7 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> John Henry & NESV, Novi vlasnici

Scouser
poruka Oct 20 2010, 05:16 PM
Poruka #41

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

Sad će da ode i Martin, pa da vidimo kako novi Ameri strajkuju (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Karma killer
Go to the top of the page

+Quote Post

vladx
poruka Oct 20 2010, 11:42 PM
Poruka #42

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Imam ovu reklamu neko vreme na hard-u, super je. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Rekoh da iskoristim Rafa v Purslow i da je postavim.
http://www.youtube.com/watch?v=Flq7M7ros4I

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

matori lfc
poruka Oct 27 2010, 02:54 PM
Poruka #43

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-...uaru-31081.html Samo da nebude ovako i na leto!

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Oct 27 2010, 09:23 PM
Poruka #44

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

A sta bi sa onih 30 miliona u januaru i 30 miliona na leto? (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

Ovu poruku je izmenio Digital_Jesus: Oct 27 2010, 09:24 PM

--------------------

+Quote Post

All Red
poruka Oct 28 2010, 12:28 AM
Poruka #45

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

CITAT
''Moramo biti malo efikasniji. Kada potrošimo dolar, to mora biti proračunato. Ne možemo priuštiti visoke ugovore igračima na duge staze. Moramo biti pametni, jaki i agresivni. Ovo je sjajan izazov'', rekao je Henri.

Pa njemu ovo igra. Pih.

To što neće biti senzacionalnih transfera ne znači da neće biti kvalitetnih. Uostalom od početka smo znali da nam oni neće dovesti zvezde, već će pokušati sa kvalitetnim, mladim igračima da naprave tim za budućnost. Mogli ste da čitate po novinama razne vesti koje su napisali novinari koji ne znaju baš detalje pa misle da to što imamo novog vlasnika znači i da dolaze velike zvezde, zato im je sad i čudno ovo.

+Quote Post

Jamaica
poruka Oct 28 2010, 09:54 AM
Poruka #46

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 28 2010, 01:28 AM) *
Mogli ste da čitate po novinama razne vesti koje su napisali novinari koji ne znaju baš detalje pa misle da to što imamo novog vlasnika znači i da dolaze velike zvezde, zato im je sad i čudno ovo.

Exactly, izmisle hype a onda im se to ne ostvari pa izmisljaju paniku (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

Tonča
poruka Oct 28 2010, 04:32 PM
Poruka #47

Waldorf

Član broj: 2

Ja ono što čitah ovih dana je da je Henry rekao da pre svega nećemo dovoditi matore igrače za velike pare i davati im velike ugovore.
Al jbg, Matori insistira na ovim svojim izvorima među kojima b92 i mondo zvuče kao pouzdani. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Mario_T
poruka Oct 28 2010, 09:39 PM
Poruka #48

Klub 1000

Član broj: 10

Eto, nek' dovedu ovu trojicu veznih, i ja cu biti zadovoljan. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) A o kvalitetu izbora necemo pricati. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Trunks
poruka Oct 28 2010, 11:42 PM
Poruka #49

Klub 1000

Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

CITAT (AllRedYNWA @ Oct 28 2010, 01:28 AM) *
Pa njemu ovo igra. Pih.

S tim što great challenge ne znači sjajan izazov. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

All Red
poruka Oct 29 2010, 12:07 AM
Poruka #50

Klub 1000

CITAT (Trunks @ Oct 29 2010, 12:42 AM) *
S tim što great challenge ne znači sjajan izazov. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Jest' i to što kažeš. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ovaj sajt konstantno objavljuje neistine.

+Quote Post

Jamaica
poruka Oct 29 2010, 12:17 PM
Poruka #51

Klub 1000

John Henry on transfers

Bez ikakve dileme, sutra ce opet biti doom&gloom naslova i tajnih klauzula u ugovorima.....vrlo moguce pronadjenih u njegovim recima (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

All Red
poruka Oct 29 2010, 12:28 PM
Poruka #52

Klub 1000

A u stvari je čovek samo nastavio da priča a ne govori. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Jamaica
poruka Oct 29 2010, 12:39 PM
Poruka #53

Klub 1000

Sta ti ocekujes, da ti da spisak igraca sad? (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ili da kaze trosicemo 50m svaki rok pa da krenu da nas tretiraju kao city u pregovorima, sa 15m bonusom na svakog igraca...

Ili da krene da obecava snoogy doogyja i stadion kao prethodnici (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post

All Red
poruka Oct 29 2010, 12:57 PM
Poruka #54

Klub 1000

Nervira me što je u svim dosadašnjim pitanjima njegov odgovor potpuno prazan. Neka ćuti ako nema šta da kaže. A što se tiče obećanja, oni pre su bar obećali pa nisu ispunili (bar smo bili srećni kad su obećavali), a ovi sad ni da obećaju išta. To mi nekako govori da ne znaju ni šta će da rade, a ko ulaže toliko para a da ništa ne zna.
Ja sam u stvari skeptičan povodom novih vlasnika. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nadam se da će da mi zapuše usta, ali dok to ne urade neću promeniti ovaj stav.

+Quote Post

Mario_T
poruka Oct 29 2010, 01:56 PM
Poruka #55

Klub 1000

QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 29 2010, 01:57 PM) *
Nervira me što je u svim dosadašnjim pitanjima njegov odgovor potpuno prazan. Neka ćuti ako nema šta da kaže. A što se tiče obećanja, oni pre su bar obećali pa nisu ispunili (bar smo bili srećni kad su obećavali), a ovi sad ni da obećaju išta. To mi nekako govori da ne znaju ni šta će da rade, a ko ulaže toliko para a da ništa ne zna.
Ja sam u stvari skeptičan povodom novih vlasnika. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nadam se da će da mi zapuše usta, ali dok to ne urade neću promeniti ovaj stav.

Meni zaista nije jasno sta ti zelis od novih vlasnika. Kenny Huang je obecavao Messija (sa svim stotinama miliona eura koliko bi kostalo to zadovoljstvo), a nije imao strpljenja i nerava da se bori za klub. Henry i NESV su to imali. Kod mene im to svakako daje benefit of the doubt. A u januaru, ili, jos vaznije, na leto, cemo videti koliko vrede njihova obecanja i u kome ce se pravcu kretati klub. Do tada svakako zasluzuju poverenje. A ako si ocekivao vlasnike koji ce na sva zvone pricati koje sve igrace zele da dovedu, onda ces se grdno razocarati. Ti su vec kupili ManCity.

Ovu poruku je izmenio Mario_T: Oct 29 2010, 01:57 PM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Take Two
poruka Oct 29 2010, 07:11 PM
Poruka #56

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Mario_T @ Oct 29 2010, 02:56 PM) *
Kenny Huang je obecavao Messija (sa svim stotinama miliona eura koliko bi kostalo to zadovoljstvo), a nije imao strpljenja i nerava da se bori za klub. Henry i NESV su to imali.

Ružičaste naočare (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Pazi, ja sam zadovoljan što su NESV uspeli da izvuku klub iz kandži G&H, ali nemojmo se zavaravati, nije to bilo nikakvo takmičenje u kom je najbolji i najpouzdaniji vlasnik pobedio. Meni deluje kao da su NESV odavno dogovorili dil sa Broughtonom i RBS, ali se to držalo u tajnosti i čekalo da bude par dana pre roka, da Hicks ne bi uspeo da izmisli neke lažne kupce koji nude 100 milijardi i tako izblokira ove.

Kad je Huang uskočio sa onom ponudom, niko iz Liverpoola nije zvučao kao da je stvarno razmatra. Ovaj je odustao samo par dana kasnije, znači da mu je stavljeno do znanja da su klub praktično već prodali, samo se čeka trenutak da se to obelodani.

Znači OK, podrška novim vlasnicima, ali da se ne pravimo da su oni nekakvim specijalnim kvalitetima i nadljudskim naporima trijumfovali na nekom nepostojećem tenderu. Ispod žita je ispod žita, kao što je bilo i prošli put - nadajmo se da će sad biti bolje.

Ipak ne mogu da zaboravim da RBS sigurno bolelo uvo za garancije ulaganja i "budućnost kluba", da su ljudi hteli samo i isključivo svoje pare nazad sa kamatom, što su i dobili... Ali kad nas je Moore prodao, koji je navodno brinuo onoliko o tome kome će ostaviti klub, uvalio nam je G&H.

Ovu poruku je izmenio Take Two: Oct 29 2010, 07:15 PM

+Quote Post

Mario_T
poruka Oct 29 2010, 09:01 PM
Poruka #57

Klub 1000

Naravno, ne ocekujem ni ja da nam je novi vlasnik Kenny Dalglish, ali sa malo boljim stanjem bankovnog racuna. Ali mislim da novi vlasnici zasluzuju da im se da barem 6-9 meseci da vidimo na koji nacin nameravaju da vode klub. Pa posle toga mozemo da diskutujemo o tome koliko smo napredovali u odnosu na period kad su ona dva idiota rukovodili klubom.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

All Red
poruka Oct 29 2010, 11:21 PM
Poruka #58

Klub 1000

CITAT (Mario_T @ Oct 29 2010, 02:56 PM) *
Meni zaista nije jasno sta ti zelis od novih vlasnika. Kenny Huang je obecavao Messija (sa svim stotinama miliona eura koliko bi kostalo to zadovoljstvo), a nije imao strpljenja i nerava da se bori za klub. Henry i NESV su to imali. Kod mene im to svakako daje benefit of the doubt. A u januaru, ili, jos vaznije, na leto, cemo videti koliko vrede njihova obecanja i u kome ce se pravcu kretati klub. Do tada svakako zasluzuju poverenje. A ako si ocekivao vlasnike koji ce na sva zvone pricati koje sve igrace zele da dovedu, onda ces se grdno razocarati. Ti su vec kupili ManCity.

Nije ništa obećao. Rekao je samo da su došli da osvajaju trofeje, ali za tri godine (koliko im navodno treba da stvore tim, što je ok). To za Huanga, singapurćane, šeike i ostale koji su nudili pare za klub ne verujem. Koliko se sećam, i sam Huang je rekao da nikada nije ni planirao da kupi klub već su to samo bile priče. Meni uopšte nije bitno da oni kažu koga će dovesti, oni ne trebaju uopšte o tome da govore već trener, mene nervira što koji god intervju sa njim da gledam čujem kako priča, ali ne čujem da išta kaže. Jedino što se zna je da im je namera da osvajaju titule. Bravo. Iste ambicije ima još 5 timova u PL. A kako, nemam pojma. Sastali su se sa navijačima i rekli im da neće sa njima da raspravljaju o stadionu, ili o transferima (parama). Dakle ako nemaš šta da kažeš - ćuti. Ne kenjaj o agresivnoj politici vodjenja kluba i osvajanju titula. Što se tiče poverenja u njih, nemam ga. Ne vidim zašto bih i imao. Nadam se da će biti dobri vlasnici i da će osvajati titule, ali dok to ne vidim nemam razloga da verujem u to.

+Quote Post

Mario_T
poruka Oct 30 2010, 12:16 AM
Poruka #59

Klub 1000

QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 30 2010, 12:21 AM) *
Što se tiče poverenja u njih, nemam ga. Ne vidim zašto bih i imao. Nadam se da će biti dobri vlasnici i da će osvajati titule, ali dok to ne vidim nemam razloga da verujem u to.

Ever the optimist, eh?

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

All Red
poruka Oct 30 2010, 12:29 AM
Poruka #60

Klub 1000

CITAT (Mario_T @ Oct 30 2010, 01:16 AM) *
Ever the optimist, eh?

Pa obično sam optimista u svemu, ali sad moram priznati da me obuzimaju prilično negativna razmišljanja, a to nikako ne volim, tako da ću se uzdržati od komentara na ovu temu do daljnjeg.

+Quote Post

7 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 23rd September 2019 - 10:40 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles