5 - broj stranica V  « < 3 4 5  
Closed TopicStart new topic
> Rafina Pantomima, ko pogodi svaka mu se dala, ili svaki joj se dao :)

Rafina pantomima
Rafino najavljeno pojačanje za sledeću sezonu je:
Rafinha iz Londrinje [ 4 ] ** [11.11%]
Rafa Van Der Vaart [ 5 ] ** [13.89%]
Luka Modrić [ 3 ] ** [8.33%]
Klas Huntelaar [ 4 ] ** [11.11%]
Samir Nasri [ 3 ] ** [8.33%]
Samuel Eto'o [ 2 ] ** [5.56%]
Stevan Jovetić [ 0 ] ** [0.00%]
Mancini [ 1 ] ** [2.78%]
Luis Himenez! [ 4 ] ** [11.11%]
Ricardo Quaresma [ 1 ] ** [2.78%]
neko jedanaesti ili možda Đorđe Svetličić! [ 9 ] ** [25.00%]
Ukupno glasova: 34

ivica
poruka Apr 26 2008, 12:22 AM
Poruka #81

Drug član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 23-November 06
Član broj: 235

Da li je moguce da vi pricate o kupovini Wesa Brauna???!!!!!???? (IMG:style_emoticons/default/ohmy.gif) Ne verujem svojim ocima.........

--------------------
You're just too good to be true,
Can't take the ball off of you,
You've got a heavenly touch,
You pass like Souness to Rush,
And when we're all drunk in the bars,
We can't believe that you're ours,
You're just to good to be true,
Can't get the ball off of you...

Oh Steee-ven Gerr-aaard, da da da da da da (etc)
Go to the top of the page

+Quote Post

bocejan
poruka Apr 26 2008, 08:40 AM
Poruka #82

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Evo otpao Luka Modrić, ode Totenhem, a što se Degena tiče dok ne pročitam na Sky-u da smo ga doveli, nikom ne verujem. Takođe se sve više priča o ovim igračima da su na Rafinoj shortlist.

Wigan winger Antonio Valencia
England international Gareth Barry
Swiss full-back Philipp Degen
Spanish defender Fernando Amorebieta and...
Former Manchester City winger Albert Riera

Ovu poruku je izmenio bocejan: Apr 26 2008, 08:45 AM

+Quote Post

Mario_T
poruka Apr 26 2008, 09:19 AM
Poruka #83

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

QUOTE (Fred Kremenko @ Apr 26 2008, 12:40 AM) *
Krljac na DMC zato ne mora da se plati preterano, kao ni bekovi.... Stoperi, Ofanzivni vezni igraci, spicevi prave dosta vecu razliku...

Krajnje pogresan i amaterski nacin razmisljanja ako mene pitas. Samo zato sto su napadaci ti koji postizu golove (ili ofanzivni vezni ti koji daju asistencije), to ih automatski i ne cini najvaznijima u timu. Svaki igrac pravi razliku na terenu, neovisno od pozicije koju igra.
Zasto smo mi svojevremeno imali najbolji CB-tandem u EPL za Hyypiom i Henchozom? Zato sto smo imali Hamanna, koji ih je izuzetno dobro stitio (za mene i dalje jedan od najboljih DMCova koje sam imao prilike da gledam). Setimo se situacije od pre 6-7 godina, kad je ManUtd na golu imao Taibija ... Dzaba im je bilo to sto oni daju 2-3 gola, kad je Taibi nalazio nacina da primi po 3-4 na utakmici (eh, ta dobra stara vremena (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ). Zatim imamo i primer raspada Reala nakon odlaska Makalelea, koji im je donosio balans u veznom redu. Slicnih primera ima jos dosta ...
Naravno, tesko/nemoguce je ostvariti tim sa 11 world class igraca (pitanje je treba li to i zeleti), ali isto tako mislim da nema smisla bagatelizati ucinak igraca na nekim manje atraktivnim pozicijama.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Scouser
poruka Apr 26 2008, 10:14 AM
Poruka #84

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

ma brate dečko počeo da meša babe i žabe. Od desnog beka odosmo na sve ostale pozicije. Ja sam rekao da mi je samo bitno da što kvalitetniji igrači dođu, a što se para tiče baš me briga da li će da daju 100 miliona 200 ili 500. Nisu moje pare, a znam da para ima. Ako treba da biram Degena za 0 ili Rafinju za 7-8 miliona (ili Alveša ili bilo koga boljeg od Degena) sigurno da ću izabrati drugu opciju.

Mančester Brauna nije doveo, Braun je u Mančesteru odavno, i on igra prinudno zbog povrede prvog desnog beka. To je sasvim druga priča, jedno je kad produžavaš ugovor igraču koji je tu od pre Hrista, a drugo je dovođenje novog igrača. Uz to Nevil se povredio na početku sezone a videćemo na leto šta će Mančester kupiti...Ves Braun je njima back up i igra samo zato što je smrad bio povređen i skoro se oporavio od povrede. Uz to, Ves Braun uopšte nije igrao loše ove sezone, pa opet je veliko pitanje da li će biti starter u narednoj, a čisto sumnjam.

--------------------
Karma killer

+Quote Post

vladx
poruka Apr 26 2008, 11:28 AM
Poruka #85

Klub 1000

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Ode "modri" plavusan kod Pevaca! Jbt, Jese su lude, 26 milki! Mislim da ce vise napredovati na Lane-u nego na St. James-u, Ramos mozda i napravi od njega nesto, ali nimalo ne zalim sto nije obukao crveni dres! Tottenham je verovatno prava sredina za njega, kod nas ne verujem da bi se uklopio, a pogotovo te pare ni u snu, dobrano bi razmislio da li toliko da dam i za Diego-a ili Van der Vaart-a!
Mamic je cudo!

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Joe
poruka Apr 26 2008, 11:47 AM
Poruka #86

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

QUOTE (bocejan @ Apr 26 2008, 08:40 AM) *
Evo otpao Luka Modrić, ode Totenhem, a što se Degena tiče dok ne pročitam na Sky-u da smo ga doveli, nikom ne verujem. Takođe se sve više priča o ovim igračima da su na Rafinoj shortlist.

Wigan winger Antonio Valencia
England international Gareth Barry
Swiss full-back Philipp Degen
Spanish defender Fernando Amorebieta and...
Former Manchester City winger Albert Riera

Wigan winger Antonio Valencia -igra i desno i levo,ali ide u mancester na leto posto su ponudili 4miliona vise nego mi
England international Gareth Barry - solidan igrac, ali nam ne treba
Swiss full-back Philipp Degen - ne zanm nista o njemu i iskreno se nadam da ga necemo dovesti,ali ko zna mozda se pokaze ko dobra kupovina jer rafa retko gresi sa odbrambenim igracem
Spanish defender Fernando Amorebieta and... - sta ce nam ovaj kad imamo 4cb-a, kazu moze i levo...??
Former Manchester City winger Albert Riera - ono sto sam gledao(za Espanjol) mi se dopalo i bio bi dobra alternativa za babela na levoj strani

sve ovo su back-up igraci koje cemo mozda dovesti - riera da zameni kewela itd itd, a sto se tice parvih pojacanja za startnih XI, ja se nadam da cemo dovesti maxija( dobar torresov drugar i odlican igrac), rafinju(mlad, perspektivan i dobar), levog beka posto je riise bulja a aurelio stalno povredjen.

--------------------

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Apr 26 2008, 12:16 PM
Poruka #87

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

QUOTE (Mario_T @ Apr 26 2008, 10:19 AM) *
Krajnje pogresan i amaterski nacin razmisljanja ako mene pitas. Samo zato sto su napadaci ti koji postizu golove (ili ofanzivni vezni ti koji daju asistencije), to ih automatski i ne cini najvaznijima u timu. Svaki igrac pravi razliku na terenu, neovisno od pozicije koju igra.
Zasto smo mi svojevremeno imali najbolji CB-tandem u EPL za Hyypiom i Henchozom? Zato sto smo imali Hamanna, koji ih je izuzetno dobro stitio (za mene i dalje jedan od najboljih DMCova koje sam imao prilike da gledam). Setimo se situacije od pre 6-7 godina, kad je ManUtd na golu imao Taibija ... Dzaba im je bilo to sto oni daju 2-3 gola, kad je Taibi nalazio nacina da primi po 3-4 na utakmici (eh, ta dobra stara vremena (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ). Zatim imamo i primer raspada Reala nakon odlaska Makalelea, koji im je donosio balans u veznom redu. Slicnih primera ima jos dosta ...
Naravno, tesko/nemoguce je ostvariti tim sa 11 world class igraca (pitanje je treba li to i zeleti), ali isto tako mislim da nema smisla bagatelizati ucinak igraca na nekim manje atraktivnim pozicijama.

Ne kazem ja da nisu bitni, ali ako moramo da pravimo izbor onda cu se radije skrpiti za desnog beka a potrositi pare na krilo i tako redom.... Poenta je da solidnog beka ne moras masno da platis, nikakvo krilo ili napadaca platis vise nego solidnog beka vrlo cesto.. To nisam ja izmislio, takvo je stanje....(evo ti primera samo kod nas Bellamy, Kutt, Pennant), a Rafinha koga vi ovde cenite kao vrhunskog beka(ja ne cenim, ali nije to poenta) kosta iste pare kao neki od ovih vrlo vrlo -prosecnih igraca...
Voleo bih ja da mi dovedemo sjajnog skupog igraca na svakoj poziciji, ali to jednostavno nije realno, i to se ne moze desiti.....

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Apr 26 2008, 12:58 PM
Poruka #88

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

Ode Luka Modric u Totenhem,moram priznati da sam se potajno nadao da cu ga videti u crvenom dresu (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

Joe
poruka Apr 26 2008, 03:52 PM
Poruka #89

'Armonikaš

QUOTE (Aleksandar88 @ Apr 26 2008, 12:58 PM) *
Ode Luka Modric u Totenhem,moram priznati da sam se potajno nadao da cu ga videti u crvenom dresu (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

ma i ja sam ga hteo ali cena je previsoka... a i xabi je poceo da dize formu tako da nam mozda i ne treba zamena (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post

Booom
poruka Apr 26 2008, 03:58 PM
Poruka #90

Počasni član

Datum reg.: 23-August 07
Član broj: 1,569

QUOTE (joe @ Apr 26 2008, 04:52 PM) *
ma i ja sam ga hteo ali cena je previsoka... a i xabi je poceo da dize formu tako da nam mozda i ne treba zamena (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Jel ovo joe stvarno rekao ili se neko ulogovao preko njegovog naloga......kako je krenulo jos ce Fred poceti da hvali Arbelou.

+Quote Post

Joe
poruka Apr 26 2008, 04:18 PM
Poruka #91

'Armonikaš

QUOTE (Booom @ Apr 26 2008, 02:58 PM) *
Jel ovo joe stvarno rekao ili se neko ulogovao preko njegovog naloga......kako je krenulo jos ce Fred poceti da hvali Arbelou.

postoji jedna mala razlika (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ja ne gledam koje je ko vero-ispovesti i iz kog je sela da bih ga pohvalio ILI KRITIKOVAO (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

xabi je gotivac ali igra ocajno zadnje dve godine - otud moje kritike na racun njegove igra dok ga drugi brane na osnovu onoga sto je bio 2005. sad kad se popravlja spreman sam da razmislim ... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ovu poruku je izmenio joe: Apr 26 2008, 04:19 PM

--------------------

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Apr 26 2008, 04:20 PM
Poruka #92

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

CITAT (joe @ Apr 26 2008, 05:18 PM) *
(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

postoji jedna mala razlika (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ja ne gledam koje je ko vero-ispovesti i iz kog je sela da bih ga pohvalio (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

xabi je gotivac ali igra ocajno zadnje dve godine - otud moje kritike na racun njegove igra dok ga drugi brane na osnovu onoga sto je bio 2005. sad kad se popravlja spreman sam da razmislim ... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Sreca njegova da si tako tolerantan inace bi odavno spakovao kofere (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

Joe
poruka Apr 26 2008, 04:25 PM
Poruka #93

'Armonikaš

QUOTE (Aleksandar88 @ Apr 26 2008, 03:20 PM) *
Sreca njegova da si tako tolerantan inace bi odavno spakovao kofere (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

(IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Apr 26 2008, 04:48 PM
Poruka #94

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

QUOTE (joe @ Apr 26 2008, 05:18 PM) *
postoji jedna mala razlika (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) ja ne gledam koje je ko vero-ispovesti i iz kog je sela da bih ga pohvalio ILI KRITIKOVAO (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Da Real B je kritikujem zbog toga,, Ne zbog toga sto svaki put kad on igra 80% opasnosti po gol dolazi sa njegove strane,, A o njegovom vrsnom umecu u napadu, tek da se ne prica....

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Jolie
poruka May 2 2008, 09:12 PM
Poruka #95

Navijač

Datum reg.: 19-March 08
Član broj: 5,648

Neko 11...Ja bih volela Kun Aguera,ali se to nece desiti...Tako da,nemam pojma sta je Rafa hteo da kaze. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
I walk a lonely road the only one that I have ever known don't know where it goes but it's home to me and I walk alone...

+Quote Post

5 - broj stranica V  « < 3 4 5
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 16th September 2019 - 09:54 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles