7 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> John Henry & NESV, Novi vlasnici

William Bill Sha...
poruka Oct 17 2010, 09:37 PM
Poruka #21

Drug član

Grupa: Članovi
Datum reg.: 9-October 10
Član broj: 6,993

CITAT (Narsil @ Oct 17 2010, 06:35 PM) *
Nadam se da su videli na čemu su.

Na mekom k***u Roya Hodgsona!!! x)

--------------------
We're Liverpool
They say our days are numbered we're not famous anymore,
But Scousers rule the world like we've always done before!
Ooooh Campione,!

The one and only
We're Liverpool
Go to the top of the page

+Quote Post

Periklo
poruka Oct 17 2010, 09:46 PM
Poruka #22

Huligan

Datum reg.: 12-May 09
Član broj: 6,533

CITAT (Narsil @ Oct 17 2010, 06:35 PM) *
Nadam se da su videli na čemu su.

Kasno skontali da su se zajebali. (IMG:style_emoticons/default/laugh.gif)

--------------------
“Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say, 'We're Liverpool'.”

+Quote Post

Narsil
poruka Oct 18 2010, 12:21 AM
Poruka #23

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

Pa, i nisu baš...

(IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

+Quote Post

Narsil
poruka Oct 18 2010, 05:10 AM
Poruka #24

Logoraš

Datum reg.: 22-February 10
Član broj: 6,796

Inače, smajli je link u postu iznad.(IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

vladx
poruka Oct 18 2010, 10:54 PM
Poruka #25

Klub 1000

Grupa: Moderatori
Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

http://www.skysports.com/story/0,19528,11669_6452655,00.html
http://www.spiritofshankly.com/news/Meetin...sentatives.html

Da ne polecem isuvise, dovoljno je reci da mi se ovo svidja za pocetak. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

All Red
poruka Oct 18 2010, 11:42 PM
Poruka #26

Klub 1000

Datum reg.: 27-May 10
Član broj: 6,872

Mene isreno zbunjuje, da ne kažem da mi smeta, priča oko ovih vlasnika. Stalno se spominju Red Sox-i kao primer koliko su dobri vlasnici a ne spominje se to da su njima čim su ih kupili dali 5 obećanja, a nama kažu: "Nećemo ništa da obećavamo, neka dela govore umesti reči"(što je ok, nadam se da će biti tako). John priča kako nije šeik i kako neće trošiti puno na transfere već treba ulagati pametno (šta znači ulagati pametno?), a sa druge strane imamo Crvene Čarape u čijem timu se nalaze, ili su se nalazili nenormalno plaćeni igrači. Fudbal se, nažalost pretvorio u biznis i potrebna su ogomna ulaganja da bi se došlo do uspeha. Barsa, Chelsea, Real, Inter, Bayern. Svi oni ulažu mnogo ili su u jednom trenutku uložili mnogo pa sada ubiru plodove. Dakle mene ova priča nekako asocira na jedan stabilan, solidan tim koji se svake godine bori za mesto 4, moleći se kiksu jačih timova. Moje ambicije za ovaj klub su daleko veće. Nadam se da grešim i da me samo Ameri podsećaju na nešto loše i bude mi traume. Samo bih voleo da John malo više kaže o tome kako planira da vrati klub na mesto koje mu pripada u Engleskoj i u Evropi.

+Quote Post

Scouser
poruka Oct 19 2010, 02:07 AM
Poruka #27

Statler

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 06
Član broj: 5

e pa jebiga prošlo je vreme kada su se osvajale titule tako što dođe dobra generacija igrača, i kada se glavni pos'o pravi u akademiji... kapitalizam (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Što reče neki u komentaru, novi vlasnik nam u prevodu rek'o "nemam pare, ne nadajte se" (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------
Karma killer

+Quote Post

Kameni
poruka Oct 19 2010, 03:49 PM
Poruka #28

Počasni član

Datum reg.: 2-May 06
Član broj: 29

Nadam se da ce prvo resiti pitanje trenera pa tek onda odresiti kesu. Nikako mi se ne svidja ideja da Hodzson torsi i to malo para sto ce biti na raspolaganju.

+Quote Post

Vanja Trotter
poruka Oct 19 2010, 04:44 PM
Poruka #29

Klub 1000

Datum reg.: 27-October 09
Član broj: 6,661

Слажем се, Hodgson би сигурно довео неке балване за велике паре. Сећам се да сам на теми ''Гласине'' у шали написао да ће довести Koncheskog ако оде Inusa. (IMG:style_emoticons/default/angry.gif)

+Quote Post

Mario_T
poruka Oct 19 2010, 06:40 PM
Poruka #30

Klub 1000

Član broj: 10

QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 19 2010, 12:42 AM) *
Samo bih voleo da John malo više kaže o tome kako planira da vrati klub na mesto koje mu pripada u Engleskoj i u Evropi.

To sto je rekao da je NESV all about winning i da mu je osvajanje trofeja glavni cilj, nije dovoljno?

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Oct 19 2010, 06:51 PM
Poruka #31

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

Meni je samo da odresi kesu kada bude dovodio novog Menadzera a sto se tice budzeta ne ocekujem da ce da se otvori kao ovaj iz Citija ili Abramovich svojevremeno.Bio bih zadovoljan i sa 20-30 milki a ne kao do sada da se pare za pojacanja iskljucivo dobijaju od prodaje igraca.

--------------------

+Quote Post

All Red
poruka Oct 19 2010, 07:07 PM
Poruka #32

Klub 1000

CITAT (Mario_T @ Oct 19 2010, 07:40 PM) *
To sto je rekao da je NESV all about winning i da mu je osvajanje trofeja glavni cilj, nije dovoljno?

U tome i jeste ceo problem. Baljezgaju o osvajanju trofeja i vraćanju pobedničkog mentaliteta, a sa druge strane govore kako ništa ne obećavaju i neće puno trošiti. Jasno je da nema nade za uspeh bez ozbiljnog ulaganja.

+Quote Post

Mario_T
poruka Oct 19 2010, 07:45 PM
Poruka #33

Klub 1000

Član broj: 10

QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 19 2010, 08:07 PM) *
U tome i jeste ceo problem. Baljezgaju o osvajanju trofeja i vraćanju pobedničkog mentaliteta, a sa druge strane govore kako ništa ne obećavaju i neće puno trošiti. Jasno je da nema nade za uspeh bez ozbiljnog ulaganja.

Zadnja stvar koju treba da kaze jeste "evo, dosli smo, dacemo menadzeru da potrosi 50-100 miliona na dovodjenje novih igraca". Takve izjave cine cuda za cenu igraca za koje si zainteresovan.
U januaru ionako ne ocekujem neka ozbiljna ulaganja (recimo, neko kao Defour bi bio jako dobrodosao, uz neki free transfer, citaj Afellay, za sledece leto; to mu dodje nekih 10-15 miliona ulaganja), dok bi tek sledece leto trebali videti koliko su ozbiljni kad su transferi u pitanju.

Ovu poruku je izmenio Mario_T: Oct 19 2010, 07:46 PM

--------------------
Per Aspera, Ad Astra.
Memento Audere Semper.

+Quote Post

Tonča
poruka Oct 19 2010, 07:46 PM
Poruka #34

Waldorf

Član broj: 2

@AllRedYNWA
Kol'ko se ja sećam Henry je rekao da neće ulagati kao Šeik, što su svi pravilno protumačili da je mislio na vlasnike Citya. City baca nerealne pare (Yaya Toure najplaćeniji igrač na svetu?!), i nije nikakva tragedija ako se bude trošilo podosta manje nego oni.

Ne znam šta ti očekuješ konkretno od obećanja? Pompezne naslove u novinama tipa "dovodimo Messia!"? Ili da Henry izađe pred novinara Daily Maila i kaže "Roy Hodža ima 50 miliona za transfere u januaru!"?

Uhvatio si se previše za onaj video o NESV-iju, a pitanje je da li su oni ta obećanja i dali (ovako javno) prilikom kupovine Red Soxa.

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

All Red
poruka Oct 19 2010, 08:11 PM
Poruka #35

Klub 1000

CITAT (Mario_T @ Oct 19 2010, 08:45 PM) *
Zadnja stvar koju treba da kaze jeste "evo, dosli smo, dacemo menadzeru da potrosi 50-100 miliona na dovodjenje novih igraca". Takve izjave cine cuda za cenu igraca za koje si zainteresovan.
U januaru ionako ne ocekujem neka ozbiljna ulaganja (recimo, neko kao Defour bi bio jako dobrodosao, uz neki free transfer, citaj Afellay, za sledece leto; to mu dodje nekih 10-15 miliona ulaganja), dok bi tek sledece leto trebali videti koliko su ozbiljni kad su transferi u pitanju.

CITAT
Kol'ko se ja sećam Henry je rekao da neće ulagati kao Šeik, što su svi pravilno protumačili da je mislio na vlasnike Citya. City baca nerealne pare (Yaya Toure najplaćeniji igrač na svetu?!), i nije nikakva tragedija ako se bude trošilo podosta manje nego oni.

Ne znam šta ti očekuješ konkretno od obećanja? Pompezne naslove u novinama tipa "dovodimo Messia!"? Ili da Henry izađe pred novinara Daily Maila i kaže "Roy Hodža ima 50 miliona za transfere u januaru!"?

Uhvatio si se previše za onaj video o NESV-iju, a pitanje je da li su oni ta obećanja i dali (ovako javno) prilikom kupovine Red Soxa.

Ja se u principu slažem sa svime što ste napisali. Ne očekujem ja da će izaći pred novinara sa 100 miliona i mahati njima ali ne mora ni da ide i priča kako neće puno ulagati. Doduše, što kaže Tonča, ne mora da uloži ni pola (ma ni 1/3) k'o Mansur ja ću biti srećan. Ja čak ni ne tražim obećanje koliko bih jednostavno voleo da znam koji on to ima plan za nas jer mi te priče o pobedničkom mentalitetu ne piju vodu. Ovo je generalno neko moje razmišljanje, ja naravno nemam pojma ni koliko taj čovek ima para niti šta će uraditi ali nadam se najboljem.

+Quote Post

Tonča
poruka Oct 19 2010, 08:14 PM
Poruka #36

Waldorf

Član broj: 2

QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 19 2010, 09:11 PM) *
Ja čak ni ne tražim obećanje koliko bih jednostavno voleo da znam koji on to ima plan za nas

Pa dobro, skapirah da bi voleo da čuješ konkretnije priče i planove od strane novih vlasnika.

Mene, k'o što rekoh, priče ne interesuju. Prethodna dvojica mnogo pričaše po svom dolasku... Priča nam ništa nije osvojila...

--------------------
Sve ih prodaj Jürgene, vrati nam Fowlera!

+Quote Post

All Red
poruka Oct 19 2010, 08:57 PM
Poruka #37

Klub 1000

CITAT (Tonča @ Oct 19 2010, 09:14 PM) *
Pa dobro, skapirah da bi voleo da čuješ konkretnije priče i planove od strane novih vlasnika.

Mene, k'o što rekoh, priče ne interesuju. Prethodna dvojica mnogo pričaše po svom dolasku... Priča nam ništa nije osvojila...

Upravo tako.
Uostalom, ako nas dovede do trofeja boleće me uvo i za ulaganja i za planove.

+Quote Post

matori lfc
poruka Oct 20 2010, 10:55 AM
Poruka #38

Klub 1000

Datum reg.: 19-November 08
Član broj: 6,419

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-...cima-30604.html Novi gazda se sreo sa navijacima!

+Quote Post

Jamaica
poruka Oct 20 2010, 12:44 PM
Poruka #39

Klub 1000

Datum reg.: 2-May 08
Član broj: 5,695

Dobro dosao i neka nam je svima sa srecom i da bude bolje nego prosli put (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

QUOTE (AllRedYNWA @ Oct 19 2010, 08:07 PM) *

Znaci trebao je da obeca Snoogy Doogy-ja i da ce rad na stadionu poceti do kraja meseca? (IMG:style_emoticons/default/tongue.gif)

--------------------

+Quote Post

vladx
poruka Oct 20 2010, 02:44 PM
Poruka #40

Klub 1000

Datum reg.: 11-October 07
Član broj: 2,618

Purslow has left the role of Managing Director at LFC. He will now be a non exec director and special advisor to the owners.
http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...ands-down-as-md

Ovu poruku je izmenio vladx: Oct 20 2010, 03:16 PM

--------------------
...we had dreams and songs to sing,
of the glory round the fields of Anfield Road...

+Quote Post

7 - broj stranica V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 19th August 2019 - 01:37 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles