117 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Glasine, 2007-2008

Scouser
poruka May 27 2007, 12:17 PM
Poruka #21

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

nija loa zamisao to se igrača tiče, ali Derarda na desnoj strani zaista ne bih voleo da gledam. Takođe, pre sam za Varijantu da Alve igra pozadi, jer bismo tako u napadu gotovo uvek imali dva krila. Pedersen je dobar, moda ga dovedemo i utopimo Belamija nazad. Ko će ga znati...

Za Eto'oa lično ne verujem da će doći.

Iskreno, nemam predstavu ko bi mogao od napadača da dođe...

--------------------
Karma killer
Go to the top of the page

+Quote Post

Robbie_Liv'pool
poruka May 27 2007, 12:51 PM
Poruka #22

Grupa: Članovi
Datum reg.: 27-May 07
Član broj: 861

Nadam se da Rafa nece razmisljati o transferu nekog igraca iz Serie A ili Primere jer se dobro zna koliko igracu treba da se navikne na engleski fudbal koji je brz i agresivan.Primer za propalu investiciju je Shevchenko i zato treba ulagati u mlade fudbalere koji su od malena na ostrvu jer oni razumeju takav stil fudbala!!!

+Quote Post

mezzano
poruka May 27 2007, 12:57 PM
Poruka #23

Huligan

Datum reg.: 26-June 06
Član broj: 56

QUOTE(Take Two @ May 27 2007, 01:16 PM) [snapback]11772[/snapback]

E da, šta mislite o ... pazi sad ... Kloseu!? Pominje ga Guardian, desetak miliona.

Kakav bi to antiklimaks bio, pričalo se o Etou, Toresu, i Vilji, a mi na kraju doveli Voronjina i Klozeta. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Koliko ja znam Klose je resio da produzi ugovor sa Werderom, ako ga vec i nije produzio.

+Quote Post

Scouser
poruka May 27 2007, 01:09 PM
Poruka #24

Statler

Nisam siguran da li je Klose produio ugovor, ali sam siguran da je izjavio da će i sledeće sezone nastupati za Verder.

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Mario_T
poruka May 27 2007, 01:47 PM
Poruka #25

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

Klose nije produzio ugovor sa Werderom, niti ce ga produziti. Kako stvari sada stoje, on ce na leto 2008. da predje u Bayern. Sve je navodno vec dogovoreno, ali posto Klose ima vazeci ugovor sa Werderom (na jos godinu dana), nista jos ne moze da se potpise.

Ovaj sastav koji pominje BBC Football sam video vec pre nekoliko dana. Meni izgleda sasvim OK, mada nisam neki veliki ljubimac Teveza. Licno bih preferirao jos jednog klasicnog napadaca u ekipi. Navalni dvojac koji se sastoji od Kuyta i Eto'oa bi meni bio sasvim zadovoljavajuci. Dodati tu jos jednog napadaca kao sto je Owen i mi smo "good to go" sto se sledece sezone tice.

Sto se tice Gerrarda i njegovog igranja po desnoj strani, ne bih imao problema sa tim. Najvise bih naravno voleo da dovedemo klasicnog RWa i da Gerrard igra na poziciji (A)CMa, ali ne bi bila katastrofa ni da Gerrard igra na desnoj strani. On bi i dalje imao slobodu da menja poziciju na terenu i da napada kroz sredinu, a time bi otvarao prostor za Alvesa/Finnana na desnoj strani.

Morten Gamst Pedersen je takodje odlican igrac, jedan od najboljih wingera u Engleskoj. Ako bismo doveli njega, Alvesa i jos jednog spoljnog igraca (po mogucnosti RWa), ja bih bio i vise nego zadovoljan.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Contractor
poruka May 27 2007, 01:51 PM
Poruka #26

Navijač

Datum reg.: 16-April 07
Član broj: 672

Eto'o impresioniran Liverpulom

EurosportCentarfor Barselone Semjuel Etoo priznao je kako bi bilo predivno da igra za Liverpul ispred Kopa. Iako ne očekuje da tokom leta pređe u redove Crvenih, Kamerunac je rekao kako ivot u Barseloni postaje sve tei svake nove sezone. Brzonogi strelac navođen je kao glavna meta Rafe Benitesa u njegovoj nameri da dovede jednog vrhunskog centarfora na Enfild. Etoo tvrdi kako nije bilo nikakvih razgovora sa viceampionima Evrope, ali je izrazio svoje divljenje prema klubu i njegovim navijačima.

Sjajna stvar vezana za Liverpul je njihov timski duh veoma je jak, rekao je Etoo za Sandej Miror.

Za mene, navijači su ti koji donose pobede Liverpulu poto imaju toliko puno snage.

Fantastični su. Svaki igrač bi voleo da ima takve navijače iza sebe.

Igrao sam na Enfildu u četvrtfinalu Lige ampiona i znam sve o njihovim fantastičnim navijačima.

Bilo bi predivno imati takvu podrku kao igrač Liverpula, ali ja ne znam ta će se deavati u naredne dve godine.

Etoo veruje kako će i dalje biti na Nou Kampu sledeće sezone, uprkos njegovom sukobu sa trenerom Frenkom Rajkardom ranije ove sezone.

Nisam čuo nita od Liverpula, niti od bilo koga drugog. Takve informacije ne stiu do mene, dodao je Etoo.

Razmiljam isključivo o sledećoj sezoni i biću ovde sledeće sezone. Ali kako dolazi svaka sledeća sezona, stvari postaju sve tee.

Engleski fudbal se dosta promenio nabolje poslednjih par godina. Video sam engleske timove kako igraju vrlo uzbudljive mečeve.

Volim način na koji navijači u Engleskoj stoje iza svog tima. Potujem njihov mentalitet.

Vrlo su pozitivni u podrci svom timu, nasuprot, kao na primer u paniji, da navijaju protiv svojih protivnika.

To je velika razlika između Engleske i panije.

========================================

Ja ne znam koji je put da Eto'o toliko hvali na klub i navijače i da bi eleo da "jednog dana" igra za nas, ali svaki put napomene da to neće biti sad. ta hoće, da mu krene karijera na dole, kao evčenko, pa da onda dotrči? Ili samo tvrdi pazar?

+Quote Post

gerard126
poruka May 27 2007, 02:50 PM
Poruka #27

Simpatizer
**

Datum reg.: 7-May 07
Član broj: 740

QUOTE(Srele @ May 27 2007, 12:33 PM) [snapback]11770[/snapback]

Ovo mu je izgleda zamisao, a meni se ipak tu nesto ne svidja (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

(IMG:http://img147.imageshack.us/img147/7035/liverbh9.gif)

Definitely going: Robbie Fowler, Jerzy Dudek

Likely to leave: Bolo Zenden, Mark Gonzalez, Sami Hyypia, Craig Bellamy

Will listen to offers for: Peter Crouch, Harry Kewell, Jermaine Pennant

Linked with: Samuel Eto'o, Carlos Tevez, David Villa, Aaron Lennon, Fernando Torres, Daniel Alves

Gde si ti video ovo? Kada bi doveli Alvesa,Teveza,Pedersena i Etoa ja bi bio prezadovoljan,a i ovom formacijom,iako bi mnogo bolje bilo da dovedemo neko dobro desno krilo,a na kraju i Penant je solidan.

+Quote Post

mezzano
poruka May 27 2007, 07:19 PM
Poruka #28

Huligan

Datum reg.: 26-June 06
Član broj: 56

Ne verujem da ce se kupiti svi ti igraci koji su tu navedeni. Ako jedan od njih dodje, bice puna kapa. Ja bih, licno , najvise voleo da to bude Eto'o, mada i ostali nisu losi. Najmanje mi se svidjaju ideje dovodjenja Alvesa i Pedersena, jer mislim da su Kewel i Finnan nisu nimalo u zaostatku po kvalitetu od ove dvojice. Alves jeste bolji u ofanzivi, ali mislim da Finnan bolje obavlja defanzivne zadatke, uz to ne verujem da bi ga Sevilla pustila bez da za uzvrat dobije neki 'mastan' cek na ,recimo, 25-30 miliona evra.

+Quote Post

zen
poruka May 27 2007, 09:13 PM
Poruka #29

Zen D Men

Član broj: 4

Jbg, Alves je mogao ove sezone da igra za nas, da je Rafa dao 'ebenih 15-ak miliona, ali na kraju je sve ispalo extra, Finan je odlicno odradio sezonu, doveden je Arbeloa, za male pare, koji je sasvim dobar. Posto je Alves bio jedan od najboljih igraca Sevilje, oni ce sada traziti mnogo vece pare, a Rafa im nece dati, mada mislim da nam Alves nije neophodan. Eto nema sanse da dodje, jer ce i Barsa traziti nebuloznu sumu za njega.
Od napadaca ja bi jurio Benta, njegov tim je ispao iz PL, a on iz sezone u sezonu dokazuje da je odlican strelac, pa ako je u Charltonu davao golove, sta bi radio kada bi mu lopte slali Gerrard, Alonso, Pennant...

--------------------
This time next year, we'll be a PL winners!!!

+Quote Post

Take Two
poruka May 28 2007, 07:42 AM
Poruka #30

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Matt Taylor za 5 miliona?

Selo gori a Rafa se čelja. Mislim, levi bek, ej... zar nemamo bitnijih prioriteta, kao napad i desno krilo?

Moda ako misli da utopi Riisea negde i dovede englesku verziju tog utiram-odaklegod-jebe-odbranu beka?

+Quote Post

Mishkin
poruka May 28 2007, 09:12 AM
Poruka #31

Lešinar

Datum reg.: 14-August 06
Član broj: 75

Moze da igra i LM a i za te pare mislim da vredi. Gledao sam ga par puta ove sezone za Portsmaut.
http://en.wikipedia.org/wiki/Matthew_Taylor_%28footballer%29

--------------------
Mozes da promenis devojku, kraj u kome zivis, politicko uverenje, ali ne i klub za koji navijas!

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.

+Quote Post

bocejan
poruka May 28 2007, 11:21 AM
Poruka #32

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

I ja mislim da je dobar. I voleo bi da ga vidim i bolje on da igra beka nego Rise, koji se pokazao ove sezone kao da je dosta oslabeo u bekovskim performansama.

+Quote Post

Scouser
poruka May 28 2007, 11:24 AM
Poruka #33

Statler

taj tejlor je sabio ove godine u fantasiju. to znači da je imao i dosta golova i asistencija. Mada ja ga nikad ne bih menjao za risea. Ali, bolje da dođe kod nas nego u Mančester ili Čelzi

--------------------
Karma killer

+Quote Post

feanor
poruka May 28 2007, 11:49 AM
Poruka #34

Drug član

Datum reg.: 2-June 06
Član broj: 47

Jbg Crouch ostaje. Bas sam se nadao da ce da odu svi napadaci. Sta li ce nam jos ovu sezonu ovaj glupan koji kao i Kuyt nije nikakav golgeter. Nadam se samo da ce da bude cetvrti napadac.

btw. Mat Taylor je odlican igrac i definitifno bi nam koristio, imao je odlicnu sezonu u Portsmouthu.

--------------------
DJENERALE, DJENERALE NEK JE TVOJOJ MAJCI HVALA
STO JUNAKA RODILA JE
DA SE SRPSTVU VRATI SLAVA

+Quote Post

Mario_T
poruka May 28 2007, 12:33 PM
Poruka #35

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

A sad samo da nastavimo sa dovodjenjem novih igraca, mada se nadam da ce sledeci transferi biti malo "zvucniji" ...

Severni susedi u Liverpoolu

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Tonča
poruka May 28 2007, 12:43 PM
Poruka #36

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE(Mario_T @ May 28 2007, 01:33 PM) [snapback]11815[/snapback]

Bas je na jednom forumu jedan Madjar pisao o njima pre dva dana. Konkretno, i on trenira u MTK. Za Nemetha kaze da su ga u Madjarskoj proglasili za najveci talenat u poslednjih ne znam koliko godina. Tvrdi da je zaista igrac sa ogromnim potencijalom. Za Simona kaze da nije "toliko dobar".
Sve u svemu, ne toliko bitni transferi.

Cekamo prava pojacanja. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Edit:
Evo par Nemethovih golova: Link1, Link2
Nemeth i Simon (LQ)

Ovu poruku je izmenio Tonca: May 28 2007, 12:56 PM

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Scouser
poruka May 28 2007, 04:07 PM
Poruka #37

Statler

Od svega me najvie buni to dolazi Voronin...ovako bi sad bilo i mesta i para za dva kvalitetna napadača. SA Voroninon ostaje mesto za jednog i to ukoliko Bellamy ode. Ne verujem da će Kuyt i Crouch odlaziti iz kluba, i ne verujem da ćemo imati vie od 4 napadača. Moda, ali sumnjam. Moda Rafa proda Voronina hahaha

--------------------
Karma killer

+Quote Post

bocejan
poruka May 28 2007, 06:15 PM
Poruka #38

Klub 1000

Eto'o ih i klinci! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Pa da poverjemo Madjaru. Rafa je ove planirao ja mislim jos od onog perioda kada je poceo samo mlade da dovodi. Ajdarevic, Leto, Insua i drugari. To je fino imacemo mlade, ne Engleze ali mlade.
Mislim da ce on da igra sa 5 napadca. I ako to deluje totalno nemoguce, nama treba dosta jaka klupa za osvajanje trofeja, a i ovko ce se vise boriti za prvi tim. Jos ako se uzme u obzir da Voronin moze i malo povucenije. A Peru ne bih prodavao. Dobra je on zamena.

+Quote Post

Under
poruka May 28 2007, 07:51 PM
Poruka #39

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

Dobar je Tejlor, vredi ga uzeti samo treba pametno troshiti novac, ne treba dati neku bolesnu cifru za njega (tipa 7 miliona funti), i ja bih ga voleo samo kao beka, da bi (ne)Riise mogao da igra krilo... Taman da odu Bolo i Gonzales!

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

bocejan
poruka May 29 2007, 10:02 AM
Poruka #40

Klub 1000

Ljudi Malouda. Mislim da je odlicno resenje nasao za levo krilo. Samo ako su glasine tacne.

+Quote Post

117 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th November 2019 - 09:54 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles