2 - broj stranica V  < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> Merseyseide Derby, L'pool vs Everton

Trunks
poruka May 5 2013, 04:49 PM
Poruka #21

Klub 1000

Grupa: Carovi
Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

Nisam siguran da je ono bio faul kod poništenog gola Evertona.

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.
Go to the top of the page

+Quote Post

vladx
poruka May 5 2013, 05:00 PM
Poruka #22

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Ja ipak na kraju nisam mogao da gledam utakmicu, sad videvsi vase komentare ne znam ni da li da mucim sebe sa snimkom.

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Mario_T
poruka May 5 2013, 05:23 PM
Poruka #23

Klub 1000

Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

QUOTE (vladx @ May 5 2013, 06:00 PM) *
Ja ipak na kraju nisam mogao da gledam utakmicu, sad videvsi vase komentare ne znam ni da li da mucim sebe sa snimkom.

Nemoj, bukvalno ces muciti sebe gledanjem snimka. S druge strane, ako si mazohisticki raspolozen ...

Ukratko, jako bleda igra, uopste mi nije delovalo kao da zelimo da pobedimo. Coutinho i na momente kapiten su bili jedini koji su se trudili i uradili nesto pozitivno u ofanzivi.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

vladx
poruka May 5 2013, 07:02 PM
Poruka #24

Klub 1000

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Snimak ide taman negde nakon Boca v River i Ronnie-ja, pa cu pokusati dok me ne savlada umor. Ipak mi je Derby jedan od najdrazih dana u fudbalskom kalendaru.

Ovu poruku je izmenio vladx: May 5 2013, 07:03 PM

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

Take Two
poruka May 5 2013, 11:36 PM
Poruka #25

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Ko ne igra fantasy, samo da ga obavestim da je po njima MotM bio Pepe Reina (IMG:style_emoticons/default/blink.gif) Dali su njemu 3 poena bonusa, Baines i Distin su dobili po 2. Ajde ovaj poslednji, odigrao je bez greške, ali zašto Pepe i Baines pojma nemam...

(Takođe, govnari su upisali gol mog kapitena Mate kao autogol Jonesa, da im ja lepo sve po spisku!)

+Quote Post

AnF1elD
poruka May 6 2013, 12:05 AM
Poruka #26

Huligan

Grupa: Članovi
Datum reg.: 9-May 10
Član broj: 6,859

pfff,plavca imas u ekipi. I jos kapiten. (IMG:style_emoticons/default/2guns.gif)

--------------------

+Quote Post

BoJaNNNNN
poruka May 6 2013, 12:06 AM
Poruka #27

Počasni član

Datum reg.: 13-February 11
Član broj: 7,636

CITAT (Take Two @ May 6 2013, 12:36 AM) *
(Takođe, govnari su upisali gol mog kapitena Mate kao autogol Jonesa, da im ja lepo sve po spisku!)

Mnogo mi se svidja sto ti je Robson-Kanu na klupi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Ako Bale da gol protiv Chelsea, bez problema upisujem nova 3 boda u H2H (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Reds
poruka May 6 2013, 12:33 AM
Poruka #28

Huligan

Datum reg.: 16-March 07
Član broj: 587

jel se vi to još ložite na FPL ove sezone..?

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka May 6 2013, 01:14 AM
Poruka #29

čakravanti šrāvaka

Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

QUOTE (AnF1elD @ May 6 2013, 01:05 AM) *
pfff,plavca imas u ekipi. I jos kapiten. (IMG:style_emoticons/default/2guns.gif)

Šta ima veze, trudim se da ne kupujem Man Utd ili Everton igrače, neću valjda još i Chelsea da izbegavam? (Igraju dve utakmice u ovom kolu.)

QUOTE (BoJaNNNNN @ May 6 2013, 01:06 AM) *
Mnogo mi se svidja sto ti je Robson-Kanu na klupi (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif) Ako Bale da gol protiv Chelsea, bez problema upisujem nova 3 boda u H2H (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Mrzim te (IMG:style_emoticons/default/sleep.gif)

QUOTE (Reds @ May 6 2013, 01:33 AM) *
jel se vi to još ložite na FPL ove sezone..?

Ma to neki čobani, budale. Ja se ne ložim. Koga briga za fantasy. Nikad to nisam ni igrao, u stvari.

+Quote Post

Fred Kremenko
poruka May 6 2013, 01:09 PM
Poruka #30

Klub 1000

Datum reg.: 19-August 06
Član broj: 81

Frustrirajuca utakmica juce u svakom smislu. Da krenemo od Rodgersa, koji je vec drugi treci put ove sezone pokazao da je dosao iz Swansea gde je uspeh biti 10, pa je krenuo u utakmicu sa velikim Everton-om. tako da je super ako se odbranimo i umuvamo nesto iz kontre. onda kad smo videli da ga umuvati nikako ne mozemo , daj umesto krila da udje stoper, to je toliko puta pomoglo (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Da nastavim. od igraca, ne znam koji su gori. Da li veseli Downing koji ne zna, ali hoce, pa se nekad i napravi nesto iz tog muljanja(ona sansa Gerrarda), u ostalih 90% izgubi loptu, dal Lucas, koga je Osman okrenuo kao da ga nema svaki put, ali bar jurca i proba. Onda ide trio fantastiko, ovih koji svakako umeju, ali su ili retardirani ili bezobrazni,a verovatno i jedno i drugo. Enrique, Johnson i Sturridge koji li je od koga gori. Koliko puta je onaj Enrique usrao sve dobro sto uradi, zato sto mora da overi loptu 101 put, pa kad se okrene dupetom i krene da se mulja i da se gradi, tacno bi ga izudarao ko vola u kupusu. Johnson, za njega sam 100% siguran da je bezobrazan, on nece da igra vec jedno 2 meseca, valjda je procenio da nemamo za sta da igramo, pa vec ladi jaja na Maldivima, ili krade daske za WC solju, mora da je nesto od toga.
Stuki, jao majko moja,ajd sto ne dodaje nikom, spic je i nije nuzno. Ali sutni je sunce ti jebem, nemoj drkati da je pipnes sto puta, ne mogu da shvativm nikako. Posle onoga kad je zasrao onu Coutinho-vu loptu, a imao je cistu poziciju za sut sa 7-8 metara,isterao bi ga napolje da se nauci magare pameti.
Generalni nedostatak muda i zelje vidjen toliko puta do sada kad ne ide je posebno iritantan. Ajde kad ne mozemo da skocimo sa Felaini-jem, to i mogu da razumem,al sto je svaka lopta koju on spusti njihova. I sto moraju Osman i Baines da pobedjuju u skoku, strasno.

--------------------
KAD PORASTEM BICU LAVIRINT

GLUPOST JE NEIZLECIVA

+Quote Post

Trunks
poruka May 9 2013, 12:49 PM
Poruka #31

Klub 1000

Datum reg.: 11-September 06
Član broj: 93

CITAT (Fred Kremenko @ May 6 2013, 02:09 PM) *
Koliko puta je onaj Enrique usrao sve dobro sto uradi, zato sto mora da overi loptu 101 put, pa kad se okrene dupetom i krene da se mulja i da se gradi, tacno bi ga izudarao ko vola u kupusu.

(IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
» We don't just shine, we illuminate the whole show.

+Quote Post

2 - broj stranica V  < 1 2
Closed TopicStart new topic
2 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (2 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 13th November 2019 - 11:00 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles