113 - broj stranica V  « < 109 110 111 112 113 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jürgen Junior, stigla klopa

Dee Jay
poruka Jul 21 2019, 07:27 PM
Poruka #2201

Klub 1000

Grupa: Članovi
Datum reg.: 15-March 10
Član broj: 6,810

Firmino je već "potpisao" za Junajted, a onda smo ga doveli (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

Dajte neke strimove za Sevilju.

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."
Go to the top of the page

+Quote Post

LjutiKrilo
poruka Jul 22 2019, 12:40 PM
Poruka #2202

Navijač

Datum reg.: 23-February 07
Član broj: 481

ako je gomez projektovan u štopera, ko je onda rezervni desni bek? klajn?
nemoj da nam se ponovi januar...

+Quote Post

Digital_Jesus
poruka Jul 22 2019, 04:02 PM
Poruka #2203

Klub 1000

Datum reg.: 25-September 10
Član broj: 6,977

(IMG:https://pbs.twimg.com/media/EAFb89XXYAAYi3p.jpg)

Prošle godine imao medical kod nas, sada prelazi u Betis. Ne znam, iz njegove perspektive, to je kao sa konja na magarca... Verovatno će više zarađivati, ali mi je i dalje nejasno kako nije prešao u neki jači klub (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

--------------------

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jul 22 2019, 08:43 PM
Poruka #2204

Klub 1000

CITAT (Digital_Jesus @ Jul 22 2019, 05:02 PM) *
Prošle godine imao medical kod nas, sada prelazi u Betis. Ne znam, iz njegove perspektive, to je kao sa konja na magarca... Verovatno će više zarađivati, ali mi je i dalje nejasno kako nije prešao u neki jači klub (IMG:style_emoticons/default/huh.gif)

Možda stvarno ima problem sa kolenom (IMG:style_emoticons/default/mellow.gif)

--------------------
"Aim for the sky and you'll reach the ceiling. Aim for the ceiling and you'll stay on the floor."

"My idea was to build Liverpool into a bastion of invincibility. Napoleon had that idea. He wanted to conquer the bloody world. I wanted Liverpool to be untouchable. My idea was to build Liverpool up and up until eventually everyone would have to submit and give in."

+Quote Post

Take Two
poruka Jul 22 2019, 09:40 PM
Poruka #2205

čakravanti šrāvaka

Grupa: Carovi
Datum reg.: 1-May 07
Član broj: 696

Ma nemoguće, biće da je to sve neka zavera, Betis će nama da ga prosledi u zamenu za Šakiru. Mislim, snimio je video za lfc.tv pre godinu dana, kako može sad da ne dođe...

Ali sjajan izraz lica na gornjoj slici, odmah se vidi da je oduševljen izborom novog kluba (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jul 24 2019, 06:22 PM
Poruka #2206

Klub 1000

CITAT
We are still looking, but it will not be the (biggest) transfer window of LFC. It just will be a transfer window.

“We will see what we do, and if we haven’t done anything by the end it will be for different reasons.

“If we can bring somebody else in that makes it even better, we will see. But if not, this team is already there. And again we will have to find solutions at different moments.”

“We have to find solutions during the season. Yes, you find sometimes the solution in the transfer market and we have done that. I don’t have to name the players, everybody knows.

“But otherwise you have to find the solutions on the training ground and that’s what we do now.””Transfer strategy has to be long term.

“Short term covers the problem, but doesn’t solve it. If someone gets an injury, and you buy someone to fill the position and three weeks later the injured player is back, then you have double quality in the same position.

“Having too much quality doesn’t help with the development of players. It’s good for everybody on the outside, because they can say ‘well if he can’t play, then he can play or he could play’.

“If you’re working together all week and then three of the players (of the same quality in the same position) can’t play, they won’t get any better. It’s not just about them staying confident in that kind of situation.

“You have to create a situation where you NEED the player, you need the boys. That’s what we try. We have 100% always long-term plans. That’s what is really good about this football club.”

“Alex Oxlade-Chamberlain… come on. Fit… if that’s not a new signing, then I don’t know,” Klopp added.

“To buy him, after the impression we got when he played for us, what do we think the price would be to buy that level of player?!?

“Rhian Brewster, Joe Gomez, Adam Lallana, it’s all clear. We have these players, now we have to use them.

“If they are playing, then good. If not, then they have to push the others. That’s how it should be. That’s how good squads work, and that’s what we believe in.”

Nema ništa od pojačanja (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) , bar ne od onih kojima bismo bili oduševljeni. Ne znam kako bih shvatio da na kraju ne dovedemo ni backup LBa (da li je Laruci sa odigranom polovinom predsezone ikakvo rešenje?) ni backup napadača/krilo. Rezervni napad su onda Origi - Bruster - Šaćiri, praktično isto kao prošle sezone samo sa Brusterom umesto Staridža. Origi je svojim golovima izašao u prvi plan, ali Staridž je dao dva jako važna gola, protiv PSG i Čelsija, Bruster neka ponovi to za početak i biće dobro. Ono malo što sam gledao protiv Sevilje, Kent je bio prilično dobar levo.

Rekao bih da nam nedostaju štoper za tandem sa van Dajkom i kreativna #8/#10, ali na prvoj poziciji imamo trojicu koji se bore za to mesto, a na sredini imamo 7 igrača za tri mesta. Tu će ovi like-a-new-signing Keita i Ox biti ključni. Keita je nešto i proigrao na kraju prošle sezone, trenutno povređen, a Ox nije igrao ozbiljnog fudbala godinu dana.

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Jul 24 2019, 11:49 PM
Poruka #2207

čakravanti šrāvaka

Kakav štoper i veznjak bre, Clyne out for the season pa je Trent opet jedini RB, baš kao i Robbo levo (koji je pritom i povređen).

I nemojte me samo Gomezom i Milnerom, molim vas. Apsolutno mora da se nađe neka rezerva sposobna da potrči i da centrira.

Adam Lewis će verovatno igrati LB u preostalim pripremnim utakmicama, ima priliku da se nametne. Desno ništa iza TAA.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jul 25 2019, 12:58 PM
Poruka #2208

Klub 1000

Samo moje želje, od kojih nema ništa, jer smo puni na tim pozicijama.

Klajn neće biti povređen cele sezone, ACL, 6 meseci, ali za njega sezona, bar u Liverpulu, praktično jeste gotova. Posle oporavka će presedeti ostatak sezone na klupi, a onda u januaru prodaja/pozajmica. Šteta zaista.

Zapravo: The full-back had been mooted to have had a £10-12 million price-tag on his head this summer but his injury is likely to see him leave on a free transfer next year after 103 senior appearances for the Reds.

Ovu poruku je izmenio Dee Jay: Jul 25 2019, 01:13 PM

--------------------

+Quote Post

Stevie_G
poruka Jul 25 2019, 07:58 PM
Poruka #2209

Počasni član

Datum reg.: 11-March 12
Član broj: 12,478

CITAT (Take Two @ Jul 25 2019, 12:49 AM) *
I nemojte me samo Gomezom i Milnerom, molim vas. Apsolutno mora da se nađe neka rezerva sposobna da potrči i da centrira.

Ma kakvi, Klopp nece ni da cuje. Ne gine nam Millie na RB kad TAA ne mogne, sledi nam kidanje zivaca protiv Zahe i svakog iole brzeg i spretnijeg krila.

Neozbiljni smo, evropski sampion ulazi u sezonu bez rezervnog rb i lb. Klopp kaze da neko marquee pojacanje ni u ludilu ne ocekujemo i da je verovatno to to sto se tice dolazaka. Uglavnom ne znam ni sta ce nam kad imamo nova pojacanja za ovu sezonu u vidu Oxa i Adama Lallane kojeg Klopp vec evo 3 sezone zaredom karakterise da nam dodje kao ''new signing''. Gle cuda povredio se opet.

Divock zamena za i RW, LW I ST?

+Quote Post

Djotun
poruka Jul 25 2019, 10:33 PM
Poruka #2210

Klub 1000

Datum reg.: 1-July 07
Član broj: 1,036

Neozbiljan klub uvek bio. FSG je dočekao jedan važan trofej, , njima dosta, i sad se bacaju na nove ugovore sa Niveom i onom kladionicom. A samo od LS i PL ušlo 300M jura za 2 sezone.
Ja stvarno mislim da je Klop lud ako udje u sezonu sa dva spoljna beka, jebote bre. Da ne pričam o tome koliko je nemoguće da nakon oviih kupova afrike i amerike ova trojica napred vežu opet 60 utakmica po 90 minuta. Samo Liverpul može da nervira i stresira, čak i kada je prvak Evrope.. 2005.je bila ona Džerard drama, sad ova uhodana -like a new signing- varijanta.

+Quote Post

Take Two
poruka Jul 25 2019, 11:14 PM
Poruka #2211

čakravanti šrāvaka

QUOTE (Stevie_G @ Jul 25 2019, 08:58 PM) *
Divock zamena za i RW, LW I ST?

Zavisi kako gledaš na stvari, može da bude i Divock zamena za LW, Shakira za RW, Brewster za CF.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jul 26 2019, 02:04 PM
Poruka #2212

Klub 1000

Ne mislim da se FSG ustručava od plaćanja velikih transfera, oboren je rekord za odbrambenog igrača i golmana. Mislim da Klop ne želi situaciju sa dva ili tri (skoro) podjednako kvalitetna like for like igrača na istoj poziciji, koje bi onda rotirao svaku utakmicu.

Kod njega povernje u igrače izgleda ide od nikakvog (Moreno, Staridž) do potpunog. Verujem da bi Keita u Sitiju posle sezone kakvu je imao kod nas bio odmah precrtan i doveli bi novog igrača za 50 miliona, ne vidim da bi Klop mogao uradi tako nešto.

--------------------

+Quote Post

Stevie_G
poruka Jul 26 2019, 03:57 PM
Poruka #2213

Počasni član

Datum reg.: 11-March 12
Član broj: 12,478

Majku mu od tog Keite sam imao bas velika ocekivanja pogotvo kada je pokidao na debiju protiv WH, sada propusta veci deo priprema i imam osecaj da ce opet dosta oscilirati sto se tice forme/fizicke spreme. Ne deluje mi da je fizicki na nivou kolega iz veznog reda.

Klopp: "I said last year that to improve the team is not easy with reasonable money. With crazy money, you always can do it - okay, you pay whatever you want, then it's possible.

"We are not a club like that. We cannot do that. We are really wealthy but we cannot do what some other teams are doing. That's how it is.

Mozda je Henry zavrnuo slavinu iako je posle finala govorio da su Kloppu na raspolaganju velika sredstva za pojacanja.

+Quote Post

Take Two
poruka Jul 26 2019, 06:37 PM
Poruka #2214

čakravanti šrāvaka

Ma sere Klopp, nakupovao je sve što je hteo i sad o sitnuriji ne razmišlja. Dve rezerve na bekovskim pozicijama svakako nisu neki veliki trošak pa da bude, kao, kupio bih ja ali ne da gazda.

Nego neće nabeđeni Dr. Feelgood, zašto da zakida minute LB Milneru i RB Hendersonu kad su to tako sjajni mladi momci...

+Quote Post

dzoker
poruka Jul 27 2019, 10:44 AM
Poruka #2215

Počasni član

Datum reg.: 31-July 10
Član broj: 6,918

Samo se plasim sada da nam se ne dese uzasni rezultati u prvih mesec dana u ligi jer nam glavna trojka nije jos ni na pripremama, znaci nece igrati sigurno prve meceve, a i posle ko zna koliko ce im trebati da udju u formu.

--------------------
Ливерпул је мајка!

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jul 27 2019, 11:55 AM
Poruka #2216

Klub 1000

I ranije su bila svetska i kontinetalna prvenstva, to je nešto s čim mora da se živi. Dobro je da bar nisu povređeni. Na osnovu onoga što je Klop rekao, Firmino i Salah će sigurno početi sezonu, u smislu biće im dovoljno dve nedelje, a Mane koji će sa odmora doći 5.8. sigurno neće.

CITAT
Mo and the Brazilians will come for Evian. It means then we have nearly a week until City [in the Community Shield], a strong 12 days until Norwich and then 15 or 16 days until Chelsea [in the Super Cup]. We have to see. The good thing is, when you have a short break you don’t lose a lot. They needed three weeks and so we told them [to take it], but they train now again already. I would have preferred it if they had come back after a week, but that would make absolutely no sense! So, [they have] these three weeks and then we will have them here for pre-season.

Ne bih očekivao neki spektakularan fudbal prve dve nedelje, samo da pobedimo Norič i Soton i prezadovoljan sam.

Ode Pepe u mrrrrrrrrrtvi Arsenal, neverovatno. Obamejang levo, Pepe desno i Lakazet u sredini. Trebalo je da im ga uzmemo kao Siti Mareza prošle godine, pa makar presedeo na klupi celu sezonu. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Jul 27 2019, 12:10 PM
Poruka #2217

čakravanti šrāvaka

Kako će samo da flopne taj ekstratalentovani 24-godišnjak koji je uspeo da zabije čak 23 gola protiv granitnih francuskih odbrana... jedva čekam da priupitam za zdravlje vas što kukate (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jul 27 2019, 12:45 PM
Poruka #2218

Klub 1000

Možda, ali mene podseća na invertovanog Manea, i mislim da bi nam bio koristan. Naravno, teško je dovesti igrača koji bi morao da izbaci Salaha iz postave, još za 80m i skoro istu platu, da bi krenuo sa klupe, kako će Klop to ispeglati i držati pod kontrolom, neće grljenje tu pomoći. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Odlično pojačanje za Arsenal, iako su njihovi problemi pre svega pozadi.

Mene pomalo plaši misao da će Klop biti i ostati razvojni trener. Preuzme ekipu, podigne je i to je to. Mislim da mu je ovo prvi put da je u poziciji da bi trebalo da napravi dominantnu ekipu. Dosadašnji put mi deluje gotovo isto kao u Dortmundu, i dok mi je utisak da je za Dortmund to bio neki plafon, odakle su mogli samo da krenu dole, Liveprul je ipak klub za klasu iznad, koji ima prostora za sledeći korak, a to je dinastija u Engleskoj. Mislim da je za to potrebna i doza brutalnosti u pojačavanju ekipe, posebno kada je sa druge strane Gvardiola sa džakom para. Npr. "dobro Gini, jesi dao dva gola Barsi u onakvom meču, bio si dobar u određenoj fazi razvoja, ali mi moramo da idemo dalje, prodajemo te i dovodimo Bruna Fernandeša jer je bolji igrač od tebe". Isto tako, Origiju svaka čast za sve golove prošle godine, postao je čovek cult-hero, ali sa razlogom je bio na klupi i sa razlogom mu je isticao ugovor. Koliko god cenio i bio zadovoljan onim što je Klop uspeo da napravi od igrača koje je zatekao i koje je doveo, moram da priznam da sam skeptičan što nismo nikoga doveli ovog leta.

--------------------

+Quote Post

Take Two
poruka Jul 27 2019, 07:27 PM
Poruka #2219

čakravanti šrāvaka

Ja nisam za rasterivanje igrača kad god se na tržištu pojavi bolji. Mislim da to ne radi ni Guardiola sa svojom legijom stranaca, koga je on tako pustio niz vodu, Ihenača?

Gini je više nego dobar igrač za rotaciju, isto kao i Milner. Nama su starteri u sredini Fabinho i Hendo, upitna je samo ta treća pozicija za koju konkurišu Keita i Ox. Od nabrojanih, trojicu je doveo Klopp za ogromne pare (dvojicu prošlog leta a jednog prošle zime), to je kadrovski turnover od 50% za sezonu i po! Više od toga bi vrlo lako moglo da bude kontraproduktivno.

U napadu isto ne mislim da smo tanki, imamo tako dobre startere (2/3 kupio Klopp) da je teško privući ekstrakvalitet na klupi. Origi, Shaqiri, i Brewster su pristojan cover. Bilo bi lepo da je umesto Lallane došao npr. mali Joao Felix pa da uskače na sve četiri ofanzivne pozicije po potrebi, ali takvo bahaćenje bi nas koštalo 126 miliona.

Problem je što Klopp od igrača koje voli očekuje previše, pa tripuje da Trent i Robbo mogu da izvuku još jednu onakvu sezonu bez povreda i pada forme, tj. manje pauze će moći da im pokrpe Milner ili Gomez (IMG:style_emoticons/default/isuse.gif) To je užasno neozbiljno. Možeš da imaš na klupi suvi prosek na svim pozicijama, to je OK, ali ne možeš da nemaš baš nikoga! Ne možeš da se uzdaš u to da će igrač od 35 godina da ti uskače na tri-četiri pozicije odjednom.

+Quote Post

Dee Jay
poruka Jul 28 2019, 12:24 AM
Poruka #2220

Klub 1000

CITAT (Take Two @ Jul 27 2019, 08:27 PM) *
Ja nisam za rasterivanje igrača kad god se na tržištu pojavi bolji. Mislim da to ne radi ni Guardiola sa svojom legijom stranaca, koga je on tako pustio niz vodu, Ihenača?

Hart > Bravo > Ederson, Nolita je najurio posle jedne sezone. Sane je potpuno nejasno upao u nemilost. Daleko bilo da želim da nam bude menadžer koliko god dobar bio.

--------------------

+Quote Post

113 - broj stranica V  « < 109 110 111 112 113 >
Reply to this topicStart new topic
1 - broj korisnika koji čitaju ovu temu (1 - broj gostiju, 0 - broj anonimnih članova)
0 - broj članova:

RSS Lo-fi verzija Trenutno vreme: 25th August 2019 - 09:25 PM
Invision Power Board skin developed by Transverse Styles