102 - broj stranica V  « < 100 101 102  
Reply to this topicStart new topic
> Jürgen Junior, stigla klopa

Digital_Jesus
poruka Jul 19 2018, 08:44 PM
Poruka #2021

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Daj i Fekira pa da idemo na tripletu (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Navodno u 23h po našem vremenu će zvanično objaviti Alissona.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

Dee Jay
poruka Juče, 10:05 PM
Poruka #2022

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Slab sam na Staridza (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) . Zbog Keite i pasova koje mu je dao ponadacu se da moze da ostane zdrav da bar sedi na klupi (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) , razocarace me kad se povredi na treningu.

Utisak mi je da sa Alisonom konacno imamo jakih prvih 11, ali mislim da su resili da ga dovedu samo zato sto je transfer Fekira propao. Trazenje Kutinjove like for like zamene je blago razocarenje, prvo Lemar, onda Fekir. Iako je Keita pokazao dosta do sada, nisam presrecan sto je on najkreativnije sto imamo na sredini, a planirano je da pored njega imamo i Fekira.

Na sredini i u napadu prakticno nema klupe. Milner, Lalana, Vijnaldum, Saciri i Staridz, Solanke, ostalo ce verovatno biti razjureno na pozajmice.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Take Two
poruka Juče, 10:39 PM
Poruka #2023

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Kako misliš nema klupe? Niko od navedenih nije stvarno u konkurenciji za startnih jedanast, eventualno Milner/Lallana umesto Fabinja (koji počinje da me brine).

Za Stukija si potpuno u pravu, uživanje je gledati onog pravog klasičnog špica koji može da pokida odbranu kako god poželi - dribling, šut, dodavanje... Možda će sad pod stare dane biti manje nadrndan što mora da počne utakmicu sa klupe, ko zna.

Obećava to što samo njega od trojice CF Klop nije gurao na krilo u ovim pripremama (Solanke i pogotovo Origi su tamo tragikomično delovali)

+Quote Post

Dee Jay
poruka Juče, 11:04 PM
Poruka #2024

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Osim Sacirija, a i njega tek treba da vidimo, ne deluje mi klupa ubedljivo za takmicenje na dva fronta. Opet cemo gledati scene gde Lalana ulazi umesto Salaha, tako da ne bi trebalo nesto podizati ocekivanja iako su prvih 11 mozda "on par" sa Sitijevim.

Opet, pitanje je koliko je jaca klupa ako Fekir na nju posalje Hendersona(?). Ox je u tom smislu ogroman gubitak.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Take Two
poruka Juče, 11:13 PM
Poruka #2025

čakravanti šrāvaka

A to si mislio, da nam je slaba klupa? Ja reko' hoćeš da kažeš da se ne zna razlika između klupe i startera (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Realno, ne znam kakvu klupu bi hteo. Ta petorica-šestorica što si nabrojao sasvim su solidni igrači, dvojica (#5, #7) su nam prošle sezone čak rutinski počinjala utakmice, još dvojica (#15, #20) bi ih počinjala da su zdravi. Seti se šta nam je sedelo prošle sezone na klupi, sve neki Masterson do Woodburna do Brewstera. Squad depth se primetno popravio, ne treba o tome brinuti. Mene više brine šta će moći da pokažu starteri.

+Quote Post

bokeli
poruka Danas, 12:00 AM
Poruka #2026

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Mene jedino brine sto u napadu nema ko da zameni bilo koga iz trojke Mane-Salah-Firmino.
Kada su sva trojica na terenu jedna ekipa, kad bilo ko fali od njih totalno druga.
Barem je do sada tako bilo..
Ako Klop tu nadje resenje moze da se puca visoko

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

Take Two
poruka Danas, 03:36 AM
Poruka #2027

čakravanti šrāvaka

Kako nema? Za prednju trojku zamene su Shaqiri-Lallana-Sturridge. Pritom sva trojica statera mogu da igraju na sva tri mesta, tako da može da se kombinuje.

Lepo bi bilo da su nam zamene Fekir-Asensio-Suarez, ali to priznaćeš nije najrealnije. Igrači na klupi moraju da budu primetno slabiji od igrača na terenu, inače neće hteti da sede na klupi.

+Quote Post

102 - broj stranica V  « < 100 101 102
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 23rd July 2018 - 05:11 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles