85 - broj stranica V  « < 83 84 85  
Reply to this topicStart new topic
> Jürgen Junior, stigla klopa

Peyson
poruka Jan 18 2018, 03:09 PM
Poruka #1681

Navijač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 10-September 11
Član broj: 12,432

Ako je istina da jebe Kendru Last - može.
Ako je patka, onda ništa.
Go to the top of the page

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jan 18 2018, 03:48 PM
Poruka #1682

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Od početka mi se nije dopadala ideja sa Firminom kao #9, ali ne mogu ni protiv statistike ni protiv "eye-test-a", prihvatio sam da ga Klop neće menjati, da na ponavljam šta su drugi pisali (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Međutim, situacija sa napadačima je stvarno zabrinjavajuća. Staridž i Ings kao i da nisu tu, a Solanke kada je dobijao šansu bio je neubedljiv.

Henderson ponovo trenira. Neka me ispravi neko ko više gleda utakmice, ali Džan je mnogo bolji na toj poziciji, pored ovakvog Hendersona biće prava šteta pustiti da mu istekne ugovor. Mislim da se mnogo bolje snalazi tu nego na ovoj drugoj Ox/Wijnaldum poziciji.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Jan 18 2018, 04:04 PM
Poruka #1683

Počasni član

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

CITAT (Dee Jay @ Jan 18 2018, 03:48 PM) *
Od početka mi se nije dopadala ideja sa Firminom kao #9, ali ne mogu ni protiv statistike ni protiv "eye-test-a", prihvatio sam da ga Klop neće menjati, da na ponavljam šta su drugi pisali (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) . Međutim, situacija sa napadačima je stvarno zabrinjavajuća. Staridž i Ings kao i da nisu tu, a Solanke kada je dobijao šansu bio je neubedljiv.

Henderson ponovo trenira. Neka me ispravi neko ko više gleda utakmice, ali Džan je mnogo bolji na toj poziciji, pored ovakvog Hendersona biće prava šteta pustiti da mu istekne ugovor. Mislim da se mnogo bolje snalazi tu nego na ovoj drugoj Ox/Wijnaldum poziciji.

Potpis. Bio bih jako srećan ako bi prvi izbor za taj trio na sredini sledeće sezone bili Keita, Can i neki novi veznjak. Uz tog novog veznjaka, novog golmana, možda i još jednog štopera mislim da bismo bili kandidati za titulu. Naravno, pod uslovom da niko iz sadašnje prve postave ne ode iz kluba.

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 18 2018, 05:27 PM
Poruka #1684

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Kako ništa novo kad nas je juče napustio Gruja? (IMG:style_emoticons/default/sad.gif) Otišao da ispuni davnašnji san i šegrtuje pod Nilom Vornokom.

Srećno mu bilo, ali čisto sumnjam da će se do leta raščistiti konkurencija na sredini terena.

+Quote Post

Djotun
poruka Jan 18 2018, 10:43 PM
Poruka #1685

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Novo je to što ne puštamo Vudburna u Sanderlend, što se tumači kao znak da je što se dolazaka prelazni rok završen. Nestvarno. Ostanemo bez igrača koji nam pokriva dve pozicije i lagano nas boli kurac. A mogla bi da bude vrhunska sezona da ovaj klub ikakvih ambicija ima. To što bi da se ušujaju na četvrto mesto im je vrh, da budemo Arsenal dok pravi Arsenal ne stane na noge.

Gruji će da znači da igra tamo, bore se za ulazak u PL, njemu to taman. Ali ne bi trebao Grujić da priđe ni u 18 u LFC ako LFC ima nameru da bude konkurentan Mančesterima.
Druga stvar me muči, kada će onaj Lazar više da odjebe negde, dal ga neće nijedan profesionalni klub, jel ne može u Čukaričkom da igra jbt.

Ovu poruku je izmenio Djotun: Jan 18 2018, 11:05 PM

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 19 2018, 01:42 AM
Poruka #1686

čakravanti šrāvaka

Ne znam kako bi Woodburn pozajmica značila da nikog ne dovodimo? Ako išta znači, onda je to upravo suprotno - ko zna, možda treba da napravi mesta za Džejmsa "Džeja" Rodrigeza. (U načelu se slažem, samoubistvo je pustiti Kutinja i ne dovesti nikog, ali ne znam kako mali Velšanin toj poenti doprinosi).

A Markec može u Čukaričkom ali za 5% para koje dobija za blejanje po Liverpulu, zašto bi se odrekao toga što mu pripada?

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Jan 19 2018, 12:14 PM
Poruka #1687

Počasni član

CITAT (Take Two @ Jan 19 2018, 01:42 AM) *
Ne znam kako bi Woodburn pozajmica značila da nikog ne dovodimo? Ako išta znači, onda je to upravo suprotno - ko zna, možda treba da napravi mesta za Džejmsa "Džeja" Rodrigeza. (U načelu se slažem, samoubistvo je pustiti Kutinja i ne dovesti nikog, ali ne znam kako mali Velšanin toj poenti doprinosi).

A Markec može u Čukaričkom ali za 5% para koje dobija za blejanje po Liverpulu, zašto bi se odrekao toga što mu pripada?

Njegovo ostajanje u klubu u drugom delu sezone može da se tumači kao znak da će se na njega računati. U slučaju da kupujemo nekog veznjaka/wingera, mladi Woodburn bi bio prosleđen negde na pozajmicu jer ne bi bilo mesta za njega, verovatno ni na klupi.

--------------------

+Quote Post

Peyson
poruka Jan 19 2018, 01:02 PM
Poruka #1688

Navijač

Gorecka ide u SSajern, potvrđeno. Šteta.
Draže bi mi bilo da je LFC pare od Kutinja potrošio unapred, nego da sad ima 160 miliona i ne zna šta će sa njima.

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 19 2018, 02:40 PM
Poruka #1689

čakravanti šrāvaka

QUOTE (Peyson @ Jan 19 2018, 01:02 PM) *
Draže bi mi bilo da je LFC pare od Kutinja potrošio unapred, nego da sad ima 160 miliona i ne zna šta će sa njima.

A od čijih para misliš da su kupljeni VVD i Keita?

+Quote Post

Peyson
poruka Jan 19 2018, 03:36 PM
Poruka #1690

Navijač

Pa to ti kažem, više se nadam da su samo pilićari, a ne i nesposobni pilićari. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

MaPkO89
poruka Jan 19 2018, 03:44 PM
Poruka #1691

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Plus Ox i dobije se prava jednacina (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Stevie_G
poruka Jan 19 2018, 05:27 PM
Poruka #1692

Počasni član

Datum reg.: 11-March 12
Član broj: 12,478

CITAT
Klopp on new signings: "If something jumps in my face we will think about it but we don't actively look for a player so far. First of all we have to use the high quality players we have. Lallana isn't the replacement for Coutinho but he's a fantastic player."

Ostadose nama Lallana i Ox da kreiraju. Ox jeste koristan u opstoj jurnjavi kao npr. protiv Citya, ali kad WBA, Stoke i ostatak druzine parkira autobus u sesnaestercu mislim da nece biti ni priblizno efektivan, a ni Lallana nikad nije bio Fowler zna kakav kreativac. Ove slabije ekipe necemo pobedjivati na kontre

Ovu poruku je izmenio Stevie_G: Jan 19 2018, 05:28 PM

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Juče, 04:41 PM
Poruka #1693

Počasni član

Izgleda da smo kupili nekog klinju, Anderson Arroyo, 18 godina, štoper iz Kolumbije. Odmah smo ga i pozajmili nazad u tu Fortalezu odakle smo ga i kupili.

--------------------

+Quote Post

85 - broj stranica V  « < 83 84 85
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 21st January 2018 - 01:40 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles