Reply to this topicStart new topic
> Okupljanje u Skoplju, 3.regionalno okupljanje navijaca u Skoplju 26 aprila,Liverpool-Chelsea

Milos Bojovic
poruka Apr 9 2014, 12:07 PM
Poruka #1

Grupa: Članovi
Datum reg.: 8-April 14
Član broj: 12,637

VAŽNO OBAVEŠTENJE!! ORGANIZOVAN PREVOZ ZA SKOPLJE IZ BEOGRADA!! Pre svega veliki pozdrav za svu crvenu bracu i sestre. Ovom prilikom sam hteo svima,koji zele da idu u Skoplje na regionalno okupljanje navijaca, da predlozim organizovan prevoz autobusom iz Beograda do Skoplja, koji mogu da obezbedim na osnovu licnog kontakta sa prevoznikom, po ceni povratne karte od samo 22eura. Polazak 26.aprila dakle u subotu ujutru,sa autobuske stanice u Bg-u, a povratak je u nedelju 27.aprila uvece oko 11-12h.U dogovoru sa organizatorom Igor Jro , bio bi nam obezbedjen hostel, smestaj za prenociste u subotu uvece(posto ce tako uraditi i braca Bosanci-koji ce takodje stici dan ranije) i verujem neki organizovan provod uvece,a u nedelju velika utakmica i nadamo se slavlje posle utakmice.Bilo bi dobro da se svi organizujemo da putujemo zajedno,na taj nacin bi se svi bolje upoznali i verujem napravili fin provod i u autobusu, pa bih zbog toga zeleo da znam broj zainteresovanih iz Srbije, da vidimo da li mozemo da napunimo jedan autobus! YNWA! Kontakt osoba - Bojovic Milos 064/2 937 937

(IMG:https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10173688_10203945870754139_96750144027239939_n.jpg)
Go to the top of the page

+Quote Post

VuksaLFCCC
poruka Apr 13 2014, 09:53 PM
Poruka #2

Huligan

Datum reg.: 12-March 09
Član broj: 6,477

Ajmo ljudi da pozurimo sa prijavama. Prijavljujte se kod - https://www.facebook.com/milos.bojovic.165
Za sad ima dosta zainteresovanih, ali treba jos.

VAŽNO OBAVEŠTENJE!! ORGANIZOVAN PREVOZ ZA SKOPLJE IZ BEOGRADA!! Pre svega veliki pozdrav za svu crvenu bracu i sestre. Ovom prilikom sam hteo svima,koji zele da idu u Skoplje na regionalno okupljanje navijaca, da predlozim organizovan prevoz autobusom iz Beograda do Skoplja, koji mogu da obezbedim na osnovu licnog kontakta sa prevoznikom, po ceni povratne karte od samo 22eura. Polazak 26.aprila dakle u subotu ujutru,sa autobuske stanice u Bg-u, a povratak je u nedelju 27.aprila uvece oko 11-12h.U dogovoru sa organizatorom Igor Jro , bio bi nam obezbedjen hostel, smestaj za prenociste u subotu uvece(posto ce tako uraditi i braca Bosanci-koji ce takodje stici dan ranije) i verujem neki organizovan provod uvece,a u nedelju velika utakmica i nadamo se slavlje posle utakmice.Bilo bi dobro da se svi organizujemo da putujemo zajedno,na taj nacin bi se svi bolje upoznali i verujem napravili fin provod i u autobusu, pa bih zbog toga zeleo da znam broj zainteresovanih iz Srbije, da vidimo da li mozemo da napunimo jedan autobus! YNWA!

Samo jos da dodam sto se tice smestaja, rekao je Igor da je hostel blizu centra i blizu pivnice gde se gleda tekma i da je cena prenocista 10eura ili 15eura sa doruckom.

To je to, ajmo prijave (IMG:style_emoticons/default/beer.gif) (IMG:style_emoticons/default/beer.gif) (IMG:style_emoticons/default/beer.gif)

+Quote Post

Laki
poruka Apr 14 2014, 10:27 AM
Poruka #3

Novajlija
*

Datum reg.: 6-March 07
Član broj: 532

ja sam generalno zainteresovan. do kada je deadline za prijavu?

--------------------
May the force be with you! Y N W A !

+Quote Post

VuksaLFCCC
poruka Apr 14 2014, 07:01 PM
Poruka #4

Huligan

Datum reg.: 12-March 09
Član broj: 6,477

Pa do kraja sledece nedelje bi bilo odlicno kad bi se prijavili. Da bi videli sve oko busa/smestaja, itd.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 15th October 2019 - 07:31 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles