2 - broj stranica V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Newcastle United vs Liverpool, 01.10.2017., SK1, 17:30.

Take Two
poruka Oct 2 2017, 12:13 AM
Poruka #21

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (redsi @ Oct 1 2017, 08:45 PM) *
Ja bas nesto nisam skapirao kako nas je to Rafa uštopovao.To sto Salah ima inteligenciju hrčka (na njega me i podseca) i sto ni iz 5,6 izglednih sansi nismo ni okvir gola pogodili to je neka druga priča. Čini mi se da je u dve situacije sudija mogao i penal da svira...A njihov kurac od gola necu ni da komentarisem...

Uštopovao nas je sasvim lepo koliko je mogao svojim krševima, nema ni on neku timčinu pa da mu ni ne priđemo golu.

Nije baš bilo pet-šest izglednih šansi, npr. šta smo stvorili za celo drugo poluvreme osim onog kad je Stuki tukao u golmana, a Salah odbitak elegantno prebacio u petnaesti red tribina?

Nama je najteže da probijemo te statične, disciplinovane timove koji o kontri jedva i da razmišljaju - samo lateralno kretanje, samo dršte liniju pa šta bude. Rafa je tako dobijao i na Camp Nou sa Riseom i Belamijem, što ne bi i Klopa kod kuće.
Go to the top of the page

+Quote Post

emir_lfc
poruka Oct 2 2017, 08:48 AM
Poruka #22

Navijač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 18-January 09
Član broj: 6,450

Al ste zamračili (IMG:style_emoticons/default/ph34r.gif)

+Quote Post

Daniel Agger
poruka Oct 2 2017, 07:32 PM
Poruka #23

Navijač

Datum reg.: 17-January 10
Član broj: 6,752

Meni kod Klopa deluje da u toku utakmice on bas nema pojma sta da radi...Bas se ne secam kad je nekom izmenom nesto promenio,sve nesto ubacuje tek da bi ubacio,jako los in-game manager,plus sto je tvrdoglav ko mazga

Ovu poruku je izmenio Daniel Agger: Oct 2 2017, 07:32 PM

--------------------
Proud to be RED!

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Oct 3 2017, 08:04 AM
Poruka #24

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

uf...uf...uf...tebi deluje, mozda si vodio PL utakmicu?
Da li je neko video BR da se nervira i galami pored autlinije?
Ovaj -Klop je u potpunoj empatiji sa igracima i sve sto cini i radi verovatno to radi kako najbolje ume pa ako neke stvari treba isterati do kraja, nek bude tvrdoglav.

Covek radi svoj posao.

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

Daniel Agger
poruka Oct 5 2017, 09:02 AM
Poruka #25

Navijač

Datum reg.: 17-January 10
Član broj: 6,752

CITAT (1jeAhonen @ Oct 3 2017, 09:04 AM) *
uf...uf...uf...tebi deluje, mozda si vodio PL utakmicu?
Da li je neko video BR da se nervira i galami pored autlinije?
Ovaj -Klop je u potpunoj empatiji sa igracima i sve sto cini i radi verovatno to radi kako najbolje ume pa ako neke stvari treba isterati do kraja, nek bude tvrdoglav.

Covek radi svoj posao.

Kakve veze ima nerviranje i galama sa uspehom? Bolje da nista nisi ni napisao

--------------------
Proud to be RED!

+Quote Post

1jeAhonen
poruka Oct 13 2017, 09:18 AM
Poruka #26

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 09
Član broj: 6,689

Kakav ti je komentar bio bolje i da nisam.

Ne znam sta ti gledas i kakve veze trazis izmedju galame i vodjenja utakmice ali ti si napisao da je tvrdoglav i da pojma nema...gestikulacija i ponasanje su i kod drugih trenera prisutni...ako ti je to bila pretpostavka sto nisi to tako napisao. Sta kome kako deluje toliko se i svidja ili ne, a da je to razlog da zakljucis da pojma nema..mislim, sta reci?

Ja sam jasno rekao da mi se dopada nacin na koji ucestvuje u utakmicama a i kad galami (za razliku od nekad BR), jer ocigledno da mu je stalo do uspeha kao i svima, dakle ponasanje i ocekivanja su mu u skladu verovatno kao i kod najveceg broja navijaca, sto naravno ne znaci da bi i navijac mogao bolje da vodi tim.

Ovu poruku je izmenio 1jeAhonen: Oct 13 2017, 09:21 AM

--------------------
Liverpool's team for me is one of the best in the world because nobody here in the dressing room thinks I am better than another...no.7 Luis.

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 17th October 2017 - 02:12 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles