2 - broj stranica V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> LFC vs Everton, FA Cup third round

Take Two
poruka Jan 6 2018, 12:05 AM
Poruka #21

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (dzoker @ Jan 6 2018, 12:00 AM) *
Sto se tice Kutinjo sage, ako bismo kao zamenu odmah doveli malog Lemara to bi po meni bio vrh posao. Em sto je mali predobar i ovako je slican po stilu Kutinju, a i mladji. Tako najzad vise ne bismo razmisljali o tom transferu u Ciganlonu i svima bi bilo lakse.

To možda može tako na menadžeru, ali u stvarnom svetu prosto ne možeš momentalno da uskočiš na mesto glavnog plejmejkera, imao potreban kvalitet ili ne. Užasno je zahtevna pozicija desetke, moraš da razviješ razumevanje sa skoro svim saigračima... a tim koji se bori za četvrto mesto i još igra knockout CL nema vremena da te postepeno uigrava.
Go to the top of the page

+Quote Post

dzoker
poruka Jan 6 2018, 12:31 AM
Poruka #22

Počasni član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

CITAT (Take Two @ Jan 6 2018, 12:05 AM) *
To možda može tako na menadžeru, ali u stvarnom svetu prosto ne možeš momentalno da uskočiš na mesto glavnog plejmejkera, imao potreban kvalitet ili ne. Užasno je zahtevna pozicija desetke, moraš da razviješ razumevanje sa skoro svim saigračima... a tim koji se bori za četvrto mesto i još igra knockout CL nema vremena da te postepeno uigrava.

Ma ok sve to, ali realnost je takva kakva je. Ovaj oce da ode i to je to. Vec evo dva uzastopna prelazna roka nam uvaljuje tuki i nece da igra. Tu klub ocigledno ne moze nista vise da uradi. Ovi cigani su spremni da daju besne pare, a ako su nasi vlasnici isto tako spremni da pljunu kes za zamenu, mislim da bi Lemar bio odlican u toj prici.

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

Trunks
poruka Jan 6 2018, 12:35 AM
Poruka #23

Klub 1000

Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

CITAT (Take Two @ Jan 5 2018, 11:49 PM) *
Lemara nikad nisam gledao, u stvari jesam video par puta Monako u poslednjih sezonu-dve ali ga se uopšte ne sećam, tako da se tu ne bih bog zna čemu nadao.

Kakva logika, nisi ga gledao = ništa od toga. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Lemar može da bude zverina, ima dobre brojke to back it up (kada nije povređen). A opet, to je Francuska, može i da se ne snađe u EPL i bude prosečan. :/

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 6 2018, 12:46 AM
Poruka #24

čakravanti šrāvaka

Opet ta ista priča, "neće da igra". Kao što sam rekao letos, igrač koji odbije da igra je in breach of contract i tako rizikuje milionsku platu, zato to praktično niko ne radi. Neki odbijaju da treniraju, što je pasivno-agresivni način da se štrajkuje - to može da im prođe, ali da izmisli povredu i kaže "jebite se, igrajte bez mene" prosto ne može bez ozbiljnih posledica.

IMHO, 99% šanse je da klub pravi tu debilnu odluku da izostavi igrača iz tima dok se pregovara o prodaji, valjda misleći da ne bi dao sve od sebe (1% šanse ostavljam da je stvarno povređen). VVD je recimo bio sklonjen iz Sotona, ali oni nisu izmišljali povredu. Coutinho je što se mene tiče odradio sve svoje utakmice maksimalno profesionalno, tako da stvarno ne vidim razloge da ga se odstranjuje.

Inače, ko hoće da čita šta je Bobi rekao onom malom debilu ima ovde od 2:09 dobar ugao. Lepo se vidi filho de puta, ali onda Kenny uđe u kadar i ne vidi se završnica (na koju je snowflake i odreagovao). Ne znam šta bi moglo da bude tako kratko a na kraju rečenice...

QUOTE (Trunks @ Jan 6 2018, 12:35 AM) *
Kakva logika, nisi ga gledao = ništa od toga. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Samo kažem da se neću nadati na osnovu bezveznog hajpa i cene kojima se vitla u medijima od letos. Poređenja radi Keitu sam gledao vrlo malo, ali tu su mi nade through the roof.

A Keita će imati predsezonu da se uigra, dok bi Lemar trebalo da uskoči u prvi tim u sred zime i odmah da kida.

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Jan 6 2018, 01:22 AM
Poruka #25

Drug član

Datum reg.: 12-May 14
Član broj: 12,654

Dosta se patimo u zadnje vreme....

Srecom....vadimo se na golove iz prekida....

Doduse, nije ni to losa stvar...

Davati golove pri kraju....jos iz prekida....

Ali fali Kuki sisa.....nekako onaj aplauz kad je izlazio protiv Lestera mi i onda bio cudan i sa jako losim osecajem i odmah je krenula sapunica again...

Dosta utice opet to na ceo klub....srecom, rezultati nivelisu to za sada....sisa brazilska...ne moze stvarno da saceka par meseci....

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 6 2018, 01:31 AM
Poruka #26

čakravanti šrāvaka

Nego, kako vam se činio Robertson danas? Meni je on i dalje misterija, apsolutno mi je nejasno zašto se toliko gura centralno i u napadu i u odbrani. Danas vuče neku kontru, Mane u sredini čeka, a ovaj umesto da probije po krilu i gurne mu loptu trči sa njom pravo u njega, Mane ne zna gde da se skloni i naravno izgube je odmah. Posle pred kraj, Everton napada sa leve strane, prebace celu odbranu i nađu Bolasija potpuno samog na ivici šesnaesterca - Lil' Andy negde oko peterca, krije se iza Virdžila.

Ima bolji centaršut iz trka nego iz mesta, trebalo bi češće da ga koristi. Ispizdeo sam danas kad se zaleteo i šutirao iz mrtvog ugla umesto da samo digne loptu u sredinu što znamo da ume.

Vidim da ga opet hvale i na lfc.tv i po drugim medijima, nekako po defaultu ga svi vole, kao da ceo svet žmuri na gluposti koje pravi sve dok ih protivnik ne kažnjava.

+Quote Post

Boza_dunster
poruka Jan 6 2018, 01:53 AM
Poruka #27

Drug član

Datum reg.: 12-May 14
Član broj: 12,654

Prema napred je uvek kul....pozadi kako kad....cesce kratez....

Njega i Morena jebe isti fazon.....vise su krila....ali ih priroda,fizika i centimetri drndaju da i budu krila....ovako wing bekovi....pa kako ti bude....

Dobro je sto je zvrk po strani.....da unosi pometnje rivalu....

--------------------
"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that"

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 22nd May 2018 - 07:00 AM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles