Reply to this topicStart new topic
> Liverpool - Norwich City, season opener, 4-1

Take Two
poruka Aug 10 2019, 01:13 AM
Poruka #1

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (LjutiKrilo @ Aug 9 2019, 11:55 PM) *
jel gledao neko današnju tekmu? ja nisam...

Ja jesam, ali bolje da nisam. Častili nas ranim autogolom i smejurijom od odbrane kod kornera, druga dva smo im baš lepo zabili, a ostatak utakmice je bilo otaljavanje posla i to dosta neubedljivo.

Užasno smo klimavi pozadi, kao i tokom celih priprema, nemam pojma šta se tu dešava. Nijednu ofsajd zamku ne umemo da postavimo. Probijaju nas kroz sredinu lagano, samo jednim pasom. Gomez i VVD kao da prvi put igraju zajedno.

Alisson se povredio potpuno debilno, pri ispucavanju se okliznuo i otišao mišić. Adrian debitovao ali nije nešto mnogo imao da brani, Norwich je uglavnom promašivao.

Salah dobar, živahan, ostali kao da su igrali sa pola snage. Ništa nismo videli od "new signings", ostali na klupi i Ox i Keita, bitno da je šansu pri rezultatu 4-1 dobio mlađahni Milner. Brewster nije ni na klupi sedeo, što je šteta imajući u vidu da Origija opet mrzi da živi.

Spor start sezone je bio očekivan, ali ipak moramo malo da se trgnemo. Norwich je mogao komotno da nam da 3-4 gola, a Chelsea će nas u superkupu natreskati ako budemo ovako igrali.
Go to the top of the page

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Aug 11 2019, 12:46 PM
Poruka #2

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Ja sam radio nešto paralelno sa tokom utakmice pa sam polovično uspeo da ispratim. Ne znam, moj utisak nije tako mračan kao Tejkov, ali moguće baš zato što nisam fokusirano gledao. Ako ništa, makar je rezultatski ovo sasvim pristoja pobeda, jedino me nervira činjenica što smo primili gol, ali nećemo cepidlačiti.

Nadam se da Alison neće dugo odsustvati jer upravo to može biti ta finesa koja će odlučiti šampiona.

--------------------

+Quote Post

LjutiKrilo
poruka Aug 11 2019, 06:41 PM
Poruka #3

Navijač

Datum reg.: 23-February 07
Član broj: 481

jel nam klajn u rosteru ili je i dalje na pozajmici?

+Quote Post

Take Two
poruka Aug 12 2019, 11:36 AM
Poruka #4

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

U rosteru je, ali navodno opet povređen negde tamo do proleća. Na leto mu ističe ugovor, tako da...

+Quote Post

S t a n l e y
poruka Aug 12 2019, 04:56 PM
Poruka #5

Navijač

Datum reg.: 22-May 14
Član broj: 12,656

CITAT (Digital_Jesus @ Aug 11 2019, 01:46 PM) *
Nadam se da Alison neće dugo odsustvati jer upravo to može biti ta finesa koja će odlučiti šampiona.

Kažu mesec dana odsustva.
Šteta što pustismo Danny Ward-a. On bi nam bio najbolja i najsigurnija opcija za drugog golmana, uvek sam imao poverenje u njega i njegov potencijal a ionako tamo u Lesteru gola ne vidi. :/

--------------------
If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.
Bob Paisley

THIS IS ANFIELD

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 26th August 2019 - 10:49 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles