Reply to this topicStart new topic
> BHA-Liverpul

bokeli
poruka Jan 12 2019, 01:16 PM
Poruka #1

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Subota 16 h
Zvuci otrcano ali namestilo se da nas ocekuju 2 mozda najvažnije tekme u nastavku. Posebno ova prva, protiv tima koji zna da igra kuci. Valjalo bi da nekako otmemo, momentalno bi se zaboravio poraz od Sitija. U suprotnom svaka bodovna razlika manja od +4 nas stavlja pod ogroman pritisak.
Sastav, pojma nemam, jedva cekam da vidim koga ce Klop upariti sa VVD.

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

Go to the top of the page

+Quote Post

emir_lfc
poruka Jan 12 2019, 01:45 PM
Poruka #2

Huligan

Datum reg.: 18-January 09
Član broj: 6,450

Ovi igraju super cini mi se i kuci i na strani, ali nekako imam osećaj da ćemo da ih odvalimo ili barem pobedimo rutinski (IMG:style_emoticons/default/2guns.gif) No opet, da sačekamo i vidimo šta će biti (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

1. TTA Fabihno Virgil Robertson
2. Milner TTA Virgil Robertson
3. TTA Matip Virgil Robertson
4. Milner TTA Fabihno Virgil Robertson

Valjda ce nesto od ove cetiri i kombinacije biti, ja glasam za 2. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio emir_lfc: Jan 12 2019, 01:45 PM

+Quote Post

Peyson
poruka Jan 12 2019, 02:18 PM
Poruka #3

Navijač

Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Natčovek Virdžil i univerzalni Đini, moja prognoza štopera.
K'o Betmen i Robin, jbt. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

emir_lfc
poruka Jan 12 2019, 03:16 PM
Poruka #4

Huligan

CITAT (Peyson @ Jan 12 2019, 02:18 PM) *
Natčovek Virdžil i univerzalni Đini, moja prognoza štopera.
K'o Betmen i Robin, jbt. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ipak verzija broj jedan, dakle Fabihno.

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 12 2019, 04:53 PM
Poruka #5

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Fabinho striktno makira vazduh dok Murray tuče glavom preko gola (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

U napadu plač majke božije, Salah loptu nije ni video, ni Š od širine nemamo. Mane bar pokušava da odigra kao krilo i pomaže malo Robertsonu, ali na drugoj strani Šakira nema nameru da pokuša nešto slično pa Tent konstantno napada sam. Centralno zato ima bar 35 igrača, jedno petnaest naših a sve ostalo njihovi.

+Quote Post

emir_lfc
poruka Jan 12 2019, 05:07 PM
Poruka #6

Huligan

CITAT (Take Two @ Jan 12 2019, 04:53 PM) *
Fabinho striktno makira vazduh dok Murray tuče glavom preko gola (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

U napadu plač majke božije, Salah loptu nije ni video, ni Š od širine nemamo. Mane bar pokušava da odigra kao krilo i pomaže malo Robertsonu, ali na drugoj strani Šakira nema nameru da pokuša nešto slično pa Tent konstantno napada sam. Centralno zato ima bar 35 igrača, jedno petnaest naših a sve ostalo njihovi.

Teško natezanje, ajde da kažem zato sto su se ovi svi bukvalno naguzili u odbrani.

Salah brat naš <3

+Quote Post

bokeli
poruka Jan 12 2019, 05:52 PM
Poruka #7

Klub 1000

Uf, ovo smo bas oteli

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Jan 12 2019, 06:05 PM
Poruka #8

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Preko Brajtona i ostalih sela iz podruznice varosi Mancaster.

Slatko uterivanje kera u kucicu. YNWA

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Jan 12 2019, 06:07 PM

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 12 2019, 06:10 PM
Poruka #9

čakravanti šrāvaka

Porodismo je nekako, neka se nosi engleski Rafa u 3PM.

Kako je Trent uspeo da preseče pred kraj onu asistenciju za 1-1, meni i dalje nije jasno (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif)

As so often, Liverpool’s full-backs were their most penetrative players, as Salah, Firmino and Mané tended to get bogged down in overly intricate moves in congested central areas.

I sportski novinari su ukapirali, ali Klopp izgleda nije. Još uvek ne mogu da prežalim ovo brutalno sakaćenje prošlosezonske tečne igre: ona hiperbrza krila koja su kidala sve odbrane redom, sada nabijamo u sredinu da cupkaju u mestu u sred opšteg hrkljuša. Pa kao, valjda će da iznude neki penal ili nešto.

+Quote Post

bokeli
poruka Jan 12 2019, 10:20 PM
Poruka #10

Klub 1000

Meni se ne cini da nabijamo puno kroz sredinu, sredinom kontrolisemo vise igru i kvarimo igru protivniku nego sto ona sluzi da se napad iz nje razvije. Kada se izdodaju na nasoj polovini VVD, Alison i kompanija, dok predje lopta na protivnicku polovinu, dzoka se neki bunar ka prednjoj trojki ili se ide na krila gde u 99% napada ucestvuju bekovi.
Robertson i TTA su uključeni u gotovo svaki napad, mnogo vise nego bilo ko iz sredine. Kod nas je vrlo retko ( osim ponekad Vini) da neki srednjak posle napada sa strane bude u peterrcu ili bar na 11 da aktivno isprati napad. Uglavnom se stoji van 16 da se spreči kontra.
Milner, Hendo, Fabinjo, Keita i Vini su ove godine dali ukupno 3 gola iz igre sto je blago receno katastrofa. Suteva iz daljine gotovo da i nemamo. Ali su dobri za neke druge stvari, Klop je toga svestan i otud valjda samo 10 primljenih golova.
Imamo srecu da ova trojica napred uvek mogu nesto da izmisle ako se jedan od njih povredi jebali smo jeza

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 13 2019, 12:10 AM
Poruka #11

čakravanti šrāvaka

Pa nisam ni mislio da kroz sredinu guraju srednjaci (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Naravno da oni samo muljaju, to je tako bilo i prošle godine, ali razlika je u tome što bočni napadači sad igraju centralno. Umesto da počinju akcije sa krila, pa onda ili probijaju ka golu sa loptom ili se šunjaju bez lopte sa drugog boka, oni se sad svi nacrtaju na 20 kvadratnih metara između kruga na centru i kapice, i ne znaju šta dalje.

Širinu nam daju samo bekovi, a to obično nije dovoljno. Mane jedini tu učestvuje, danas je i Shaqiri malo širio u drugom poluvremenu, ali akcenat nam više nije po toj bočnoj igri. Salah kao sidraš, majko moja, kakvo je to samo traćenje talenta. Protiv bunkera, no less! Ne protiv tima koji juri rezultat, pa da im pobegne u kontru, nego protiv tima čiji štoperi sede golmanu u krilu. Šta tu može da uradi, osim da ponekad iznudi nekakav penal?

Klopp se stalno žali što ne napadamo second balls u dovoljnoj meri, verovatno zato i gomila toliko igrača centralno, ali džabe to kad tu loptu nema ko lepo da spusti. Kad VVD gađa Salaha, neki tamo Kulibali skoči i bez problema je odvali čelom nazad do centra terena - pa na kakve onda druge lopte da natrčavaju, jebote?

+Quote Post

milos7
poruka Jan 13 2019, 09:47 AM
Poruka #12

Klub 1000

Datum reg.: 13-April 09
Član broj: 6,514

Zadnjih dana provlace se naslovi da mancester hoce da kupi kutinja??

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Jan 15 2019, 01:34 PM
Poruka #13

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

CITAT (milos7 @ Jan 13 2019, 09:47 AM) *
Zadnjih dana provlace se naslovi da mancester hoce da kupi kutinja??

Mislim da je to klasična patka nastala usled Kutinjovih problema u Barseloni. Verovatno je rezonovanje ovako izgledalo: 1. Kutinjo ne igra mnogo u Barsi 2. Ni Barsa, ni on nisu zadovoljni ishodom prošlogodišnjeg transfera. 3. Kutinjo će preći negde. 4. Najbombastičnije bi bilo da napišemo da će preći u Junajted.

Druga stvar ovde je što bi Kutinjo koštao bogaoca para, a ne verujem da bi Junajted trošio toliko na nekog za koga još uvek ne znaju da li će biti koristan za sistem igre novog menadžera pošto je ovo sa Solšerom privremeno (za sada).

Što se tiče utakmice sa Brajtonom - vrlo teško za gledanje, ali odličan rezultat.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 22nd August 2019 - 04:24 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles