13 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Arsenal vs Liverpool, Premier League, 2. kolo

collymore
poruka Aug 15 2011, 08:29 PM
Poruka #21

Mili Brat Colly

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Gledao sam tekmu izmedju Arsenala i Newcastle-a,realno jako los fudbal i jako lose izdanje Arsenala.Kolko kapiram Arsenal je u nekoj fazi generalnog remonta i mislim da bi mozda trebalo da igramo na tu kartu.Nazalost nisam stigao da gledam nasu tekmu pa ne mogu da vidim tacno gde smo mi al predpostavljam da se raspadamo od neuigranosti ko po obicaju i taj proces ce verovatno da traje i traje.Tako da rasipanje bodova ne treba da nas uopste cudi.Mozemo da ih doijemo jer imamo daleko bolji tim i pobeda bi mnogo znacila medjutim Arsenal i da izadje sa timom sastavljenim od redara za nas ce da predstavlja veliki problem i dobro bi nas namucio. 0:1 fan club
Go to the top of the page

+Quote Post

Tonča
poruka Aug 15 2011, 09:35 PM
Poruka #22

Waldorf

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 2

QUOTE (collymore @ Aug 15 2011, 09:29 PM) *
Gledao sam tekmu izmedju Arsenala i Newcastle-a,realno jako los fudbal i jako lose izdanje Arsenala.Kolko kapiram Arsenal je u nekoj fazi generalnog remonta i mislim da bi mozda trebalo da igramo na tu kartu.

Mi smo u nekoj fazi remonta, oni su u nekoj fazi ukidanja robovlasništva pa ne znaju šta da rade. Bilo bi lepo to iskoristiti, samo da kao po običaju nekog njihovog Arshavina ne prosere da da sve što šutne ka našem kaznenom.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Take Two
poruka Aug 15 2011, 10:04 PM
Poruka #23

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (milos7 @ Aug 15 2011, 07:38 PM) *
Koga to oni imaju pozadi??Sanja vermelen koselni gibs? Da li bi doveo nekog od ovih ??

Da li bi iko doveo bilo kog igraca iz Arsenala sem Van persija i mozda arsavina ali kad je u formi

NE BI !!!

Vermaelen je izmislio fudbal za većinu naših odbrambenih igrača. Ali dobro, ako ga ti NE BI !!!, onda da ga ne dovedemo (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Potpuno je nebitno kako igra Arsenal i u kakvoj su oni formi - ako mi repliciramo drugo poluvreme SUN utakmice umesto prvog, dobiće nas i Swansea. Dakle, skoro sve zavisi od nas.

+Quote Post

Periklo
poruka Aug 15 2011, 11:07 PM
Poruka #24

Huligan

Datum reg.: 12-May 09
Član broj: 6,533

Uvijek imam loš osjećaj kad idemo na Emirate, ali ako im stvarno ne igraju svi ovi iz sredine, onda je ovo must win ako mislimo išta ozbiljno u ovoj sezoni. Baš ne znam koga imaju stavit na CM ako im fale Diaby, Song, Wilshere, Fabregas i Nasri.

Miriše na onu protiv Scuma prošle sezone. Pišaj se po smrdljivim robovima. (IMG:style_emoticons/default/lfc.gif)

--------------------
“Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say, 'We're Liverpool'.”

+Quote Post

Daniel Agger
poruka Aug 16 2011, 12:24 AM
Poruka #25

Navijač

Datum reg.: 17-January 10
Član broj: 6,752

Najbolji igrac Arsenala ubedljivo je Dzek Vilsir...A Van Persi kakav god da je je za Kerola Fowler otac...Ostatak nase ekipe je bolji od svih njihovih,bar po meni

Ovu poruku je izmenio Daniel Agger: Aug 16 2011, 12:28 AM

--------------------
Proud to be RED!

+Quote Post

KingArthur
poruka Aug 16 2011, 09:15 AM
Poruka #26

Drug član

Datum reg.: 3-August 10
Član broj: 6,921

CITAT (milos7 @ Aug 15 2011, 02:52 PM) *
Jedno pitanje za sve pesimiste pred ovu utakmicu: Zasto Liverpul ne bi mogao da pobedi te pickice iz Londona??Sta to oni pa imaju, sta to Liverpul nema pa je pobeda nesto neocekivano ??

Imaju sistem koji godinama funkcionise na isti nacin, jednog od najpriznatijih trenera na svetu i tehnicki perfektan stil igre sa velikim brojem dodavanja gde svako unapred zna gde tacno treba da krene ili se postavi.
Nasa sansa lezi u tome da su totalno rastrojeni odlaskom 2 najvaznija igraca a oni bi svoju priliku mogli da traze u neuhodanosti nasih pojacanja posebno u veznom redu. Odbrana ni njima ni nama nije narocit adut, ali smo u napadu definitivno u prednosti. Kao i na golmanskoj poziciji.
Ocekujem neizvestan mec, nadam se pobedi ali ni remi ne bih doziveo kao neki narociti neuspeh

+Quote Post

Narsil
poruka Aug 16 2011, 09:35 AM
Poruka #27

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

Počeću da mislim da ljudi ovde Liverpul smatraju nižerazrednom ekipom. (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

+Quote Post

Mario_T
poruka Aug 16 2011, 09:40 AM
Poruka #28

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

QUOTE (dzoker @ Aug 15 2011, 04:59 PM) *
Pa zar i nismo bili tamo vise od pola sezone prosle godine sa tom odbranom?

Mislim da zaboravljas ko nam je bio trener u to vreme. A nakon njegove smene ta ista odbrana sa mrtvim Aggerom i starcem od stotinu ljeta Carragherom je imala 6-7 clean sheets zaredom. I na kraju nam pomogla da se ukljucimo u borbu za 4. mesto. Daleko od toga da nema prostora za napredak, ali situacija sigurno nije ni toliko strasna.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Tonča
poruka Aug 16 2011, 09:44 AM
Poruka #29

Waldorf

QUOTE (Mario_T @ Aug 16 2011, 10:40 AM) *
Mislim da zaboravljas ko nam je bio trener u to vreme. A nakon njegove smene ta ista odbrana sa mrtvim Aggerom i starcem od stotinu ljeta Carragherom je imala 6-7 clean sheets zaredom. I na kraju nam pomogla da se ukljucimo u borbu za 4. mesto. Daleko od toga da nema prostora za napredak, ali situacija sigurno nije ni toliko strasna.

Agger i Carra kažeš? Sreća pa Škrtel baš tada propustio onih 7 tekmi koje nije odigrao u ligi.

(IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post

Scouser
poruka Aug 16 2011, 10:13 AM
Poruka #30

Statler

Član broj: 5

Fali nam protagonista na sredini (Steviceeee), neko ko će da povuče ceo taj deo terena da igra bolje, to ne mogu biti Henderson i Adam očigledno, to nije ni Stjuart...Suarez i Kerol mogu i treba da igraju zajedno, ali pretumbavanje na sredini mora da se izvrši. Kujtara da se vrne pod hitno ako može u prvi tim, i sa Meirelešom i Lukasom na sredini mislim da ćemo pružuiti znatno bolju partiju od ove protiv Sanderlenda.

Nadam se da nećemo izgubiti, mada to ne znači u isto vreme da bi me naša pobeda iznenadila. Predlažem troznak! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Mario_T
poruka Aug 16 2011, 10:24 AM
Poruka #31

Klub 1000

QUOTE (Tonča @ Aug 16 2011, 10:44 AM) *
Agger i Carra kažeš? Sreća pa Škrtel baš tada propustio onih 7 tekmi koje nije odigrao u ligi.

(IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Oni su bili prozvani. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) A i Skrtel je odigrao sasvim ok u drugom delu sezone. Da ne gresim dusu. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Joe
poruka Aug 16 2011, 10:30 AM
Poruka #32

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

meni se cini da je Skrtuljko odigrao sve tekme u ligi prosle sezone...

sto se tice Arsenala, ne leze nam... nismo ih dobili zadnjih x godina na Hajberiju i Emiratima. mada, ovaj put su ranjiviji nego ikad - to nam je prilika.

Song izgleda i on dobio suspenziju, tako da ce bas biti oslabljeni za ovaj mec... ako nam vezni red bude na visini zadatka mozemo da pobedimo.

takodje mi i plasi nasa kondicija( posto su nam igraci hodali celo drugo poluvreme protiv macaka) i neuigranost, nadam se da stvari biti znatno bolje u tom pogledu za vikend.

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka Aug 16 2011, 10:44 AM
Poruka #33

Klub 1000

QUOTE (Scouser @ Aug 16 2011, 11:13 AM) *
Nadam se da nećemo izgubiti, mada to ne znači u isto vreme da bi me naša pobeda iznenadila. Predlažem troznak! (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Kako ono rece (ako se ne varam) Keegan? Fudbal je igra u kojoj na kraju utakmice jedna od dve ekipe pobedi. Naravno, sem ako utakmica ne zavrsi nereseno. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Tonča
poruka Aug 16 2011, 11:33 AM
Poruka #34

Waldorf

QUOTE (Joe @ Aug 16 2011, 11:30 AM) *
meni se cini da je Skrtuljko odigrao sve tekme u ligi prosle sezone...

Ali očigledno nije zaslužan ni za jedan clean sheet. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Što se tekme tiče, jasno je da "od nas zavisi". Arsenal je bulja, a mi ako odigramo dobro možemo da ih i unakazimo. Ako, pak igramo ko protiv Sunderlanda drugo poluvreme, naša odbrana će se već pobrinuti da nas dobiju robovi...

--------------------

+Quote Post

Dr Stein
poruka Aug 16 2011, 11:38 AM
Poruka #35

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

Kelly > Flanno
Kuyt > Hendo
---------------o tome ne treba raspravljati.to ocekujem da vidim od prvog minuta.

Aqua/Raul > Adam (bilo bi divno)

sa ove tri izmene u odnosu na prvo kolo mislim da bi rastrgli desetkovane tobdzije.

Ovu poruku je izmenio Dr Stein: Aug 16 2011, 11:39 AM

+Quote Post

dejabgb75
poruka Aug 16 2011, 01:09 PM
Poruka #36

Huligan

Datum reg.: 31-March 11
Član broj: 9,060

Ne znam, možda se neki ili mnogi neće složiti ali ja Adam ne bih izbacio iz postave, mada je isuviše važna tekma da bi se experimentisalo. Meni je gotivna formacija 4132, Rafa je to furao kad igra sa dva špica. Adama bih stavio na tu poziciju cm cdm kako god, nešto kao Alonso, znači postava bez Lukasa, bez obzira što je bolji u def zadacima. Mislim da bi se on sam bolje snašao, mada je kudikamo zahtevnija uloga. Čini mi se da bi distribucija lopte bila bolja, sa Lucasom je to nekako bio potez više ali i gušća odbrana s druge strane.
--------reina----------
kelly-carra-agger-enrique
---------adam----------
kuyt-----aqua-----downing
----carroll---suarez-----

+Quote Post

All Red
poruka Aug 16 2011, 01:55 PM
Poruka #37

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

CITAT (dejabgb75 @ Aug 16 2011, 02:09 PM) *
--------reina----------
kelly-carra-agger-enrique
---------adam----------
kuyt-----aqua-----downing
----carroll---suarez-----

Pa ako ćemo već na DM da stavljamo nekoga ko to nije zar nije bolje da to bude Raul?

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka Aug 16 2011, 01:56 PM
Poruka #38

Klub 1000

Datum reg.: 27-October 09
Član broj: 6,661

Ja ne znam po čemu sad Adam treba da bude ispred Meirelesa? Raul je prošle sezone bio veoma bitan faktor naše sredine, a Adam je tek došao u klub.

+Quote Post

dzoker
poruka Aug 16 2011, 03:17 PM
Poruka #39

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Ja se nesto bojim da i ovaj Raul ne boluje od kurcobolje. On je usao protiv Sanderlenda i bukvalno se nije video! Nadam se da gresim, ali cini mi se da cela ovo situacija sto se desava moze da utice na njegove partije. Barem do kraja prelaznog roka. Jebi ga, kad su zapeli da ga prodaju. Ne verujem
da bi iko ostao ravnodusan.

Ovu poruku je izmenio dzoker: Aug 16 2011, 03:17 PM

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

bocejan
poruka Aug 16 2011, 03:29 PM
Poruka #40

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Adam ima tek da igra utakmice. Samo da se nadamo da ce se popraviti, kao sto smo poceli da se radujemo kada Lukas zaigra. Situacija oko Meiralesa i Akve mi je totalno nejasna. Akvu sam siguran da cemo prodati do kraja roka, a Meirales je mozda vukao neku povredu ili sta vec. I ako je to povecanje plate problem, nadam se uskoro prodaji nekog igraca (Kola) pa neka daju coveku to povecanje.

+Quote Post

13 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 21st January 2020 - 03:22 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles