144 - broj stranica V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Glasine 2010/2011, Ugušismo Rafin topik.

Scouser
poruka Jun 2 2010, 03:57 PM
Poruka #1

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

Mario, neodgovoran si (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) nisi otvorio ni glasine za zimski prelazni rok. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Gotovo je vreme želja i pozdrava, sada se zavrću rukavi i čitaju novinski članci (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

opet ovaj

--------------------
Karma killer
Go to the top of the page

+Quote Post

Jamaica
poruka Jun 2 2010, 05:21 PM
Poruka #2

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Odgovor na Take Two-ov zadnji post iz Junior teme je Joe Cole (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

I da dodam da sam vec rekao da bi bilo potpuno glupo prodavati Yossija, ali ako vec ima toliko neugasivu zelju da ide posle jedne lose sezone, neka se tera onda i nadje first team football u CSKA-u.....a mi da iscedimo sta se da iscediti iz toga.......i naravno da bi bilo najbolje kad bi ostao....

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka Jun 2 2010, 06:03 PM
Poruka #3

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Član broj: 10

QUOTE (Scouser @ Jun 2 2010, 04:57 PM) *
Mario, neodgovoran si (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) nisi otvorio ni glasine za zimski prelazni rok. (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

Guilty as charged. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Doduse, posto mi kompjuterom hara virus (sada kucam sa posla), moglo bi se reci da tehnicki nisam bio u mogucnosti da otvorim temu za letnje transfere. Ipak, za pravog administratora ne bi trebalo da bude prepreka. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Apropo price o Benayounu, daleko od toga da bih ja smatrao uspehom kad bi ga mi prodali za 10 miliona. Stavise, nikako ne bih voleo da ode iz kluba, a Chelsea bi bio jedan od poslednjih klubova kome bi ga prodao. Ustvari, niko iz EPL ne dolazi u obzir.
Medjutim, ako Yossi toliko zarko zeli da negde ode negde drugde, neka slobodno ide. Kao i ostali koji imaju slicne zelje. Ako igranje 75-80% utakmica, uz odlicnu platu, nije dovoljno, onda ni ne treba da bude u klubu.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Dr Stein
poruka Jun 2 2010, 06:42 PM
Poruka #4

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

QUOTE (Mario_T @ Jun 2 2010, 07:03 PM) *
Apropo price o Benayounu, daleko od toga da bih ja smatrao uspehom kad bi ga mi prodali za 10 miliona. Stavise, nikako ne bih voleo da ode iz kluba, a Chelsea bi bio jedan od poslednjih klubova kome bi ga prodao. Ustvari, niko iz EPL ne dolazi u obzir.
Medjutim, ako Yossi toliko zarko zeli da negde ode negde drugde, neka slobodno ide. Kao i ostali koji imaju slicne zelje. Ako igranje 75-80% utakmica, uz odlicnu platu, nije dovoljno, onda ni ne treba da bude u klubu.

word.

+Quote Post

Take Two
poruka Jun 2 2010, 10:06 PM
Poruka #5

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (Mario_T @ Jun 2 2010, 07:03 PM) *
Medjutim, ako Yossi toliko zarko zeli da negde ode negde drugde, neka slobodno ide. Kao i ostali koji imaju slicne zelje.

Opet ta priča. Ako Benayoun ima problema sa Rafom naravno da treba da ode, ali sutra može isti problem da se javi kod Gerrarda ili Torresa. (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

I ko ih jebe, svi nek se teraju, mi ćemo posle da se tešimo pričom kako nijedan igrač nije veći od Liverpula. Samo što ih ima dosta i većih i bitnijih od Rafe Beniteza...

QUOTE (Jamaica @ Jun 2 2010, 06:21 PM) *
Odgovor na Take Two-ov zadnji post iz Junior teme je Joe Cole (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ako je Joe Cole preskup za Čelsi, preskup je i za nas. Niti možemo niti bi trebalo da se takmičimo sa Totenhemom i dva Mančestera u tome ko će majmunu ponuditi najveću platu. (Na stranu to što ja ne bih menjao Benayouna za Colea ni bez doplate.)

Inače, ja nigde nisam naišao na priču da smo zainteresovani za njega. Ima li nekih konkretnih glasina, ili je sve ŠBBKBB?

+Quote Post

Jamaica
poruka Jun 2 2010, 10:08 PM
Poruka #6

Klub 1000

ŠBBKBB uglavnom (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Hm...ako ne treba da se takmicimo sa Spursima i dva Scuma o cemu onda pricamo i zasto bilo kome smeta sto smo zavrsili sedmi?

--------------------

+Quote Post

Tonča
poruka Jun 2 2010, 10:12 PM
Poruka #7

Waldorf

Član broj: 2

Ja za Joea Colea kao poslednje videh da će među robove...

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

Take Two
poruka Jun 2 2010, 10:15 PM
Poruka #8

čakravanti šrāvaka

Da, čuo sam i ja da ide na Emirate, on i Gourcouff (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Svuda ide odjednom, samo ne kod nas (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

QUOTE (Jamaica @ Jun 2 2010, 11:08 PM) *
Hm...ako ne treba da se takmicimo sa Spursima i dva Scuma o cemu onda pricamo i zasto bilo kome smeta sto smo zavrsili sedmi?

Ne treba da se takmičimo u preplaćivanju pohlepnog, povređenog, i precenjenog igrača. To takmičenje nema mnogo veze sa onim na terenu...

+Quote Post

Joe
poruka Jun 2 2010, 11:38 PM
Poruka #9

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

QUOTE (Tonča @ Jun 2 2010, 11:12 PM) *
Ja za Joea Colea kao poslednje videh da će među robove...

ma kakvi... suvise je mator, englez i ne zna francuski. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka Jun 3 2010, 08:42 AM
Poruka #10

Klub 1000

QUOTE (Take Two @ Jun 2 2010, 11:06 PM) *
Opet ta priča. Ako Benayoun ima problema sa Rafom naravno da treba da ode, ali sutra može isti problem da se javi kod Gerrarda ili Torresa. (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

Neka slobodno ide, ko god hoce. Sa kapitenom na celu kolone ako treba. U citavom periodu nakon zavrsetka sezone je Pepe ionako bio jedini koji se ponasao kao sto se ocekuje od jednog kapitena.

QUOTE (Take Two @ Jun 2 2010, 11:06 PM) *
I ko ih jebe, svi nek se teraju, mi ćemo posle da se tešimo pričom kako nijedan igrač nije veći od Liverpula. Samo što ih ima dosta i većih i bitnijih od Rafe Beniteza...

Ja se tom pricom ne tesim, vec razmisljam na taj nacin. Nijedan igrac, ni menadzer for that matter, nije veci od kluba. Radije cu gledati Liverpool u League 2, sa ekipom sastavljenom od klinaca iz Akademije i rezervi, nego da u prvom timu gledam nekog ko je (navodno, to moram da kazem) izjavio da bi radije igrao za jednog od nasih najvecih rivala.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Take Two
poruka Jun 3 2010, 10:35 AM
Poruka #11

čakravanti šrāvaka

Poenta je u tome da nijedan od tih igrača nije otišao/neće otići sa pričom "ja sam veći od ovog kluba", nego "imam nesuglasice sa trenerom". Besmislena mi je ideja izjednačavanja te dve stvari, kao da onaj ko ima problem sa Benitezom ima problem i sa Liverpulom (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

Slično se dešavalo i prošlog leta, kad se na moju "Rafa oterao Alonsa" tezu odgovaralo sa "pa šta, ni ne treba nam igrač koji neće da igra za Liverpul" (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

+Quote Post

All Red
poruka Jun 3 2010, 11:14 AM
Poruka #12

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Ovo nema nikakve direktne veze sa Liverpool-om ali Arsenal je odbio Barsinu ponudu za Fabregasa tako da će možda Barselona ponovo poželeti Mascherana koga su navodno želeli prošlog leta a koji nikako da potpiše novi ugovor za LFC...

+Quote Post

Take Two
poruka Jun 3 2010, 11:27 AM
Poruka #13

čakravanti šrāvaka

Pošto su, je li, Mascherano i Fabregas isti tip igrača?

+Quote Post

All Red
poruka Jun 3 2010, 11:33 AM
Poruka #14

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Nisu isti tip igrača ali da su kupili Fabregasa teško da bi bilo koga još kupovali, a lepo sam napisao da su još prošlog leta navodno tražili Mascherana pa eto im sad prilike...ako ne potpiše ugovor uskoro mislim da je to jasan znak koliko će još ostati u klubu...

+Quote Post

Mario_T
poruka Jun 3 2010, 11:49 AM
Poruka #15

Klub 1000

QUOTE (Take Two @ Jun 3 2010, 11:35 AM) *
Poenta je u tome da nijedan od tih igrača nije otišao/neće otići sa pričom "ja sam veći od ovog kluba", nego "imam nesuglasice sa trenerom". Besmislena mi je ideja izjednačavanja te dve stvari, kao da onaj ko ima problem sa Benitezom ima problem i sa Liverpulom (IMG:style_emoticons/default/dry.gif)

Slično se dešavalo i prošlog leta, kad se na moju "Rafa oterao Alonsa" tezu odgovaralo sa "pa šta, ni ne treba nam igrač koji neće da igra za Liverpul" (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

Dakle, Rafa je oterao Alonsa? (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif) Ipak, bolje je da se ne hvatamo te diskusije ponovo.

Sto se tice tog izjednacavanja o kome ti pricas, ja mislim da sam eksplicitno naveo kako ja ne mislim tako. Govorio sam o opstem postovanju igraca prema klubu ciji dres nose i koji ih placa. A Yossi, ili bilo koji drugi igrac, za mene nema mesta u timu/klubu ako izjavi kako bi rado zaigrao za jednog od nasih najvecih rivala. Tako nesto se jednostavno ne radi, bez obzira u kakvim se odnosima nalazis sa menadzerom.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Joe
poruka Jun 3 2010, 12:06 PM
Poruka #16

'Armonikaš

Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

QUOTE (Mario_T @ Jun 3 2010, 12:49 PM) *
Dakle, Rafa je oterao Alonsa? (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

i to motkom koja je bila govnjava...

--------------------

+Quote Post

Scouser
poruka Jun 3 2010, 12:12 PM
Poruka #17

Statler

Član broj: 5

OK nećemo opet o tome, ipak neće biti toliko dosadno ovog leta (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

QUOTE (Mario_T @ Jun 3 2010, 12:49 PM) *
Tako nesto se jednostavno ne radi, bez obzira u kakvim se odnosima nalazis sa menadzerom.

Naravno, mada sve i da mu je životna želja da igra tamo, ne verujem da bi sam tako nešto izjavljivao...nem pojma bezveze je vest bila totalno. Ali eto Rafa ide, tako da Josi ostaje. Bilo je ili on ili Rafa (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Jamaica
poruka Jun 3 2010, 12:21 PM
Poruka #18

Klub 1000

In Yossi We Trust (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

Sto se tice Fabregasa, ne sumnjam uopste da ce Barsa ici bar do 50m......ovi su odbili 30, a kad on (verovatno) podnese transfer request, Wenger ce samo moci da place zajedno sa Lucasom kom odlazi mentor (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

Dr Stein
poruka Jun 3 2010, 01:31 PM
Poruka #19

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,752

http://www.sport.co.uk/news/Football/39079...eal_Madrid.aspx
Pepe zove Dzerarda da ostane... kad smo dosli do toga da Spanci zovu Scousere

Ovu poruku je izmenio Dr Stein: Jun 3 2010, 01:32 PM

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Jun 3 2010, 10:22 PM
Poruka #20

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

Kakva carina, voleo bih da jednog dana preuzme zasluzenu kapitensku traku (IMG:style_emoticons/default/Hail.gif) .

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

144 - broj stranica V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 24th August 2019 - 11:28 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles