14 - broj stranica V  « < 12 13 14  
Reply to this topicStart new topic
> Novi članovi..., navijači,simpatizeri,slučajni prolaznici

Puki
poruka Mar 22 2012, 01:24 PM
Poruka #261

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 4-May 06
Član broj: 35

Ja sam tek sad shvatio da nikada nisam ostavio ovde svoj "CV". A i dosadno mi malo dok u kaficu cekam kuma. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Zovem se Nikola, i sa Zvezdare sam, trenutno ne radim. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Salu na stranu, navijam za Liverpool od 95. godine, i to kako. Igrala se u to vreme na Segi igrica Fifa 95(stariji se secaju), i ja sam iz "cista mira" poceo da biram LFC. Onda me drugari prozvase Puki Liverpul, i ja poceh da se malo vise raspitujem za klub i sve u vezi njega. Krenuo sam i da ih pratim na TV-u, cini mi se da je BK radio prenose PL tada. Naravno krecu i igranja Premier menadzera i Championship menadzera 97. god i sve vise ucim. Redovni seckanje clanaka iz Tempa se takodje podrazumeva. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
U Gimnaziji smaram ljude cetiri godine svaki dan(tako da sam mozda i ja kriv za par ljudi koji ne vole LFC (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ).
Na Forum sam se uclanio cini mi se medju prvima, pa je nesto bio gasen, pa smo ponovo pravili profile, jbm li ga. U sv. sl. tu sam od prvog dana, ali se nisam pre aktivirao na temama. Nego tek sada kad mi je pre mesec ipo stigao mejl "ponovo radi forum". Dosao sam u Red Bar sa jos jednim drugom Liverpulcem, ali smo zakasnili pa nije bilo mesta gore. Tako da smo bili dole za sankom i upoznao sam jedino Joe-a. Ali tu je FA kup. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Ubio sam vreme, predstavio se i nadam se da nisam smorio. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
We are not born Scousers, but we have a Scouser's heart.
Go to the top of the page

+Quote Post

anfield_hooligan...
poruka Mar 22 2012, 07:04 PM
Poruka #262

Drug član

Datum reg.: 8-July 10
Član broj: 6,892

CITAT (Puki @ Mar 22 2012, 01:24 PM) *
Ja sam tek sad shvatio da nikada nisam ostavio ovde svoj "CV". A i dosadno mi malo dok u kaficu cekam kuma. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Zovem se Nikola, i sa Zvezdare sam, trenutno ne radim. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Salu na stranu, navijam za Liverpool od 95. godine, i to kako. Igrala se u to vreme na Segi igrica Fifa 95(stariji se secaju), i ja sam iz "cista mira" poceo da biram LFC. Onda me drugari prozvase Puki Liverpul, i ja poceh da se malo vise raspitujem za klub i sve u vezi njega. Krenuo sam i da ih pratim na TV-u, cini mi se da je BK radio prenose PL tada. Naravno krecu i igranja Premier menadzera i Championship menadzera 97. god i sve vise ucim. Redovni seckanje clanaka iz Tempa se takodje podrazumeva. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
U Gimnaziji smaram ljude cetiri godine svaki dan(tako da sam mozda i ja kriv za par ljudi koji ne vole LFC (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) ).
Na Forum sam se uclanio cini mi se medju prvima, pa je nesto bio gasen, pa smo ponovo pravili profile, jbm li ga. U sv. sl. tu sam od prvog dana, ali se nisam pre aktivirao na temama. Nego tek sada kad mi je pre mesec ipo stigao mejl "ponovo radi forum". Dosao sam u Red Bar sa jos jednim drugom Liverpulcem, ali smo zakasnili pa nije bilo mesta gore. Tako da smo bili dole za sankom i upoznao sam jedino Joe-a. Ali tu je FA kup. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Ubio sam vreme, predstavio se i nadam se da nisam smorio. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

kao da nekoga interesuje (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------
Jamie Carragher: Who's bigger than Liverpool?

+Quote Post

Trunks
poruka Mar 22 2012, 07:21 PM
Poruka #263

Klub 1000

Grupa: Carovi
Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

^ Divi ovog. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Meni je uvek zanimljivo da pročitam kako je ko počeo.

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Mar 22 2012, 10:59 PM
Poruka #264

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

Pravi huligan (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif) jos se smejem

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

Puki
poruka Mar 23 2012, 12:42 AM
Poruka #265

Počasni član

QUOTE (Trunks @ Mar 22 2012, 07:21 PM) *
^ Divi ovog. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Meni je uvek zanimljivo da pročitam kako je ko počeo.

Takodje. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 22 2012, 10:59 PM) *

Sto huligan? Aaaaa, mislis na opasku "ko da nekoga interesuje"? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Ima on te bisere, kao i "skidaj gace" cini mi se. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Ovu poruku je izmenio Puki: Mar 23 2012, 12:44 AM

--------------------

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Mar 23 2012, 12:44 AM
Poruka #266

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

Pa nick mu je anfield hooligan i ulece sa nekim opsta kurcobolja stavom. Kraljevski smesno ispalo

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

Puki
poruka Mar 23 2012, 12:46 AM
Poruka #267

Počasni član

QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 23 2012, 12:44 AM) *
Pa nick mu je anfield hooligan i ulece sa nekim opsta kurcobolja stavom. Kraljevski smesno ispalo

Priznajem da jeste ispalo smesno. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post

Djotun
poruka Mar 23 2012, 02:36 PM
Poruka #268

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Takodje volim da znam kako je ko zavoleo Lpool, koliko je imao godina, koliko dugo prati itd..
A najvise volim kad se neko lepo predstavi imenom. Pozdrav.

+Quote Post

Puki
poruka Mar 23 2012, 03:20 PM
Poruka #269

Počasni član

QUOTE (djotun @ Mar 23 2012, 02:36 PM) *
Takodje volim da znam kako je ko zavoleo Lpool, koliko je imao godina, koliko dugo prati itd..
A najvise volim kad se neko lepo predstavi imenom. Pozdrav.

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

anfield_hooligan...
poruka Mar 24 2012, 08:10 PM
Poruka #270

Drug član

Datum reg.: 8-July 10
Član broj: 6,892

CITAT (Aleksandar88 @ Mar 23 2012, 12:44 AM) *

CITAT (Puki @ Mar 23 2012, 12:46 AM) *
Priznajem da jeste ispalo smesno. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

ljubac za fenstvo :* xD

malo sprdnje u ovim, za dragi nam klub, teskim danima (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Jamie Carragher: Who's bigger than Liverpool?

+Quote Post

Cosa
poruka Jun 7 2012, 09:37 PM
Poruka #271

Navijač

Datum reg.: 17-July 06
Član broj: 67

Ja sam vec postovao u ovom topicu, doduse nikad se nisam propisno predstavio, a mozda i jesam samo se ne secam (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Nisam bio aktivan na forumu par godina, ne znam zasto iskreno. Nikada nisam odustajao od Liverpool-a, navijac sam od 2005.
Samo bih hteo da pozdravim clanove i da naglasim da posto se uskoro selim u BG bi voleo da budem deo vasih okupljanja, ako se budem pozvan.
YNWA

--------------------

Though your dreams be tossed and blown...

+Quote Post

copkillah
poruka Jun 8 2012, 12:10 AM
Poruka #272

MoFo

Grupa: Carovi
Datum reg.: 2-May 06
Član broj: 26

Ne treba ti posebna pozivnica, samo obaveštenje, naravno da si dobrodošao (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Form Is Temporary, Class Is Permanent.

+Quote Post

Stanley_8
poruka Sep 2 2012, 03:52 PM
Poruka #273

Novajlija
*

Datum reg.: 31-August 12
Član broj: 12,507

I'm just one of the people who stands on the kop. They think the same as I do, and I think the same as they do. It's a kind of marriage of people who like each other. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post

14 - broj stranica V  « < 12 13 14
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 14th December 2019 - 08:55 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles