3 - broj stranica V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Bayern Munich vs Liverpool, 13.03.2019. top16 CL

Djotun
poruka Mar 15 2019, 04:22 PM
Poruka #41

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

QUOTE (Dee Jay @ Mar 15 2019, 03:26 PM) *

Kakav najež! Kunem se da sam evo treći dan uzbuđen zbog ovog boss nighta. Piči me adrenalin danju noću. Žena sinoć dolazi sa posla, prvo što mi kaže sa vrata Watch him defend and we watch him score , potpuni trans.
Go to the top of the page

+Quote Post

Take Two
poruka Mar 15 2019, 04:29 PM
Poruka #42

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Digital_Jesus @ Mar 15 2019, 02:11 PM) *
+1. To ni slučajno ne smemo da radimo pošto smo ih prošle godine dobili sa bitno drugačijim stilom igre na koji nisu imali adekvatan odgovor. Ove godine igramo dosta opreznije, tako da ne očekujem nikakve megalomanske rezultate.

Ali ne znam kakav im je taj Militao što su ga posle samo 20 utakmica prodali u Madrid za 50 miliona. Prošle godine nije igrao kad su se blamirali protiv nas kod kuće, dakle red bi bio da ih natrpamo i sad za njegov oproštaj.

+Quote Post

Djotun
poruka Mar 15 2019, 04:33 PM
Poruka #43

Klub 1000

Koliko sam ja shvatio lik je neki brazilski joe gomez, štoper ali pokriva i desnog beka često. Svaki od top6 engleskih klubova je bio dovođen u vezu sa njegovim transferom. U manageru je odličan, samo moraš malo da sačekaš dok Porto pristane na prodaju. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Dee Jay
poruka Mar 15 2019, 04:35 PM
Poruka #44

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

CITAT (Djotun @ Mar 15 2019, 04:22 PM) *
Žena sinoć dolazi sa posla, prvo što mi kaže sa vrata Watch him defend and we watch him score , potpuni trans.

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Djotun
poruka Mar 15 2019, 04:36 PM
Poruka #45

Klub 1000

p.s. Znam da nije mesto, al ne znam gde da pitam.. izvalio sam da mi forum odavno ne broji postove. (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) Ne znam da li je samo meni ili je zabagovalo generalno.

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Mar 15 2019, 05:35 PM
Poruka #46

Navijač

Datum reg.: 12-May 14
Član broj: 12,654

Odlican zreb.....bas sam se nadao Portu....a i zbog borbe za titulu u premijersipu isto odlicno da se manje potrosimo u LS a da se Siti kida sa jevrejima u LS plus imaju zeznut raspored u ligi....

Dobri dimni signali i dalje dolaze....mogao bi i klemponja i liga u isto vreme...

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Mar 17 2019, 12:12 AM
Poruka #47

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Bem ti ...kakve majstorije od golova. Vala svaka nam cast! GO YWNA totalno zasluzen prolaz.A tek sto nas oce zdrijeb.

CITAT (Djotun @ Mar 15 2019, 04:36 PM) *
p.s. Znam da nije mesto, al ne znam gde da pitam.. izvalio sam da mi forum odavno ne broji postove. (IMG:style_emoticons/default/huh.gif) Ne znam da li je samo meni ili je zabagovalo generalno.

pa sta ce ti to? nisu bodovi na superkartici (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Mar 17 2019, 12:11 AM

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

3 - broj stranica V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 8th December 2019 - 05:31 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles