8 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Manchester United vs Liverpool, Premier League, 25. kolo

milos7
poruka Feb 7 2012, 02:36 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 13-April 09
Član broj: 6,514

Manchester United vs Liverpool
Premier League, 25. kolo
11. Februar 2012. u 13.45h
Old Traford

Suspendovali su Suareza na 8 utakmica, ali im je i to malo, pa bi Runi da deli pravdu, i da mu da crveni na utakmici sa Totenhemom. Da!!, oni ga se plase, a da li ce se on uplasiti zvuzduka 60 hiljada ljudi ?? Da li ce na to odgovoriti golom. Ko ce biti mentalno jaci on ili Evra ?? To niko nece znati do subote u pola 4 kada ce se utakmica zavrsiti. Mozda je vreme da se ponovi 2009 i 4-1 i spustanje na zemlju. Mislim da je Liverpul trenutno bolja ekipa, samo moraju da realizuju sanse

Ovu poruku je izmenio milos7: Feb 7 2012, 02:52 PM
Go to the top of the page

+Quote Post

Carra
poruka Feb 7 2012, 03:08 PM
Poruka #2

Drug član

Datum reg.: 14-August 10
Član broj: 6,932

(IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) tako je TRPAJ SCUM!!!! (IMG:style_emoticons/default/screw.gif)

--------------------
c"mon

+Quote Post

All Red
poruka Feb 7 2012, 04:25 PM
Poruka #3

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Ja Suareza ne bih gurao da igra ovu tekmu. Uništavaće ga navijači, a svi znamo koliko je on labilan. Dobili smo ih i pre bez njega, možemo i sada da probamo. Realno bih bio zadovoljan remijem, ali se nadam pobedi.

+Quote Post

matori lfc
poruka Feb 7 2012, 05:31 PM
Poruka #4

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

I ja bih bio zadovoljan remijem!

+Quote Post

dejabgb75
poruka Feb 7 2012, 06:32 PM
Poruka #5

Huligan

Datum reg.: 31-March 11
Član broj: 9,060

Jebeš remi, bolje da upišemo 3:0 za njih i da ne lomimo noge. Trebamo ih dobiti jel to možemo. Možda to deluje nemoguće posle sinoćne nemoći da munemo koji gol ali upravo nam više odgovara ekipa koja igra fudbal a ne Harijeva bunkerica. Suarez od početka, ne vidim dilemu.

+Quote Post

milos7
poruka Feb 8 2012, 12:19 AM
Poruka #6

Klub 1000

Da nije malo previse remija ove sezone..ako i ovo bude remi i sanderlend ce da nas stigne

+Quote Post

Narsil
poruka Feb 8 2012, 08:53 AM
Poruka #7

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

Da mi neko ponudi remi sa njima pre utakmice, ne bih ga prihvatio. Smanjili su broj karata sa 3100 na hiljadu manje našima. Sad imaju kompletniju ekipu nego u kupu, biće mnogo teže.
Videćemo, biće ratoborna utakmica sasvim sigurno. Ne bih počeo sa Luisom, mislim da će manji pritisak biti ako uđe sa klupe.

+Quote Post

vladx
poruka Feb 8 2012, 11:25 AM
Poruka #8

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Luis ako je spreman nema razloga da ne startuje. Mora se izdici iznad situacije i necu nista novo reci ako kazem da je najbolji odgovor da ih ucutka kojim pogotkom.
Jedino sto ne bih voleo da vidim da igramo povuceno kao u periodu od 30. do 60-og minuta nedavno na Anfield-u. Utd je uzasan pozadi, ne smemo to propustiti da kaznimo sa Bellamy-jem i Suarez-om. Takodje, ocekujem da pocne Hendo.

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

sedplas
poruka Feb 8 2012, 01:02 PM
Poruka #9

Klub 1000

Datum reg.: 29-July 10
Član broj: 6,914

sanjao sam da nije igrao Spering. (IMG:style_emoticons/default/adultesuicide2.gif)

+Quote Post

Puki
poruka Feb 8 2012, 04:18 PM
Poruka #10

Počasni član

Datum reg.: 4-May 06
Član broj: 35

QUOTE (milos7 @ Feb 7 2012, 02:36 PM) *

Manchester United vs Liverpool
Premier League, 25. kolo
11. Februar 2012. u 13.45h
Old Traford

Suspendovali su Suareza na 8 utakmica, ali im je i to malo, pa bi Runi da deli pravdu, i da mu da crveni na utakmici sa Totenhemom. Da!!, oni ga se plase, a da li ce se on uplasiti zvuzduka 60 hiljada ljudi ?? Da li ce na to odgovoriti golom. Ko ce biti mentalno jaci on ili Evra ?? To niko nece znati do subote u pola 4 kada ce se utakmica zavrsiti. Mozda je vreme da se ponovi 2009 i 4-1 i spustanje na zemlju. Mislim da je Liverpul trenutno bolja ekipa, samo moraju da realizuju sanse

Profi najava. Bolja nego od Ace "Engleza" Stojanovica. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
We are not born Scousers, but we have a Scouser's heart.

+Quote Post

MaPkO89
poruka Feb 8 2012, 05:28 PM
Poruka #11

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Jos 3 dana do utakmice, a meni je vec presela. Znaci koji god engleski sajt da otvorim vezano za utakmicu svuda krece kritika Daglisa i Liverpula uopste, kao ne bi trebalo da podrzavaju Suareza, pa onda sto je Keni rekao da nije trebao ni da bude kaznjen, tu tek krecu strasne stvari.. al to je neverovatno kakva je propaganda u pitanju, svi do jednog misle isto, iako se vecina na pocetku ogradi i kaze kao ja cenim Liverpul jako, veliki klub bla bla...

Nije mi jasno zasto niko od tih govnarskih novinara ne spomene Evru i to kakva je sisa ispao.

Vido sam danas Suarezov neki intervju gde kaze
I knew what I did and there is a kind of football law that says 'what happens on the pitch, stays on the pitch and that's the end of the story'.

To je glavna stvar po meni u svemu ovom i sa njim i sa Terijem, kao i cinjenica da ni jedan od njih nije rasista. Ali nema nikog da to spomene neverovatno, gori su nego sto je bilo kod nas 90-ih. (IMG:style_emoticons/default/bag.gif)

Citao sam nesto i za Kapela, ista prica, svi su u fazonu treba da ide bla bla,kako on sme nesto sad tu da se buni... pa onda jedan analizira, kao on dolazi iz zemlje gde to i nije neka uvreda, gde je mnogo strasnije kad se nekom opsuje majka i slicno.

I ja bih sad rado pitao nekog od tih novinara, al posto ne mogu, evo pitam vas, jel stvarno neko misli da je manja uvreda, kad nekom opsujes majku/zenu/sestru, bez obzira iz koje zemlje dolazi ???

I jel to znaci da sad svaki igrac treba da tuzi nekog drugog igraca kad mu ovaj nesto tako kaze ???

Jeste da ovo nema veze konkretno sa utakmicom, ali najave za mec su svuda takve da se fudbal ni ne spominje

+Quote Post

collymore
poruka Feb 8 2012, 05:48 PM
Poruka #12

Mili Brat Colly

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Ne znam sta da mislim kad je ova tekma u pitanju,jer nisam gledao ni proslu kao sto necu gledati ni ovog puta.Protiv Totenhema smo odigrali kolko-tolko solidno tako da ukoliko pristup bude slican imacemo cemu da se nadamo.S druge strane mislim da im je mnogo da ih dva puta porazimo u 14 dana tako da...drz' se ovog puta

+Quote Post

milos7
poruka Feb 8 2012, 09:36 PM
Poruka #13

Klub 1000

Posto pomenuste Kapela, don Fabio dao otkaz !! DON

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Feb 9 2012, 01:34 PM
Poruka #14

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Idemo mečki na rupu, zato bi poraz mogao biti lako razumljiv. But redsi mogu svašta i ništa...(ovo ništa češće kad se očekuje pobeda). Nadam se da nećemo ući u utakmicu kao protiv gradjana kad nam je voda ušla u uši posle prvog pogotka na dušu Pepea, da nećemo olako primiti gol posle dobre igre.

Nek prodje bez ozbiljnijih povreda i kartona, pobeda je ipak čini se predaleko. No tu smo da ne pokleknemo.GO redzzzz!!!

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Feb 9 2012, 01:35 PM

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Kameni
poruka Feb 9 2012, 02:10 PM
Poruka #15

Počasni član

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 2-May 06
Član broj: 29

Jedanjeahonen ponovo jase u stilu jahaca apokalipse da nam docara magicni momenat najvece utakmice engleskog neki bi rekli i svetskog fudbala na nacin kako to samo ova fudbalska predstava nesumnjivo zasluzuje!

Ovu poruku je izmenio Kameni: Feb 9 2012, 02:19 PM

+Quote Post

dule_lfc
poruka Feb 9 2012, 03:07 PM
Poruka #16

Počasni član

Datum reg.: 2-March 09
Član broj: 6,472

CITAT (sedplas @ Feb 8 2012, 01:02 PM) *
sanjao sam da nije igrao Spering. (IMG:style_emoticons/default/adultesuicide2.gif)

http://thekop.liverpoolfc.tv/_Jay-Spearing...695/173471.html]

"The headline stat is that Liverpool have won 72 per cent of the matches Spearing has started this term, compared with 53 per cent when he has not been in the team.

But delve a little deeper and you see that the 23-year-old has improved in just about every area of the game.

Passing accuracy up from 80 per cent last season to 86 this; duels won from 61 per cent to 64; tackles completed from 68 per cent to an impressive 89. He's even getting better in the air, with the percentage of aerial battles won increasing from 36 per cent to 50. (Figures for league games only.)"

+Quote Post

sedplas
poruka Feb 9 2012, 05:59 PM
Poruka #17

Klub 1000

Datum reg.: 29-July 10
Član broj: 6,914

upravo to.
ne trebaju mi statistike da znam da je bolje sa njim.

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Feb 9 2012, 06:22 PM
Poruka #18

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

CITAT (Kameni @ Feb 9 2012, 02:10 PM) *
Jedanjeahonen ponovo jase u stilu jahaca apokalipse da nam docara magicni momenat najvece utakmice engleskog neki bi rekli i svetskog fudbala na nacin kako to samo ova fudbalska predstava nesumnjivo zasluzuje!

...ha ne treba da brines o meni. YNWA vazi za sve. Anyway tnx.

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Dr Stein
poruka Feb 10 2012, 01:22 PM
Poruka #19

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

Ocekujem pun stadion i
iz 2 u 1 ili iz 1 u 2
(po mogucnosti, ono drugo) jer mi ocajnicki trebaju pare (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Reds
poruka Feb 10 2012, 01:53 PM
Poruka #20

Huligan

Datum reg.: 16-March 07
Član broj: 587

Žoze Enrike bi mogao da zaigra sutra kaze Keni

--------------------

+Quote Post

8 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 22nd January 2020 - 12:04 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles