Reply to this topicStart new topic
> Vulvsi-Liverpul

bokeli
poruka Jan 23 2020, 10:34 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Samo da nije nista ozbiljno sa Maneom.
Ovaj mali Japanac na prvi pogled apgrejdovani Lazar Markovic (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

Go to the top of the page

+Quote Post

Take Two
poruka Feb 1 2020, 06:38 PM
Poruka #2

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Marković bi zabio ovaj zicer danas na asistenciju Salaha, ali Japanac nategao pa prebacio preko Kopa.

Zasmetao mu je doduše Keita...

+Quote Post

Dee Jay
poruka Feb 2 2020, 07:50 PM
Poruka #3

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Ako je moja racunica tacna, postoji mogucnost da na Etihadu bude postrojen guard of honor.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

moses
poruka Feb 2 2020, 07:56 PM
Poruka #4

Navijač

Datum reg.: 30-August 09
Član broj: 6,617

A na Gudisonu da i matematički osvojimo 😎

+Quote Post

Djotun
poruka Feb 3 2020, 11:17 AM
Poruka #5

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Nemo da zajebavate, posle toliko godina, Enfild je jedino mesto gde treba da se to desi (matematički). Čak ako treba namerno da ne pobedimo prethodno gostovanje.
A ko i gde će da salutira isto mi se jebe, ionako smo ih sve postrojili.

Ne znam, ja prosto ne mogu da zamislim bolje mesto i jače emocije za taj trenutak.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Feb 3 2020, 12:46 PM
Poruka #6

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

CITAT (Djotun @ Feb 3 2020, 11:17 AM) *
Nemo da zajebavate, posle toliko godina, Enfild je jedino mesto gde treba da se to desi (matematički). Čak ako treba namerno da ne pobedimo prethodno gostovanje.
A ko i gde će da salutira isto mi se jebe, ionako smo ih sve postrojili.

Ne znam, ja prosto ne mogu da zamislim bolje mesto i jače emocije za taj trenutak.

Liverpul - Kristal Palas, Enfild, 21.3., ako budu bile sve pobede do tada, i ako nisam pogresio u racunu. Tako da ne vidim nikakav motiv da se bodovi namerno ispustaju, cak i zbog toga. Naravno, ako Siti ispusti bodove jos negde, moze da se desi da titula i ne bude resena cak ni gostujucom utakmicom, a i podizanje trofeja valjda moze da se organizuje gde god zelis.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Feb 3 2020, 11:24 PM
Poruka #7

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Jbg previse je vremena do proslave titule a vec se sve zna...i to toliko ubedljivo da je nebitno gde ce ta utakmica da se desi.
Enfild je jedino mesto gde proslava ima znacaj.

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Djotun
poruka Feb 5 2020, 09:52 PM
Poruka #8

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Koliko sam shvatio, trofej se definitvno dodeljuje na poslednjoj utakmici na domacem terenu, konkretno Chelsea 9. maj Anfield.
Ali neizbežna je priča o zlatnom trofeju, u slučaju da znate već .. onda će se možda čekati Njukasl kao poslednja tekma u sezoni, ne kapiram baš.
Ono što je izgleda 99% izvesno je da će trophy parade i ta ludnica biti u ponedeljak 18. maja. Hoteli su već rasprodati, cene su havarija. Dal je neko pustio patku ili šta, ali kao taj datum je maltene sigurica zbog okolnosti i zgusnutog rasporeda utakmica pre toga.

Ko bi možda probao da se iscima, kapiram je smeštaj u Manchesteru ok varijanta, pre svega zbog aerodroma.

Ovu poruku je izmenio Djotun: Feb 5 2020, 09:52 PM

+Quote Post

S t a n l e y
poruka Juče, 10:23 PM
Poruka #9

Navijač

Datum reg.: 22-May 14
Član broj: 12,656

Nije jasno kako ali nekako uzesmo 3 boda protiv Noriča u 91. minutu...

Ah da, ustvari, Manojlo. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.
Bob Paisley

THIS IS ANFIELD

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 16th February 2020 - 08:49 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles