4 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Odlazak na LFC-Man.utd / 15.10.2011.

Fash
poruka Jul 12 2011, 05:47 PM
Poruka #1

Novajlija
*

Grupa: Članovi
Datum reg.: 10-July 11
Član broj: 12,412

Postovani LFC saborci,
postavljam ovaj topic, sa pitanjem u vezi odlaska u Liverpul.
POSTAVIO SAM OVO I NA DRUGOM MESTU, AL ODGOVORA NEMA,
A JA NESTRPLJIV!!!

Posto sam blizu ispunjenja svih uslova da se tokom oktobra
nacrtam na Enfildu, trebala bi mi sva moguca pomoc oko
informacija o cenama karata, jeftinim hostelima, najboljom
shemom za putovanje...
(ovo poslednje sam vec izoveravao...(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) -WIZZAIR)

Najradije bih da odem 15og na tekmu protiv Man.Utd.-a.
Ja sam vec kontaktirao neke ljude koji bi mi trebali pomoci,
ali ne mogu da garantujem, pa jurim info na svim stranama.

Saljite sve sto moze da mi olaksa planiranje "debljine novcanika" i
ostalih zavrzlama koje me cekaju na putovanju ka nasoj Meki.

HVALA SVIMA.

YNWA
Go to the top of the page

+Quote Post

MarkoR
poruka Jul 21 2011, 02:31 PM
Poruka #2

Novajlija
*

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,615

Bio sam ove godine 2 puta na Anfieldu i to sa zenom (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) gledali smo utakmice protiv Stouka u februaru i Tottenhama u maju....rado cu ti pomoci koliko mogu oko svih detalja, ali za pochetak mislim da bi trebalo da planiras neku drugu utakmicu, jer citajuci po forumima shvatio sam da za tu tekmu sa Manchesterom kuci nema jebene sanse doci do karte....jedino ako vec imas vec neku varijantu za kartu....ovo ostalo put i smestaj je opusteno!Rado cu ti pomoci!

+Quote Post

Trunks
poruka Jul 21 2011, 02:52 PM
Poruka #3

Klub 1000

Grupa: Carovi
Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

^ Gde si kupovao karte?

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

Narsil
poruka Jul 21 2011, 03:20 PM
Poruka #4

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

CITAT (Trunks @ Jul 21 2011, 03:52 PM) *
^ Gde si kupovao karte?

I ostale detalje nam daj. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Fash
poruka Jul 26 2011, 12:48 AM
Poruka #5

Novajlija
*

CITAT (MarkoR @ Jul 21 2011, 03:31 PM) *
Bio sam ove godine 2 puta na Anfieldu i to sa zenom (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) gledali smo utakmice protiv Stouka u februaru i Tottenhama u maju....rado cu ti pomoci koliko mogu oko svih detalja, ali za pochetak mislim da bi trebalo da planiras neku drugu utakmicu, jer citajuci po forumima shvatio sam da za tu tekmu sa Manchesterom kuci nema jebene sanse doci do karte....jedino ako vec imas vec neku varijantu za kartu....ovo ostalo put i smestaj je opusteno!Rado cu ti pomoci!

Hej, nije me bilo nekoliko dana u interaktivnom svetu.
Dakle, mozes pomoci savetima. Kul.
Za karte cekam kao poslednju/najjacu shemu
chekam odgovor dobrog prijatelja, koji izgleda da moze
da zavrsi karte za nas trojicu.
Zato bi mi trebale ostale informacije...

Neam pojma pravila foruma, ali ako si voljan, posalji mejl na
f.c2h5oh@gmail.com

Pa, ako si u Beogradu, mozemo se naci, pa da nam "in vivo" das
info.

Hvala.
P.S. Svakako u pozadini moramo imati druge tekme za plan (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Anfield do kraja godine sigurno!

+Quote Post

Narsil
poruka Jul 26 2011, 02:08 AM
Poruka #6

Logoraš

Baš si brzo odgovorio. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ako bi nam dao neke detalje oko karata i sve to, možda bi i uradili nešto povodom te utakmice. Evo, ja bih (uz sređivanje vize) išao sigurno.

+Quote Post

Fash
poruka Jul 26 2011, 01:09 PM
Poruka #7

Novajlija
*

CITAT (Narsil @ Jul 26 2011, 03:08 AM) *
Baš si brzo odgovorio. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Ako bi nam dao neke detalje oko karata i sve to, možda bi i uradili nešto povodom te utakmice. Evo, ja bih (uz sređivanje vize) išao sigurno.

Pa ja nemam nikakve detalje oko organizovanog odlaska.
Kao sto rekoh za mene i dva ortaka, cekam odgovor drugara.
Ako tu bude doovanja za karte, neam pooojma kako da se organizujemo
tipa za Norwich, Swansea ili mozda City (mada ce i tu biti guzva!)...
Jer pre oktobra nema sile da se teleportujem tamo.
Ajmo MarkoR, pricaj sta i kako!
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Narsil
poruka Jul 26 2011, 01:37 PM
Poruka #8

Logoraš

Ja sam mislio da je ovo ozbiljno. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

MarkoR
poruka Jul 30 2011, 05:33 PM
Poruka #9

Novajlija
*

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,615

Pozdrav svima,izvinjavam se nisam bio na sajtu par dana.....Ja sam iz Rume, nisam previse aktivan na forumu, uglavnom sam tu kada su tekme. Verovali ili ne to nam je bilo brachno putovanje (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ,jeeee, mislim na prvi put u februaru protiv Stouka,pa smo se toliko odusevili da smo morali da odemo josh jednom , jer je toooliko dobro! Prvo i najvaznije karte:chini mi se presudan faktor bio taj da smo (na zalost) imali loshu sezonu tako da sam ja za obe tekme kupio karte preko oficijalnog sajta liverpoolfc.tv! Pretplatio sam se Liverpoolfc TV to mu dodje oko 6 eura mesecno....Verujem da vecina zna kako je isla prodaja preko oficijalnog sajta,ne znam da li su se pravila menjala za ovu sezonu,mislim da su sve promenili,ne smem vishe ni da pogledam navukli smo se na Liverpool kao na heroin,al nema love jedino bubreg da prodam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) ,ali za kupovinu karata prosle sezone je to bilo ovako:za svaku tekmu prvenstvo kupovine imaju navijachi koji imaju membership card i oni imaju pravo da kupe samo 1 kartu,tako da sam od toga odustao odmah,jer membership je oko 30 funti,a nas dvoje...Zatim ide balot(izvlachenje) za 500 karata i tu mogu da uchestvuju korisnici Liverpool TV-a! E tako sam nabavio karte za utakmicu protiv Stuka...znachi ukenjaloooo me najstrashnije,karte sam platio 41 funtu po karti i karte su mi poslali poshtom na kucnu adresu,cak nije bilo ni preporucheno pismo,nisam mogao da verujem, jer je postar samo ubacio u sanduche,keva mi javlja "ej stiglo ti neko pismo, chini mi se iz Engleske"...tih dana sam uglavnom sam vristao! Posle balota je bila general sale, znachi ako ostane karata posle prve dve varijante,e tako smo kupili karte za tekmu Tottenhamom isto cena je bila negde oko 40 funti... Bilo je ludilo u oba navrata, ne vredi da pishem,josh sa mojom brzinom kucanja, trebalo bi mi dani da vam donekle opishem sve sto vas zanima!Kao sto rekoh iz Rume sam,pa kada bude neko okupljanje blizu su mi i BG i NS rado bih doshao pa to usmeno uz neko pivo, slike i slichno! Dolazicu za vikend kada je Beer fest,pa da se skupimo negde da gledamo utakmicu protiv Arsenala,ako ima zainteresovanih javite!
P.S. evo mail za Fash-a,ako ti je tako lakse renic@neobee.net

+Quote Post

Mario_T
poruka Jul 30 2011, 09:48 PM
Poruka #10

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Ja sam nameravao da odem ove jeseni, ako budem uspeo da nabavim kartu. Ciljam, za sada, na tekme protiv Norwicha (22.10.2011) ili Swansea (5.11.2011). Pa, ako ima jos zainteresovanih, bilo bi lepo. Proslo iskustvo je definitivno vredno ponavljanja. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Narsil
poruka Jul 31 2011, 01:31 AM
Poruka #11

Logoraš

Ja sam u igri.

+Quote Post

Dr Stein
poruka Jul 31 2011, 03:32 AM
Poruka #12

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

ja sam za u periodu od 5 septembra do 15 oktobra

+Quote Post

Jamaica
poruka Jul 31 2011, 11:53 AM
Poruka #13

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Mogao bi i ja mozda (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Mada mi vise odgovaraju ovi datumi koje je Mario napisao, kraj oktobra/pocetak novembra nego septembar/pocetak oktobra (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) A predpostavljam da bi na tim 'slabijim' utakmicama mogle da se nadju karte koje nisu sa gostujucim navijacima (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Nego pitanje za one koji su isli....koliko unapred to treba da se organizuje sve i koliko se ceka za vizu?

--------------------

+Quote Post

Tonča
poruka Jul 31 2011, 11:59 AM
Poruka #14

Waldorf

Grupa: Carovi
Član broj: 2

QUOTE (Jamaica @ Jul 31 2011, 12:53 PM) *
Nego pitanje za one koji su isli....koliko unapred to treba da se organizuje sve i koliko se ceka za vizu?

Mi smo u kciju krenuli 2 meseca ranije. Viza se generalno ne čeka dugo (ako čekaš dugo to je znak da ćeš biti odbijen - videli iz primera Collya i Loua (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) ).
Konkretno, ja sam dokumenta predao u ponedeljak, a vizu dobio u sredu. Miškin i Ivke su čekali svega dan ako se ne varam.

Naravno, da bi uopšte otišao i predao zahtev treba prvo da skupiš čitavu dokmunetaciju koja obuhvata i avionsku kartu, rezervaciju smeštaja i sve ostalo... Dobra stvar je da nema čekanja ni malo, jer sam zakažeš putem neta tačno vreme kada ćeš doći.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Mario_T
poruka Jul 31 2011, 01:14 PM
Poruka #15

Klub 1000

Član broj: 10

QUOTE (Jamaica @ Jul 31 2011, 12:53 PM) *
A predpostavljam da bi na tim 'slabijim' utakmicama mogle da se nadju karte koje nisu sa gostujucim navijacima (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

My thoughts exactly. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) A termin koji Dr. Stein predlaze mi ne odgovara zato sto mi letnji odmor dobrim delom pada u to vreme.

Dakle, interesenata ima. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Meni je totalno svejedno na koju bi tekmu isli, ali mislim da bi trebali sto pre da se organizujemo. Ja se nadam da cu najkasnije u toku sledece dve nedelje znati na cemu sam (upravo sam promenio radno mesto, pa nije bas red da odmah prvi dan pitam slobodne dane (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ), pa cu odmah potom i rezervisati sve sto je potrebno.

Ovu poruku je izmenio Mario_T: Jul 31 2011, 02:12 PM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Jul 31 2011, 02:07 PM
Poruka #16

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Ja sam planirao da idem na prolece tipa april. Prvenstveno iz finansijsko tehnickih razloga (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Pare koje sam skupio za neku ovakvu priliku su potrosene iz razloga sto se nisam previse nadao da cu u dogledno vreme moci da dobijem vizu. Prvo sam bio nezaposlen, sad i kad sam zaposlen plata je smesna, tako da bi me verovatno odbili. U medjuvremenu sam pojurio neke ljude,koji zive tamo, i videcu ako mogu da zavrsim preko garantog pisma, onda taman do proleca da skupim lovu i spreman sam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Dr Stein
poruka Jul 31 2011, 03:22 PM
Poruka #17

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

Ja kontam da cu moci i posle 24 oktobra do decembra manje vise bilo koji dan,
to sam napisao samo za ove skorije termine, kad ne mogu zbog iZpita...
nisam bas upoznat sa tim garantnim pismima ali cini mi se da je Chris govorio da bi on to mogao da nam sredi ?

Ovu poruku je izmenio Dr Stein: Jul 31 2011, 03:23 PM

+Quote Post

Djotun
poruka Jul 31 2011, 11:45 PM
Poruka #18

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Ja sam za, sto se tice termina prilagodicu se kako se dogovorite/dogovorimo..
Cini mi se da vec ima pristojan broj zainteresovanih, sto bi znacilo da moze da se krene sa nekim prvim planovima ?

p.s. Jel postoji neka mogucnost da uglavimo dve tekme, neki Carling cup?? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio djotun: Aug 1 2011, 12:04 AM

+Quote Post

Narsil
poruka Aug 1 2011, 01:13 AM
Poruka #19

Logoraš

'Ajde samo ova ekipa što je bila već neka nam kaže kako se stvari sa kintom organizuju. Mi smo za Bukurešt i Skopje potrošili smešne pare, ovo je veća investicija.

+Quote Post

Jamaica
poruka Aug 1 2011, 10:51 AM
Poruka #20

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

QUOTE (djotun @ Aug 1 2011, 12:45 AM) *
p.s. Jel postoji neka mogucnost da uglavimo dve tekme, neki Carling cup?? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

E to ti nije losa ideja, pod uslovom da prodjemo naravno (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) I da utakmica bude kod kuce....

Predpostavljam da karte ne bi bile problem da se nadju ni na licu mesta ako bi igrali sa nekom ekipom iz nize lige, ali previse tu ima nagadjanja da bi mogli da racunamo na to cini mi se (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

4 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th August 2019 - 09:49 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles