4 - broj stranica V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Liverpool vs Barcelona, Anfield, 21h

Peyson
poruka May 8 2019, 09:49 PM
Poruka #61

Navijač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Apropo onoga što Digital kaže: Kutinjo je na prodaju.
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Go to the top of the page

+Quote Post

BeFair
poruka May 8 2019, 10:08 PM
Poruka #62

Počasni član

Datum reg.: 26-September 09
Član broj: 6,633

Boze, koja tragedije od odbrana imaju i Totenhem i Ajax, uzas. Ako ne pobedimo ovaj odvratni raspali Totenhem...

Ovu poruku je izmenio BeFair: May 8 2019, 10:09 PM

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka May 8 2019, 10:14 PM
Poruka #63

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

CITAT (Peyson @ May 8 2019, 10:49 PM) *

(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Iako sam priželjkivao epsko finale sa Ajaksom, ipak idemo na Totenhem. Ako ništa, makar nećemo igrati u onoj ljubičastoj pijačarskoj away opremi (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Bring it on (IMG:style_emoticons/default/yahoo.gif)

--------------------

+Quote Post

Peyson
poruka May 8 2019, 10:24 PM
Poruka #64

Navijač

Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

U sekundi me je prošao sinoćni hajp kad sam video epilog drugog polufinala.
Totenhem je odvratnost level Real Madrid.

+Quote Post

redsi
poruka May 8 2019, 10:44 PM
Poruka #65

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Bolje oni nego napaljeni mladi Ajax. Ne vidim način da daju gol vise od nas.
A i ovo kolektivno svrsavanje na Ajax i pripadnika naseg krda Tadica mi je nepodnosljivo.

Ovu poruku je izmenio redsi: May 8 2019, 10:45 PM

+Quote Post

Take Two
poruka May 8 2019, 11:32 PM
Poruka #66

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (redsi @ May 8 2019, 11:44 PM) *
Bolje oni nego napaljeni mladi Ajax. Ne vidim način da daju gol vise od nas.

-1

Mnogo bi bolja bila utakmica protiv Ajaxa, mislim da bismo ih dobili na iskustvo.

Ovo sad će biti kao i svaka protiv Spursa, jede govna Pochetino ali jede govna i Klopp, pa ko uspe više. Taktička priprema krila da jure bekove, i centralnih veznjaka da se rotiraju sa drugim centralnim veznjacima kako bi održali intenzivan pritisak na protivničke centralne veznjake. A golovi, pa to nije bitno, izmuljaće valjda Salah odnosno Kane neki penal, nešto.

Razor Ruddock finale, jebote. Usrani Tottenham mi je već pokvario uživanje u pravom evropskom meču, bilo da ih dobijemo ili izgubimo.

QUOTE (Peyson @ May 8 2019, 10:49 PM) *

Ja bih ga uzeo. Ponudiš im tri puta manje para, dodaš Big Shaq za kusur ako zatreba, i vozi.

Kuki bi se kod nas brzo povratio u život pa bismo ponovo imali način da otključamo bunkere, umesto što igramo 0-0 ili molimo boga da golman ispusti loptu Origiju na glavu.

QUOTE (Digital_Jesus @ May 8 2019, 04:47 PM) *
Zapravo, možda bi bilo dobro ako bismo umesto klasičnog napadača doveli igrača kao što je Fekir, ne mora biti bukvalno on, ja svakako nisam spreman na još jednu sagu tog tipa, ali neko ko može da pokriva AMC i RW/LW, pa samim tim može povremeno da uskoči i u vezni red kada nam treba kreator. A tu je i mladi Bruster koji bi mogao da dobije šansu makar u ranim fazama domaćih kupova.

Brewster je klasičan špic, nema on šta da traži na AMC a ni na krilu, dakle može samo umesto rahmetli Stukija da uskoči u rotaciju.

A to AMC/RW/LW pojačanje koje priželjkujemo i ti i ja bi zamenilo rahmetli Ljiljanu - ovih dana se ponovo po portalima provlače Asensio priče... ne znam da li bi ga pustili, ali deluje mi kao potencijalni naslednik za bilo koga od prednje trojke, jednog dana kad dođe vreme za rastanak.

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka May 8 2019, 11:50 PM
Poruka #67

Klub 1000

CITAT (Take Two @ May 9 2019, 12:32 AM) *
-1

Mnogo bi bolja bila utakmica protiv Ajaxa, mislim da bismo ih dobili na iskustvo.

Ovo sad će biti kao i svaka protiv Spursa, jede govna Pochetino ali jede govna i Klopp, pa ko uspe više. Taktička priprema krila da jure bekove, i centralnih veznjaka da se rotiraju sa drugim centralnim veznjacima kako bi održali intenzivan pritisak na protivničke centralne veznjake. A golovi, pa to nije bitno, izmuljaće valjda Salah odnosno Kane neki penal, nešto.

Razor Ruddock finale, jebote. Usrani Tottenham mi je već pokvario uživanje u pravom evropskom meču, bilo da ih dobijemo ili izgubimo.

Ja bih ga uzeo. Ponudiš im tri puta manje para, dodaš Big Shaq za kusur ako zatreba, i vozi.

Kuki bi se kod nas brzo povratio u život pa bismo ponovo imali način da otključamo bunkere, umesto što igramo 0-0 ili molimo boga da golman ispusti loptu Origiju na glavu.

Brewster je klasičan špic, nema on šta da traži na AMC a ni na krilu, dakle može samo umesto rahmetli Stukija da uskoči u rotaciju.

A to AMC/RW/LW pojačanje koje priželjkujemo i ti i ja bi zamenilo rahmetli Ljiljanu - ovih dana se ponovo po portalima provlače Asensio priče... ne znam da li bi ga pustili, ali deluje mi kao potencijalni naslednik za bilo koga od prednje trojke, jednog dana kad dođe vreme za rastanak.

Vidim sad da se nisam dobro izrazio, hteo sam reći da ako kupimo Fekir-like igrača uvek imamo Brustera da uskoči ako nekada zatreba klasični napadač - naravno ne Bruster kao prva opcija, uvek pre i Mane i Salah na CF ako ne igra Firmino, osim ako Bruster nekim čudom ne bi krenuo da kida.

Ne bih se bunio da dođe Asensio, ali mislim da taj film najverovatnije nećemo gledati, kao što nećemo videti ni Wernera, Zahu i druge star igrače koji se spominju po medijima. Teško da bi bilo ko od njih prešao u neki drugi klub gde neće imati skoro zagarantovanu prvu postavu, a svi su svesni da to kod nas neće biti slučaj. Drugi način da privoliš igrača tog kalibra je Sitijev recept sa Mahrezom, dakle da mu daš toliku platu da jednostavno ne može da odbije, a to ne verujem da ćemo mi raditi.

Što se Kutinja tiče, teška srca bih ga prihvatio nazad, ali bih ipak to uradio pod tim uslovima koje si ti naveo. Kutinjo je iz Liverpula otišao zarad ostvarenja sna da zaigra u Barseloni i to je hteo po svaku cenu. Iz naše perspektive to može delovati krajnje džukački ako imamo u vidu način na koji je otišao. S druge strane, VVD je faktički uradio istu stvar Sautemptonu i ne verujem da bilo ko može da ga krivi. Kao što ne mislim da je VVD "loš čovek" ili šta već, isto to bih rekao i za Kutinja. Ruku na srce, te dve situacije se ipak malo razlikuju jer Sautempton je klub bez ikakvih iole ozbiljnih ambicija, dok je Liverpul pod Klopom nešto sasvim drugo u odnosu na prethodnih desetak godina. Kako god bilo, nisam siguran da li bi Klop uopšte želeo da vrati Kutinja posle svega.

Ovu poruku je izmenio Digital_Jesus: May 8 2019, 11:55 PM

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka May 9 2019, 12:43 AM
Poruka #68

čakravanti šrāvaka

Ma da, ali Katalonija je za sve te Južnoamerikance neka obećana zemlja, tek kad tamo zaigraš si nešto ostvario u karijeri. Ogromna je promena Mediteran u odnosu na sever Engleske, treba ih razumeti, nisu se ni Coutinho i Suarez rodili na Mersisajdu pa da očekuješ nekakvu lojalnost. (A ima jedan koji se rodio, pa opet zamalo da ode u Čelsi i to posle Istanbula.) Dok je Southampton - Liverpool, poređenja radi, pre svega promena platnog razreda... što je takođe OK odluka.

Dakle, uzeo bih Kukija za mnogo manje pare, to bi bio odličan posao. Plaćeno odsustvo od godinu i po dana, na račun Barselone, tokom kojeg smo mi odigrali dva finala LŠ (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Desetku, doduše, nazad ne bi dobio. Može eventualo Milnerovu sedmicu da uzme kad se ovaj penzioniše...

+Quote Post

dzoker
poruka May 9 2019, 08:05 AM
Poruka #69

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Vrh nam je ispalo jer cemo igrati sa Totenhem. Oni su uvek nekako nedefinisan klub, ne smatras ih nikad nesto preozbiljno. A i vrh nam je zbog dresova, jer stvarno bi se smorio da dizemo usatog u onom ljubicastom dresu haha

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

bokeli
poruka May 9 2019, 09:47 AM
Poruka #70

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Koliko sam skontao necemo moci u finalu u crvenim dresovima

Tot. ili Ajaks nekako mu dodje isto.
Tot. je iskusniji tim, igramo stalno medjusobno, znamo sta da ocekujemo.
Da su u stanju da dobiju svakog jesu.
Msm da smo u blagoj prednosti samo zbog proslogodisnjeg finala.
Ajaks s druge strane, mozda bi pali na iskustvo i vaznost utakmice a opet umeju da odigraju nenormalno dobro.
Vreme je za usatog i za Liverpul i za Klopa

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

dzoker
poruka May 9 2019, 09:58 AM
Poruka #71

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

CITAT (bokeli @ May 9 2019, 10:47 AM) *
Koliko sam skontao necemo moci u finalu u crvenim dresovima

Tot. ili Ajaks nekako mu dodje isto.
Tot. je iskusniji tim, igramo stalno medjusobno, znamo sta da ocekujemo.
Da su u stanju da dobiju svakog jesu.
Msm da smo u blagoj prednosti samo zbog proslogodisnjeg finala.
Ajaks s druge strane, mozda bi pali na iskustvo i vaznost utakmice a opet umeju da odigraju nenormalno dobro.
Vreme je za usatog i za Liverpul i za Klopa

Cekaj kako sad, pa nema logike nikako? Ovi imaju bele i ove zelene, sto ne bismo nosili crvene?

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

redsi
poruka May 9 2019, 10:50 AM
Poruka #72

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Tako su ih na iskustvo dobili Real, Juventus i Bayern.Jedna je utakmica moze svasta da je resi...Neki Kompany da ga zavali sa 30m, neki Karijus da se pojavi na golu...

+Quote Post

MaPkO89
poruka May 9 2019, 11:40 AM
Poruka #73

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Ja sam se prilicno razocarao kad je Totenhem dao gol. Taman sam poceo da komentarisem s drugom finale sa Ajaksom i kako cemo lagano da ih resimo.

Ubedjen sam da bi Ajaks dobili bar dva razlike. Prvo sto nam odgovara njihov napadacki stil, drugo nemaju dovoljno iskustva i trece nemaju oni snage da trce sa Liverpulom 90 minuta.

Protiv Totenhema su recimo 55:45 sanse za nas, sto u prevodu znaci bice bas nezgodno. Bice tvrda i ruzna utakmica i jedan potez moze da odluci.
Plasi me sto njih bas mnogo sere cele sezone u LS. Nisu trebali ni grupe da prodju, kao da im je sudjeno da osvoje

Ovu poruku je izmenio MaPkO89: May 9 2019, 11:41 AM

+Quote Post

Take Two
poruka May 9 2019, 11:44 AM
Poruka #74

čakravanti šrāvaka

QUOTE (redsi @ May 9 2019, 11:50 AM) *
Tako su ih na iskustvo dobili Real, Juventus i Bayern.Jedna je utakmica moze svasta da je resi...Neki Kompany da ga zavali sa 30m, neki Karijus da se pojavi na golu...

Real, Juventus, i Bayern su ruine od timova koje su Ajaksovci nadtrčali i bar delimično iznenadili. U finalu iznenađenja nema a Liverpool bi teško nadtrčali, vidiš da ni Tottenham nisu uspeli.

Može svašta da se desi, ali nama se prošle godine već desilo otprilike sve što je moglo da se desi, istrošili smo lošu karmu... Jedino što je išlo u našu korist bio je onaj pitch invader koji je sjebao Ronaldu 1 na 1 sa Van Dajkom (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Sve ostalo je bilo protiv nas, od Salahove povrede do Kariusovog ludila do Bejlovih makazica.

+Quote Post

bokeli
poruka May 9 2019, 08:06 PM
Poruka #75

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

CITAT (dzoker @ May 9 2019, 10:58 AM) *
Cekaj kako sad, pa nema logike nikako? Ovi imaju bele i ove zelene, sto ne bismo nosili crvene?

Moja greska, prelistavao sam danas stranice na brzinu pa naidjoh na pisanje nekog lika da ne mozemo u crvenoj opremi jer se vodimo ko gostujuci tim. Nisam proveravao danas al sad vidim da mozemo.

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

milos7
poruka May 9 2019, 09:05 PM
Poruka #76

Klub 1000

Datum reg.: 13-April 09
Član broj: 6,514

Da se igra protiv bajerna i da je on nominalni domacin, mogli bi da se igra u crvenim, ako bajern kao taj nominalni domacin kaze mi cemo igrati u sivim, onda ovaj drugi moze da bira svoju garnituru koja se po bojama razlikuje od protivnikce ekipe.
Da je rosao ajax onda bi liverpul igrao u ljubicastim jer ni cbeni ni oni belo-sivi ne bi dosli u obzir s obzirom koje dresove nose fudbaleri ajaksa.

Kad je vec to tema, Alisonu su napravili specijalni dres za utakmicu sa Barselonom, jer su oni nosili one zute fluoroscentne, tako da su mu otpali home zuti i away zeleni. Rozi verovatno nije mogao zbog toga sto je liverpul igrao u crvenom tako da je napravljen onaj sivi specijalno za taj mec i mislim da nije u prodaji. Mada bi mogao da bude talican, da u njemu odigra jos ova 2 ovosezonska meca

+Quote Post

Take Two
poruka May 9 2019, 10:18 PM
Poruka #77

čakravanti šrāvaka

Lepši mu je taj sivi od ovih drečavih koje je inače nosio cele sezone.

+Quote Post

Djotun
poruka May 10 2019, 02:58 PM
Poruka #78

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Je l bi mogao da objasni neko šta se iskomplikovalo sa Firminom?
Klop je rekao da ima šanse da igra utakmicu u Barseloni, onda ga je uveo na 0:3 čini mi se, i od tada čovek niti trenira, niti se zna o čemu se radi ni kada će biti spreman.
A već se nekoliko puta to dešavalo , da je neko navodno spreman samo što nije, a onda ga nema mesecima.

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka May 10 2019, 05:27 PM
Poruka #79

Klub 1000

CITAT (Djotun @ May 10 2019, 03:58 PM) *
Je l bi mogao da objasni neko šta se iskomplikovalo sa Firminom?
Klop je rekao da ima šanse da igra utakmicu u Barseloni, onda ga je uveo na 0:3 čini mi se, i od tada čovek niti trenira, niti se zna o čemu se radi ni kada će biti spreman.
A već se nekoliko puta to dešavalo , da je neko navodno spreman samo što nije, a onda ga nema mesecima.

To je bilo baš čudno. Sećam se da je na twitteru izašao neki info pre utakmice sa Hadersfildom da je Bobi povređen do kraja sezone. Posle te utakmice dolazi Klop i kaže kao "haha, ne verujte socijalnim mrežama, Bobi će biti spreman za Barsu." Onda je ušao u drugom poluvremenu i od tada ništa. Nemam predstavu šta se dešava, ali nadam se da će moći da igra u finalu.

--------------------

+Quote Post

4 - broj stranica V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 10th December 2019 - 05:12 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles