7 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Martin Škrtel #37, Naslednik Velikog Samija??

collymore
poruka Dec 24 2008, 11:31 PM
Poruka #41

Mili Brat Colly

Grupa: Članovi
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,641

Valjda mu nece biti potrebno dugo vremena da se vrati u pravu formu
Go to the top of the page

+Quote Post

Take Two
poruka Dec 25 2008, 06:29 PM
Poruka #42

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Ma za te fizikalce povratak u formu obično nije preveliki problem. Čim ponovo mogu da se kreću, mogu i da krljaju.

Ali zato ovi što imaju loptu u nogama i što trče (Tetiva #9)... (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post

matori lfc
poruka Dec 26 2008, 01:22 PM
Poruka #43

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

Ma samo nek se on oporavi kako treba i bice jos bolji!

+Quote Post

Pedja_Nbg
poruka Mar 27 2009, 11:18 AM
Poruka #44

Klub 1000

Datum reg.: 7-July 08
Član broj: 5,732

http://www.youtube.com/watch?v=2LXUOv8Wmmc...feature=related
A must see! (IMG:style_emoticons/default/lfc.gif)

Ovu poruku je izmenio Pedja_Nbg: Mar 27 2009, 11:21 AM

+Quote Post

LFCnemanja
poruka Mar 27 2009, 06:48 PM
Poruka #45

Navijač

Datum reg.: 9-November 08
Član broj: 6,413

CITAT (Pedja_Nbg @ Mar 27 2009, 11:18 AM) *

lav je stvarno...bori se bas ono najvise sto moze...a svidja mi se sto je agresivan...iako sam vise voleo da Agger bude prva opcija ..ali eto povrede,tako da neka skrtel napreduje sledece godine vec nece biti govora o vidicu i slicnim pavijanima (IMG:style_emoticons/default/alucard.gif)

Ovu poruku je izmenio LFCnemanja: Mar 27 2009, 06:49 PM

+Quote Post

Under
poruka Mar 28 2009, 10:55 PM
Poruka #46

Underko - eurokremko

Grupa: Stomaci veliki al jaki
Datum reg.: 3-May 07
Član broj: 717

meni kod njega smeta shto nekad vrlo loshe procenjuje let lopte i to mu se deshava ceshce nego shto bi smelo za standardnog shtopera tima koji konkurishe za titulu u EPL i CL... naravno mlad je i verovatno od Kare moze mnogo da nauci po tom pitanju
druga stvar koja mi smeta je to shto je previshe agresivan (najezim se kad se setim kako je "izuo" Jo-a), uopshte ne volim takve igrace (drvosece tipa Ramos) mada sam svestan da su potrebni timu. jedino shto moze biti problem da dobija mnogo kartona i da se sviraju penali (shto se dodushe njemu ne deshava)

i ja bi vishe voleo da je Ager prva opcija, ali shta je tu je...

i on je pravi igrac da zameni Karu sa svojim pozrtvovanjem i zeljom, Ager je mozda bolji, ali ne znam da li moze da bude novi Kara u Liverpulu.

Ovu poruku je izmenio Under: Mar 28 2009, 10:56 PM

--------------------
sve je sranje, osim pishanja...

+Quote Post

Joe
poruka Mar 29 2009, 12:30 AM
Poruka #47

'Armonikaš

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 2-December 07
Član broj: 3,994

QUOTE (Under @ Mar 28 2009, 10:55 PM) *
meni kod njega smeta shto nekad vrlo loshe procenjuje let lopte i to mu se deshava ceshce nego shto bi smelo za standardnog shtopera tima koji konkurishe za titulu u EPL i CL... naravno mlad je i verovatno od Kare moze mnogo da nauci po tom pitanju
druga stvar koja mi smeta je to shto je previshe agresivan (najezim se kad se setim kako je "izuo" Jo-a), uopshte ne volim takve igrace (drvosece tipa Ramos) mada sam svestan da su potrebni timu. jedino shto moze biti problem da dobija mnogo kartona i da se sviraju penali (shto se dodushe njemu ne deshava)

i ja bi vishe voleo da je Ager prva opcija, ali shta je tu je...

i on je pravi igrac da zameni Karu sa svojim pozrtvovanjem i zeljom, Ager je mozda bolji, ali ne znam da li moze da bude novi Kara u Liverpulu.

slazem se sa ovim donekle... skok igra mu je problem, sto je cudno posto ima sve predispozicije da bude dominantan u skoku... mada naucice decko od doktora Samija kako se to radi i kako da bude opasnost i u protivnickom kaznenom... bice zivotinja od Martina za neku godinu, ne zaboravimo da je jos uvek veoma mlad za stopera...

sto se tice Agger ili Skrtel - ja tu ne bih nista dirao, Martin je bolji odbrambeni igrac od Danija i nije sklon povredama... Agger-ova jedina prednost je igra sa loptom, a ni u tom segmentu Skrtel ne zaostaje mnogo - ume i on da povuce loptu i da je iznese na pravi nacin... naravno obojica su extra telenti i ako zadrzimo Aggera bicemo obezbedjeni za narednih 5-6 godina...

Ovu poruku je izmenio joe: Mar 29 2009, 12:31 AM

--------------------

+Quote Post

Mario_T
poruka Mar 29 2009, 01:03 AM
Poruka #48

Klub 1000

Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

QUOTE (joe @ Mar 29 2009, 12:30 AM) *
Martin je bolji odbrambeni igrac od Danija i nije sklon povredama...

Ne znam da li je Martin bolji igrac od Aggera, po meni su obojica jednako kvalitetni. Skrtel verovatno ima vise uklizavanja i vodi vise dvoboja sa protivnickim igracima, dok Agger po meni vise resava dobrim postavljanjem i anticipiranjem poteza protivnika (ovim ne zelim reci da Skrtel to ne radi, vec da Agger to radi malo cesce). Tako da su po meni jednako dobri defanzivci, svaki sa svojim specificnim stilom igre. Agger jeste imao vise problema sa povredama, ali mlad je on (kao i Skrtel), tako da ne ocekujem da ce te povrede ostaviti neke trajne posledice.

Ono sto obojica moraju da poprave jeste njihov napadacki ucinak prilikom nasih prekida iz igre. Iako sve ne zavisi samo od njih (Gerrard i Xabi ce morati da povecaju kvalitet svojih nabacaja), moraju da budu kudikamo agresivniji u tim prilikama. Ako Agger ostane u klubu, on i Skrtel mogu ciniti nas CB tandem for years to come ...

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Joe
poruka Mar 29 2009, 04:12 PM
Poruka #49

'Armonikaš

QUOTE (Mario_T @ Mar 29 2009, 01:03 AM) *
Ne znam da li je Martin bolji igrac od Aggera, po meni su obojica jednako kvalitetni

politicki nema sta.... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ja ipak mislim da je Skrtel konstantniji i bolji defanzivac... ali to nikako ne znaci da je Dani los...

--------------------

+Quote Post

Aleksandar88
poruka Mar 29 2009, 04:36 PM
Poruka #50

Klub 1000

Datum reg.: 6-March 08
Član broj: 5,622

Meni je Dani gotivniji igrac, vise koristi mozak u odbrani,plus sto zna i ne plasi se da krene napred.Skrtel je sirovina klasicna, ali za koju godinu i pod uslovom da obojica ostanu u klubu imacemo najbolji stoperski par na svetu.

--------------------
Wooooo woo woo woo,
We've got the best midfield in the world,
We've got Xabi Alonso, Momo Sissoko,
Gerrard and Mascherano !

+Quote Post

Jamaica
poruka Mar 29 2009, 05:15 PM
Poruka #51

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Meni je Skrtel gotivniji od Aggera, a necu da ulazim u to ko je bolji posto imaju razlicite kvalitete i kad ne bi Carra bio tu mogli bi medjusobno da se dopunjuju......ali Carra je Carra i nema tu sad sta da se bira nesto (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post

gasha84
poruka Mar 30 2009, 03:20 PM
Poruka #52

Počasni član

Datum reg.: 13-February 07
Član broj: 435

Danas u fudbalu postoje dve vrste defanzivaca: drvosece i stoperi koji znaju ponesto sa loptom. U ovu prvu grupu spada nekih 95% danasnjih stopera a izmedju ostalih i nasi Carra i Skrtel. Na nasu srecu, oni su svakako jedni od najkvalitetnijih na toj poziciji. Jos samo da se malo bolje snalaze u protivnickom sesnaestercu pri prekidima dobili bi titulu savrseni drvoseca(nesto poput Vidica i Terryja). U ovu drugu grupu dolaze igraci tipa Agger, Chivu, Pepe, Lucio(svojevremeno) i mozda jos koji..Jeste da su neki od njih verovatno slabiji u defanzivi od ovih gornjih ubica ali njihove ofanzivne karakteristike kao sto su prenos lopte, prodor, pas i postizanje golova nogom jesu poprilicni plusevi. Konkretno nas slucaj, Agger, uopste ne zaostaje u defanzivnim karekteristikama u odnosu na drvosece i zato je on po meni jedan od najboljih defanzivaca na svetu(kada igra naravno, ne ovako sa 10 utakmica u sezoni)!
Ono sto smo svi apsolvirali ovde, sa Skrtelom i Aggerom mi jesmo obezbedjeni za buducnost samo je pitanje da li ce je ovaj drugi docekati u Liverpoolu...

P.S. Iz celog ovog mog sranja je namerno izostavljen Sami Hyypia jer spada u jednu posebnu vrstu igraca - legenda, car, kralj, doktor! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Joe
poruka Mar 30 2009, 05:12 PM
Poruka #53

'Armonikaš

QUOTE (gasha84 @ Mar 30 2009, 03:20 PM) *
Danas u fudbalu postoje dve vrste defanzivaca: drvosece i stoperi koji znaju ponesto sa loptom. U ovu prvu grupu spada nekih 95% danasnjih stopera a izmedju ostalih i nasi Carra i Skrtel. Na nasu srecu, oni su svakako jedni od najkvalitetnijih na toj poziciji. Jos samo da se malo bolje snalaze u protivnickom sesnaestercu pri prekidima dobili bi titulu savrseni drvoseca(nesto poput Vidica i Terryja). U ovu drugu grupu dolaze igraci tipa Agger, Chivu, Pepe, Lucio(svojevremeno) i mozda jos koji..Jeste da su neki od njih verovatno slabiji u defanzivi od ovih gornjih ubica ali njihove ofanzivne karakteristike kao sto su prenos lopte, prodor, pas i postizanje golova nogom jesu poprilicni plusevi. Konkretno nas slucaj, Agger, uopste ne zaostaje u defanzivnim karekteristikama u odnosu na drvosece i zato je on po meni jedan od najboljih defanzivaca na svetu(kada igra naravno, ne ovako sa 10 utakmica u sezoni)!
Ono sto smo svi apsolvirali ovde, sa Skrtelom i Aggerom mi jesmo obezbedjeni za buducnost samo je pitanje da li ce je ovaj drugi docekati u Liverpoolu...

P.S. Iz celog ovog mog sranja je namerno izostavljen Sami Hyypia jer spada u jednu posebnu vrstu igraca - legenda, car, kralj, doktor! (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

mislim da si ovim postom podcenio Carru i Skrtela, a Danija precenio i to fino...

ja Liverpoolovu odbranu ne mogu da zamislim bez Carre..... iz vise razloga... Carra poznaje igru i veoma je inteligentan - komanduje celom odbranom i uz njega svi igraju bolje... to je jedna od karakteristika koju osim Samija nemaju ni Skrtel ni Agger (jos uvek) - to je verovatno i razlog zasto Rafa nikad nije upario ovu dvojicu...

sto se tice ofanzive Sami je nas najopasniji cb... Agger ima slatku levicu, al' mnogo je korisniji cb koji je opasan iz prekida...

Carrina ofazivna igra je veoma losa i verovatno je najslabiji bek u ligi po tom pitanju, ali zato nema pamtnijeg(mozda Sami) i pozrtvovanijeg beka na svetu...

Skrtel je potencijalno najkompletniji igrac od sve cetvorice cb-ova koje imamo... ima mnoge karakteristike koje krase Carru i igrom podseca na njega, ali je zato tehnicki potkovaniji i ume sa loptom... uz Samija i Carru kao mentore ima sansu da postane najbolji cb u Evropi za neku godinu...

Agger na drugoj strani je veoma nadaren fudbaler, ali ume da zaspi i da pravi glupe greske ... od kako je stigao kod nas svaki cas se nesto povredi i to je jos jedan minus... nikako nije jedan od najboljih defanzivaca na svetu, ima potencijala da bude specijalan igrac - al' mora jos puno da radi...

meni je Agger extra gotivan igrac, ali me malo brine njegov mentalitet - ko neki Emo je... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ako produzi ugovor i resi da se bori za svoje mesto - odbrana ce nam biti sigurna godinama...

--------------------

+Quote Post

gasha84
poruka Mar 30 2009, 05:57 PM
Poruka #54

Počasni član

Datum reg.: 13-February 07
Član broj: 435

Mislim da nikog nisam podcenio t.j. nije mi to bila namera. Slazem se da je Carra 'commanding cb" i on ce sigurno imati zacementirano mesto u prvom timu jos minimum 2 godine, mozda i duze. S druge strane, mislim da je Skrtel relativno blizu maksimumu svojih mogucnusti. On vec sada kida u odbrani, moze jos malo da napreduje po pitanju pozicioniranja. Nije neki kikser, maksimalno pozrtvovan, disciplinovan, sad bas koliko je tehnicki potkovan..ja to nisam bas primetio al nema veze..reklo bi se stoper po Rafinom ukusu.. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Moje velicanje Aggera se zasniva iskljucivo na onome sto je on pokazivao pre nego sto su krenule te jebene povrede kada je on zaista bio jedan od potencijalno najboljih defanzivaca na svetu! Zato mislim da je on potencijalno nas najkvalitetniji stoper. Ali da bi se sav njegov potencijal iskoristio, on mora da igra malo vise...
Sve u svemu, i Carra i Skrtel i Agger i Sami su svi veoma kvalitetni i pritom veoma gotivni igraci, svaki na svoj nacin! Problem je samo kako njih sve izkombinovati a da pritom svi budu srecni i zadovoljni..

+Quote Post

Joe
poruka Mar 30 2009, 06:19 PM
Poruka #55

'Armonikaš

QUOTE (gasha84 @ Mar 30 2009, 04:57 PM) *
Mislim da nikog nisam podcenio t.j. nije mi to bila namera. Slazem se da je Carra 'commanding cb" i on ce sigurno imati zacementirano mesto u prvom timu jos minimum 2 godine, mozda i duze. S druge strane, mislim da je Skrtel relativno blizu maksimumu svojih mogucnusti. On vec sada kida u odbrani, moze jos malo da napreduje po pitanju pozicioniranja. Nije neki kikser, maksimalno pozrtvovan, disciplinovan, sad bas koliko je tehnicki potkovan..ja to nisam bas primetio al nema veze..reklo bi se stoper po Rafinom ukusu.. (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Moje velicanje Aggera se zasniva iskljucivo na onome sto je on pokazivao pre nego sto su krenule te jebene povrede kada je on zaista bio jedan od potencijalno najboljih defanzivaca na svetu! Zato mislim da je on potencijalno nas najkvalitetniji stoper. Ali da bi se sav njegov potencijal iskoristio, on mora da igra malo vise...
Sve u svemu, i Carra i Skrtel i Agger i Sami su svi veoma kvalitetni i pritom veoma gotivni igraci, svaki na svoj nacin! Problem je samo kako njih sve izkombinovati a da pritom svi budu srecni i zadovoljni..

i ja se slazem da imamo 4 veoma kvalitetna cb-a i stvarno nemam problem da bilo koji od njih igra... nazalost Agger je imao dosta pehova ove i prosle sezona i zato je 4ta opcija trenutno...

Skrtel ima solidnu tehniku za jednog cb-a... sigurno si to primetio, imao je i on par onih 'aggerovskih' izleta sa loptom u nogama do protivnickog sesnaesterca i voljan je da igra loptom po zemlji... slazem se sa tobom da u defanzivi ne moze mnogo bolje, ali ako popravi svoje pozicioniranje i skok igru na oba kraja terena bice najzajebaniji/dominantniji stoper uz Vidica i Terija u Evropi...

sto se Aggera tice oni ima vise mesta za napredak u defanzivi od Skrtela i tu je Skrtel ispred njega i samo zbog toga je Skrtel trenutno sa pravom ispred Aggera... jer ipak slozicemo se da je cb-ov primarni zadatak je odbrana, a ostalo je bonus... veoma je lepo imati u ekipi stopera koji zna da igra fudbal i koji igra pametno kao Agger sto ume i ako popravi svoju koncentraciju ( sto je po meni njegov najveci minus) bice od njega zver...

--------------------

+Quote Post

Scouser
poruka Mar 30 2009, 09:19 PM
Poruka #56

Statler

Član broj: 5

Meni Škrtuljko najviše liči na Vidića. Nekako ga ne vidim kao komandanta odbrane kao što je to Carra, baš kao što ni Vidića ne vidim u istoj ulozi. Možda će se to vremenom promeniti ali bar za sada ne mislim da je jedan bolji od drugog (Škrtel-Ager). Ono u šta sam ubeđen je to da kada su obojica u formi, Ager je bolji igrač. Škrtel je evidentno posvećen i požrtvovan baš kao i Vidić. Pričalo se o njegovoj igri bez greške pa je zimus imao kikseva... čak je uspeo i da me smori jer je protiv Evertona bio nanovo namagarčen, onako tipa "sedi jedan, pa posle popravni, nemaš pojma pao si godinu". Malo je glupa ova cela priča jer verujem da svi mislimo da za obojicu ima mesta samo treva uveriti Agera u to (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Scouser Tommy
poruka Mar 30 2009, 09:21 PM
Poruka #57

Liverpulđanin

Datum reg.: 16-January 07
Član broj: 367

Malo je glupa ova cela priča jer verujem da svi mislimo da za obojicu ima mesta samo treva uveriti Agera u to

Mogao si samo to da napises (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
From Shankly to Rafa we've followed our team
Rome to Istanbul we've all lived the dream
Our journey is long, our goal stays the same
To keep for our children, the famous red name
Wherever we are, wherever we stay
Be sure the Kopites will seize the day
For this is our destiny, our passion and pride
Liverpool football club, the world's greatest side!

+Quote Post

Scouser
poruka Mar 30 2009, 10:44 PM
Poruka #58

Statler

Član broj: 5

pa hteo sam da se nadovežem na priču o sličnosti između Škrtela i Kare

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Joe
poruka Mar 31 2009, 08:23 AM
Poruka #59

'Armonikaš

Ono u šta sam ubeđen je to da kada su obojica u formi, Ager je bolji igrač.

ja bas mislim suprotno... Agger je bolji fudbaler, ali je Martin mnogo bolji centralni-bek... (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------

+Quote Post

Pedja_Nbg
poruka Mar 31 2009, 09:18 AM
Poruka #60

Klub 1000

Datum reg.: 7-July 08
Član broj: 5,732

Агер зна више са лоптом од свих наших централних бекова заједно,а Шкртел је више крљач,а таква двојица чине савршен дефанзивни пар (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)

+Quote Post

7 - broj stranica V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 8th December 2019 - 06:20 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles