296 - broj stranica V  « < 293 294 295 296 >  
Reply to this topicStart new topic
> Premier League

Take Two
poruka Mar 20 2019, 11:29 PM
Poruka #5881

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Pavkov dao (dva gola), Pavkov uzeo (Sanea).

Go to the top of the page

+Quote Post

Dee Jay
poruka Apr 20 2019, 12:53 PM
Poruka #5882

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Fodeni i Makede ....

Preposteni Eriksen nece da padne kad ga Laport povuce za ruku (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

bokeli
poruka Apr 20 2019, 01:59 PM
Poruka #5883

Klub 1000

Datum reg.: 7-October 09
Član broj: 6,648

Najgori moguci scenario za nas. City dao gol u prvih par minuta i sad oba tima igraju cekajuci sto pre kraj.

Samo neka ludorija Sona moz nas spasi

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

redsi
poruka Apr 20 2019, 02:04 PM
Poruka #5884

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Iz koje situacije Oliver nije video penal...Uzas.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Apr 20 2019, 02:05 PM
Poruka #5885

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

CITAT (redsi @ Apr 20 2019, 03:04 PM) *
Iz koje situacije Oliver nije video penal...Uzas.

I Sterling je omasio sa pola metra, tako da ajd'...

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Apr 20 2019, 02:28 PM
Poruka #5886

Navijač

Datum reg.: 12-May 14
Član broj: 12,654

A jebote....

Totnem je imao par bas dobrih sansi....

Son....Moura....Eriksen....

Steta jebena....videlo se da se Siti usrao zadnjih 20 minuta....mogli su jbg...

Ovako ostaje Jedinstvo kao zadnja sansa....

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

MaPkO89
poruka Apr 20 2019, 02:59 PM
Poruka #5887

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Ali kolko vec utakmica svi skidaju gace pred Sitijem i ovi daju gol vec u prvih 15 minuta. Dokle bre tako vise
Kakav crni United, tamo ce vec u prvih 15min biti 0:2

Jedine nade Barnli u gostima i Lester kod njih

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Apr 20 2019, 03:06 PM
Poruka #5888

Navijač

Ma ima i ti podrumasi Barnli i Brajton ali teska vajda da ce tamo kiksati...

Tesko i Brodzers da moze nesto....aj ovi podrumasi imaju za sta da igraju.....ovi ladovina....

Realno....Junajted je zadnja ozbiljna sansa da kiksnu....aKo i to prodju treba nam cudo neko da od ovih gorepomenutih izgube bodove....

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

bokeli
poruka Apr 24 2019, 08:30 PM
Poruka #5889

Klub 1000

Dobro se drzi Junajted za sada.
Samo da ih Siti ne dobije sa nekih sugavih 1:0 ko Totenhem.
Lakse bi mi palo da ih razvale

--------------------
If you`re searching for truth, you must look in the mirror and make sense of what you can see, just be....

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Apr 24 2019, 09:55 PM
Poruka #5890

Navijač

Smecari.....

Fucking Fred i raspali Pogba....i ja budala sto se nadao....

Ostaje samo utopija do kraja....Dajs,Brodzers i Hjuton....

Ima ga metim ko ikonu ako neko od ove trojice zaustavi ove mutante....

--------------------

+Quote Post

bokeli
poruka Apr 24 2019, 10:20 PM
Poruka #5891

Klub 1000

Msm da je to to.
Siti ce verovatno odvaliti sve do kraja ubedljivo, vece mine imamo mi,kod zadrtog Beniteza i vulvsa koji mogu da odigraju itekako kvalitetno.
Zasluzili su. Imali smo +7, utakmicu sa njima, nismo uspeli....
Nekako nam se i neda u sampionatu, sad mi kroz glavu prolazi Celzi koji je sa Azarom i Kostom osvojio ili Lester. U oba slucaja svi ostali se raspadali. Mi odigramo 3 dobra prvenstva u 15 god. I uvek nam se zadesi da direktni rival igra nenormalno dobro.

--------------------

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 25 2019, 11:42 AM
Poruka #5892

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Ne bih se složio da je bilo šta gotovo, ostalo je još tri utakmice do kraja tako da svašta može da se desi. Posle utakmice Everton-Junajted ja se uopšte nisam nadao da će Junajted bilo šta da uradi, tako da nisam imao nikakav meltdown. Mislim da uvek neugodni Barnli na Turf Mooru može da iščupa neki X ili da Brendan iznenadi na Etihadu. Ako ništa, sasvim sam siguran da će Brendan dati sve od sebe da pobedi Siti iako mu ta utakmica ništa takmičarski ne znači - i ne mislim da će to raditi zbog Liverpula već zbog činjenice da je sigurno naložen da pobedi Gvardiolu u ovakvom trenutku u njegovoj kući. Videćemo kakav će biti rasplet na dnu tabele, možda će i Brajton morati da se bori za opstanak u poslednjem kolu.

Naravno, što bokeli kaže, mi u ove tri utakmice imamo dva vrlo nezgodna protivnika, ne bismo smeli uzimati for granted da ćemo tek tako sve olako da dobijemo.

Daleko od toga da sam jako optimističan da ćemo na kraju uzeti titulu, ali ne bih ništa unapred otpisivao.

--------------------

+Quote Post

Djotun
poruka Apr 25 2019, 03:54 PM
Poruka #5893

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Ovaj City je jebeni mutant, troglava aždaja. Oni u dve sezone imaju 12 ne-pobeda u 73 utakmice. Boleština. Sad su još utegli i odbranu, poslednjih 10 tekmi imaju 8 klin šitova.
Ako dobiju sve do kraja, to je 18 0 1 drugi deo sezone.. 54 od 57 mogućih bodova. Ali nekako, opet je naš zajeb, i malo Klopov pizdičarluk, uz svu sreću koju smo imali cele sezone, ići na Traford i Gudison po 0:0, dok City obe te utakmice odradi rutinski. Primiti onako naivno golove protiv Lestera i WHU, glupi faulovi iz koji sledi nabijanje lopte skoro sa centra.. Ta 4 remija me fizički bole, da su to bile dve pobede i dva poraza, eeh.
Na Emirajtsu nismo imali sreće, a obe utakmice sa Sitijem smo igrali kao sisice, uz bravuru Lovrena kod gola Aguera i onih 11mm koliko lopta nije htela u gol.

Mnogo mi je žao, ja lično se osećam kao da sam bacio godinu dana života, toliko sam se upeo, i sve oko sebe, da je ovo ta godina.

Ovu poruku je izmenio Djotun: Apr 25 2019, 03:57 PM

+Quote Post

redsi
poruka Apr 25 2019, 04:20 PM
Poruka #5894

Počasni član

Datum reg.: 11-February 09
Član broj: 6,462

Pogba u idealnom timu PL (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 25 2019, 06:21 PM
Poruka #5895

Klub 1000

CITAT (Djotun @ Apr 25 2019, 04:54 PM) *
Ovaj City je jebeni mutant, troglava aždaja. Oni u dve sezone imaju 12 ne-pobeda u 73 utakmice. Boleština. Sad su još utegli i odbranu, poslednjih 10 tekmi imaju 8 klin šitova.
Ako dobiju sve do kraja, to je 18 0 1 drugi deo sezone.. 54 od 57 mogućih bodova. Ali nekako, opet je naš zajeb, i malo Klopov pizdičarluk, uz svu sreću koju smo imali cele sezone, ići na Traford i Gudison po 0:0, dok City obe te utakmice odradi rutinski. Primiti onako naivno golove protiv Lestera i WHU, glupi faulovi iz koji sledi nabijanje lopte skoro sa centra.. Ta 4 remija me fizički bole, da su to bile dve pobede i dva poraza, eeh.
Na Emirajtsu nismo imali sreće, a obe utakmice sa Sitijem smo igrali kao sisice, uz bravuru Lovrena kod gola Aguera i onih 11mm koliko lopta nije htela u gol.

Mnogo mi je žao, ja lično se osećam kao da sam bacio godinu dana života, toliko sam se upeo, i sve oko sebe, da je ovo ta godina.

Slažem se za te dve utakmice, pogotovo za Everton. Za Junajted još i imam neko opravdanje u smislu da je bilo gostovanje i da je tada još uvek delimično trajao honeymoon sa OSG. Sad već ulazimo u ŠBB-KBB scenario, ali sam sasvim siguran da su u rasporedu za drugi deo sezone bile rotirane utakmice sa npr Kardifom i Evertonom, tj. da smo sa Evertonom igrali prošlo kolo da bi Klopp napao od prvog minuta. Verujem da je i on mislio da Siti neće pobediti sve do kraja, ali to nažalost sada ne deluje više tako.

I ja sam se negde poprilično emotivno investirao u ovu godinu, ali šta da radimo, nemam velike nade, ali borba će nadam se trajati do poslednjeg kola.

--------------------

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 28 2019, 02:53 PM
Poruka #5896

Klub 1000

Brexit Simeone za sad radi posao. Idem napolje da pojedem glistu pa da ovako ostane do kraja (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Apr 28 2019, 06:13 PM
Poruka #5897

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Ne znam šta si pojeo, ali nije ostalo (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post

dzoker
poruka Apr 28 2019, 08:21 PM
Poruka #5898

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Ma realno uzas zivi. Gledao sam ceo mec Sitija. Kakav jadni Barnli. Ono je komedija. Takav besmislen fudbal, ne mogu da verujem da sam se nadao da oni mogu kao da uzmu bodove haha. Pa nisu sutnuli na gol ali bukvalno. Siti trebao da ih dobije 0:5. Tuga jeste ali mislim da je to to. Ode titula. I pamticemo +7 i mec sa arapima dugo. Kakav crni Lester, mislim ipak igra se na Etihadu. Aj da je kao gostovanje pa da se i ponadas ali nakon sto su dobili away Palas, Utd i sada ove danas, mislim da je Lester kuci njima bas bas laganica.

Ovu poruku je izmenio dzoker: Apr 28 2019, 08:21 PM

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 29 2019, 03:48 PM
Poruka #5899

Klub 1000

Ništa nije gotovo dok neka od ekipa matematički ne obezbedi prvo mesto - ne znam za vas, ali ja ću gledati sve do kraja i sasvim sigurno ću se ložiti i ako trka uđe u zadnje kolo pa nam bude trebalo iznenađenje na utakmici Brajton-Siti.

--------------------

+Quote Post

Boza_dunster
poruka May 6 2019, 08:49 PM
Poruka #5900

Navijač

Dobar Lester....

Samo jedna kontrica da prodje....jao...

I samo da izdrze prvih 20 min drugog...

Bilo bi odlicno da u zadnju trecinu tekme uhvate Siti u nervozu i paniku...

Aj Lestere...

--------------------

+Quote Post

296 - broj stranica V  « < 293 294 295 296 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 26th June 2019 - 07:18 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles