Reply to this topicStart new topic
> Burnley - Liverpool, najmučnije gostovanje u sezoni

Take Two
poruka Aug 31 2019, 04:47 PM
Poruka #1

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Burnley (4-4-2) Pope; Lowton, Tarkowski, Mee, Pieters; Lennon, Cork, Westwood, McNeil; Barnes, Wood.
Substitutes: Hart, Taylor, Long, Drinkwater, Hendrick, Rodriguez, Vydra.

Liverpool (4-3-3) Adrian; Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson; Henderson, Fabinho, Wijnaldum; Salah, Firmino, Mane.
Substitutes: Kelleher, Gomez, Milner, Oxlade-Chamberlain, Lallana, Shaqiri, Origi.

Referee Chris Kavanagh.

Pomozi bože da prođemo bez povrede (i bez poraza)...
Go to the top of the page

+Quote Post

Take Two
poruka Aug 31 2019, 06:19 PM
Poruka #2

čakravanti šrāvaka

... pomaže za sada, al hamdulillah. Još jedno ovako mirno poluvreme, i gotov posao.

+Quote Post

Peyson
poruka Aug 31 2019, 07:35 PM
Poruka #3

Navijač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Pa ne može baš bez stresa. Sadio baš ispizdeo.
Neko, nešto, studio?

+Quote Post

Take Two
poruka Aug 31 2019, 07:42 PM
Poruka #4

čakravanti šrāvaka

Ko zna. Spekuliše se da je pizdeo zbog Salahudinove sebičnosti, ali ne znam šta su mu tu ljudi na klupi krivi pa da se na njih dere?

Ja računam da je standardno kmečanje zbog neželjene izmene.

+Quote Post

dzoker
poruka Aug 31 2019, 08:05 PM
Poruka #5

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Odrasmo ove, a bio sam u fazonu bice zeznut mec

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

bokeli
poruka Aug 31 2019, 09:44 PM
Poruka #6

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Bas rutinski.
Dobro delujemo na pocetku sezone, vidi se da smo puni samopouzdanja.

O Salahu i koliko je umisljen ne vredi vise trositi reci. Meni je zivce kidao lani svojim sebiclukom.

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

Djotun
poruka Sep 1 2019, 05:17 PM
Poruka #7

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

QUOTE (Take Two @ Aug 31 2019, 08:42 PM) *
Ko zna. Spekuliše se da je pizdeo zbog Salahudinove sebičnosti, ali ne znam šta su mu tu ljudi na klupi krivi pa da se na njih dere?

Ja računam da je standardno kmečanje zbog neželjene izmene.

Meni je delovalo da je kombinacija oba, u fazonu ŠTA VADIŠ MENE STALNO A NE OVU SEBIČNU ČMARINU BEZOBRAZNU.

+Quote Post

Take Two
poruka Sep 1 2019, 08:23 PM
Poruka #8

čakravanti šrāvaka

Klopp: I know [what it was about]. He was upset, that was obvious. You cannot hide his emotions like that. We spoke about it, everything is fine. We are individuals, we are emotional. It was a situation in a game obviously, what else could happen? It's not a phone call. It was a situation in the game he wasn't happy about and then that's completely fine. Would he do it in exactly the same manner again? Probably not, but it happens. Nothing happened, he didn't say any wrong words, it just looked a little bit different [to] how he looks usually. Of course, I can understand that it's a little story. Thank God we are now away for a week, so if you write something about it, we will not read it anyway. And after a week, nobody can remember anymore, so it's a really cool moment to do it. But it is all good really, all fine.

(IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

+Quote Post

Dee Jay
poruka Sep 2 2019, 09:03 AM
Poruka #9

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Maneova rekacija je bila preterana, uopšte nemam razumevanja za detinjasti ispad. Možda mu je krivo što ne jurimo gol razliku (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Međutim, pre godinu dana imao bih mnogo više razumevanja za Salahovu sebičnost. Igra najisturenije, najbolji je strelac ekipe, hoće ga gol, sve što šutne ulazi. Golgeter mora da bude sebičan. Sada, posle godinu dana forsiranja šuta iz mogućih i nemogućih pozicija, i "samo" 22 gola, mora da shvati da je 32 gola za njega neponovljivo.

Prošle nedelje je Sokratis pogrešio, umesto da krene na Salaha, blokirao je pas, Salah je šutirao, super. Sada je iz iste pozicije morao da doda Maneu. Ovako je upropastio čist gol, samo iz želje da se i on upiše u strelce.

Nadam se da Klop posle ovog downplayinga šamara obojicu na treningu.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Sep 2 2019, 04:32 PM
Poruka #10

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Milner je razrešio zašto je Mane onako reagovao:

(IMG:https://i.imgur.com/JSRMqIV.jpg)

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Na stranu to, Salah je bio dosta sebičan i to ne samo danas, nego generalno u poslednjih godinu dana. Međutim ta sebičnost je opravdana sa dve uzastopne zlatne kopačke. Bilo bi mnogo bolje kada bi češće dodavao, pogotovo recimo ona situacija kada je imao samog Firmina, ali se odlučio na šut iz ne toliko dobre pozicije. Ruku na srce i Mane ume da bude sebičan - iz nekog razloga se jako dobro sećam jedne situacije u Salahovoj prvoj sezoni kada smo igrali protiv Evertona i završili 1:1 - u jednom trenutku je Mane imao da bira da li da šuta iskosa ili da doda Salahu na tap in, odlučio se za ovo prvo i naravno nije dao gol. Posle je čini mi se Lovren napravio onaj idiotski penal i na kraju je bilo 1:1. No, nije ni važno, bilo bi sve mnogo lepše kada bi sva trojica igrali nesebično, a ne samo Firmino, ali to su sada zaista nijanse.

Ove godine je opet većina nas kukala tokom prelaznog roka, tugovala zbog nedovođenja ovog ili onog igrača i opet, kao i u prethodnih nekoliko rokova, Klopov Liverpul nastavlja da drobi sve pred sobom. Pokušaću da ubuduće nateram sebe da se ne nerviram oko transfera i uživam u ovom periodu dok nas Klop vodi jer se bojim da nakon njegovog odlaska sledi poduži period tranzicije i muke. Znam da će Klop biti ovde još minimum 2-3 godine, ali proleteće to, tako da treba uživati u ovim trenucima dok traju.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 22nd September 2019 - 09:59 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles