Reply to this topicStart new topic
> Virgil van Dijk #4, najskuplji ikad

Stevie_G
poruka Jan 1 2018, 09:16 PM
Poruka #1

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-March 12
Član broj: 12,478

Evo i zvanicno. Igrao za Soton prebrutalno dok se nije povredio, onda odsustvo i ne toliko dobre partije nakon toga, ali primetilo se igranje sa prilicnom dozom bola u kurcu nakon letosnje sage.

First interview: https://streamable.com/t/1ev37

Srecno mu bilo
Go to the top of the page

+Quote Post

Djotun
poruka Jan 6 2018, 12:17 AM
Poruka #2

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

(IMG:https://pbs.twimg.com/media/DS0BdJjX4AA53GY.jpg)

Ovu poruku je izmenio Djotun: Jan 6 2018, 12:18 AM

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 25 2019, 11:51 AM
Poruka #3

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Virdžil je izgleda dobio nagradu za igrača godine. Apsolutno jebeno zasluženo, miljama ispred bilo koga drugog ove godine za tu nagradu. Nemam reči da opišem koliko mi je drago što je to osvojio - onih 75m sada deluje kao više nego izvrstan posao. Inače, Virdžil je ujedno i prvi defanzivac koji je dobio tu nagradu od sezone 2004/05 kada je Teri osvojio dobio to priznanje.

Proglašen je i idealan tim godine:

Ederson - TAA, Virdžil, Laport, Robertson - Pogba, Fernandinjo, Bernardo Silva - Sterilng, Aguero, Mane.

U suštini ne vidim zašto bi Ederson bio ispred Alissona, ali ok, Alisson je imao par momenata kada je naprosto brljavio, kao onda protiv Lestera. S druge strane, Pogba u prvih 11 je absolute disgrace.

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Apr 25 2019, 12:07 PM
Poruka #4

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Da, Pogba je skroz WTF izbor. Kao da nisu mogli da gurnu Hazarda u sredinu, kad su već stavili Bernarda Silvu koji više igra kao krilo.

Trent i Robbo su meni takođe loši izbori. Jesu oni nakupili brdo asistencija, ali nije samo to bekovski posao.

Virgil pokidao. Samo da ostane zdrav, verujem da mu forma neće padati.

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Apr 25 2019, 12:26 PM
Poruka #5

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

CITAT (Take Two @ Apr 25 2019, 01:07 PM) *
Da, Pogba je skroz WTF izbor. Kao da nisu mogli da gurnu Hazarda u sredinu, kad su već stavili Bernarda Silvu koji više igra kao krilo.

Trent i Robbo su meni takođe loši izbori. Jesu oni nakupili brdo asistencija, ali nije samo to bekovski posao.

Virgil pokidao. Samo da ostane zdrav, verujem da mu forma neće padati.

Hm, razumem argument, ali ne vidim ko bi drugi osim njih mogao da dobije ta mesta u idealnih 11. Iz Sitija Voker, a pogotovo Delf/Zinčenko nisu zaslužili da se nađu tu. Od ostatka iz top6 niko nije imao bolje bekova nego mi ove godine, jedini igrači koji bi možda mogli da uđu u priču za desnog beka su Doerti iz Vulfsa i Van Bisaka iz Palasa, ali ni jedan ni drugi mi nisu imali bolju sezonu od TAA. Za levog beka, eventualno se može pričati o Dinju iz Evertona i mooooožda Čilvelu iz Lestera, ali ne bih rekao da su oni bili bolji od Robertsona. Verujem da je u obzir ulazilo i broj golova koji su primili timovi u kojima ti igrači nastupaju, tako da su i po tom kriterijumu naprosto bolji od svih ostalih.

--------------------

+Quote Post

Djotun
poruka Apr 25 2019, 04:02 PM
Poruka #6

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Pogbin izbor je stvarno sprdnja. A on ima veze što su ta glasanja negde u februaru/martu, što je neverovatna glupost. Kao i sam termin dodele nagrada.
Tako da je u tom momentu bila histerija oko OGS-a, pa otud i Pogba tu.. Da je iole normalno, morao bi biti Eriksen i neko iz Vulverhemptona. Našu četvorku ne bih dirao, mislim da je zasluženo. Drago mi je puno zbog Virdžila, ali kao i sa Suarezom 13/14 i Salahom 17/18, utešna nagrada realno. Svi bi menjali to sranjce za titulu PL.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 18th September 2019 - 12:55 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles