177 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Rafa Junior (ide uz jogurt), Transfer zelje (bureci, cestitke i pozdravi)

Mishkin
poruka Feb 7 2007, 02:01 AM
Poruka #41

Lešinar

Grupa: Članovi
Datum reg.: 14-August 06
Član broj: 75

Pa sad kad Ronalda nismo pojurili, dobar je i Klose! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Mozes da promenis devojku, kraj u kome zivis, politicko uverenje, ali ne i klub za koji navijas!

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.
Go to the top of the page

+Quote Post

Шустер
poruka Feb 7 2007, 04:07 AM
Poruka #42

Novajlija
*

Datum reg.: 30-January 07
Član broj: 396

QUOTE(Fred Kremenko @ Feb 6 2007, 07:20 PM) [snapback]8333[/snapback]

Rafa da je Pametan Klose-a da pojuri, on ide na kraju sezone, a ne moze biti preterano skup, nije bas mlad, taman bi imao 3-4 dobre godine...

Лепо лепо добро би нам дошо неко из Бундес Лиге
-Пантелић- (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Лонг ливе Ћирилица!!!
IPB Image
IPB Image

+Quote Post

Kameni
poruka Feb 7 2007, 07:41 PM
Poruka #43

Počasni član

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 2-May 06
Član broj: 29

Kaku i Anrija za sve pare!

+Quote Post

Mario_T
poruka Feb 7 2007, 08:07 PM
Poruka #44

Klub 1000

Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

Meni Klose do sada nije padao na pamet, ali on bi zaista bio odlicno pojacanje. A ne bi trebao da bude previse skup, posto mu ugovor istice na leto 2008.
Za mene bi, pored Klosea, opcije bili Fernando Torres i Klaas-Jan Huntelaar (Ajax). O Torresu se vec sve zna pretpostavljam, dok bi se Huntelaar takodje odlicno snasao u Engleskoj po mom misljenju.
Da dodamo tu jos Micaha Richardsa i Garetha Balea, te jos jednog odlicnog wingera (ja i dalje nemam bas 100% poverenja u nase sadasnje wingere), i to je to!

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Scouser
poruka Feb 7 2007, 08:30 PM
Poruka #45

Statler

Grupa: Carovi
Član broj: 5

Iskreno ja se potajno nadam Kloseu... biće lomnjave oko njega na leto... To bi bio vrhunski potez, po mom mišljenju. S druge strane, Toresa nikako ne bih želeo, mislim da u poređenju s njim, David Villa je igračina. Ali dobro, stvar ukusa. Ja Toresa ne volim jer se mnogo folira, što je stariji sve više, i po tome on upada u isti koš sa Kristijanom Ronaldom iz Mančestera. Ja takve igrače ne volim, koliko god oni dobri bili.

Mada jedan napadač na leto bi u nekoj kombinaciji bilo sasvim solidno, Robi će da ode, a tu je on onaj mali Holanđanin što je došao...Tako da u principu do leta ima još dugo, ali mislim da smo ovom prodajom stekli ama baš sve uslove da od jeseni budemo vrhunska ekipa, i konačno ozbiljan konkurent za titulu.

--------------------
Karma killer

+Quote Post

ChMaster
poruka Apr 1 2007, 10:33 AM
Poruka #46

Navijač

Datum reg.: 20-September 06
Član broj: 102

Izvinjavam se sto sam kvario topic tr i glasine ali jbg (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Voleo bih da vidim Etoa kod nas ako su istinite price da nam ga je Barsa ponudila?! (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)
Druga opcija mi je Saviola
obavezno bih Babela na levoj napadackoj strani (IMG:style_emoticons/default/rolleyes.gif)
ako oteramo Pennanta rado bih video Lennona ali mislim da je mLogo skup (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
sredina sredine (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) nam je super, po meni i najjaci deo tima
lepo bi pao jedan DC za ne daj Boze

--------------------
http://www.sadecom.org.yu

joe: ona zelena boja je sranje podseca na plavu

+Quote Post

Dusan
poruka Apr 24 2007, 05:16 PM
Poruka #47

Navijač

Član broj: 11

Gledajuci poslednjih par utakmica, moram priznati da sam promenio misljenje o neophodnim pojacanjima u predstojecem prelaznom roku.

Mislim da se svi slazemo da nam je konacno neophodan jedan World Class napadac na prvom mestu. Ovo sto imamo nije lose, ali nam ipak treba neko ko ce da umuva 25 golova u sezoni, i to iz sesnaesterca. Znaci, realizator (nesto poput Van Nistelrooya ili Inzagija, od pre 7-10 godina, ili danas Drogbe), a ne (samo) trkaci i skakaci. Kuyt, ako bude konzistentniji, nije los, ali ne smemo cekati jos jednu sezonu da proradi.

Moj izbor na ovom mestu, od onoga sto je trenutno na trzistu, bio bi Klose. Istice mu ugovor, iskusan je i moze da odigra 2-3 sezone na vrhunskom nivou. Torres je mlad (samo 23 godine), a opet jako iskusan i skup. Toni je dobar, ali mator, i opet nece biti jeftin. Huntelaar je sa druge strane previse mlad i bio bi mi poslednja opcija.

Mnogo se pricalo o Villi nisam siguran. Bice papreno skup, a jedina opcija u kojoj bi ga uzeo je prodaja kompletne napadacke linije sem Kuyta, a dolazak Klosea i njega. Nesto mi se cini da to nije realno. Etoo je jos jedna mogucnost, ali nisam siguran da ce ga Barcelona prodati i pored sve price.

Na drugom mestu, treba nam golman. Dudek odlazi, Carsson se nece zadovoljiti mestom backup igraca, pa cemo morati da resimo to pitanje (makar doveli neku matoru drtinu kao sto se to radi u Italiji).

Iako sam tokom poslednje tri sezone stalno govorio da nam je neophodan RW, sada sam misljenja da nam je potreban LW. Mnogi ce se zacuditi na ovakvu konstataciju, ali pokusacu da obrazlozim i zasto.

Svi se slazemo da je Gerrard najbolji u veznom redu, i tu nema pogovora. Ipak, ja bih ga drzao na desnom krilu. Ukoliko igra kao CM (pogotovo uz samo jos jednog igraca u sredini), gubi mnogo snage na defanzivne zadatke. Po meni je najbolje ostaviti jednog klasicnog zadnjeg veznog (u nasem slucaju Sissoko ili Mascherano), drugog nesto ofanzivnijeg (Alonso) i Gerrarda na krilu, ali mu dati apsolutnu slobodu u igri (da moze da udje u sredinu kada god hoce i organizuje igru). Slicno onome kako igra i Ronaldinho, samo na levoj strani. Na toj strani bi nam onda trebao jedan ofanzivniji bek - moj izbor bi bio Alves, a eventualno i Mancini iz Rome, koji ne bi bio mnogo jeftiniji, a stariji je. Finnan je jako konzistentan i taj je tip igraca, ali bi Alves bio pravo resenje.

Posle svega ovoga moj je zakljucak da nam treba LW. Kewell je (na zalost) prosao zenit i pitanje je kako ce igrati posle ovakve povrede, a sa Gonzalesom je slicna prica kao sa Kuytom ne smemo cekati jos jednu sezonu da se privikne na zivot i igru na ostrvu. Eventualno ostaviti jednog od njih kao backup opciju.
Koga dovesti na tom mestu, stvarno nemam pojma. Nekoga od portugalaca, eventualno Downinga ili Babela, nesto slicno.

Sve ovo pada u vodu ukoliko ne dovedemo Alvesa (Mancini je samo moj favorit vec duze vreme), pa nam tada treba klasicno desno krilo. Doduse, obojica mogu da pokriju i tu poziciju, ali to ipak nije to.

Znaci, idealna formacija bi izgledala ovako

Reina

Alves - Carragher - Agger - Risse

Gerrard - Mascherano - Alonso - ?????

Klose (Torres) - Etoo (Villa, Kuyt)

Sa onime sto imamo na klupi, bio bi stvarno veoma jak tim, sa dobrim rezervama. Najtanje je mesto centralnog odbrambenog, ali cemo tu imati Hyppiu (ako ne ode) i par klinaca iz omladinske, a navodno i taj Arbeloa moze po potrebi da se snadje u centru i zakrpi rupu.

Mislim da ce budzet koji imamo na raspolaganju biti dovoljan da kupimo Alvesa, makar jednog napadaca (idealno dva - Klose i Etoo (IMG:style_emoticons/default/cool.gif) ) i krilo (bilo koje, po meni bolje levo).

Znam da se mnogi nece sloziti sa mnom, ali je sve ovo just my two cents! (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post

ivance_lfc
poruka Jun 5 2007, 11:58 PM
Poruka #48

Novajlija
*

Datum reg.: 2-June 07
Član broj: 892

Nije pitanje ko ce otici,nego koga dovesti da konacno uzmemo PL...To bi trebalo da bude prioritet u sledecoj sezoni,za ECC ionako nema zime,lagano ulazimo medju 8(a posle kom opanci,tom i dzeri)....Pominje se Alexandre Pato kao realno pojacanje za sledecu sezonu na nekim forumima LFC u GB,mozda bude i Rafin kec iz rukava....Nama treba Saviola(na free transferu),i vratiti Cissea,a prodati Belamija,ionako samo pravi probleme...Eto bi dosao kao zavrsna glazura,i sa njim bi imali realne sanse za PL....Treba nam jos jedan dobar DC,i par wingera,ali pravih,dosta je eksperimenata......

+Quote Post

remizinho
poruka Nov 7 2007, 12:50 AM
Poruka #49

Navijač

Datum reg.: 9-June 07
Član broj: 929

Kako igra onaj R.Q. iz Porta, moramo ga dovesti vise..

--------------------
We have Juninho, and you have our stereos :-)))

+Quote Post

Catwoman
poruka Nov 7 2007, 05:52 PM
Poruka #50

La Nina...

Datum reg.: 3-May 06
Član broj: 32

@remizinho
slazem se sa tobom, sta je za nas 23.000.000 eurica (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Ovu poruku je izmenio Catwoman: Nov 7 2007, 05:57 PM

--------------------

+Quote Post

hen-ja
poruka Nov 7 2007, 08:00 PM
Poruka #51

Navijač

Datum reg.: 9-October 07
Član broj: 2,573

Ma treba sa Balkana Kakvu mladu ''nadu'' traziti!!! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Ima nas valjda!

--------------------

"I hate talking about football. I just do it, you know?" Robbie Fowler

+Quote Post

Catwoman
poruka Nov 7 2007, 08:13 PM
Poruka #52

La Nina...

Ima ovde na forumu mladih nada sto pikaju lopte zimi u balonu leti po betonu.

Ovu poruku je izmenio Catwoman: Nov 7 2007, 08:14 PM

--------------------

+Quote Post

Gerrard_8
poruka Nov 22 2007, 03:12 PM
Poruka #53

Novajlija
*

Datum reg.: 2-November 07
Član broj: 3,179

Bilo bih lepo kada bih doveli i Mancinia i Quaresmu,oboica igraju lepo nema sta tu da se kaze!!!

--------------------
You'll never walk alone!!!

+Quote Post

kreposni
poruka Nov 29 2007, 06:37 PM
Poruka #54

Novajlija
*

Datum reg.: 20-November 07
Član broj: 3,657

Liverpool-u treba dobar odbrambeni igrac,centarhalf,Nemanja VIDIC. Hipija je mator,tako da mu treba traziti adekvatnu zamenu.

--------------------
Walk on,walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
YOU'LL NEVER WALK ALONE !

Ja volim tebe ludo,
Ja volim tebe znaj
I imam jednu zelju
POBEDU DANAS MI DAJ

Nema leba bez motike
ni vizije bez bunike.

+Quote Post

Mishkin
poruka Nov 30 2007, 09:05 AM
Poruka #55

Lešinar

Datum reg.: 14-August 06
Član broj: 75

Ma omatorio je i Vidic. Treba neko mladji, jeftiniji i bolji (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Mozes da promenis devojku, kraj u kome zivis, politicko uverenje, ali ne i klub za koji navijas!

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple.

+Quote Post

kreposni
poruka Nov 30 2007, 11:59 AM
Poruka #56

Novajlija
*

Datum reg.: 20-November 07
Član broj: 3,657

Bane Ivanovic,Gojko Kacar (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio kreposni: Nov 30 2007, 12:03 PM

--------------------
Walk on,walk on with hope in your heart
And you'll never walk alone,
YOU'LL NEVER WALK ALONE !

Ja volim tebe ludo,
Ja volim tebe znaj
I imam jednu zelju
POBEDU DANAS MI DAJ

Nema leba bez motike
ni vizije bez bunike.

+Quote Post

zen
poruka Nov 30 2007, 11:02 PM
Poruka #57

Zen D Men

Član broj: 4

Milan Dudic. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
This time next year, we'll be a PL winners!!!

+Quote Post

Catwoman
poruka Dec 28 2007, 11:07 PM
Poruka #58

La Nina...

(IMG:http://img411.imageshack.us/img411/5367/64128881vo7vw1.th.png)

Ovu poruku je izmenio Catwoman: Dec 28 2007, 11:08 PM

--------------------

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka Dec 30 2007, 04:11 PM
Poruka #59

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Sad gledam Derby-B'burn.. Bentley ponovo potvrdjuje da je tata (IMG:style_emoticons/default/cool.gif)

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Sotir Vračarević
poruka Dec 30 2007, 05:16 PM
Poruka #60

Počasni član

Datum reg.: 28-June 07
Član broj: 1,019

Iskreno voleo bi da vidim Gorana Dragovica(kapiten Vozdovca)u LFC-u...covek ima srce kao veoma malo ljudi...a igra extra...iskusan(koliko to moze,ali o5 kod nas je igrao u drugoj,trecoj,prvoj ligi tako da zna sve fore),u fulu je lik...

--------------------
Fuck of Chelsea FC you ain't got no history five European cups and 18 leagues that's what we call history

QUOTE (DamirLfc @ Dec 29 2010, 11:16 PM) *
Rijkaard sve blizi

+Quote Post

177 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 23rd September 2019 - 02:51 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles