3 - broj stranica V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Liverpool vs Norwich City

bocejan
poruka Jan 19 2013, 06:01 PM
Poruka #41

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 15-August 06
Član broj: 76

Lep mec.
Go to the top of the page

+Quote Post

steva8lfc
poruka Jan 19 2013, 06:22 PM
Poruka #42

Huligan

Datum reg.: 20-November 09
Član broj: 6,691

QUOTE (sedplas @ Jan 19 2013, 06:00 PM) *
Svidja mi se sto za razliku od ranijih sezona, buranije tretiramo bas kako zasluzuju, trpamo ih i izivaljavamo se. pogotovo na Enfildu (osim Vile koja je bila jedan ogromni zajeb). S druge strane, izgleda da smo izgubili onaj cuveni osjecaj za velike utakmice koji nas je krasio i pod Kenijem i pod Rafom, ali ima vremena i to da se vrati.

Upravo to... jeste smor sto ove godine ne mozemo nijedan derbi da dobijemo ali ako redovno pljevamo mucenike doce i pobede u derbijima.

QUOTE (1jeAhonen @ Jan 19 2013, 05:57 PM) *
Šalu na stranu, meč su odlično odigrali bezmalo svi...i raspodela golova je timska. Konačno i Borini je pokazao poneki trik a autogol je mogao biti njegov prvi pogodak...a Džonson veliko znanje.

Treba da zahvalimo stoperu, sto duze ne postigne gol vece su sanse da ga uvaljamo negde pa makar i na pozajmicu.

+Quote Post

Jamaica
poruka Jan 19 2013, 06:31 PM
Poruka #43

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

QUOTE (steva8lfc @ Jan 19 2013, 06:22 PM) *
Treba da zahvalimo stoperu, sto duze ne postigne gol vece su sanse da ga uvaljamo negde pa makar i na pozajmicu.

(IMG:style_emoticons/default/isuse.gif)

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 19 2013, 09:35 PM
Poruka #44

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Kako ne znaš, Jamaica, da klubovi najviše vole da kupuju i pozajmljuju napadače koji ne postižu golove?

+Quote Post

steva8lfc
poruka Jan 19 2013, 09:40 PM
Poruka #45

Huligan

Pa neki Livorno ili Askoli ce da ga kupi a za bolje i nije

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 19 2013, 11:13 PM
Poruka #46

čakravanti šrāvaka

A ako da poneki gol, onda neće da ga kupe? (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

steva8lfc
poruka Jan 19 2013, 11:19 PM
Poruka #47

Huligan

Ne, ako da poneki gol postoji sansa da ostane (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

matori lfc
poruka Jan 19 2013, 11:54 PM
Poruka #48

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

Lepo,lepo samo da nastavimo tako!

+Quote Post

Reds
poruka Jan 20 2013, 01:12 AM
Poruka #49

Huligan

Datum reg.: 16-March 07
Član broj: 587

kad stavimo 5 komada,3 stranice komentara.
kad izgubimo od prvog koji nam beži 21bod sa utakmicom manje,nabije se i do 10 stranica.

koji smo mi nezahvalnici.

--------------------

+Quote Post

MaPkO89
poruka Jan 20 2013, 02:49 AM
Poruka #50

Počasni član

Datum reg.: 12-August 09
Član broj: 6,600

Lepo je videti da punimo razne boranije s kojima smo se tolko mucili ranije, ali kad pomislim na utakmice s Arsenalom i Sitijem nesto nisam optimista

+Quote Post

sedplas
poruka Jan 20 2013, 02:53 AM
Poruka #51

Klub 1000

Datum reg.: 29-July 10
Član broj: 6,914

Ko sto Stivi rece u intervjuu, mozemo da dobijemo svakog kad nam je dan. e sad, to sto nam taj dan nije bas cesto, to je druga stvar.

jedna pobjeda iz ta 2 meca i ja zadovoljan. jos sutra ako spursi i arsenal izduvaju...

+Quote Post

Narsil
poruka Jan 20 2013, 05:24 AM
Poruka #52

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

CITAT (sedplas @ Jan 20 2013, 02:53 AM) *
Ko sto Stivi rece u intervjuu, mozemo da dobijemo svakog kad nam je dan. e sad, to sto nam taj dan nije bas cesto, to je druga stvar.

jedna pobjeda iz ta 2 meca i ja zadovoljan. jos sutra ako spursi i arsenal izduvaju...

Dobili smo Fulam, Sanderlend i Norič kod kuće, sa gol razlikom 12:0 + KPR u gostima 0:3. Osim Vile, kod kuće nam niko nije postigao gol (pre njih nam je poslednji gol kod kuće dao Njukasl,gledajući ligu?) i konačno se ne mučimo protiv slabijih protivnika na Enfildu. Ne vidim kako nam dan nije baš često. Ako nastavimo da punimo bambus ekipa kod kuće + poneku u gostima, ja zadovoljan.

Čelsi nerešeno, šljam poraz oba puta, Siti nerešeno, Arsenal poraz, Totenhem poraz, Everton nerešeno - nijedan derbi nismo dobili ove sezone, mora negde mrak da se skine. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Ovu poruku je izmenio Narsil: Jan 20 2013, 06:13 AM

+Quote Post

rape91
poruka Jan 20 2013, 07:47 AM
Poruka #53

Klub 1000

Datum reg.: 13-August 08
Član broj: 5,753

navija se da Obala Slonovace sto duze ostane na turniru kako Yaya ne bi igrao protiv nas i onda je vec druga prica. Mozemo da pojedemo Barryja,Milnera,Javi Garciu lagano. Sa Arsenalom ce biti zajebano,mada uzdamo se u napadacki tandem

+Quote Post

KingArthur
poruka Jan 20 2013, 11:32 AM
Poruka #54

Drug član

Datum reg.: 3-August 10
Član broj: 6,921

CITAT (Reds @ Jan 20 2013, 01:12 AM) *
kad stavimo 5 komada,3 stranice komentara.
kad izgubimo od prvog koji nam beži 21bod sa utakmicom manje,nabije se i do 10 stranica.

koji smo mi nezahvalnici.

To je valjda zato što nam je u prirodi da se merimo i poredimo sa najboljima, a ne sa onima što nose fenjer (IMG:style_emoticons/default/rasta.gif)
Liverpulu je mesto na vrhu, da se redovno borimo za titule i trofeje, a ne da čamimo na sredini i boga molimo da nam rivali upadnu u rezultatsku krizu.
Inače noćas sam sanjao da smo dobili Chel$ku 5:0, pa Shitty 0:6 i dok se spremamo za Scum mi se ovde prepiremo hoće li pasti loto 7-ica na Trafordu (IMG:style_emoticons/default/pennant.gif) ... jbga onda sam se probudio ne saznavši šta je na kraju bilo (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

+Quote Post

Take Two
poruka Jan 20 2013, 12:32 PM
Poruka #55

čakravanti šrāvaka

QUOTE (Narsil @ Jan 20 2013, 05:24 AM) *
Dobili smo Fulam, Sanderlend i Norič kod kuće, sa gol razlikom 12:0 + KPR u gostima 0:3. Osim Vile, kod kuće nam niko nije postigao gol (pre njih nam je poslednji gol kod kuće dao Njukasl,gledajući ligu?) i konačno se ne mučimo protiv slabijih protivnika na Enfildu. Ne vidim kako nam dan nije baš često. Ako nastavimo da punimo bambus ekipa kod kuće + poneku u gostima, ja zadovoljan.

Eh sad. Da nije bilo blamaže protiv Aston Vile, rezultati kod kuće bi bili odlični. Da nije bilo blamaže u Stouku (i da zanemarimo tesan poraz na Old Trafordu), bili bi u dvomesečnoj seriji pobeda home & away. Da baba ima točkove, zvala bi se tramvaj.

Ja sam zadovoljan i samom činjenicom da nam gol razlika više ne visi oko nule. Nije loše ni što se polako penjemo na tabeli od starta sezone, iako su nam pozicije daleko gore od prošlosezonskih (koje su na kraju bile dovoljne da Dalglish popije pedalu).

Ovu poruku je izmenio Take Two: Jan 20 2013, 12:34 PM

+Quote Post

Narsil
poruka Jan 20 2013, 01:46 PM
Poruka #56

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

CITAT (Take Two @ Jan 20 2013, 12:32 PM) *
Eh sad. Da nije bilo blamaže protiv Aston Vile, rezultati kod kuće bi bili odlični. Da nije bilo blamaže u Stouku (i da zanemarimo tesan poraz na Old Trafordu), bili bi u dvomesečnoj seriji pobeda home & away. Da baba ima točkove, zvala bi se tramvaj.

Nisi me razočarao, čekao sam ove redove, na očekivan način ispisane. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Osim tramvaja, to sam prevideo, ali oprašta mi se pošto prvi put vidim to.

+Quote Post

sedplas
poruka Jan 20 2013, 04:02 PM
Poruka #57

Klub 1000

Datum reg.: 29-July 10
Član broj: 6,914

CITAT (Narsil @ Jan 20 2013, 05:24 AM) *

Čelsi nerešeno, šljam poraz oba puta, Siti nerešeno, Arsenal poraz, Totenhem poraz, Everton nerešeno - nijedan derbi nismo dobili ove sezone, mora negde mrak da se skine. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

ma na taj drugi dio sam ja i mislio. jos nismo dobili nekog u nasem rangu, a mozemo, samo da klikne.

CITAT (rape91 @ Jan 20 2013, 07:47 AM) *
navija se da Obala Slonovace sto duze ostane na turniru kako Yaya ne bi igrao protiv nas i onda je vec druga prica. Mozemo da pojedemo Barryja,Milnera,Javi Garciu lagano. Sa Arsenalom ce biti zajebano,mada uzdamo se u napadacki tandem

eh, trebalo je da pojedemo Kleverlija i Kerika pa nas pregazise...

CITAT (Take Two @ Jan 20 2013, 12:32 PM) *
Ja sam zadovoljan i samom činjenicom da nam gol razlika više ne visi oko nule. Nije loše ni što se polako penjemo na tabeli od starta sezone, iako su nam pozicije daleko gore od prošlosezonskih (koje su na kraju bile dovoljne da Dalglish popije pedalu).

mislim da imamo vise bodova sad nego prosle godine posle istog broja utakmica. a vidio sam nedje da smo prosle godine dali 24 (?)
gola iz igre cijele sezone, ove godine vec sad 26.

guramo polako u svakom slucaju, samo nam treba konstantnost.

+Quote Post

3 - broj stranica V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 17th November 2019 - 08:36 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles