117 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Glasine, 2007-2008

Scouser
poruka May 26 2007, 02:38 PM
Poruka #1

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

Zavrila se i poslednja zvanična utakmica Liverpula u ovoj sezoni. Red je da se okrene novi list, tako da otvaram i novu temu (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

u Naredni prelazni rok ulazimo sa osetno vie novca. Ajde Rafa, sad ima i pare, uradi neto pametno.

Voronin, Mali brazilac dolaze to je definitivno. Fowler, Zenden odlaze, i to je definitivno. Izlazna vrata će najverovatnije videti i Hipija, Gonzales i Belami, verovatno i jo neko... (Sisoko?? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) )

mislim da najvie panje i para treba potroiti na napadače. Čvrsta smo ekipa u to nema sumnje, ali napad treba pojačati. Pitanje je i ta će biti sa Luisom i Alonsom. Penant iza sebe ima finu sezonu, očekujem da u narednoj bude jo bolji, ipak ima ta da pokae.

A sad da se odrei kesa !

--------------------
Karma killer
Go to the top of the page

+Quote Post

Dusan
poruka May 26 2007, 03:00 PM
Poruka #2

Navijač

Grupa: Članovi
Član broj: 11

A mogao si i da iskopiras postove sa pocetka proslogodisnje teme (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Ionako smo zainteresovani za iste igrace: Tores, Alves, Sabrosa...

Nadam se da ce rezultati pregovora biti bolji (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post

gerard126
poruka May 26 2007, 03:10 PM
Poruka #3

Simpatizer
**

Datum reg.: 7-May 07
Član broj: 740

Odakle vama to da ce Rafa da proda Sisoka? On ga vodi sa sobom iz kluba u klub,a sad da ga proda?! Malo nelogicno. Ja sam za to da se proda Alonso,traze ga Real i Barsa,a nije bog zna sta odigrao,cak mislim i da se Rafa kupovinom Maskerana odlucio da ga proda.

Koga bih od napadaca najvise zeleli da vidite kod nas od sledece sezone,a da realno mozemo da ga dovedemo?

Da li su tacne glasine da ce novi vlasnici za transfere dati 70 miliona evra?

+Quote Post

Tonča
poruka May 26 2007, 03:22 PM
Poruka #4

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE(gerard126 @ May 26 2007, 04:10 PM) [snapback]11724[/snapback]

Odakle vama to da ce Rafa da proda Sisoka? On ga vodi sa sobom iz kluba u klub,a sad da ga proda?! Malo nelogicno.

Pa posto dovodi Lucas koji igra na istoj poziciji, a tu vec imamo cetiri igraca, neko mora da ide. Xabiju je najavljen novi ugovor, tako da jedino preostaje Sissoko. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Ako ode, nadam se da ce otici za dobre pare.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Scouser
poruka May 26 2007, 03:50 PM
Poruka #5

Statler

Član broj: 5

ja se iskreno nadam da će Alonso otići pre nego Sisoko, jer ćemo za njega moći da namlatimo dobre pare, a u isto vreme bi se otvorio prostor za Maskerana u kojeg polaem velike nade, kao i za Sisokoa. Sve zavisi od tog ugovora koji Alonso treba da potpie. Videćemo, mislim da je mnogo blii potpisivanju ugovora, ali nije nemoguće i da ode.

Prolu sezonu Alonso je odigrao vrhunski. On i Finan su po mom miljenju bili ubediljvo najbolji. Ali ovu sezonu, prvi deo fino, a otkad je doo Maskerano, čovek nije mogao da se spoji...

--------------------
Karma killer

+Quote Post

gerard126
poruka May 26 2007, 04:05 PM
Poruka #6

Simpatizer
**

QUOTE(Tonca @ May 26 2007, 04:22 PM) [snapback]11725[/snapback]

Pa posto dovodi Lucas koji igra na istoj poziciji, a tu vec imamo cetiri igraca, neko mora da ide. Xabiju je najavljen novi ugovor, tako da jedino preostaje Sissoko. (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Ako ode, nadam se da ce otici za dobre pare.

Ko je taj Lucas? Iz kojeg tima? Ja nikad cuo za tog,a inace igram menadzera,pa me bas cudi. Kad sam cuo za Insuu,a za njega nisam...

+Quote Post

Tonča
poruka May 26 2007, 04:07 PM
Poruka #7

Waldorf

Licas Pazzini Leiva, iz Gremia. Kapiten brazilske repke do 20 godina. Najbolji igrac brazilskog prvenstva.

--------------------

+Quote Post

gerard126
poruka May 26 2007, 04:12 PM
Poruka #8

Simpatizer
**

QUOTE(Tonca @ May 26 2007, 05:07 PM) [snapback]11729[/snapback]

Licas Pazzini Leiva, iz Gremia. Kapiten brazilske repke do 20 godina. Najbolji igrac brazilskog prvenstva.

Nadajmo se da nije los... Kolko ce mo ga platiti? Nisam cuo za njega iz prostog razloga sto mo nikad ni na pamet nije padalo da kupujem zadnje vezne kad imam Alonsa,Sisoka i Gerrarda koji mi igra DM,a Alonso i Sisoko su mnogo bolje napravljeni nego u stvarnosti.

+Quote Post

zen
poruka May 26 2007, 04:16 PM
Poruka #9

Zen D Men

Član broj: 4

Ali Maskerano nije kupljen , on je na pozajmici, tako da ako prodamo Sisoka ili Alonsa, a posle godinu dana Maskerano ode, ostajemo sa 2 igraca na toj poziciji, ja bih ipak zadrzao i Sisoka i Alonsa, a ovog novog bih stavio na klupu ili mozda da odigra i po koju tekmu za rezervni tim .

--------------------
This time next year, we'll be a PL winners!!!

+Quote Post

gerard126
poruka May 26 2007, 04:19 PM
Poruka #10

Simpatizer
**

QUOTE(zen @ May 26 2007, 05:16 PM) [snapback]11731[/snapback]

Ali Maskerano nije kupljen , on je na pozajmici, tako da ako prodamo Sisoka ili Alonsa, a posle godinu dana Maskerano ode, ostajemo sa 2 igraca na toj poziciji, ja bih ipak zadrzao i Sisoka i Alonsa, a ovog novog bih stavio na klupu ili mozda da odigra i po koju tekmu za rezervni tim .

Ja bi prodao Alonsa zato sto vec duze vreme nije u formi a traze ga i Real i Barsa tako da mogu da se uzme relativno dobar novac. Mislim da i Gerard moze odlicno da odigra na toj poziciji,tako da treba prodati Alonsa.

+Quote Post

Under
poruka May 26 2007, 04:36 PM
Poruka #11

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

Mislim da ne treba prodati nijednog DM-a. Maskerano je na pozajmici (sa pravom otkupa, ali ipak), Lucas je mlad i zelen i ja ocekujem da ce ga Rafa shibnuti na loan u neki Rekreativo ili tako negde. A onda su tu i povrede, duga sezone i tako dalje. Tako da ove sezone bez prodaje u tom delu terena, a na kraju cemo videti ko je zasluzio da ide,a ko da ostane.
Ja ne ocekujem da dovedemo nekog od igraca na koje smo se lozili proshle sezone. Od Joaquina nema nishta, Arsenal je ko mutav navalio na Toresa, a ovi nafurali cenu. Isto tako nenoramlne sume su stavljene za Alvesa i ostale. Da li ce Valensija biti spremna da se odrekne Ville, to josh ostaje da se vidi, najvishe od stvarne sume koju Rafa bude imao na raspolaganju, a ne verujem da ce doci do kupovine Etoa, iako su ameri rekli da ne pitaju kol'ko para treba da se da za njega.

I samo bih dodao na Scouserov post, da dolazi i mladi LW Sebastian Leto, njegov transfer smo dogovorili josh zimus. Tako da je ta pozicija pokrivena iako odu Zenden i Gonzales. Ostaje Kjuel, Leto, Riise, a moze tu i Aurelio, Bellamy i naravno Gerrard (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

bocejan
poruka May 26 2007, 05:21 PM
Poruka #12

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

I ja isto mislim da ne treba prodavati ni jednog od ovih aktuelnih veznih. Lucas na pozajmicu, pa i da ne bude, ne moze do jucerasnji petlic da zaigra odmah u prvoj sezoni u drugom planu u najjacoj ligi na svetu, taj i Leto sigurno ce ili na pozajmicu ili u mladi sastav pa u kupovima da se dokazuju,a ukoliko se neko povredi mogu da uskoce kao izmene. Procitao sam za Alvesa, tako da je njegov transfer blizu. Ili pak pocinju da stavljaju sve igrace za koje smo mi bili zainteresovani, pa sada kada je Rafa poludeo, krecu da nabrajaju pa ce da ubodu nekog valjda.
Iskreno nisam za Milita, nisam ga gledao ove sezone mnogo, tacnije samo jednom, ali mi deluje dosta usporeno. A i neznam da li je sposoban da sam sebi stvori sansu, sto bi nama najvise trebalo. Opet kazem nisam ga gledao.Nikako ne bih voleo da prodjemo kao sa kupovinom Morientesa.

+Quote Post

Tonča
poruka May 26 2007, 05:25 PM
Poruka #13

Waldorf

@bocejan
Mi jurimo mladjeg brata, Gabriela. Defanzivca. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post

mezzano
poruka May 26 2007, 06:06 PM
Poruka #14

Huligan

Datum reg.: 26-June 06
Član broj: 56

Covece! Sad procitah da je Liverpool heto da 'otme' Distina Portsmouthu. Ne mogu da verujem da je Rafa zaista hteo da kupi Distina, jer on covek nema pojma. Ne mogu nikako da skontam sta ce mu takav igrac !?!??? (IMG:style_emoticons/default/blink.gif)

A sto se tice Xabia, na Sky pise da je skoro sigurno da ce ostati, jer i on zeli da ostane i Rafa je odbacio spekulacije da ce ga prodavati. Po meni bolje da ostane on nego Sisoko.

+Quote Post

Catwoman
poruka May 26 2007, 07:53 PM
Poruka #15

La Nina...

Datum reg.: 3-May 06
Član broj: 32

Just who is on Rafael Benitez's shopping list?

--------------------

+Quote Post

gerard126
poruka May 26 2007, 08:07 PM
Poruka #16

Simpatizer
**

QUOTE(Catwoman @ May 26 2007, 08:53 PM) [snapback]11750[/snapback]

Mozes da mi prepricas sta kaze za Alvesa,Teveza i Etoa,imam 2 iz Engleskog(jedva) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post

bocejan
poruka May 27 2007, 10:29 AM
Poruka #17

Klub 1000

Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

QUOTE(Tonca @ May 26 2007, 06:25 PM) [snapback]11738[/snapback]

@bocejan
Mi jurimo mladjeg brata, Gabriela. Defanzivca. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

Pa upravo sam video. (IMG:style_emoticons/default/unsure.gif)
Ja njih mesam, a i ne pratim Spansku ligu nesto mnogo, tako da stvarno nemam pojma. Ako je odbrambeni i ako valja onda moze. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Srele
poruka May 27 2007, 11:33 AM
Poruka #18

Navijač

Datum reg.: 3-May 06
Član broj: 34

Ovo mu je izgleda zamisao, a meni se ipak tu nesto ne svidja (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

(IMG:http://img147.imageshack.us/img147/7035/liverbh9.gif)

Definitely going: Robbie Fowler, Jerzy Dudek

Likely to leave: Bolo Zenden, Mark Gonzalez, Sami Hyypia, Craig Bellamy

Will listen to offers for: Peter Crouch, Harry Kewell, Jermaine Pennant

Linked with: Samuel Eto'o, Carlos Tevez, David Villa, Aaron Lennon, Fernando Torres, Daniel Alves

--------------------
McManamanamanaman

+Quote Post

Take Two
poruka May 27 2007, 12:05 PM
Poruka #19

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE(Srele @ May 27 2007, 12:33 PM) [snapback]11770[/snapback]

Ovo mu je izgleda zamisao, a meni se ipak tu nesto ne svidja (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

(IMG:http://img147.imageshack.us/img147/7035/liverbh9.gif)

Ni meni. Zajebi Teveza i Gerrarda na desnoj strani. Ali Dani Alveš i Eto'o - to može.

Gerrarda u sredinu (umesto XA ili Maskerana), Alveša na desno krilo, Finnana na desnog beka. Umesto Teveza, Kuyt ili Crouch da prave društvo Etou. Umesto Pedersena (WTF!?) može poslednja šansa za Kewella, ili eventualno ako dođe Simao.

BTW, čuh neki dan ideju: Xabi Alonso + 30 miliona za Eto'a. Da nije malo mnogo?

QUOTE(gerard126 @ May 26 2007, 09:07 PM) [snapback]11751[/snapback]
Mozes da mi prepricas sta kaze za Alvesa,Teveza i Etoa,imam 2 iz Engleskog(jedva) (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

Nita naročito ne kau, same spekulacije.

Alves: "Benitez je mogao da ga dovede ta oko 12 miliona prolog leta, ali mu bilo skupo. Ove godine se ceni na oko 25 miliona."

Tevez: "Imao odličnu sezonu u WH pod tekim okolnostima. Real je najblii da ga uzme, ali ima i drugih interesanata, uključujući i Liverpul."

Eto: "Navodno ostaje u Barseloni, ali ipak je sigurno da odlaze ili on ili 'dinjo. Čelski, Arse, i ManUre su zainteresovani, ali i Liverpul bi mogao neto da izmuva."

+Quote Post

Take Two
poruka May 27 2007, 12:16 PM
Poruka #20

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

E da, ta mislite o ... pazi sad ... Kloseu!? Pominje ga Guardian, desetak miliona.

Kakav bi to antiklimaks bio, pričalo se o Etou, Toresu, i Vilji, a mi na kraju doveli Voronjina i Klozeta. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

117 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 16th September 2019 - 09:57 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles