76 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Glasine 2009/2010, a sad - Realno ! :)

Scouser
poruka May 24 2009, 10:19 PM
Poruka #1

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

Eto završi se i ova sezona, bar kada su utakmice u pitanju, tako da polako možemo da se okrenemo u potpunosti ovoj temi. Šta bismo i šta ćemo da uradimo sa virtuelno našim milionima kako bi pospešili tim... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Pa, da pređemo ofišl i na nove stranice foruma ... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) go ahead (eagles) !

--------------------
Karma killer
Go to the top of the page

+Quote Post

Scouser Tommy
poruka May 24 2009, 10:28 PM
Poruka #2

Liverpulđanin

Grupa: Članovi
Datum reg.: 16-January 07
Član broj: 367

Ajde da posaljemo pismo Gorcinu da vidimo sta on misli?

--------------------
From Shankly to Rafa we've followed our team
Rome to Istanbul we've all lived the dream
Our journey is long, our goal stays the same
To keep for our children, the famous red name
Wherever we are, wherever we stay
Be sure the Kopites will seize the day
For this is our destiny, our passion and pride
Liverpool football club, the world's greatest side!

+Quote Post

Scouser
poruka May 24 2009, 10:29 PM
Poruka #3

Statler

mislim da bi rekao da dovedemo onog kako se zove beše...

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Take Two
poruka May 24 2009, 11:09 PM
Poruka #4

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

"My idea is clear and it is that he is not for sale," said Benítez. "Xabi still has three years on his contract here and we don't want to sell him. We are pleased with him and we don't want to sell him."

Isto ovo je pričao za Kina zimus. Znači, Xabi da pakuje kofere (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post

Scouser
poruka May 25 2009, 12:09 AM
Poruka #5

Statler

biće zeznuto oko njega ipak....očigledno

--------------------
Karma killer

+Quote Post

bojan_vin
poruka May 25 2009, 12:17 AM
Poruka #6

Huligan

Datum reg.: 4-May 08
Član broj: 5,698

kao slag na tortu bi bilo da lucas ostane, a xabi ode (IMG:style_emoticons/default/deadhorse.gif) (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)
posle ovakve sezone, tesko da bi iko i na barrya gledao kao na adekvatnu zamenu

+Quote Post

Scouser
poruka May 25 2009, 12:24 AM
Poruka #7

Statler

džerard je rekao rafi da se slučajno ne zajebe i proda lukasa ! Pa ti vidi (kakav će menadžer stivi da bude jednog dana) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Tonča
poruka May 25 2009, 12:39 AM
Poruka #8

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE (Take Two @ May 25 2009, 12:09 AM) *
"My idea is clear and it is that he is not for sale," said Benítez. "Xabi still has three years on his contract here and we don't want to sell him. We are pleased with him and we don't want to sell him."

Isto ovo je pričao za Kina zimus. Znači, Xabi da pakuje kofere (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Priča je ista osim što je Keane igrao ko govno, a Xabi ko car.
Mada ni ja ne volim kada se priča.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Take Two
poruka May 25 2009, 01:00 AM
Poruka #9

čakravanti šrāvaka

Pričalo se zato što je Xabi posle utakmice izneo na teren sina, i mahali su navijačima... pa su se novinari s pravom zapitali da li možda on zna nešto što oni ne znaju. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Mislim, jeste da je bilo još dečurlije, ali opet, dim, vatra, izbori u Realu, itede.

+Quote Post

Jamaica
poruka May 25 2009, 01:26 PM
Poruka #10

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Bilo je isto i za Robbija, ali sada ce nam se svaki Xabijev potez do 1. septembra ciniti kao oprostaj (IMG:style_emoticons/default/wacko.gif)

Kao sto rece neko na zvanicnom forumu, bzvz sto ne igramo kvalifikacije za LS, da se prica zavrsi koju nedelju ranije kad bude cup-tied (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Bilo bi jako glupo prodavati ga, ali ukoliko dodje neka ponuda od 30-ak miliona bilo bi isto toliko glupo ne razmisliti.......da li je Alonso-Riera bolja opcija od Barry-Silva/Tevez ili tako nesto.........mada je Xabi veci smeker od svih, pogotovo sa onom bradom i stuevima sa pola terena (IMG:style_emoticons/default/lfc.gif)

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka May 25 2009, 03:53 PM
Poruka #11

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

QUOTE (Take Two @ May 25 2009, 02:00 AM) *
Pričalo se zato što je Xabi posle utakmice izneo na teren sina, i mahali su navijačima...

Ako se novinari vode ovim "podatkom", onda cemo se oprostiti i od Gerrarda, Carraghera, Benayouna, Aurelia, itd, itd. Mislim da sam cak video i Torresa sa nekim detetom. Sta reci, preti nam masovni egzodus nadolazece leto. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Joe
poruka May 25 2009, 04:27 PM
Poruka #12

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

moraju novine da pisu nesto... a od svih nasih glavnih igraca Xabijeva prodaja je jos najrealnija, zato sad smaraju o njemu, nece sigurno da pisu o eventualnom Gerrardovom ili Carrinom odlasku... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

sto se tice dolazaka u nas klub, danas su izasle friske vesti o Lavezziju i Tevezu... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) kad bi doveli obojicu usr'o bih se od srece... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka May 25 2009, 06:58 PM
Poruka #13

Klub 1000

QUOTE (joe @ May 25 2009, 05:27 PM) *
kad bi doveli obojicu usr'o bih se od srece... (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Ja bi se samo usr'o, ali to je vec stvar "ukusa". (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Obojica su dobri igraci, iako Tevez kod mene ima blagu prednost zbog iskustva u EPL (kao i zbog toga sto bi zesce smorili Scum (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ), ali su isto tako vrlo slicni. Jedan od njih dvojice bi bio sasvim dovoljan.

Hertha, nazalost, nije odlucila da kupi Voronina (tekst kopiran sa SkySportsa).

Andriy Voronin has confirmed that he will not be staying at Hertha Berlin next season. He found the target on 11 occasions for Hertha as they challenged for a UEFA Champions League spot. Their efforts ultimately proved to be in vain, as they finished fourth, and Voronin was informed that he would not be required in the 2009/10 campaign.

Steta sto su nam ovom prilikom izmakla 3-4 miliona funti (sto brze prodamo igrace kojih zelimo da se resimo, pre cemo moci da ulozimo pare u kupovinu igraca), ali verujem da cemo naci kupca za njega do pocetka sledece sezone.

Ovu poruku je izmenio Mario_T: May 25 2009, 06:59 PM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Take Two
poruka May 25 2009, 10:31 PM
Poruka #14

čakravanti šrāvaka

Herta je navodno htela Zlatokosog, ali nisu imali kintu. Smeši li nam se free transfer po Pennant receptu? (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

A što se tiče Alonsa, naravno da novinari izvlače ta pitanja o XA iz dupeta, ali ipak je indikativno kako je Benitez na njih odgovarao. Da je siguran da hoće da ga zadrži, rekao bi jasno da ne ide nigde. Ovako - "our position is unchanged, he has a contract, we don't want to sell him" - a između redova stoji "send moar moneyz" (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka May 25 2009, 11:23 PM
Poruka #15

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Nije mi najjasnije kako cemo mi eto smoriti Scum, ako dovedemo Tevez-a(pu pu daleko bilo, bolje cak i onaj sa utokom nego ovo vasljivo smrdljivo i govnjivo stvorenje ) kad Scum Tevez-a vrlo jednostavno nece? Da hoce, ni mi ni nijedan drugi tim, ne bi imao nikakve sanse... Ovako, pustili ga, i bas ih boli patka gde ce da zavrsi...

Sva ta prica o tome da ce oni mnogo da se potresu, ako on dodje kod nas, mnogo lici na onu da se Whiskey plasi Lfc-a i da se ziv usrao kako cemo da mu otmemo titulu... Nit se on plasi, niti smo im oteli titulu, niti ga zaabole za Tevez-a....

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Trunks
poruka May 26 2009, 12:25 AM
Poruka #16

Klub 1000

Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

Nisam toliko siguran da se Mančester skroz opristio od Teveza, možda izmuvaju neki deal na kraju, pa nije ni SAF slep da ne vidi da je mu je Tevez koristan. S druge strane, ne vidim kako bismo se mi uključili u trku za igračem od 30 miliona, a pored toga kao Silva, Barry i ko zna šta sve. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

Mario_T
poruka May 26 2009, 08:28 AM
Poruka #17

Klub 1000

Ako Whiskey Nose ne bi bio smoren, navijaci Scuma bi sigurno bili. Uostalom, neko ko se pre dve godine svim silama borio da njegov levi bek (i verovatno jedan od manje vaznih igraca u tadasnjem timu) ne predje u Liverpool, sigurno ne bi voleo da vidi da jedan od njegovih najvaznijih igraca (a Tevez je to sigurno bio) predje u redove najveceg rivala. Neovisno od toga da li on zeli da ga zadrzi u svom timu ili ne. Uostalom, moj komentar o smorivanju/smaranju Scuma je ionako bila sala, nisam ocekivao da ce se to shvatiti toliko ozbiljno.

Tevez je dobar igrac, ali ja bih voleo da vidim neke druge igrace u nasem timu pre nego sto eventualno pokusamo njega da dovedemo. Mislim da ne moram da pricam o kom igracu/kojim igracima se radi. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Ovu poruku je izmenio Mario_T: May 26 2009, 09:02 AM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Under
poruka May 26 2009, 10:57 AM
Poruka #18

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

http://www.sportklub.info/index.php?option...31&Itemid=1

ne znam koliko su informacije sportkluba tacne, odnosno ko je njihov izvor, ali bez obzira na sve, ne svidja mi se ovo da on sam zeli da ide... mada, ako zeli, bolje je pustiti ga nego imati nezadovoljnog igraca

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Pedja_Nbg
poruka May 26 2009, 01:08 PM
Poruka #19

Klub 1000

Datum reg.: 7-July 08
Član broj: 5,732

Slažem se,ali...

Ako se to desi,ja ne znam kako Rafa misli da sledeće sezone da pokuša da osvoji titulu bez Alonsa...jedini koji bi Alonsa mogao da zameni je Ćavi.a njega nećemo kupiti...

+Quote Post

Joe
poruka May 26 2009, 01:28 PM
Poruka #20

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

QUOTE (Pedja_Nbg @ May 26 2009, 02:08 PM) *
Slažem se,ali...

Ako se to desi,ja ne znam kako Rafa misli da sledeće sezone da pokuša da osvoji titulu bez Alonsa...jedini koji bi Alonsa mogao da zameni je Ćavi.a njega nećemo kupiti...

ne pricaj svasta Alonso nije toliko dobar... toliko precenjujete Alonsa ovde da to postaje smesno.... jedini igraci za koje ne mozemo da nadjemo zamenu su Gerrard i Torres.... svi ostali ukljucujuci i Carru i Mascha i Pepea za koje mislim da su vazniji srafovi od Alonsa, zamena se moze naci ako treba i ako mora...

--------------------

+Quote Post

76 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 20th July 2019 - 02:16 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles