6 - broj stranica V  « < 4 5 6  
Closed TopicStart new topic
> Southampton vs Liverpool, 16. mart, Subota 16.00 h

miskooo
poruka Mar 19 2013, 08:24 AM
Poruka #101

Navijač

Grupa: Članovi
Datum reg.: 30-June 09
Član broj: 6,563

CITAT (Mario_T @ Mar 18 2013, 11:05 AM) *
Da zaista obratis paznju na njega, mozda ne bi imao takvo misljenje. Al' dobro, nemam potrebu ni zelju da te ubedjujem.

CITAT (Mario_T @ Mar 18 2013, 01:27 PM) *
Nije na nivou zadnje dve sezone (ili sa pocetka ove), ali po meni nije odigrao toliko lose. I svakako ne moze biti kriv za to sto ne moze da sam zaustavi dva ili tri protivnicka igraca u veznom redu. To je plod nase taktike, o kojoj je dovoljno receno na proslim stranama.

bold: Shvatio si licno moj post, a uopste nije bilo upuceno tebi. To je neko moje misljenje.
Ja stvarno mislim da Lukas nije kvalitet za nas, za nase ciljeve. Mislim da nije mnogo inteligentan. Sto se dodavanja tice, covek ima mnogo los izbor kome i kada da doda. Milion puta se desilo da ima slobodnog igraca 10ak m od sebe, a on daje pasove u sirinu, po zemlji i po 20+ metara. Nema potrebe za tim, daj loptu prvom slobodnom do sebe, tim pre sto nije poznat kao zajeban dodavac. A, u odbrani kako zna da ispadne i da ispadne glup, to je posebna prica. Evo, skorasnji primer, Utakmica sa Totenhemom. Totenhem je imao loptu u posedu na 40ak m od svog gola, po sredini terena. Bejl se vraca da primi loptu, dolazi do linije centra, a ovaj nas tutucko ga prati na 2m, ko na malom fudbalu. Fintom tela (bez lopte) Bejl ga zajebe, ovaj krene da se vraca i padne na dupe na centru terena. Bejl je do sesnaesterca imao brisani prostor ispred sebe, usao je u sesnaesterac malo iskosa sa desne strane, sreca pa su ga tu udvojili i lopta mu je bila na desnu nogu pa je sut bio neprecizan. Da se sve odvijalo na levoj strani sesnaesterca, da je mogao da sutne levom nogom nisam siguran da bi se zavrsilo ovako bezazleno po nas.
Go to the top of the page

+Quote Post

sedplas
poruka Mar 19 2013, 12:40 PM
Poruka #102

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 29-July 10
Član broj: 6,914

to milion puta je bilo vrlo rijetko u periodu od 2 godine DO one povrede, sad se jos vraca u formu. i kao sto neko rece, ne moze Lukas sam da drzi sredinu.

+Quote Post

Mario_T
poruka Mar 19 2013, 09:30 PM
Poruka #103

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 10

QUOTE (miskooo @ Mar 19 2013, 08:24 AM) *
bold: Shvatio si licno moj post, a uopste nije bilo upuceno tebi. To je neko moje misljenje.

Nisam shvatio licno, samo je totalno suprotno mome. Primer koji si naveo ne govori nista; u istoj utakmici je Bale dva puta zeznuo Gerrarda, da li to znaci da je Gerrard "ne mnogo inteligentan"? Ja bi mogao navesti sijaset primera gde je Lucas odigrao odlicno, ali sumnjam da ces biti impresioniran time. Kao sto ni ti neces promeniti moje misljenje, bez obzira sta napises. Tako da let's leave it at that.

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Take Two
poruka Mar 20 2013, 06:54 PM
Poruka #104

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Speaking of, kako je Bale protrčao pored Gerrarda u onom prodoru po desnoj strani, kad je nabacio Siggurdsonu na drugu stativu, bilo je tužno gledati. Čak tu Gerrard nije ni spavao kao što ima običaj, bio je i on u punom trku - ali je izgledalo kao da stoji (IMG:style_emoticons/default/sad.gif)

+Quote Post

6 - broj stranica V  « < 4 5 6
Closed TopicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 12th December 2019 - 02:58 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles