111 - broj stranica V  « < 109 110 111  
Reply to this topicStart new topic
> Jürgen Junior, stigla klopa

Dee Jay
poruka Jul 21 2019, 07:27 PM
Poruka #2201

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Firmino je već "potpisao" za Junajted, a onda smo ga doveli (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Dajte neke strimove za Sevilju.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."
Go to the top of the page

+Quote Post

LjutiKrilo
poruka Juče, 12:40 PM
Poruka #2202

Navijač

Datum reg.: 23-February 07
Član broj: 481

ako je gomez projektovan u štopera, ko je onda rezervni desni bek? klajn?
nemoj da nam se ponovi januar...

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Juče, 04:02 PM
Poruka #2203

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

(IMG:https://pbs.twimg.com/media/EAFb89XXYAAYi3p.jpg)

Prošle godine imao medical kod nas, sada prelazi u Betis. Ne znam, iz njegove perspektive, to je kao sa konja na magarca... Verovatno će više zarađivati, ali mi je i dalje nejasno kako nije prešao u neki jači klub (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

--------------------

+Quote Post

Dee Jay
poruka Juče, 08:43 PM
Poruka #2204

Klub 1000

Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

CITAT (Digital_Jesus @ Jul 22 2019, 05:02 PM) *
Prošle godine imao medical kod nas, sada prelazi u Betis. Ne znam, iz njegove perspektive, to je kao sa konja na magarca... Verovatno će više zarađivati, ali mi je i dalje nejasno kako nije prešao u neki jači klub (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

Možda stvarno ima problem sa kolenom (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Take Two
poruka Juče, 09:40 PM
Poruka #2205

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Ma nemoguće, biće da je to sve neka zavera, Betis će nama da ga prosledi u zamenu za Šakiru. Mislim, snimio je video za lfc.tv pre godinu dana, kako može sad da ne dođe...

Ali sjajan izraz lica na gornjoj slici, odmah se vidi da je oduševljen izborom novog kluba (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

111 - broj stranica V  « < 109 110 111
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 23rd July 2019 - 09:22 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles