zamena za Xabi-a, jel ti znas nesto sto oni u Real-u ne znaju? Stvarno bi im bilo glupo da isteresu tolike parustine Xabi-a a da nama Sneijdera daju jeftinije, kad je vec tako dobar (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ja znam da je Sneijder dobar igrac, a da li je na prodaju to mozemo samo da nagadjamo... najavljuju cistku u Realu, a dolazi im i novi trener koji ce hteti neke svoje igrace - zato sam i spomenu Sneijdera kao potencijalnu opciju... a i ne bi bio prvi put da se Real odrekne odlicnog igraca za 'male' pare...

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka May 27 2009, 11:35 AM
Poruka #43

Klub 1000

Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Nekoliko izvoda iz danasnjih vesti/glasina ...

Ryan Babel looks to be on the verge of leaving Liverpool, after manager Rafael Benítez told the Dutch winger's agent that Babel is free to talk to other clubs about a possible move.
The player has admirers in England, with Aston Villa, Tottenham and Arsenal believed to be interested. Benítez needs to sell before he can buy, with Carlos Tevez, David Silva and Gareth Barry on the Merseyside club's wish list.

(Guardian)

David Wheater has again emerged as a summer target for Liverpool despite his pledge to stay with relegated Middlesbrough.
Liverpool boss Rafa Benitez is set to renew his interest in the defender, who he tried to sign last summer, but the reported asking price could prevent any deal.

(ClubCall.com)

Rafa Benitez insists that he will again try to solve the work permit problem for Argentina-born winger Leto, who has spent the last season on loan to Greek club Olympiacos. The reasons for refusing the permit were his lack of international and club experience.
Benitez was critical of that decision, and hopes that a season in the Greek league and selection for the Olympics will change the situation. If not Leto will also be sold this summer, with a £3m fee now likely.

(Birmingham Mail)

Ukraine striker Voronin was hoping that Hertha Berlin would make his season-long deal there permanent, but the German side's failure to reach the Champions League means they will not be taking up the option and he will be returning to Anfield. He is now expected to be put up for sale with a £6m price tag.
(Birmingham Mail)

Ovu poruku je izmenio Mario_T: May 27 2009, 11:36 AM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Jamaica
poruka May 27 2009, 11:43 AM
Poruka #44

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

QUOTE (Mario_T @ May 27 2009, 12:35 PM) *
Nekoliko izvoda iz danasnjih vesti/glasina ...

Ryan Babel looks to be on the verge of leaving Liverpool, after manager Rafael Benítez told the Dutch winger's agent that Babel is free to talk to other clubs about a possible move.
The player has admirers in England, with Aston Villa, Tottenham and Arsenal believed to be interested. Benítez needs to sell before he can buy, with Carlos Tevez, David Silva and Gareth Barry on the Merseyside club's wish list.

(Guardian)

David Wheater has again emerged as a summer target for Liverpool despite his pledge to stay with relegated Middlesbrough.
Liverpool boss Rafa Benitez is set to renew his interest in the defender, who he tried to sign last summer, but the reported asking price could prevent any deal.

(ClubCall.com)

Rafa Benitez insists that he will again try to solve the work permit problem for Argentina-born winger Leto, who has spent the last season on loan to Greek club Olympiacos. The reasons for refusing the permit were his lack of international and club experience.
Benitez was critical of that decision, and hopes that a season in the Greek league and selection for the Olympics will change the situation. If not Leto will also be sold this summer, with a £3m fee now likely.

(Birmingham Mail)

Ukraine striker Voronin was hoping that Hertha Berlin would make his season-long deal there permanent, but the German side's failure to reach the Champions League means they will not be taking up the option and he will be returning to Anfield. He is now expected to be put up for sale with a £6m price tag.
(Birmingham Mail)

Ako ga nekome uvalimo za toliko para bice to posao veka (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ne mogu da verujem da bilo ko moze da misli da Tevez ne bi pojacao Liverpool......pa sta i da sedi na klupi, ako je to u interesu kluba, a pruzio bi Kuytu konkurenciju.......dva Kuyta u ekipi ne mogu da budu losa stvar, pogtovo ako jedan ima jos i tehniku (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Kuyt-Gerrard-Tevez
-------Torres-------

Nimalo naivan napad, uz moguce razne kobinacije ako Torresa nastave da zajebavaju povrede....

A na zadnjih par utakmica Kuyt i Yossi su umeli malo i da se rotiraju levo-desno, ako bi eventualno dosao i Tevez bi mogao da udje u tu pricu, a po meni da li Kuyt igra levo ili desno nije bitno, za njegove kvalitete strana terena je potpuno nebitna...

Ovu poruku je izmenio Jamaica: May 27 2009, 11:45 AM

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka May 27 2009, 12:14 PM
Poruka #45

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Jao Jamaica, koliko puta da ti to crtam? Nema se para za to! Čovek od 30 miliona da sedi na klupi, da uskače u rotaciju na levom krilu kad zatreba? Nikad, osim u tamo nekom Real Madridu ili sličnim bogatunima.

Da ne pominjemo da bi Tevez iz Mančestera upravo zato što mu ne prija da bude squad player. On nije mogao da izbaci Berbatova... Sigurno neće birati tim koji na njegovom mestu ima za klasu boljeg igrača.

(Slično važi za Berija, on jednostavno ne može da dođe umesto Lukasa, jer su mu i cena i kvalitet daleko iznad mesta četvrtog CM u timu.)

+Quote Post

Jamaica
poruka May 27 2009, 12:43 PM
Poruka #46

Klub 1000

Daj onda neki konstruktivni predlog koji to igrac na svetu nam ulazi u price-range i odgovara po kvalitetu za pojacavanje ekipe?

Razni Downinzi i Johnsoni ne sigurno........mada bi ovaj drugi bio dobra konkurencija na desnom beku, da nas unapredi ne moze znacajnije....

Mi smo sad najzad dosli u fazu kad samo igraci od preko 20-30m mogu da poboljsaju tim......problem jeste sto tih para nema, ali vise nema ni smisla dovoditi razne Voronine i Degene.......

A Tevez Tutu Bugarina nije izbacio iz istih razloga iz kojih je Keane igrao do sredine januara......

--------------------

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka May 27 2009, 03:04 PM
Poruka #47

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Johnson koga volis da potkacis kad god stignes je najbolji desni bek u EPL, uz mozda Sagna-u... To sto ti balavis na onog Ciganloninog Milivoja Cirkovica, to je vec druga stvar...

Steta sto jos nisi pomenuo da je Johnson Blueshite otpad, to ti je omiljeno... To sto je Tevez Scum otpad ga valjda cini specijalnijim....

Ovu poruku je izmenio Fred Kremenko: May 27 2009, 03:05 PM

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

hen-ja
poruka May 27 2009, 04:40 PM
Poruka #48

Navijač

Datum reg.: 9-October 07
Član broj: 2,573

QUOTE (Jamaica @ May 27 2009, 12:43 PM) *
Razni Downinzi i Johnsoni ne sigurno

Moram ovo reci.... SHUT UP JAMAICA....BE CHAMPIONS!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
Bas su ova dva igraca po meni i logicna solucija i poboljsanje u kvaliteti.

--------------------

"I hate talking about football. I just do it, you know?" Robbie Fowler

+Quote Post

Jamaica
poruka May 27 2009, 04:44 PM
Poruka #49

Klub 1000

Johnson mozda spada u bolje bekove u ligi, ali da li bi stvarno doneo ekipi mnogo vise nego Arbeloa? Kog ti recimo ne volis zato sto je Spanac izmedju ostalog......

Za Alvesom(na njega si mislio verovatno (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ) ne balavim uopste, smatram da je Maicon bolji od njega, ali Johnson svakako ne moze da se poredi ni sa jednim od njih dvojice........a ako vec moramo da dovodimo engleskog beka za 15m bar da uzmemo Richardsa, mladji je, a moze i da pokrije CB-a ako bude potrebe......jeste imao ocajnu sezonu, ali prosle godine je bio sjajan......

To da je Johnson CSKA-ov otpad nisam bas nesto pominjao ni ranije tako da ne znam zasto ubacujes to sada, u ono vreme kad im je postao visak ne mora da znaci nista jer su tad jurili igrace koji ce da privuku sto vise glory-huntera i da Roman bude srecan.........ponovo, ne kazem da je los igrac, daleko od toga, ali je jos dalje od world-class igraca.......i ne bi bilo lose kad bi dosao, za neku razumnu cenu, do 7-8m mozda, a ne 10-15 kao sto se pominje, to je smesno......

A Tevez je u Scumu otpad zbog toga sto je Ferguson svestan da najverovatnije nece imati 30m(ili koliko im vec treba) da ga plati da sedi na klupi iza neverovatno precenjenog igraca od 30m na terenu, tako da se pomirio sa tim da ga vise nece imati u timu.....

Ne znam da li sam to pisao ranije na ovom forumu, ali ja odavno cenim Teveza i mislim da je u Scumu samo Kristina bolji igrac od njega, i bilo mi je malo krivo ono leto sto je Scum uzeo njega a mi Torresa.....srecom to je ispalo kako je ispalo, mi smo dobili najboljeg napadaca na svetu, a oni bolju verziju Kuyta (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

QUOTE (hen-ja @ May 27 2009, 05:40 PM) *
Moram ovo reci.... SHUT UP JAMAICA....BE CHAMPIONS!!! (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

Downing? (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

Ovu poruku je izmenio Jamaica: May 27 2009, 04:45 PM

--------------------

+Quote Post

hen-ja
poruka May 27 2009, 05:14 PM
Poruka #50

Navijač

Datum reg.: 9-October 07
Član broj: 2,573

QUOTE (Jamaica @ May 27 2009, 04:44 PM) *

DA. Uz naglasak na rijec ''realno''!!!

Ovu poruku je izmenio hen-ja: May 27 2009, 05:15 PM

--------------------

"I hate talking about football. I just do it, you know?" Robbie Fowler

+Quote Post

Jamaica
poruka May 27 2009, 05:20 PM
Poruka #51

Klub 1000

Ja bi pre naglasio rec (ne)kvalitet (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Nije bolji od onoga sta imamo...

Ovu poruku je izmenio Jamaica: May 27 2009, 05:21 PM

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka May 27 2009, 05:32 PM
Poruka #52

Klub 1000

QUOTE (hen-ja @ May 27 2009, 05:40 PM) *

Downing? Ti to bas ozbiljno? Ja, s druge strane, ne vidim sta bi on to nama doneo u odnosu na Benayouna i Rieru. "Citavih" 0 golova i 5 asistencija u 37 utakmica; cak i ako se ima u vidu da je igrao za 'Boro, to su poprilicno lose statistike. Ako ne mozemo dovesti neko zaista kvalitetno pojacanje, onda radije ne bih trosio pare ni na Downinga. A da ne pominjem cinjenicu da se nedavno povredio i da nece moci igrati do januara.

G. Johnson bi bio vrlo solidno pojacanje. Po meni nije bolji od Arbeloe, ali ako bi igrao na istom nivou kao i Arby ove godine (odnosno, ako bi ponovio svoju formu iz Pompeya), bio bi izuzetno koristan igrac za nas. Pozicija RBa bi bila sredjena. Uslov je da obestecenje ne bude vece od 7-8 miliona funti, uz eventualne dodatke od 1-2 miliona.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Tonča
poruka May 27 2009, 05:38 PM
Poruka #53

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE (Jamaica @ May 27 2009, 05:44 PM) *
Johnson mozda spada u bolje bekove u ligi, ali da li bi stvarno doneo ekipi mnogo vise nego Arbeloa? Kog ti recimo ne volis zato sto je Spanac izmedju ostalog......

Jasno je da Fred ne gotivi Alvara zato što je tako rešio kada je ovaj doveden, ali je isto tako jasno da nam treba još jedan igrač na tom desnom beku. Glen Johnson je realna opcija.

A od tih Boroovih igrača ja bih samo Tuncaya voleo. Možda i onog malog Adama Johnsona, mada nešto ne znam da se pominje njegova prodaja.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Mario_T
poruka May 27 2009, 05:48 PM
Poruka #54

Klub 1000

QUOTE (Tonča @ May 27 2009, 06:38 PM) *
Možda i onog malog Adama Johnsona, mada nešto ne znam da se pominje njegova prodaja.

Moze i mali Johnson, njega sam zaboravio. Decko igra kao RW, ako se ne varam. Mogao bi biti lep long term project za nas, a ne verujem ni da bi kostao mnogo. Ako ostane nesto para nakon dovodjenja glavnih pojacanja, mogli bi da pokusamo da ga dovedemo.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Tonča
poruka May 27 2009, 05:59 PM
Poruka #55

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE (Mario_T @ May 27 2009, 06:48 PM) *
Moze i mali Johnson, njega sam zaboravio. Decko igra kao RW, ako se ne varam. Mogao bi biti lep long term project za nas, a ne verujem ni da bi kostao mnogo. Ako ostane nesto para nakon dovodjenja glavnih pojacanja, mogli bi da pokusamo da ga dovedemo.

Ako se ne varam, on je, kao i Downing, levo krilo?

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Take Two
poruka May 27 2009, 08:46 PM
Poruka #56

čakravanti šrāvaka

QUOTE (Jamaica @ May 27 2009, 01:43 PM) *
Daj onda neki konstruktivni predlog koji to igrac na svetu nam ulazi u price-range i odgovara po kvalitetu za pojacavanje ekipe?

Pa ne znam koji nam je price range, ali što se mene tiče igrači od 20+ miliona mogu da dođu samo i isključivo ako neće biti rezerve, ili neki jack-of-all-trades koji će da krpi rupe na raznim pozicijama. A i Tevez i Barry bi upravo takvu ulogu imali, kako trenutno stvari stoje.

Ja bih doveo:
1) Nekog iskusnog a krupnog CF-a, preferably mladog, da bude backup za Torresa. Npr. Kenwyne Jones.
2) Nekog multipurpose krilnog, ali da nije mnogo skup, da se rotira na oba krila. Npr. Spiderman.
3) Bilo kakvog desnog beka, može rezerva Realbeloi, može starter, može i Darby.
4) Bilo kakvog štopera, da bude četvrta opcija. Može neki pred-penzioner, a može i neki klinac.

Sve ostalo zavisi od prodaja.

BTW, Glen Johnson ne može da se poredi sa raspalim Richardsom. Micah je odigrao valjda najgoru sezonu u karijeri, a generalno mu ide nizbrdo od kako je debitovao za Englesku.

Ovu poruku je izmenio Take Two: May 27 2009, 08:50 PM

+Quote Post

Mario_T
poruka May 27 2009, 09:03 PM
Poruka #57

Klub 1000

QUOTE (Take Two @ May 27 2009, 09:46 PM) *
1) Nekog iskusnog a krupnog CF-a, preferably mladog, da bude backup za Torresa. Npr. Kenwyne Jones.

Je'l ovo bila "i"-opcija ili "ili"-opcija? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Jer ako je u pitanju bila "i"-opcija, mislim da ce biti jako tesko naci nekog ko je mlad, a da pritom ima dovoljno iskustva. Ako je neko mlad, i ima iskustva, znaci da je veoma rano debitovano, sto opet znaci da je jako dobar. I jako skup. A mi nemamo para za skupe rezerve. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Kad su u pitanju tvoje zelje, manje-vise se slazem izborom igraca koji su nam potrebni. Kad je u pitanju napadac, ja mislim da bi nam odgovarali Gignac i Llorente. Mislim da obojica ne bi kostali vise od 8-9 miliona, Gignac verovatno i manje. K. Jones bi takodje bio dobro pojacanje, ali mislim da bi Sunderland trazio previse para. Mislim i da bi Lisandro Lopez bio odlicno pojacanje, on bi se mozda i slozio sa tim da ne igra svaku tekmu. Za 10-12 miliona, bio bi "vredan rizika" (iako po meni ne bi ni bio rizik).
Kad je winger/ofanzivni vezni u pitanju, mislim da nam tu bas treba najvece pojacanje i da u tu poziciju treba uloziti najvise para (pogotovo ako Babel ode iz kluba). David Silva, A. Young, Lennon, itd; takvi igraci nam trebaju. Na desnog beka moze G. Johnson, moze i Darby (ako nabaci jedno 5-6 kg misicne mase), ili neko treci. Kad je 4ti CB u pitanju, procitah na RAWKu da je Juanitu iz Betisa istekao ugovor. Pouzdan, iskusan igrac, bio bi odlicna opcija kao 4ti CB. A moze i neko iz omladinskog pogona.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Scouser Tommy
poruka May 27 2009, 10:25 PM
Poruka #58

Liverpulđanin

Datum reg.: 16-January 07
Član broj: 367

Mi mozemo ovako da raspravljamo jos 2 meseca kad ce na kraju show da bude. Kao Robi Kin (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
From Shankly to Rafa we've followed our team
Rome to Istanbul we've all lived the dream
Our journey is long, our goal stays the same
To keep for our children, the famous red name
Wherever we are, wherever we stay
Be sure the Kopites will seize the day
For this is our destiny, our passion and pride
Liverpool football club, the world's greatest side!

+Quote Post

Mario_T
poruka May 27 2009, 10:28 PM
Poruka #59

Klub 1000

Malo novosti vezanih za Akademiju ...

Liverpool manager Rafa Benitez is shaking up his backroom staff by dispensing with four of his coaches. Gary Ablett is being replaced as reserve-team manager after three years. Another former player, Hugh McAuley, is also departing despite guiding the Under 18s to the FA Youth Cup final, where they lost to Arsenal. Youth coaches Dave Lever and Dave Shannon are also leaving.

Frank McParland will return to oversee the backroom set-up and former Barcelona and Olympiakos coach Jose Segura is taking over as academy director. Anfield legend Kenny Dalglish appears set to return to the club as adviser or ambassador. Popular former midfielder Gary McAllister is also being linked with a coaching role.

(Daily Mail)

Ovu poruku je izmenio Mario_T: May 27 2009, 10:29 PM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Take Two
poruka May 27 2009, 10:28 PM
Poruka #60

čakravanti šrāvaka

Lapsus, ovo za iskusnog a mladog (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Taj Gignac ima iza sebe celu jednu dobru sezopnu, a jel' on stvarno imao problema sa težinom? "Upadljivo suv i debeo čovek..." (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post

76 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 17th July 2019 - 05:56 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles